• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
ahojte byla jsem dopo na powerjóze, tak celkem bojuju s rukama :grinning: byla to sada
lelou...kde si ceece tak dlouho se neozves??
Elle vse nej k druhým narozkám... co do USA?? kam presne??
janina....neplánuju niiic, uvidime za dýl, do jednoho jdu jeste urcite a dvojek se uz nebojim :grinning:
jani.. se svagre mi to je líto snad bude v pohode...
marge... uzijte si bezva dovolenku!!
28. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
januli, letime do L.A. mam tam sestrenku, taky na par dni do sant diega a do mexika :wink: , budem si jenom uzivat uz se tesim :slight_smile:
28. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, a dvojky by si urco taky dala, mas uz trenig :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska se jedeme kouknout na kočárek, tak pak písnu, co jsme vybrali. Jani06 to je blbý s tím švagrem, kolik mu je? Tak snad aspon malej už bude mít od těch aft pokoj. Lelou vše nejlepší Ellince k dvouletým narozkám.
29. črc 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dopolko jsme byli chvíli na chate, je tam krásne, tak odpo vyrazíme za nasima na chatu, probehne lehká koupacka, uz se tesím....
jinak nechápu kolik mi toho toMINO SNÍ :grinning: pred obedem mel dva banány velký, a k obedu tri stehna a hustou rajcatovou mácku s testovinama, celej talír :confused: :confused:
Maja ta si tak dobe, ale do nich dostat neco, jak uz jsou utahaní celkem problém, premejslim jestli nedávat obeda, az se vyspinkají odpoledne :unamused: :unamused:
reru....tak pak hod odkazík co jste vybrali :wink: :wink:
hezkej den vsem!
29. črc 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
januli, Ella bedva az po spani, kdyz spi tak ja teprve varim, zavedli jsme to tak ted prez leto :wink:
29. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lelou...to já v poho s nima uvarim, spis o to, ze mi prijde, ze by toho asi víc snedli az po spánku, ale zase nechat je spát bez jídla, nevim... oni spí a já spim taky... táhnu to tady dny noci sama, tak musim, jinak bych se slozila :wink:
29. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, tak kočár je objednaný, mám ho v albu , ale bude to jiná barva, mokka hnědá s béžovou se vzorem, nikde na netu ještě není, je to novinka. Bude to trvat prý 7-8 týdnů, než ho dodají, tak snad to do porodu stihnem, přinejhorším budem pár dní jezdit ve starém, nepočítali jsme s dovolenýma :confounded:
teda janulas máš dobré jedlíky, hlavně Tomíno :slight_smile: Míša jí jen aby seneřeklo, ted má tři dny průjem, rostou mu všechny 4 špičáky najednou, tak možná z toho, teplotu nemá, tak je na dietě, koupila jsem i ten nápoj ORS od hippu, jak psala elucinka, že Adovi tak chutnal, ale Míša to vůbec nechtěla a já se mu popravě nedivm, přijde mi to dost hnusný :grinning:
29. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, holky,
tak já to s Adínem řeším tak, že před spaním v cca 12:10 má polívku, té sní docela velkou misku /většinou/ a pak jde na kutě. Vstane tak kolem 14:30 a teprve pak baští "velké jídlo". Takhle už fungujem od nějakých 8-10 měsíců, co jsem přestala kojit. Nalačno by mi taky neusnul, resp. asi usnul, ale po hodince spaní by byl auf, že chce jíst. Takhle vydrží spát někdy i do 15:00-15:20. Pak se nabaští, konzistenci upravuju tak, aby to zvládl "šááám" , pak následuje nočník a "bobek" a jde se ven. Už máme takový malý rituálek :slight_smile: Odpoledne už pak toho moc nesní. Okolo 18 hodiny přesnídávku a piškůtky a pak okolo 20 buďto kousek vánočky, nebo kapku kaše, nebo polívku, nebo rohlík se šunkou nebo sýrem.
Jinak přes poledne spím taky vetšinou s ním :wink:
29. črc 2009 ve 21:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
reru - zkus mu tam nasypat kapku hroznovýho cukru, třeba to vezme na milost :slight_smile: Je fakt, že já to Adínovi naservírovala vychlazený s brčkem a po těch hořkých čajích a rýžových odvarech mu to přišlo jako ten nejlepší džus :grinning:
Jinak Adík má pořád stolici kašovitou a minimálně 4x za den. Už to neřeším, pokud se to neupraví do půlky srpna, půjdeme na testy na alergii na lepek a bkm. Chuť k jídlu má obrovskou, pořád by jen baštil, ráno k snídani sní víc, než já - 300ml oslazeného čaje, k tomu 20 piškotů, nebo 3 plátky vánočky. Pak v 10 bílý jogurt, pak rohlík, pak polívku....atd. Taky docela žroutík....
29. črc 2009 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša zase chce jíst před spaním a po spaní do něho minimáně hodinu nic nedostanu, nechce ani moc pít, vůbec málo pije a neche nic jen mlíko ráno a večer a jinak vodu, čaj nechce, když tak pár hltů, ovocný štávy taky jen cucne a nechce jíst lžičkou, jen rukou a co nejde rukou, tak ho musím krmit, jinak to nebude jíst :frowning2:
29. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
reru, tak to si skoro neumím představit, Adam se poslední dobou budí se řevem: papat, baštit, jídlo, pojítku (to jako polívku), kedíky( knedlíky), babunky( brambůrky) ....a nedá pokoj, dokud mu nevrazím lžičku do ruky a nezačne bagrovat :grinning: Dneska jsem mu uvařila takovou hodně dietní rajskou a k tomu kousek vepřové panenky a rýži, to byl fofr :grinning: Miska byla za 10 minut prázdná a Adam zralej na sprchu,. ale spokojenej :sunglasses:
30. črc 2009 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my s jídlem bojujeme už o narození, nechtěl se ani moc kojit, nechtěl UM, příkrmům moc nedal, tak ted jsme na tom asi tak, že ráno má 150 ml UM, na to se vyloženě těší, asi třikrát si kousne do chleba s marmeláou nebo do mrkvovýho šátečku, občas sní pár lžiek cereálií s jogurtem. To je snídaně. Na svačinu sní celý bílý jogurt a třeba čtvrtku rohlíka nbo půlku jablka, půlku banánu, jak kdy. Pak na oběd chce hlavně maso s nějakou přílohou, zeleninu má rád, polívky taky sní. Za celý dopoledne vypije tak max 250 ml vody a to ho pořád nutím. odpoledne má na svačinu ovoce nebo nějakou ovocnou přesnídávku, někdy sní Brumíka nebo puding a večer chleba s tvrdým sýrem nebo kaši a zase 150 ml mlíka a za odpoledne tak 300-400 ml vody, někdy pár lžiček čaje. Ale když se nachomýtne k tyčinkám nebo Tuckám, tak to by mohl baštit furt. A lžičku strká do ruky mě, že jako ho mám krmit a jinak jí rukou. Když chci jídelníček nějak měnit, tak moc nepochodím a ještě ho kolikrát musím bavit prohlížením časopisů, fotek atd, a podloudně mu jídlo strkám do pusy, no je to děs...
30. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jak se mate?
My jsme se byli koupat,bylo to super po druhe byla mala ve vode. Je to vodni prasatko. Z vody jsem ji musela tahat,rev jak blazen.
U nas se ji dobre a vsechno. nastesti
1. srp 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravím vás z lontu. Jsem se s Adamem přestěhovala k ségře, aby tady nebyla tak sama.
Navcí to má samá pozitiva.
Adam líce celý dny bez plínky, naučil se "zalívat" kytičky a je tady maxi spokojenej. A taky ho ten zdravej skoro horskej vzduch tak uondá, že spí i 12ct hodin v kuse (v noci) bez probrání. Do dneška berem ATB a pak už nic. V úterý na kontrole měl už 80% aftů z pusy pryč a zůstaly jen na krčních obloucích a kočeni jazyka.
Na sestřinýho psa se naučil řvát Agiii (on se jmenuje Argo) a Agííí vždycky přiběhne, dá mu lízanou pusu přes celej Adamův obličej a jsou kamarádi. Nïc a skoro nikdo mu nechybí. Jen když vidí hasičský auto tak se zeptá tatííí a to je všechno. Nejvíc vyhlíží ségru u okna. Vždycky stojí u okna a otočí se na mě a zeptá se tetí, nebo teta? Já mu řeknu že je pá v práci a ona smutně dodá: No, pá v páci a jde od okna. Máme se ségrou každá svoji Octávku a přesto je Adam rozezná. Já mám mamiauto a ségra tetiauto. :grinning:
Navíc tady mám ještě staršího bratrance, kterej ho zbožňuje. Dneska mu z hrnců udělal jakože bidí a Adam flákal vařečkama hlava nehlava. Škoda, že tu nemám káblík od mobilu, abych stáhla fotky. Zítra jedu na otočku do Brna, tak si ho musím vzít. :grinning:
Jo a asi je to i tím horským vzduchem a vyléčenýma aftama, ale Adam nejí, on žere. Dokonce se vrhal i na granule psa i želvy. :grinning:
1. srp 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, závidím vám vaše pažravce, ale ted máme asi blbé období, protože Míšovi rostou všechyn 4 špičáky a ještě měl minulý týden nějaký průjem, ted už sice kadí jen jednou denne, ale ještě to není ono, možná je to od těch zubů. My jsme ted hodně venku, je hezky a nám přímo před barákem staví Lidl, takže je tu spousta hluku a prachu a nedají se ani pořádně otevřít okna, naštěstí kají o víkendu přestávku.
Jani 06 to je dobře, že už má malý tech aft mín, snad už mu to dá pokoj a užijte si pobyt u ségry.
2. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!!!!!!!!! :slight_smile:

včera jsme byli na koupališti na Rusavě :slight_smile: a supr Míša byla na vodní skluzavce :grinning: dokonce tam byla i trampolína :wink: Lukášek si pohrál ve vodě dokonce tam byli i soutěže potom dostala Míša Lukášek plno bonbonů :slight_smile:
2. srp 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem chtěla dodat,že Luky je hrozný žroutek a nejí akorát když je nemocný nebo mu rostou zuby.
Jani06:to je dobře ,že Adam už je lepší a má i chut k jídlu-ty granule mě pobavily :grinning:
Cokosusenko:náš malý taky řve jak ho berem z vody-až se za něho stydím
Dnes valíme k babi do Zlína-Míša tam bude na prázdninách už se těšíme :slight_smile:
Mějte se všichni moc fajn :wink:
2. srp 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dala jsem si aktuálnější foto do pasu a dvě nové fotky do alba http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3097078&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
Deli Rusava je super, akorát tam vždycky bylo strašně moc lidí...
2. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,ahoj konečně ae tu hlásím!!!! V pátek jsem se vrátily ze Slovenska.Nakonec jsem si musela před odjezdem pro jiná antibiotika vůbec mě nezabraly,vyklubalal se z toho hnisavá angína jakou jsem snad ani nezažila :frowning2: .Tak jsem odjely ale do úterý jsem se léčila,ješte dnes dobírám antibiotika.Kája se tam také vcelku doléčila z nachlazení a vyýsledky moči před odjezdem byly vpořádku.Ted pro změnu má průjem a nějak se ho nemůžem zbavit,dávám ji Hylak předtím lěal Biopron tak nevím.No a na Slovensku jsme měly nehodu Kájka se mě skutálela ze schodů bylo to hrozné málem jsem se sesypala také ale naštěstí byla vpohodě jen má asi naraženou ručičku,zítra raděj zajdu k doktorce s průjmem at ji ručku zkontroluje.Kamoška co byla s náma je zdravotní sestra tak mi ji prohlídla a hlídaly jsem kdyyb něco jely by jsme hned..Jinak to tam šlo chodily jsme na procházky,grilovaly,zajely jsme i do Polska-Zakopane,jen jsem pěkně unavená a zničená nějak mě to všechno unavilo a do toho to horko.
Mějte se všichni moc krásně!!! :slight_smile:
2. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, janesm vítej z dovolené, škoda, že jsi byla nemocná a z toho pádu malé si nic nedělej, i když vím, že je to hrozné, Míša taky pořád někam padá a já jsem z toho vždycky hrozně hotová... Průjem měl Míša minulý týden taky asi 2 dny, nevím z čeho, možná i zuby, zvládli jsme to dietou, dneska už to bylo dobré. V noci strašné horko, naštěstí bouřky se nám vyhly.
3. srp 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
tak počasí nic moc prší.Ale aspon se trošku ochladilo byl už hrozný hic.
Rer:hezká fotka v pasu i ta se skluzavkou-malý na ní řádí co?
Janesm:chudato Kájka hlavně že je v pořádku a nemá tu ruku zlomenou
Mějte všichni i přes mraky pohodový den :wink:
4. srp 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky a chlapečci :wink: :wink:
dnešek mi celkem vyhovoval to chladno mi prospívá.......Jinak to za moc nestojí,včera jsme byly u doktorky Kájka má dietku a enterol 1x1,chuděrka jedla by a jedla a nemůže.Včera večer měla v hovínku hlen s krví i dnes ale už ne tolik.....pěkně mě to vyděsilo!!! Volalal jsem doktorce ale ta to nevidí drasticky,doporučila mě Faktu mastičku a zbytek ve čtvrtek to budou výsledky.Ručku mám zavazovat na noc a mazat Heparoidem,je pohmožděná!!!Stále si ten pád dávám za vinu a nevěřily by jste jak ji ted hlídám!!!

reruna jak se daří a jak se cítíš v tom horku??Měla jsem to vlastně také tak i ty myslím Míše řže??? Kdy má narozeninky??? Kája 8.9.
Mějte se krásně!!!!! :slight_smile: :wink:
4. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Kde jste všechny? :confused:

Janesm....to je mi líto,že Kájka stůně :pensive: snad jí bude brzy dobře,držím palečky :dizzy_face:
kde přesně na Slovensku jste byli?
5. srp 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani06...to je mi moc líto se švagrem :pensive: doufám,že to nakonec dobře dopadne.

Marge je v Bulharsku,že?Marge kde přesně jste?Náš Luki tam je teď zrovna taky :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, janesm to je mi líto, že je malá nemocná a má pohmožděnou tu ručičku :frowning2: at je hlídáme jak chceme, tak je stejně neuhlídáme... Míša má narozky 13.9. , ty horka jsou pro mě děsný, ted je líp, jinak mě začaly ndost trápit záda :confounded:
Ahoj janino, jak se máte?
5. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru....ahooooooj :wink: máme se dobře,díky za optání.Luki tu teď není,tak je pc trochu volnější.
A co Vy?letí to jako voda,před nedávnem jsi nám tady oznámila že jsi těhu,no a už je to 33 tt :fearful:
5. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím,že budete mít taky Lukáška :dizzy_face: no my už máme takového trochu odrostlého Lukáška :grinning:
5. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Já se taky přidávám do klubu Lukášků.Dřív se mi to jméno moc nelíbilo ale jak jsme vybírali z kalendáře tak se mi zalíbilo-hlavně proto ,že má tolik zdrobnělin.Míša je na prázdninách u babičky a já zjištuju,že mít chvíli jedno dítě není tak špatné :slight_smile:
5. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo už jsme si na toho Lukáška zvykli, tak u toho jména asi zůstanem, jestli to teda nakonec nebude překvapení a nebude to holka :grinning: ale minule dr. říkala, že jednoznačně kluk...
5. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek