• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Ahojky :slight_smile: :wink:
Kája je v celku vpohodě jen to kakání zlobí,dietka ji pěkně trápí,papala by a papala myslím že ji ty rohlíky a piškoty lezou krkem,zítra máme kontrolu tak uvidíme.Vůbec holky jak často a v jaké konzistenci vaši rarášci kakají??? Mě připadne že Kája to má vždy takové řidší,omlouvám se za takový dotaz ale mějak v tom ted žiju :wink:

Janina7
Na Slovensku jsem byly ve Vysokých Tatrách,bydlely jsme v Popredě v klidné části,máme to od známích,pronajímají byt

Reruna
s tou ručičkou to nebude asi tak zlé.....normálně s ní hýba v poslední době se naučila říkat bojí,bojí -bolí bolí tak mám pocit že ji bolím všechno :wink: No ale už by bylo načase aby jsme byly vpohodě!!
Jinak tě chápu ty horka jsou hnus to jak bylo včera a dnes mě celkem vyhovuje ale pršet by nemuselo :wink: Já se pořád potím a potím někdy mám pocit že jsem snad v přechodu je to vůbec možné??
5. srp 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Delikates užívej si klidu!!! :slight_smile: :wink:
5. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
janesm tak o pocení mi ani nemluv, mě to vyhovuje takhle do těch max 25, ale hlásí ještě horka, tak si ještě užiju, ty záda mě bolí v kříži už celkem dost, chodím jak kačena :angry: Míša se zase naučil říkat pájí - pálí a tak ho všechno zase pálí a používá to i místo píchá, bolí a studí, tak občas nevím, co zrovna myslí. Kadí většinou ráno 1X, ale dneska kadil na třikrát a vyloženě tuhou stolici neměl snad nikdy. Záleží i na tom, co jí.
5. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Janesm....tak to jste měli super!!! :dizzy_face:
Je to tam překrásné,my jsme byli na svatbě zač. května 20 km od ukr. hranic a kolem Tater jsme jeli,tak jsem se kochala.Já hory miluju a v Tatrách ale nízkých jsme lyžovali.

Natálka se dneska rozhodla,že bude jíst polívku sama,no to jste to tady měly vidět :fearful:
6. srp 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
U nás pohodka Luky zrovna spí.Jani:Luky chce jíst vždy taky sám a co se mu nepodaří lžičkou to si veme rukou a pak je celý špinavý :slight_smile:
Janesm:Luky kaká tak jednou denně a když mu rostou zuby,tak i víckrát a hodně na řídko
Mějte všichni fajn den :wink:
6. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del....no a né jen on,že? :grinning:
S kakáním to máme podobně jako Del a u zubů taky řidší,jinak spíše tuhší,teď jsem začala dávat melasu,tak kadíme každý den :wink: předtím to bylo co 2-3 dny.
6. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak malýmu zrovna taky rostou zuby, takž spíš kadí řidší a vicekrát.
Míša zase lžičkou nechce jíst vůbe, jen rukama :frowning2:
6. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
přeji krásný víkend!!! Kája je už vpohodě po dlouhé době bobky..... :wink: Ale ještě do neděle Enterol a dietku,výsledky nebyly mám si volat v pondělí ale dnes ve schránce Výzva od Krajské hygienické,hned jsem tam volala a Kája měla ve střevě nějakou bakterii podobnou Salmonele.....vůbec nechápu kde to mohla chytnout zřejmně na tom slovensku ale prý byla oslabená po nemoci tak se ji to chytlo,prý stačí když někdo kdo si nemyl ruce sáhl na potravinu kterou jedla....Já to ale nebyla jsem dost opatrná.No ale vše je jinak v pořádku není nijak nakažlivá pro ostatní,prý je to přenosné jen stolicí tak mám doporučení mýt se,mýt se......ale to vím Jinak se řídit radou lékaře.Celkem mě to vyděsilo!!!! Bylo to jak u výslechu ptaly se i na to kolik nás žije v rodině a věk......Tak jsu zvědavá co mě řekne doktorka ale prý když zabral Enterol tak je to vpohodě a bude to chtít jen kontrolní odběr.Snad už se z toho vyhrabeme!!!! :wink:
Reruna vůbec ti nezávidím aq ještě malý skřítek do toho tak odpočívat moc nejde že?? Mám kamošku a ta je na tom skoro stejně jako ty malá měla v dubnu 2 roky a koncem září má mít mimi-holčičku.Opatruj se!!! :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janina7 ahoj!!!!
Je tam překrásně pokaždý chodíme na procházku kolem Š trbského Plesa má své kouzlo v zimě,na podzim i vlétě.Když je teplo máme místečko blízko štrby kde si natáhnem deku a válíme se jen tak v trávě a pozorujeme hory je tam super výhled. Jezdíme tam dost často!!! :wink:
7. srp 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Delikates ahoj
U nás jsou také velké boje u jídla....řve sama papat ale nenají se jen občas se trefí lžičkou do pusy mě k tomu nechce pustit řve jak tur a když ji nehlídám lítá jídlo všude kolem :slight_smile:
7. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky,vidím že jste zaneprázdněné a užíváte si víkendu,tak je to zprávně.Přidala jsem fotečky do albíčka :wink: :slight_smile:
9. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Včera jsme si přivezli Míšu od babičky-moc se jí domů nechtělo.
Janesm:hezké fotečky-Karolínka je šikulka :wink:
Mějte všichni pěkný den :wink:
10. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
hlásím návrat z dámsko-dětské jízdy na 4 dny do Františkových Lázní :slight_smile:
Bylo to tam super, byly jsme jen my dvě se ségrou a naši 2 raráškové. Jeli jsme mým autem, ubytovaní jsme byli v hotelu Praha a nemělo to chybu...měly jsme zamluvené 2 jednolůžáky, protože malí by se navzájem budili, ale oni nám tam dali za stejhnou cenu ségře postel a mně postýlku pro malýho navíc :slight_smile: Vůbec celkově měli strašně vstřícný a milý přístup, hotel byl plný německých důchodců a řeknu vám, kam se na ně hrabou Češi. Na naše malé klučíky byli hrozně milí, usmívali se na ně, oslovovali je, hladili po vláskách, pánové jim podávali ruce a když si děda o dvou berlích ty berle odloží a sedne si k malým na bobek, aby si s nimi podal ruku, tak vás to vezme u srdce....fakt super přístup. Připadaly jsme si se ségrou jak v pohádce...nikomu nevadilo, když kluci běželi po chodbě do jídelny a křičeli nesmysly, všichni jim mávali a usmívali se na ně. Servírky jim chodily zvlášť popřát dobrou chuť a ještě jim nosily navíc ovoce a dortíky :slight_smile: Počasí nám taky přálo, takže fakt super trip :grinning:
10. srp 2009 ve 20:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidám pár foteček...
10. srp 2009 ve 20:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
...uuuž jsou tam :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, eluci, tak to jste si parádně užili a počasí vám taky přálo, fotky jsou super, hlavně ta se zmrzlinou, by mě zajímalo, jak vypadaly ty trička, až to malí slízali :grinning: Míša zmrzlinu vůbec nechce, max. si párkrát lízne, asi mu připadá studená :grinning:
janesm taky pěkné fotečky :slight_smile:
deli a doufám, že si to Míša užila :slight_smile:
My jsme včera byli v porodnici, sepsat porodopis a prohlídnout sály, jestli se něco nezměnilo, ale úplně stejně to otam voní - smrdí, tak jsem si vzpomněla hned na první porod... no a taky jsme měli výročí svatby 7. let, tak jsme využili toho, že malého hlídala babička zašli si na pizzu.
11. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Eluci:parádní dovča a super fotečky :slight_smile:
Rer:Míša si to užila skvěle ani se jí domů nechtělo :wink: Všechno nej k 7.výročí
11. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
reru - trička dopadly celkem dobře, protože jsme zbytky dojedly my se ségrou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A taky všecko nej k výročí :slight_smile: My jsme měli v červnu 15 let :grinning:
deli - dík za pochvalu :slight_smile:
11. srp 2009 v 15:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla na pracáku pro informace, jak mám postupovat, když budu po rodičovské dovolené nezaměstnaná...tak jsem dostala nějaké formuláře k vyplnění a mám znovu přijít až ke konci září, kdy mi bude rodičovská končit. Práce zatím v dohledu žádná, tak to bude neveselý :confounded:
11. srp 2009 v 15:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak se po dlouhém cestování hlásíme doma :dizzy_face:
Po dvou týdnech v Praze, jsme necelý týden strávili na Žermankách u Míšy s Amálkou a pak pár dní u Lelou. Paráda, akorát dneska celý den uklízím a už mi z toho hrabe. Mám tři pračky vyprané, venku je nehezky a prádlo neschne :rolling_eyes:
Ale jsme krásně odpočatí :dizzy_face:
Šíma už jede věty a jeho první delší věta je ,,to je mámy kakáček" :grinning: Kakáčkem je myšlen kartáček na zuby :grinning: :grinning: :grinning:
Na nočník už přes den chodí stoprocentně, ale nějak nám pořád nejde čůrání venku. To to radši drží celou dobu než dojdeme někam kde je nočník. Ale snad to bude v pohodě :slight_smile:
Večer budu stahovat fotky, tak přihodím :wink:
Teď si dávám kafíčko a odpočívám. Pak už jen převleču Šímovi postel a skočím do večerky, máme v lednici pusto tak něco na rychlovku. A pak už nííííííc nedělám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Eluci, fotky parádní, Aďa je fešáček.
Ještě zkouknu fotky ostatních.
11. srp 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lucijo vítej z dovči.Taky jste si to skvěle užili a tak to má být :slight_smile: To je Šíma šikovný a tím mluvením i s tím nočníkem.My furt valíme do plínek ani moc nemluví.Snad se to brzo zlepší.
Mějte všichni pohodový večer :wink:
11. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčátka a chlapečci :slight_smile: :wink:
Tak Kája je jkonečně zdravá snad už bude zase dobře,těch nemoc jsme si užily až až.Ještě ve čtvrtek musíme na odběry.....
Delikates tak jste zase doma kompletní že??? Aspon vidíš že ji bylo u babičky dobře a že tam nestrádalal a netesknila a ty sis odpočinula.Jinak díky jsem ráda že se fotečky líbí.
Elucinka vítej z dovči úplně závidím vu pohodu ale ne ve zlém!!! Musely jste si to tedy užít naplno,také jsem si říkala že s kamoškou a malým bych si dovču užila víc nežs chlapem......Fotečky jsou moc pěkné úplně z nich ta pohoda září.
Reruna tak jsi připravena a zapsaná v pododnici,toto letí že??? úplně tě chápu s tou vůní a smradem porodnice já když jdu náhodou kolem porodnice tak se to vě mě také nějak sevře..... Doufám že jsi vpohodě a záda už tak ńebolí :wink: S tou zmrzkou je na tom Kája stejně jako vy,zmrzku ne jen oplatek a do zmrzky namočit,pak stejně odkousne spodek kornoutku a je celá pokapaná,hlavně ta čokkoládová zmrzlina v Chorvatsku dělala pěkné fleky :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucijo,vítám tě z dovolené je super že jsi odpočatá a vpohodě a ten úklid a praní ti nezávidím znám to a mám to tyto prázdniny zasebou.......Tak to hlavně nepřežen s uklízením!!! :slight_smile:
11. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem si mákla do sedmi hodin a hotovo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda, ne že bych měla hotovo, ale pro dnešek hotovo :grinning: Hned ráno zkočíme konečně na poslední hexu, polítám úřad a pak už jen doma budeme čekat na reakci :rolling_eyes: Snad žádná nebude. Fotky jsem ještě nestáhla a ani se mi nechce, ale třeba se ještě přemluvím :confused:
11. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, lucijo, vítej z dovči, tak to je dobře, že jste si to krásně užili :slight_smile: už se těším na fotečky. My už jsme měli hexu dávno i spalničky a ted bysme měli někdy jít na 2. dávku na spalničky atd. Reakci jsme tenkrát neměli. Šíma je teda šikula, Míša mluví děsně zkomoleně a věty nehrozí a plinky sundáváme jen na dvoře, doma čurá, kde mu napadne a mě nebaví to furt uklízet :angry:
Janesm ty záda mě bohužel bolí pořád a vystřeluje mi to až do třísel, hlavně pravá noha mi po delší chůzi skoro mrtví, no jsem jak valící se koule,už jsem přibrala skoro 10 kg a jsem kvůli těm zádům strašně pomalá a neohrabaná a bohužel s Míšou si nějak nemůžu pořádně odpočinout a v noci pořád chodím na WC, nějak si to těhotenství už moc neužívám :unamused:
Eluci práce se do září snad ještě najde, i když to bude asi těžké v této době. Adámek půjde do jeslí?
12. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko, tak už máme po píchanci a za měsíc jdeme na Priorix. Šímu píchli, pofňukal, ale za chvilku už se zase řehnil :grinning: Mudra říkala ať ještě počkáme v čekárně aspoň 15 minut, tak jsem to přijala s nadšením, páč mi z toho bylo nějak divně :confounded: Tak se smály :grinning:
Koupila jsem mu velkou nálepku na zeď auta a bonbonky :dizzy_face: Bobínek, já tak nesnáším, když se mu děje něco nepřijemného :frowning2:
Jinak na fotky jsem se ještě nepřemluvila, možná o poledním spánku, až teď dopiju kafčo, tak jedu nakoupit tátovi a odvézt mu to.
Reru, už jen chvilku a bude dobře. To už dáš :wink:
I když já být ve stádiu těhu jako Ty a mít k tomu Šimona, tak se asi dobrovolně nechám zavřít do nemocnice :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
reru - jesle tu bohužel nemáme, hlídání slíbila babička, tak uvidíme, jak to bude. Sháním něco třebas i jen na poloviční úvazek, no nevím. Přinejhorším budu 5 měsíců na podpoře a do té doby se snad něco najde. Moje bývalá firma je v konkurzu, zatím jsme nedostala ani odstupné, ale do konce roku by snad mohlo něco přijít, alespoň podle posledních informací. Tak to snad taky nějak pomůže. Ráda bych ještě tuhle zimu strávila s Adamem doma...
12. srp 2009 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
eluci tak to je babička super, že pohlídá a třeba se nakonec nějaká ta práce najde, i když ta krize je děsná i u nás, naštěstí já ted práci řešit nemusím a školu mi snad nezruší, než se do ní vrátím
lucijo to víš, že to dám, co mij iného zbývá, jen aby to po porodu nebylo ještě horší než ted, to už na mě budou llumpíci dva
12. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
reruna to mě mrzí že začínají takové problémy vůbec ti nezávidím a do toho skřítka samam si to nedovedu představit.Mám jakési zdravotní problémy tak také nejsem nějak vpohodě.Ale ještě chvíly a uleví se ti,také jsem měla v háji kyčel a křečáky v tříslech. Jak jsem odrodila jakoby to všechno odešlo.....Držte se s mimiškem!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
Elucinko máš napsané jen dva roky mateřské??? Jsem na to podobně ale mám naštěstí ještě rok čas,naše firma se pomalu rozpadá a budu vůbec ráda když mi dají odstupné,vůbec nevím co bucu dělat mám jen výuční list.kamoš mě přemlouvá že si mám dodělat matruitu ted když jsem doma a nastoupit k policii třeba jen do kanclu ale nvím zda bych na to měla.Se školkamam je to v okolí špatné už ted nechci to vidět za rok.Máme doma babičku ale nevím jak by Kájulku zvládala je to šídlo,neposedné.
Jinak zítra jdeme na kontrolní odběr stolice teprve dnes jsme skončily pozvolna dietu bylo i víc jak po týdnu mlíčko ale to kakání 3x normál a pak zas řídké.......Uvidíme co ukážou výsledky,máme donést i moč jak měla malá ten zánět,tak uvidím jak se nám to podaří.
V září jdeme také na spalničky a v říjnu bych chtěla žloutenku když vidím jak Kája všechno strká do pusiny....
Holky chtěla jsem se zeptat jak jste na tom s papáním??? Kolikrát denně a co???
Díky a přeji krásný večer :slight_smile: :wink:
12. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
janesm - já jsem už taky začala dávat Aďovi minulý týden mlíko, ale po dvou dnech mi zase kadil 6x za den, tak jsme ho zase vypustili a pije ráno dětský černý čaj s anýzem. V těch lázních se mu zase kadění srovnalo, tak jsem přemýšlela, čím by to mohlo být a přišla jsem na to, že za celé 4 dny neměl kromě kousku sýra prakticky vůbec nic mléčného....jogurty, tvarohy, nic. Tak mě napadlo, aby ty průjmy nakonec nebyly alergie na kravské mléko...:confounded: Budu mu muset asi fakt nechat udělat ty testy. Zítra zavolám mudře a domluvím se s ní.
Jinak Adam papá:
ráno kolem 8 snídaně - hrnek čaje, 2 plátky vánočky, nebo rohlík s máslem a marmeládou, nebo nějakou buchtičku apod.
během dopoledne většinou sbaští ještě misku sušenek nebo piškotů.
Ve 12 má misku polívky.
Pak jde chrápat a kolem 14:30 má oběd - maso, zelenina, nějaká omajda, příloha.
Odpoledne kolem 17-18 rohlík, nebo piškoty a přesnídávku.
Večer rohlík nebo chleba s něčím, nebo polívku.
To teda teď, jak jsme vynechali to mlíko. Jinak míval dopoledne jogurt a večer třeba puding, nebo tvaroh a pod.
čerstvé ovoce do něj bohužel nedostanu.
Jo a jinak průběžně pije, kolem cca 1,5 litru denně - šťávy, čaje, ředěné džusy nebo i samotnou vodu, kupuju Horský pramen pro kojence.
12. srp 2009 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek