• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Eluci, můj Adam má alergii na mléčnou bílkovinu. Ale u nás se to projevovalo otoky a vyrážkou.
12. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci, ještě toho trochu. Snad se to nepotvrdí. Držíme palce.
Ahoj Jani, dlouho jsi se neukázala :angry: :grinning:
Přihodila jsem ,,pár,, fotek :wink:
Dobrou noc :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elucinko ahoj,tak to papkáte také pěkně!!!!Jinak dnes jasme byla u doktorky a doporučila mě dávat jen mléčné zakysané výrobky a mlíko co nejméně,mlíko dávám Nutrilon 3,máme ještě zásoby.Kája také ovoce moc nechce a ochucené jogurty vůbec jen bílou activii.....Z ovoce většinou vycucá šťávu a pak to vyplivuje. :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani tak co tedy papkáte vy za celičký den??? Jinak je Adamek už zdravý?? Co švagr jak se mu daří?? A kdy se potkáme v těch Lužánkách?? :slight_smile: :wink:
13. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucija ahojfotečky jsou super maličký je šikulka!! :slight_smile: :wink:
13. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, lucijo parádní fotečky, je vidět, že jste si super užívali :slight_smile:
eluci, no mohla by to být i ta laergie, zkus ty testy, ale většinou to vymizí kolem 3. roku
janesm Míša má ráno kolem 7 asi 150 ml UM, taky máme Nutrilon 3, k tomu kousek buchty nebo chleba s marmeládou, ale fakt jen trochu, nebo cereálie s jogurtem, má rád ciniminnies.
Pak kolem 9 svačina, většinou bílý jogurt, ovocný moc nechce, někdy pribinák a kousek rohlíka.
V 11 oběd bud polívka nebo maso, zelenina a příloha, obojí najednou jen někdy, když se mi chce vařit, ale toho pak sní mín. Odpoledne kolem 15 svačina, ovocná přesnídávka nebo ovoce, Brumík, puding, tvaroh, sušenky atd.
Večer kolem 18 večeře - talíř kaše nebo chleba se sýrem, zelenina, rohlík se šunkou atd. A ještě si pak dá kolem 19 dalších 150 ml UM. Má období, kdy do všeho jen dobne nebo sní všechno, jaak mu rostou zuby. Sím moc jíst nechce, chce krmit, ale už to lžičkou zkouší. Jinak vypije tak 700 ml koj. vody, vic nechce, a nechce ani žádné ovocné štávy nebo čaje, toho si jen cucne.,
13. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem lajdák.
Teď jsem už skoro třetí týden mimo domov...

Jani, tak mi nahrazujeme mlíko jak se dá.
Spíš sojovým jogurtem nebo dezertem nebo rýžovým, či sojovým mlíkem.
Není to nic hroznýho. Člověk si zvykne studovat všechno v obchodě a navíc už vím co jo a co ne.
Jinak Adam miluje dušenou zeleninu s masem a bramborem a nebo jinou přílohou. Mimo knedlí. Ty nemusí vůbec. Ani na sladko.
Ovoci moc nedá. Max jabko, nebo banán a mandarinka. Ale to podle nálady. Sušenky a tak jí normoš. To už mám vysledovaný.

Reru, alergie může vymizet kolem třetího roku, ale v horších případech zůstává až třeba do puberty, kdy se všechnoláme a nebo až nadoživotí :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani ahoj, tak doufám, že Adík teda nebude ten horší případ a že bude mít po třetích narozkách už pokoj... knedlíky Míša taky nechce, ani na sladko.
my jsme byli nakupovat v ikey, ještě nějaké věci pro mimi, co nám chyběly a koupili jsme i zábranu na schody, pro míšu to ještě nějaký čas snad bude mít smysl a hlavně i pro mimino, máme totiž docela příkré schody a mezi schodama je obrovská díra a jsme ve 2. patře.
16. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooo, kde jste kdoooo? Hlásím dneska poradnu, všechno ok, ty bolesti v kříži a v tříslech jsou prý normální a musím to už nějak vydržet, za dva týdny jdu ještě na odběry krve a výtěr na streptokoka a pak už do prodnice do rizikové poradny, kde se rozhodne, jak budu rodit, zatím to vypadá, že malý je hlaou dolů, tak třeba bych mohla i normálně, se začínám báááááááááát....
18. srp 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
My se máme fajn,zítra jedeme do dinoparku do Vyškova.Míša se už nemůže dočkat.
Rer:neboj se já jsem rodila obě děti normálně a zvládla jsem to.Taky to zvládneš.Hlavně ,že jste oba zdraví :slight_smile: Mějte se všichni moc krásně :wink:
18. srp 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Del, ale já se bojím i toho císaře :astonished: Ve Vyškově je to úpně super, kdyby mě tak nebolely ty záda a noha, tak bych tam hrozně ráda s Míšou taky jela, ale takhle nevím, asi až příští rok.
18. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím velkou novinu, Adík je od včerejška bez plen, tedy kromě spaní. Včera ještě sice nějaké nehody byly, ale dneska už jsme všecko vychytali a chodíme bez plen i ven, a jsme suchý :grinning:
Tak mám fakt radost, intenzivní tréning začal v sobotu a po 4 dnech krásně pochopil o čem to je a bez zbytečných stresů - jen jedno malé plácnutí včera, když jsme ho sundala z nočníku a po 3 minutách si cvrnknul :slight_smile: Ale jinak fakt pohodička, asi se mi i povečdlo vychytat správnou dobu, kdy Adík začal i do plen hlásit každé čurání. O kakání ani nemluvím, to už probíhá na nočníček docela dlouho :slight_smile: Je to moje zlatíčko, jsem na něj fakt pyšná!!! :slight_smile: :grinning:
18. srp 2009 ve 21:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to vám musím ještě napsat :slight_smile: včera večer jsme Adíka uložili a on si vždycky ještě dlouho povídá s plyšákem pejskem a sametovým sloníkem, než usne...a my jen chodíme za dveře občas poslechnout, jestli už chrápe, nebo ještě mele :slight_smile: a včera se Honza najednou za těma dveřme začal šíleně dusit smíchy, tak tam letím, co jako je a slyším: pejseeeek, velkou pedel máááá, velkou pedel máááá.....Adík si tam zpíval!!! no málem jsme tam padli smíchy. Honza říká - hele, kde k tomu přišel? protože zatím jeho jediný "sprostý" slovo bylo sem tam "ty voe" nebo "dopedele", ale to si ještě nespojoval se slovem "pedel". Tak jsem přemýšlela a zjistila jsem, že jsme byli odpoledne na pískovišti s kamarádkou a její Aničkou a ta kamarádka si postěžovala, že nemůže shodit a že má "velkou pr***....no a Adíkovi to zřejmě utkvělo :grinning: :grinning: A to nás ty nejlepší hlody našich broučků ještě čekají - už teď jsem z něj občas mrtvá smíchy :grinning: :grinning:
Jo a taky jsme jeli včera kolem radnice a ona je to taková historická budova...no a Adík vždycky jak vidí nějaký hrad tak hlásí: "tam bydlí bubáčkové!" a včera ukázal na radnici a ptal se "mami? bubáčkové - bydlí tam???" Tak jsem si vzpomněla na pár našich radních a říkám - ale jo, taky tam nějaký bydlí :slight_smile:
19. srp 2009 v 08:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ránko :dizzy_face: Tak u nás se ještě spinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Eluci, gratulujeme k odplenění :wink: No a jinak pejsek s velkou pedelí je výbornej :grinning: :grinning: :grinning:
U nás už jedou takovýhle hlody delší dobu...ale co jsem se fakt pobavila, když jsme byli u Mišuge na chatě, tak jsme jeden večer malinko popili a ráno mi nebylo dvakrát nejlíp a Šíma se mě z postýlky dožedoval :,, mamííí, maminkooo, copáák, miáčku pusinkůůů, miáčku copááák......" a jel dokola a pusu nezavřel, i přes to jak mi bylo zle jsme se musela smát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Reru a Ty se neboj, holka jedna ušatá, jinak než na výbornou to nedopadne :wink: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaaaa, někdo si tam povídá :grinning:
19. srp 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak se hlásím vydovolenkovaná. Měli jsme se nádherně v Bulharsku i Švýcarsku. Jdu přihodit pár fotek a pak Vás dočtu :wink:
19. srp 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
eluci, tak Adík teda perlí, někam si to zapisuj, at naa to nezapomeneš a až se bude ženit, tak se nasmějete :grinning: už se těším, až bude míša tekhle mluvit, zatím to není žádná sláva, ale snaží se a hodně už opakuje slova, ale je to děsně zkomolený. A s nočníkem taky úspěch, u nás jde jen to kakání, čurání hlásí jen občas, když je bez plinky, ale většinou už čurá a když má plínu, tak nehlásí totál nic
19. srp 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
marge vítej z dovoldné, těšíme se na fotečky
19. srp 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucijo u vás se tak dlouhospí? to se teda máte, Míša pravidelně vstává v 6, ale před barákem máme stavbu, tam taky začínají v 6, každý den i o víkendech, tak bych se stejně dýl nevyspala... :confounded:
19. srp 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marge, vítej zpátky :slight_smile:
Reru, no já ho teď dávám spát až kolem devátý večer, býváme dýl venku dokud je hezky :wink:
Jinak my jsme doma bez plen, na spaní mu ji dávám, po odpoledním spaní je občas suchá, čůrání hlásí i do pleny, ale máme problém, že nechce čůrat venku :unamused: Takže plenu nosíme i když jdeme ven :unamused:
19. srp 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tahám Aďu ráno kolem 8, byl by schopný spát i do 10 :slight_smile: v poledne usne rychle, kolem 12:30, po polívce. Ale večer jak kdy. Chodí dlouho, až po půl 10, usíná jak kdy...někdy hned, někdy až po 11.
19. srp 2009 v 10:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci, tak to jsme na tom dost podobně, s tím rozdílem, že já ho z postele netahám, já si to užívám :dizzy_face:
19. srp 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Míša chodí spát tak v 8 večer a usne tak do půl hodiny. Po obědě, spí tak 1-1,5 hod., jak kdy...
19. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

nějak jsem to ráno nezvládla. Takže jsem to teď napravila a fotečky už jsou tam. Jdu si dát véču :wink: A pak Vás konečně dočtu :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak dočteno.

Eluci: tak to je Adámek opravdu šikula.

Kubíček začal dneska trénovat slipy. Jakmile je bez slipů nebo bez plíny, tak kaká i čůrá do nočníku úplně v pohodě ale jakmile mu dám plínu, slipy nebo tepláky, tak nic neřekne :angry:

Dneska to docela šlo, vždycky si trošku ucvrnknul do slipů a pak hned začal křičet kakat...asi dvakrát to proběhlo bez toho ucvrnknutí. :slight_smile:

Luci: moc pěkné fotky.

Reru: to je hrůza, jak ten čas letí...nedávno jsi tu psala, že jsi těhotná a zachvilku už budeš rodit...už se těším na fotečky :wink:
19. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!!!!!!!! :slight_smile:

dnes jsem vám nestihla ráno napsat protože jsem jeli do dinoparku Vyškov :slight_smile: přidám i fotky :grinning: Lukys a Míša si koupili v dinoparku trička :wink: :dizzy_face: a časopis šli jsem tam do zoo a potom jsme jeli vláčkem do dinoparku dodám i fotku s těmi tričkami ale až zítra :slight_smile: dnes jsem unavená víc informaci na www.dinopark.cz :grinning: byl to skvělý den!!!!!!

Marge:hezké fotečky!!!!! pěkně jste si to užili

elucinko:pldel fakt výborná super hlašky :wink: :dizzy_face: !!!!!!!!
19. srp 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré poledne :wink:
Marge, krásný fotečky a Kubíček, to je pořád krasaveček :dizzy_face: Ten jeho šibalský výraz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Deli, já se chystám už dlouho sem k nám do toho Dinoparku, tak jsem zvědavá kdy se tam dostanu :unamused:
20. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, marge, krásné fotky, to jste se měli krásně :slight_smile:
deli věděla jsem, že se vám to bude líbit, lucijo určitě zajedte taky. V tom vyškově je to ještě spojeno se zoologickou, kde ale jsou hlavně domácí zvířátka, kozy, králíci, prasátk a tak, super, pro městské děti
20. srp 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, jak se vede?
My dobrý, bez plen, dneska s jednou malou nehodou - Adík mi počůral čalounění na židli, protože na ní seděl a nestihl tak rychle slézt dolů, on je na sebe mooooc opatrnej :slight_smile:
Jinak ségra je těhu, dnes na ultrazvuku už měla akci, nějaký 6-7tt a je jí příšerně zle od rána do večera, takže nic moc....ještěže jsme v těch lázních byly už na začátku srpna, protože teď už by to nedala...
20. srp 2009 ve 21:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,jsme stále v jednom kole,stále někde lítáme tak nějak nezvládám.S plínamam chodí Kája stále nočník do toho se občas vykaká ale s čuráním......byly jsme na chatě venku tak měla jen kalhotky a počurala se a to bylo pláče......ale je to složité mám pocit že bez pliny ne a ne čurat.Asi to bude u nás těžké .Jinak pusina se jí pěkně rozvazuje až se někdy divým a jak je slušná pozdraví,poděkuje a jak důležitě....aojjjj,čau,dden,dkují.Dnes jsme vytáhly poprvé ven kočárek chtěla jsem ho nadoma ale nevydrželo to,celou dobu říkalal že pejsky do travičky kakají a čuají a najednou tam vjela s kočárkem a najela snad do nejčerstvějčího hovna :rolling_eyes: ,botička,ponožka a obě kola totálně obalená.....fuuujjjj!!!!!! Tak máme kočán-kočár pokřtěný. V pondělí jsme si s kamoškou a dětima udělaly celodenní výlet vláčkem do ZOO v HODONÍNĚ,moc se mě tam líbí jak město tak ZOO,pro malé děti ideál....malé bez kopečků a dost zvížátek na malé ploše.Jo když píšu o těch kopečcích tak Kája - vejká kopecek-velký kopeček :slight_smile: .Jo a výsledky z prcky stále tam má tu bakterii když to nevymizí tak jdem zas na antibiotika ale průjem naštěstí nemá.
20. srp 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek