• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Holky jak já mám ráda max tech 25 st. toto je o zdraví... mám migrénu jak blázen, Marinku stípla vosa, A jeste ke vsemu jsme ztratily jednu nausnici, není k nalezení, jsem vyrízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
¨marge...tak taky poridte sourozence néé?? krásné fotky!
22. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. Marge vy jste teda cestovatelé, mějte se krásně v Bulharsku i ve Švýcarsku a pak zase přidej fotky, tyhle jsou super, jak jede malý na tom koni, a vůbec se nebojí, to je super :slight_smile:
My byli dnes na ultrazvuku ve 30 tt, všechno je OK, kluk je potvrzený a má 1,5 kg.
22. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Míša je od čtvrtka u babïčky tak jsem tady jen chvilu s míšou a potom jde zas k babičce :sweat_smile: ale to neva aspon si užije!!!!! :grinning: přidala jsem aktualní fotky :slight_smile:
22. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty vedra jsou unavné :confounded: ¨

Reru:krásně rostete :slight_smile: !

Janulas:chudinka malinká naušničky pořídíte druhé :slight_smile:

pěkný večer všem
:grinning:
22. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli hezké fotečky, jak tak vidím, lukášek je taky posedlý miminky, že by si přál bráchu nebo ségru? :grinning: míša taky všude hledá fotky mimin a na ulici se otáčí za každým kočárem, tak doufám, že se na to naše mimi těší a že pak nebude zklamaný...
23. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes je tu děsné vedro, tak budem v bazénku na dvoře a snad to přežijem
23. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,maminečka a miminečka :wink:
jsem zavřené doma a ani mě to dnes nevadí,to horko je hrůza rovných 33,5 ve stínu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak Kája je vcelku vpohodě,první výsledky nám dopadly dobře,zbytek v pátek a za týden zopakovat.....jen se včera trošku víc rozjela rýma a kašel ale na rýmu zabraly kapičky a na kašel Mukosolvan tak dnes už je vpohodě,ještě má do záítra antibiotika.Se mnou to bylo včera horší....v krku na mandlích hnis a hnis a bolí a bolí ke všemu prujem s antibiotika tak jsem si dnes přidalal kapsle Biopronu.......snad to už zabere.Začínám pomalu balit uvidíme jestli vyrazíme,když ne v sobotu tak v pondělí.

Jana06 Janičko to je mě líto že je malý nemocný ted v létě a samí marodi hrůza že??? Z čeho to je,ještě jsem o tom neslyšela.Nějak vás Pyloušci nestíhám jste na mě dost rychlí,nestíhám číst a reagovat :grinning: .Doufám že už je dnes lépe!!!!

Reruna tak to je super že jste s broučkem vpořádku!!!!V tom počasí se nedivím že zlobí tlak já měla opačná problém a hrozily mě nemocnicí....Zkus slabčí ledovou kávičku a budeš pohodová.Držím pěstičky!!!

Marge Tak to je skvělé že tak cestujete co maličký asi to zvládá vpohodě že??? Potom mě dej vědět jak jste se měly v Bulharsku,kam jedete??? příští rok by jsme chtěly jet také tak uvidíme.Jdu kouknout na fotečky!!! :wink:
23. črc 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janulas co tvoje migrena doufám že je lépe?? Já tím trpím také tak vím o čem mluvíš!!!!beru na to Aulin většinou zabere ale někdy ne na dlouho...To horko mě ubíjí,mám jaksy v háji hormony tak se potím jako bych byla v přechodu....fuuujjj!!!!Náušničky určitě najdete!!!! :wink:

Delikates moc krásné fotečky!!!!!!!!!!! :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím poradte mě něco na ten hnusně zhnisaný a bolavý krk!!!!!!!!!!! :wink:
23. črc 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janesm díky za pochvalu.My máme doma na krk Bioparox stříká se do krku a dá se použít i na rýmu At se už brzo uzdravíte.Ty vedra jsou už hrozně úmorné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

moc díky za pochvaly. Nějak jsem to zakřikla, Kuba se dneska probudil s kašlem, rýmou a ještě navíc měl 38 teplotu :unamused: No to bysme nebyli my, aby jsme odjeli úplně v pohodě. Tak snad to nějak ještě zaléčíme...

janulas: no to já bych si hrozně přála sourozence pro Kubíčka ale taťka je jiného názoru, takže zatím těhotenství nehrozí...

janesm: do Bulharska letíme do letoviska Obzor, určitě pak dám vědět, jak jsme se měli. Do Švýcarska jezdíme autem na noc, takže Kuba většinu cesty prospí...naštěstí, takže to zvládá docela dobře.

Holky já už se tak těším, doufám, že všechno dopadne dobře :wink:
24. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Marge:At se malý brzo uzdraví.Užijte si tu dovču :slight_smile:
Dnes už už není aspon takové horko :wink:
Mějte všichni hezký den :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge hezky si to užijte, at se Kuba hlavně uzdraví.
my jsme včerejšek přežili na dvoře u bazénku,ale ty vedra mě teda vůbec ndělají dobře. Navíc hrozná noc, velká bouřka, museli jsme pozavírat okna, tak se nedalo dýchat, pak se Míša budil, usnula jsem tak ve 3 a v 5 už byl zase vzhůru, no jsem hotová... tak jsem si postěžovala.... :wink:
24. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, reru, ty jo blbou noc jste meli, tady byla taky hrozná bourka vcera, a to já taky nemuzu spat, se jako né ze uplne bojím, ale nemuzu zabrat, v tech ranách a blescích, a hrmelo tak ze se mi trepaly okna :pensive:
dneska den zacal v poho, byli jsme klasika venku, na písku, odpo byl stejný plán, jezdilo se s kámosama na odrázedlech, no jo, ale Marinka mi hodila takovou s prominutím drzku , ze jsme jeli sít bradu :pensive: :pensive: holky já to nedávám, kdyz se jim neco stane, letela jsem pro ni, uplne mi busilo, ted jsem videla jak z ní kape krev, no hruza, clovek se snazí uklidnit díte, ale sám by potreboval :pensive: nakonec to nesili, dali jí tam tri maslicky a jelo se dom, ale hruza des... na pohotovost to mám dvacet minut, takze docela daleko, uplne jsem trnula, jeste nalozenýho Tomika, tak toho bylo dost, no nic jdu do hajan, vsem klidnou noc....
marge...proc nechce tatka sourozence smím li se ptát??
my chceme jít jeste do jednoho casem...
janesm...nausnicka se nenasla, bohuzel... ale migréna byla za chvíli pryc, já beru Cinie, chvíli jsem jak hadrovej panácek, ale zabere mi to...
24. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

janulas: taťka si myslí, že to nezvládneme finančně..ono by to ale šlo, jenom si to nechce připustit. Říkala jsem, že počkám ale nejpozději než půjde Kuba do školy, to bych pak měla čas na něj i na mimčo, tak uvidíme... :wink:

Jinak úplně vím, o čem mluvíš. Mě nedávno Kuba spadl na hřišti ze schodů rovnou na čelo, ještě si u toho vyrazil dech...no krve by se ve mě nedořezal...hrůza. Taky jsme mazali hned na pohotovost. Hlavně, že je Marinka v pohodě :wink:

Zítra musím a začít balit, už mě pomalu chytá cestovní horečka...teď ještě ten nemocnej Kuba...Dopoledne jedeme vyzvednout na letiště Balsiger, odpo ji rodiče dovezou Aničku a pozítří frčíme, už se moc těším :slight_smile:
24. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
marge...ty jo to je taky hruza teda... k zbláznení teda...
a tak financne by se to dalo né? by se podedilo hodne vecí, to zas není taková zátez...
u nás je to masakr ze musíme vsechno dvakrát, a zaráz, nejde nic podedit, ani není po kom, no manzu teda skoro nevidim, to je pravda, ale dá se to, uz jsem si i zvykla :grinning:
tak mejte hezkou dovcu, porádne si to uzij, a hlavne pak nahod fota!!!
24. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
janulas tak to jste včera měli mazec teda, já taky trnu vždycky když Míša někam sletí, a furt ho hlídám, ale to nejde, a ty to máš ještě dvakrát...
marge všechno nejlepší kubíkovi k svátku, at je na dovolené zdravej a v pohodě a pak napiš, jak jste se měli.
25. črc 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
To počasí dnes hrůza jak v dubnu :unamused:
Janulas:chudato Marinka má nějak poslední dobu smůlu co?Než se vdá tak se jí to zahojí-to vždy říkala naše mamka když se nám něco stalo.S dvojčátkama je to záhul mám bratry dvojčata :slight_smile:
Marge:Všechno nej Kubíkovi k svátku :slight_smile: Mějte se a štastnou cestu :slight_smile:
Mějte všichni pěkný víkend :wink:
25. črc 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...no teda akce...s těma úrazema...
Terča už mi taky přestala dýchat. Občas jen tak dlouho natahuje, ale jindy bych ji "proliskala". Prostě žádná sranda. Když už nevím, strčím jí prsty do krku...to zabere...

Jak tak plánujete další děti...to je hezké. Janulas, nebojíš se druhých dvojčat :sweat_smile:
U nás je v plánu další cvrček za chvíli. Zatím se nepokoušíme, ale myslím, že na zimu zalezeme do peřin :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
janakade...to uz by byla nejaká statistická vzácnost né :D druhý dvojcata, ale ptás se jestli se nebojim, tak nebojim, je to sranda :grinning:
dneska tu je supr pocásko, akorát nevim, co furt plánovat celý dny,a si vyrazíme za nasima na chatu, bojim se jeste s Marinou nekde behat, brada vypadá porád dost osklive...
co obedváte? potrebuju inspiraci na zejtra :wink:
26. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, janulas my měli merunkový knedlíky z bramborovýho těsta s tvarohem, cukrem a přelitý máslem, mnam, ale malý to samozřejmě nechtěl, sladký jídla nechce, tak měl kuře a brambory.
Dneska sebou švihl na koberci a má pěkně spálený čelo :frowning2: , ale ani moc neřval...
Včera jsme byli na oslavě, bylo to na zahradě, počasí sice pořád hrozilo bouřkama, ale nakonec to vyšlo, děcka se super vylítaly po zahradě, my jsme opekli špekáčky, už jsem to neměla několik let, tak jsem odolala, i když je to vyloženě nezdravé :grinning: ale pošmákla jsem si... no, bohužel mě bodla vosa do kolena, tak to docela bolí, měla jsem strach, jestli to v těhu nemůže vadit, ale něco už jsem pohledala na netu a prý ne.
26. črc 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem napsala odolal, ale mělo tam být samozřejmě že jsem neodolala :grinning:
26. črc 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
reru..ty jo ted je tech vos docela vsude dost, nas TOmi furt chodí s pitíckem a pak rveee BAKAAAAAAA, jako vosa :DDD
myslim ze bodnutí by vadit nemelo, potrít cibulí octem a chladit a dobrý :wink:
to jsis teda posmákla, spekona bych si taky dala, pravýho v ohni, my porád grilujem, ale to není vonco :sunglasses:
tak my jsme byli na tý chate za nasema a bylo fajn, príma pocásko, tak akorát, ani jsme nemuseli v aute klímovat, to je supr, pác me z toho sílene chytaj dutiny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
jdu na chalupáre, otevru si drink, bramburky a mám mejdan :grinning:
26. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
po 100 letech nakukuju :wink:
,my sme meli minule boruvkove knedle, kynute, mnam a na zitra mame veprove kotletky na kmine uho a ryzi
nocnikujem skvele, plinka je jen na noc a i to obcas zahlasi a pak dospava bez pliny
v zari ficime do usa na 5 tydnu, tak se strasne tesim a taky strasne bojim, jsem zvedava, jak Ella zvladne 12 h v letadle
zatim pa, zase nekdy kuknu a davajte na ty nase prdolky bacha a na tehulky samo taky :wink:
26. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lelou:Elence vsechno nejlepsi k narozeninam :slight_smile:
26. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Docela dlouho jsem tu nebyla,ale puboši mají prázdniny,tudiž okupují počíčač celé dopoledne a odpoledne jsme někde v trapu,no a večer jsem ráda,že padnu,takže na pc mi jaksi nezbývá moc času.Gratuluji všem šikovným dětičká,co už nočníkují,my zatím chodíme na nočník jen kadit a to ještě v oblečení :grinning: ,no nějak to tentokrát nehrotím,Luki s Nikou už byli dávno bez plen.

Janul.....koukám,že plánuješ další dvojky :confused: :grinning:

Lelou....ty bláho,takový kus :confused:ale bude to v pohodě uvidíš :wink:jo a velkááááááá gratulace Ellence k 2. narozeninám!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Počasí zatím vypadá nadějně,tak doufám,že to nějakou dobu vydrží.
Holky z Moravy,nevíte jestli teď rostou hřiby?hlavně Misu by mi mohla říct,taky jezdí do Beskyd.My jsme jich pár nasbírali na té chatě jak jsme byli začátkem července,ale nic moc teda.
27. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsem dekujeme za prani :dizzy_face:
na hribech sme byli minuli tyden a nic jen boruvky, byli sme na bile :wink:
27. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
My jsme byli dnes na hřibech a teda nic moc našli jsme jen čtyři hříbky.Tak bude aspon polévka.Malý byl z lesa naprosto unešený pořád sbíral šišky a kameny :slight_smile: Ale skvěle jsem se prošli já mám procházky v lese moc ráda :slight_smile:
Lel:Všechno nej Elence ke 2.narozkám :slight_smile: Užijte si to v Americe :wink:
Janulas:Vy jste se měli taky fajn-špekáček bych si taky dala i klidně nějaký grilovaný steak-mnam :grinning:
Mějte všichni pohodový večer :slight_smile:
27. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, zdravím z Bulharska,

moc děkujeme za přání. Kuba už je od včerejška bez teploty akorát ještě trochu kašle a smrká. Dneska už jsem na chvilku prubli i vodu. Akorát v moři byly strašný vlny, takže se trošku bál.

Vzala jsem si sebou notebook, takže Vás budu šmírovat i z ciziny :grinning:

Je tady fakt krásně, žádný šílený vedra prostě tak akorát, Kubíček trošku zlobí s jídlem ale on nebyl nikdy moc velký jedlík :unamused:

No nic jdu Vás ještě dočíst a pak jdu do hajan, tady je totiž o hodinu víc a Kuba už mi tady chrupká v kočárku, protože internet je tady jenom na recepci takže jsem mu dneska prodloužila večerku, abych sem mohla nakouknout a spojit se s manžílkem přes skype :wink:
27. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu vás pozdravit. Zítra jdem na kontrolu na ORL skrz ty afty. Adam v pátek dostal ATB, ale furt mu skáže teplota.
Ty afty si myslím a co vidím, když mě dovolí kouknout se do pusy, jsou snad dobrý,
Jinak máme celkem nepříjemnou rodinnou situaci. můj švagr měl ze čtvrtka na pátek mozkovou příhodu a je po operaci hlavy na JIPce. Ale hebe nohama rukama, mluví, pamatuje si, poznává. Tak snad to bude dobrý.
27. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek