• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Reruna neboj vše to zvládneš!!!!! Já byla také vystrašená a najednou to přišlo a odešlo!!!! Bolel mě kloub,měla jsem křečáky v tříslech,nemohla jsem jíst jak to břicho tlačilo,jsi už přece zkušená maminečka!!!! moc držím pěstičky!!! :wink:
No a stím kraválem venku to máme podobné,před barákem Albert který v 7 otevírá,takže pejsci co čekají přes obchodem štěkají a štěkají,předtím od 6 úklid,pak přijedou popeláři vysypak kontejnery na plastové lahve,takže rána když otevřou tu drátěno-kovovou bednu pak lisování přímo pod okny,další den to jsou lahve nebo sekání trávy pořád něco a halvně brzy po ránu!!! Kája vstává tak mezi půl 7-8 ale dřív jak v7:15 mě z postele nedostane.Ale to je křiku mamííí,maminkopyč,pyč jako že chce jít pryyč když si sednu tak na mě mamí bje-brýle a botí jako papuče že si mám obout. :wink:
20. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge vítej z dovči jak jste to zvládly??? :wink: Jdu na ty fotky!!!!
20. srp 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci i tak je malý moc šikovný neboj vše to zvládne a hlavně dřív než Kája!!!!!! :wink: Jak jste na tom s tím kakáním je to už dobré??? Jinak sestře moc gratuluji a hlavně at ji nevolnosti přejdou co nejdříve!!!! :wink: :wink:
20. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
janesm - kakání je víceméně dobrý, pořád se sem tam objeví ve stoličce hlen, ale průjem nemá a Mudra mě uklidnila, že ta alergie má jiné projevy....taky jsem si všimla, že malý třeba polívku atp. vůbec, ale vůbec nekouše, i když je tam na kostičky zelenina - pak vykajdí celý hrášek, kukuřici, kusy mrkve, fazolků...tak mudra říkala, že ta sliznice střeva ještě není vyzrálá a že to může být také příčina toho hlenu - musím mu všecko pořádně rozmačkat nebo mixovat, aby to líp strávil. Tak to zkusím, snad to pomůže.
21. srp 2009 v 09:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, janesm tak kočárek teda už musel zažít :confounded: aspon si malá bude dávat příště pozor, plinky taky máme pořád, jen na dvoře běhá bez, ale nehlásí většinou nic. Do plín hlásí kakání, ale většinou už pozdě.Myslela jsem, že to za toto léto dáme, ale asi ne :frowning2:
eluci tak ségře gratuluju, s těma nevolnostma to znám, je to nepříjemné, ale přejde to.
21. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nevím jestli si mě jěště pamatujete, protože jsem ostuda a nebyla jsem tu strááááášně dlouho :frowning2: Mohu se k vám zase přidat....? :wink:

Dost často sem jukám a pročítám si, hlavně když jsem v koncích a přepadá mě beznaděj, jako např. teď nočník :cry: a pak si tady počtu a zjistím, že je to i jinde stejné jako u nás a hned je mi líp :slight_smile: :wink:

Dětičky opravdu rychle rostou a tak se ráda jukám na albíčka a vzpomínám, když jsme řešily, těhulkování, porody pak kojení, první papání atd :slight_smile:

V půlce září se chystáme na dovču letadlem, písněte mi prosím, jak to zvládly děti a vy taky :slight_smile: :wink:
21. srp 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dask budeme rádi, když se přidáš :slight_smile: kdyžtak přidej třeba novější fotky Adámka, at vidíme, jak vyrostl :wink:
22. srp 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, pár foteček jsem dala a až stahnu fotky z foťáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak přidám i z léta :slight_smile:
22. srp 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask Adámek je šikulka, moc vám to spolu sluší. Taky jsem přidala dvě nové fotky z dneška.
22. srp 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Konečně se aspon trochu ochladilo,ty vedra fakt už nějak nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Reru:pěkné fotečky -Míšovi to tam moc sluší :slight_smile:
Dask:moc hezké fotky jste sympatická rodinka :wink: a s tím nočníkem to je u nás stejné -každé dítko je jiné :slight_smile:
Mějte všichni pohodový víkend :slight_smile:
22. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím při sobotě :slight_smile:
My jsme dopoledne prováleli, resp. Honza s Adamem, já jsem vařila. Taky jsem ráda za čerstvý vzduch, příští týden mají zase přijít horka.
Jinak u nás dneska dvě malé nehody, trošku počůrané slipky :slight_smile: Adík byl tak zabraný do hra s tatínkem, že nestíhal....vždycky si cvrnknul, ale hned letěl k nočníčku :dizzy_face:
22. srp 2009 v 15:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
co tak děláte v neděli odpoledne my jsme s Kájí samy a chystáme se ven....táta nám zas někam utekl sám. :unamused:
Jinak dnes jsem Káji na zkoušku dalal kalhotky a plátěné kalhoty a pořád se ptám jestli bude čurat nebo kakat ona že né lítá tu a najodnou má mokré kalhoty jen říká že je moká....vůbec ji to nevadí říkám si že ji v tom chvíly nechám ale nějak si snad v tom libuje,,,,,Bude to těžké,také jsem myslela že to toto léto odchytnem a zatím nic!!!
Dask vítej mezi nás!!!! Moc krásné fotečky malyčký roste jako z vody!!!! Určitě je jak andílek :slight_smile: :wink:
Reruna nápodobně!!!!!!
Delikates konečně není takový pařák a lépe se dýchá jen mě připadne že je to zas moc velký rozdíl :wink:
23. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem přidalal také fotečky at vidíte toho našeho čertíka :wink: :wink:
23. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Taky půjdeme ven tatku máme celý den v práci.
Janesm:hezké fotečky -malá je frajerka :wink: to počasí se fakt hodně mění.
23. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janesm:Karolínka je narozená stejný den jak manža,Luky je jedenáctého pak má manža ještě v září svátek je Michal a v říjnu má svátek dcera Míša i Lukášek.A v září je ještě moje mamka takže září a říjen jedna velká oslava :slight_smile: :grinning:
23. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my jsme dnes byli v parku na houpačky :slight_smile: konečně počasí akorát. janesm u nás je to s tím odplínkováním úplně stejné, zkoušela jsem to doma bez plínky už několikrát a vždycky stejně jako u vás, jen na dvoře chodí bez plinek už pořád, tak mi ty nehody tak nevadí...
deli u nás je to taky ted samá oslava, my jsme měli výročí svatby, manžel narozeniny, tchán svátek, Míša bude mít narozky a pak svátek, pak do toho vlastně přibude ještě druhé dítě a moje ségra má taky narozeniny v září a svátek taky, protože je Ludmila a neteř má narozky a táta by taky měl narozky, no je toho v tom sprpnu a září až až... :grinning:
23. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!!!!!!!!!! :slight_smile:

my jsme byli v obchodě a potom jsme šli kolem Dřevnice :slight_smile: no hrůza Lukyn byl v kočáře potom zas vylezl a potom ctěl zas jít do kočáru a pořád dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted právě vařím :slight_smile: a tak jsem se šla jen kouknout :slight_smile:

mějte všichni pěkný den!!!!! :grinning: :slight_smile:
24. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, jdu jen na skok a jdu se chlubit.
Jsme bez plínek i na dopo spaní :dizzy_face:
Jen to trošku trvalo, než pochopil, že bobky se nedělají do slipků, ale do nočníku :grinning: Občas i nějaké to plácnutí padlo.
A dokonce zkoušíme i jízdu v autě bez plínky. Zatím jen po kouscích a vždycky s důkladným vyždímáním močáku :grinning:
24. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani06:teda velká gratulka Ada je šikulka :wink: Kdepak máš fotky?
24. srp 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my za sebou dneska máme další neúspěšný den bez plen :unamused: Adámek se mi během dopo 3x vyčůral v pokoji na koberec :frowning2: Víc mu snad vadila ta louže na koberci, než mokré slipy a kraťasy. Přes poledne spal tři hoďky a plenu měl suchou, pak seděl půl hoďky na nočníku a nic. Odběhl si hrát do pokoje a za chvíli byla další louže :angry:
Budeme zkoušet dál, jen nevím, jestli mě dřív neklepne :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jani06: taky posílám gratulaci a tiše závidím :slight_smile:
24. srp 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáš co závidět, protože mi u toho odešly nervy a mám tik v pravém oku a nutně potřebuju ke kadeřnici na barvu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak až my to zvládneme, tak nahlásím i já ztráty :slight_smile: Zatím jím oříšky a čokolády a to na kila.
24. srp 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my dneska ok, jen jedna malá nehoda dopoledne, když se Adík zakoukal na telku a nestih doběhnout k nočníku - zato teď mě šoknul - přišli jsme od babi a dědy domů a posadila jsem ho na nočník - jdu vás dočíst a najednou kolem mě proběhl Aďa - něco mě přimělo se ohlídnout - s nočníkem v náručí směrem k záchodu!!!! Tak jsem vyletěla s vidinou vylitého obsahu všude - a on to zmáknul na 1*****!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: nalil to všecko do wc, zvednul si víko i prkýnko a dokonce tam měl bobečky a nevysypal to!Pak spláchnul, zavolal na bobky: Papá, hovínka!!! a zmáčknul osvěžovač :grinning: :grinning: Po kom je to dítě tak strrašně šikovný, že by po mně?????
Ale já měla dneska den - ráno jsem se probudila s knedlí v krku - rýma jak Brno a ještě k tomu mě v poledne píchla vosa do zadku - mrcha seděla na lednici, já se ohnula do skříňky abych uklidila mouku, opřela se zadkem o lednici a ta svině mě bodla přímo doprostředka pravý půlky a to přes spoďáry!!!!!!!! :astonished: Bolí to jak blázen, mám to horký a oteklý, to bude zas noc :confounded: :unamused: :angry:
24. srp 2009 ve 21:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak hlavu si barvíme navzájem s kamoškou, obě nablond :grinning: zrovna teď o víkendu jsme se domlouvaly, že se musíme obarvit a když jsme to řešily, jako že "si to uděláme navzájem", tak naši pánové okamžitě nastražili uši a že prý, jestli se můžou dívat!!!Zvrhlící!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Já byla už za kadeřnici dneska, barvila jsem mamču - jak je po operaci toho kyčle, tak o dvou berlích k holiči nemůže, tak musím já. Ono to v
celkově je docela hustý, páč mám v podstatě dvě domácnosti na starosti - nákupy, úklid, je to hukot a k tomu to všecko s Adinem za zadkem...ale zvládám, akorát spinning jsem na prázdniny vypustila a jedu zas až od září. :wink: :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, loučím se, jdu osprchnout prďolku a zalehnem. Tak dobrooou! :slight_smile:
24. srp 2009 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Koňa nějak nestíhám v poslední době.Teď když jsou prázdniny,tak ho navíc okupují puboši,takže jsem si teď urvala chvilku.Dneska jsme vezli mojí neteř do porodnice,takže jsem napnutá jak kšandy,kdy to bude.Už se mooooc těším až si zase pomačkám ten malinkatý uzlíček :dizzy_face:
Víkend jsme měli slavnostní,náš "Lukášek" :grinning: totiž slavil 20. narozeniny.To je neuvěřitelné,jak rychle to uteklo :fearful:
Jinak se máme fajn,s nočníkem teda ještě žádné zázraky(chodí na něj sedat výhradně s plenou a to se vykadí)ale jakmile ji chci plínku sundat,je po kakání :unamused: .
Tak se mějte všechny moc fajn a pusinku dětičkám :dizzy_face:
25. srp 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jani tak malej je šikulka a dask neboj, u nás je to stejný.
eluci jsi mě pobavila - pápá hovínka :grinning: ale to píchnutí v zadku ti nezávidím, mě píchla nedávno vosa do kolene a nemohla jsem klečet tři ddny a fakt to bolelo, takže zadek je ještě horší varianta :frowning2: a zvládáš toho fakt hodně, más můj obdiv.
25. srp 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
janino, tak Lukimu vše nej , ve dvaceti to už je chlap, a Natálka bude za chvíli taky slavit, jen tam už nebude ta nula :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru...vyřídím,děkuji :dizzy_face:

Ty jo teď se dívám,že už jsi taky 36tt,to už máš taky za pár.
25. srp 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neteř už je 40+3 dneska,ale chuděra si to asi vyžere,měla kontra od 3 od rána,nejdřív teda asi 2 po 10 min. a pak hned po 3 min. do půl 5,to jsme vyrazili a v autě už je měla pravidelně po 2 minutách.V porodnici do které původně chtěla ji nevzali pro plnou kapacitu,takže jen vyšetření a pak cesta do druhé no a tam to samé,byla zatím otevřená jen na 1 prst a ty kontrakce ji trochu polevily,ale stále po těch 2-3 minutách :unamused:
25. srp 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek