• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
v 10 už byla na 2 a teď čekáme.Je to její první,tak chtěla být radši tam.
25. srp 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
janino tak pak dj vědět, jak to neteř zvládla, držím jí pěstičky :wink:
25. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím, že jsem marod :frowning2: Minulý týden jsem byla dost nastydlá a myslela, že už jsem ok, ale včera mě dost bolela hlava a v noci jsem smrkala hnědou rýmu :frowning2: Šla jsem k Dr. a mám zánět dutin, dostala jsem antb. :confounded: Pokud nezaberou, tak příští týden dostanu další. Za 14 dní odlétáme na dovču, tak doufám, že budu fit a opravdu odletíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani, tak jak to vypadá, už je mimi na světě? :slight_smile:
25. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak už tady máme poslední týden prázdnin -toto uteklo.Ještě musíme pokoupit nějaké obaly atd.Míša se vůbec na školu netěší a už by chtěla další prázdniny.
dask:tak se brzo uzdrav at si užijete dovču kam jedete?
Janino:to už je Luky velký kluk-když si vzpomenu když mi bylo dvacet :dizzy_face: Držíme pěsti neteřince :slight_smile:
Mějte všichni fajn den :wink:
26. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Včera jsem se sem už nedostala.Neteřinka se narodila ve 13:45 a vážila 2670g a 46 cm.Malinký prcek,ale Luki měl při narození taky tolik jen o 2 g míň :wink: .Je nádherná,má světlé vlásky a je k sežrání :dizzy_face: já chci taky :slight_smile: :wink:

Del....jj,strašně rychle to uteklo a díky za držení pěstí.
26. srp 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dask....to je zákon schválnosti :unamused: držím pěsti ať Tě to co nejdříve přejde,ale myslím,že za týden už budeš zdravá jako rybička :wink:
26. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidám do alba foto neteřinky :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
janino tak gratulace k neteřince, je krásná, normálně jsi mě docela už navnadila :slight_smile:
dask tak se brzo uzdrav, at si to na té dovče užiješ
26. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janino:malá je moc hezká princeznička velká gratulka at se jim daří a rostou :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janino:a jak se neteřinka jmenuje?
26. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, gratulace k neteřince, je fakt sladká, jéééé holky, já už se těším, až se mi taky narodí neteřinka (nebo nový synoveček)....ségra má termín 2.4.2010 :wink:
26. srp 2009 v 16:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminečky!!!!! :wink:
tak jsem se konečně dostalal k tomu abych dala o nás vědět :grinning: Jsme celkem vpohodě,Kája je divoška,venku ji nestačím honit,sebere se a jde si kam chce,vůbec neposlouchá.Ostatní děti jsou v hloučku hrají si nebo se drží okolo maminek a naše Kája jde a jde jedno kam a že spadne apodobně,nepomádá ani plácnutí na zadek!!!! Plíny máme stále a stále!!!! Dnes jsme byla na výtěru s prcky,minulý týden jsme měly ještě pozitivní tu bakterii tak v pondělí budou výsledky,kakání se střídá jednou tak a jednou takněkdy jednou někdy 2-3x.....V úterý jsme zas byly nn výletě v Hodoníně u kamošky a super!!!!!! ztratily jsme tam botu měly jsme jen jedny a našla se!!!!! :wink:

janina7 moccc gratuluji k neteřince,bylo to napínavé!!!!!! Je krásňoučká!!!!! A Natálka je jako andílek!!!! a Lukovi také přejem vše nej už je to dospělák!!!!!

delikates díky za pochvalu :wink: :wink: Tak to áte teda v tom září náročné samá oslava!!!! Je lepší na ně chodit než je dělat že??? Jen já nějak nemusím ty rodinné sešlosti...jak to skočí tak ten klid je nejlepší :grinning: Jinak Kája je jak Luk jednou tam pak zas tam musíme pořád sebou takat kočárek s pamenkou nakonec vezu všechno já....
27. srp 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dask tak jak je snad je lépe!!!! Ona dovča s nemocí není nic moc také jsem to tak měla ale snad už je dobře.

Reruna jak se cítíš,je zas hodně těhulek teda tady v Brně!!! Vždy když vidím vzpomenu su na tebe a na sebe jak mě bylo!!! :wink:
děvčátka mějte se přeji krásné odpoledne!!!
27. srp 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska jsem byla opět u Dr. Po antb. mi bylo dost špatně, noc jsem ztrávila na wc :frowning2: Dr. mi dal jiná antb., tak snad mi bude líp :wink: Manžel už včera hledal podmínky při zrušení dovolené nebo kdyby jel někdo místo nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to ještě 11dní do odletu, tak snad budu fit :sunglasses:

Jani, neteřinka je kouzelná :slight_smile: Hned jsem se šla juknout na Adámkovo první album :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Elucinko, ségra má moc hezký datum porodu :slight_smile: 2.4. jsem se narodila já :grinning: :grinning: :grinning:

Renu, koukám, že ty to máš už za pár, viď? :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, máte někdo zkušenosti nebo chcete kupovat dětem koloběžku nebo to kolo bez šlapek?
Chtěla bych jedno z toho koupit Adámkovi k narozkám, ale nějak se z manželem nemůžeme dohodnout, co by bylo lepší :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dask, já jsem původně chtěla to kolo bez šlapek na Vánoce. Přítel je cyklista, takže to velice rychle odsouhlasil. Ale nakonec dostaneme starší kolo po synovcovi i s podpůrnýma kolečkama, takže to zkusíme s tím. Uvidíme, jestli ho nakonec nebudeme dokupovat. Adam má i trojkolku, ale je na ní ještě malinkej.

U nás se k narozeninám bude kupovat velká postel s matrací :slight_smile:
27. srp 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jak se vsechny mate? My dnes byli na ockovani a vse O.K.
Konecne davaji ordinaci,tak koukam.
Co jinak,deti jsou zdrave?
Ruru: uz 36 tt,to to leti
27. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my máme zatím jen motorku odrážedlo, kolo bez šlapek kupovat nebudem, připadá mi to zbytečně drahé a šlapky se dají odmontovat i z normálního kola...bud koupíme trojlkolku nebo rovnou kolo s přídavnýma kolečkama. Na koloběžku si myslím, že jsou ještě malí, rovnováhu na jedné noze asi ještě dlouho neudrží...
cokosusenka no utíká to, utíká...
28. srp 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Děkujeme moc za krásné gratulace :dizzy_face:

Del....jmenuje se Evička(po babičce) :dizzy_face: bohužel už se jí nedočkala :pensive: a tuhle maličkou neteři seslal asi sám Bůh,protože se narodila přesně v den kdy ona.Čekala na tohle datum :dizzy_face: přenášela už 3 dny.Neuvěřitelné,hnedka když zjistila,že to bude holčička,tak ji pojmenovali Evička a navíc to datum.

Reru....to věřím,že jsem Tě navnadila,za chvíli se dočkáš i Ty :dizzy_face: každý den za ní chodím a na tu maličkou se nemůžu vynadívat :dizzy_face: hned bych brala :wink: :slight_smile:
28. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky máme zatím jen odrážedla.Zvažuji taky k narozeninám nějaké to vozidlo :wink:
28. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
My máme dnes srazík s holkama ze Zlína tak se těším. :slight_smile:
Janino:Evička je moc hezké jméno a s tou babičkou je to zajímavé-jak kdyby ji chtěla nahradit
Zdravím cokosusenku :wink:
Mějte všichni fajn den :slight_smile:
28. srp 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapoměla napsat ,že máme dvě odrážedla a budeme k narozkám kupovat asi tříkolku nebo něco podobného.Koloběžku jsme dceři kupovali k devátým narozkám a měla velký úspěch jezdí na ní pořád a střídá to s bruslema. :slight_smile:
28. srp 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem úplně blbá, chtěla jsem napsat tříkolku, ne koloběžku :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
janino s tou babičkou je to zajímavé...
del užijte si srazík, dneska je aspon u nás vedro
28. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak je a jak rostou prckové?
30. srp 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak srazík byl super dětičky si pohráli mamky si daly frapé a pokecaly. :slight_smile:
valentovasa:už se ti to blíží-jak se Domča těší na brášku?
Jinak dnes je u nás oproti včerejšku hezky tak odpoledne vyrazíme na hřiště at si Luky trochu zařádí :slight_smile:
Mějte všichni fajn neděli :wink:
30. srp 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, del super, že jste si užili srazík.
Dnes mám za sebou poradnu, brali mi poslední odběry krve na protilátky a stěry z pochvy na streptokoka, příští pondelí budou výsledky a pak už mě můj gyndr. předá asi do porodnice na rizikovou poradnu, to kvůli tomu prvnímu císaři, tam se asi rozhodne jak budu tentokrát rodit. Už jsem přibrala 11 kg a to mám ještě měsíc před sebou, nějak se to teď rozjelo...
31. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak už je konec prázdnin, to to uteklo, co? Jak se máte?
Dneska jsem byla u Dr. a antibiotika zabrala, takže jsem ok a můžu začít balit na dovču :sunglasses:
Hlásím první malý úspěch, Adámek se dneska odpo, když jsme přišli z procházky, vyčůral do nočníku
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sám z toho měl radost, že se mu to povedlo :slight_smile: Zítra budem trénovat dál :wink:
Reru: a kolik jsi přibrala u Míši? Já jsem v těhu přibrala 26kg :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mi těch 11kg připadá v poho :slight_smile:
31. srp 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek všem, po delší odmlce se zase hlásíme :wink:
Dask, to jsme na tom byly podobně, já 28kg :grinning: :grinning: Takže 11 je v klídku :wink:
Už se Ti to Reru blíží co?
Jinak baby, prozraďte mi, kde berete ty vlasatý dětičky???? Dask, co??????? :angry: :grinning: :dizzy_face:
31. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, vždyť Šimonek vlásky má :slight_smile: Adámek má vlásků dost, to je pravda, ale díky nim si ho dost často pletou s hočičkou :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsme ho nechali ostříhat. Přidám fotku do albíčka :slight_smile:
31. srp 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek