• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Šimonek vlásky má...pár :unamused: :grinning:
Adámek je kocour :wink: I když je ostříhanej, pořád má moooře vlásků :slight_smile: A já chtěla chlapečka s dlouhým hárem. I když jemu by to asi ani neslušelo :sweat_smile:
31. srp 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, u Míši jsem přibrala něco mezi 9-10 kg, takže ted už mám víc, teda přes těch 20 si to nedovedu představit, už ted se cítím jak velryba :grinning: , naštěstí si dal mimís říct a uvelebil se mi někde mimo ten nerv, takže už se mi ty záda odblokovaly a nebolí a hlavně to počasí je ted celkem dobrý, už by teda nemusely být žádný vedra, i tak se srašně potím :angry:
lucijo Míša má taky na hlavě jenom takový chmýří, no nic naplat, ani já, ani manžel nejsme žádní vlasatci, tak po kom by taky to naše dítě bylo, že? :slight_smile: :sweat_smile: a to má chudák ještě nahoře dva víry - takový kolečka, to má taky po mně :sweat_smile:
1. zář 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, tak víry máme taky dva, to budou chudáci :grinning: :grinning: :grinning:
Ale zase já a Šímův otec máme oba hustý vlasy, takže nechápu :angry: :confused:
1. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucijo tak třeba mu toještě zhoustne :wink:
1. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
deli - tak asi těší, já nevím, moc to na něm vidět není, ale občas se jde sám od sebe pomazlit s bříškem, pohladit a dát mu pusu. A když se ptáme ke má bráchu, tak mě vysvlíkne (nejlépe před lidma až ke krku) a ukazuje mi na břicho...

reru - ty jdeš na rizikovku? proč? mě si dr. nechává normálně pod sebou. zatím ani nic neříkal kvůli operaci. Prostě se čeká jak se ustálí mimi, pro jistotu mám hotové předoperační vyšetření a jinak žádná rizikovka...
2. zář 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás to asi v porodnici automaticky tak majíl že po císaři berou do rizikové poradny, mě řekli, že musí primářka rozhodnout, jak budu vlastně rodit a ta dělá právě ty rizikové poradny, jinak jsem na rizikovém těhu nebyla a náš dr. nemá v ordinaci utz ani monitory, tak budu raději jezdit do té porodky...
2. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já ted jezdím do porodky jen na monitor,ale zbytek dělá on sám... A pod porodnici mě předá až v termín porodu. A v porodnici mi při sepsání nikdo ani nemrkl že jsem po císaři... a když jsem se ptala jaká je tam praxe v porodech po císaři, tak mi sestra řekla že pokud je to možné, tak se rodí přirozeně...
2. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě na monitorech nebyla, asi příští týden a to už mě dr. asi předá komplet do péče a při sepisování porodopisu mi hned řekli, že po císaři mám jezdit do rizikové poradny a že se uvidí, podle polohy, velikosti mimča, stavu jizvy atd. Myslím, že u nás spíše upřednostnují dalšího císaře, ale přímo to neřekli....
2. zář 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem ráda, že u nás ne... já bych ráda rodila normálně. takže mám z nich pocit že spíš čekají jestli začnu rodit normálně - asi pokud by se malej zas otočil KP, byl dost velkej tak jdu na císaře, ale jinak když bude vše jak má, tak normálně
2. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem vás dočítala, nějak se sem přes den nedostanu, ale blýská se na lepší časy, páč mi Honza slíbil o víkendu konečně PC přesunout do obýváku, takže tam budu moct kdykoliv a hlavně, když bude Adík spinkat :slight_smile:
Jinak jsme byli včera na výletě v Písku a v Bechyni, bylo to fajn, akorát jsem domů přijela odraná jak borůvka :confounded: Se chci vidět, od podzimu chci začít pracovat a do toho ještě škola - kurz, to bude teda asi fakt hustý :confounded:
2. zář 2009 ve 21:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak co se týká vlásků, tak Adík je má po mně - tuhé hřebíky blonďaté, ale když spí, tak se hodně potí, takže jakmile mu trochu narostou, tak je hnedka likviduju mašinkou na č.2-3. :-d
I při mytí vlásků - které Adam mimochodem obzvlášť nesnáší - je to tak jednodušší :slight_smile:

A co se týká porodu SC nebo normálně - já jsem taky nakonec rodila SC a moje Dr. mi rovnou řekla, že by tak skončilo i moje další případné těhotenství, protože anamnéza nesestupujícího plodu je už dopředu jasná indikace SC i pro další porod.
:unamused:
2. zář 2009 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. zář 2009 v 08:19 • jjjitule
eluci tak mytí vlásků je kapitola sama o sobě :angry: a už jsi nějakou práci sehnala?
nesestupující plod se fakt často opakuje, ale KP by už podruhé být nemusel, tak uvidíme, jak to dopadne u mě a u saši a případně jsem pak zvědavá, jestli budeme rodit normálně, jaký porod se nám bude zdát lepší, já si myslím, že si nevybereme, bolest takjako tak, ale pokud bude normální porod bez komplikací, tak bych raději asi brala ten než dalšího císaře, ale kdo má dopředu vědět, jak to dopadne, že?
3. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, já to vím :wink: Jasně, že to dopadne DOBŘE :dizzy_face: :wink:
3. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci - děkuji za sebe i reru!!! my v to doufáme asi obě, že tentokrát tam prostě přijdem, odfuníme x hodin bolestí a pak vyprdem zdravé dítě a my budem taky OK. A narozdíl od SC budem schopny se brzo a v poho starat o mimino a že třetí, čtvrtej den půjdem z nemocnice domů a ne že v tý době budem teprv rozhýbávat jizvu abychom byly schopny vůbec fungovat... :grinning:
3. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saši, jasně, že to bude v pohodě :wink: Já ,,rodila,, dneska v noci :grinning: Odtekla mi plodovka a chvilku po tom jsem sama porodila mimino. Do mimina to teda mělo daleko, ale hlavně, že to bylo bez bolestí :grinning: :grinning: :grinning:
Kurňa, to jsou sny, co? :grinning: :grinning:
3. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak zas nakukuju po delší době. Přidala jsem pár fotek z oslavy narozenin. :wink: Kubíček je hrozný Bořkoman :grinning:

Jinak má poslední dobou nějakou pubertu, začíná se dost vztekat :angry: , když není po jeho, tak si lehne na zem a řve...hrůza, co Vám budu povídat...doufám, že v tom nejsem sama!!! :slight_smile:

Jinak taky jezdíme po výletech, naposledy jsme byli v Berouně, kouknout se na medvědy z večerníčku...Kubíčkovi se tam moc líbilo. Cestou zpátky si ve vlaku přiskřípl prsty, ale naštěstí si je nezlomil...ale byl to řev :frowning2:

Vlásků máme taky dost. V lětě jsem ho stříhala mašinkou, jelikož u holiče to fakt nedával. No a na zimu mu chci zase nechat vlásky narůst. :wink:
3. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucijo tak doufám, že máš pravdu, to jsou teda sny, já ještě nerodila ani ve snu :grinning: spíš nemůžu spát...
Marge krásné fotečky a gratulu Kbíkovi k narozkám, my budem slavit příští neděli. ty dorty jsi vyráběla? Jsou super!!!A pubertu, jak ji popisuješ máme taky a už teda pěkně dlouho :frowning2:
3. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj reru, dorty byly kupovaný...nevím, nevím, jak by to dopadlo, kdybych je pekla já :grinning:

Můj největší dortový výkon je krtkův dort z krabice :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zrovna jsme dorazili z plavání. Adámek mi usnul v autě :slight_smile:
Marge, všechno nejlepší Kubíkovi :slight_smile: Moc hezké dortíky.
My ujíždíme na červeném autíčku McQueen :slight_smile: Oslavu budeme mít v neděli a jsem zvědavá, co na dortíkové auto Adámek řekně :slight_smile: Pro jistotu jsem nechala udělat ještě klasický, kdyby ho nechtěl dát z ruky, tak abychom měli co ke kavču :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak se hlásím taky, že máme vztekací dítko :frowning2: Reru a taky už delší dobu :frowning2:
3. zář 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jen koukam. Az bude vse vyresene napisu vam co se stalo a tak-samozrejme do IP. Ted se mi to nechce vypisovat,je toho moc. Mejte se krasne
3. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, hlásím se po dlouhé době, ale mám opět novinku...

Jsme bez dudlu. Jupíííííííí. Já si myslela, že se z toho zblázním. to byly hysteráky.

Jinak do kalhot se Adam nepočůrá, ale nehoda je většinou s bobkem. Už fakt nevím co s ním :frowning2:
3. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, fotky jsem ještě nezkoukla, ale zkouknu, slibuju.
Jinak u nás zase jede mašinka Tomáš, takže mazec. Mc Queena jsme měli dortík k prvním narozkám, letos je to jasný :grinning:
U holiče mazec, takže když nemusíme, nechodíme. Naštěstí fakt často nemusíme :dizzy_face:
Jinak dudel máme pořád a neustále, už je mi trapně s ním chodit ven :confounded:
Pozná všechny barvy a pojmenuje, včetně oranžové, fialové a růžové :sweat_smile:
Ale zato si neumí oblíct ani tričko, natož si vyzout boty :angry: Nehody máme čůrací, ale jenom venku, nebo když mu dám trenky, pak si myslí, že má plenu a je vymalováno. Musíme to dopilovat.
Nám oslava vychází na sobotu, takže fajn. Zatím nestresuju, ještě je čas, ale bude to menší nervák než ten první rok :slight_smile:
3. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli bez dudlíka asi tak před měsícem. Když jsem mu ho dávala na spaní, tak ho zahodil a říkal nenene :slight_smile: Trvalo to tak týden, tak jsem všechny uklidila. Měsíc si na dudlíka ani nevzpomněl. Pak našel jednoho zapomenutého mezi hračkama a teď ho nedá ani zanic :frowning2: Rostou mu stoličky, tak ho má v koutku a kouše ho. A usíná s ním :confounded:
Dneska jsme byli na plavču po prázdninách a bylo to bezva :slight_smile: Je sranda, jak se kluci radovali, když se po dvou měsích viděli :grinning:
Adámek se vysvléct umí, i botky si sundá, ale zato plíny nám zůstanou asi napořád :frowning2: Vůbec nedělá žádné pokroky a trénujeme každý den. Už jsem i přitvrdila, dávám mu slipy, tepláky a pak ho nechám v tom počůraném. Chvíli se vzteká, ale pak si jde hrát a je to. Když se ho ale zeptám kam se cůrá, tak mi přinese nočník a i si na něj sedne :angry:
3. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky,

tak my chceme odevzdat dudlíka letos čertům...máme ho jenom na spaní a někdy si ho ani nevezme, tak doufám, že to bude bez problémů.

Jinak doma už čůráme bez problémů na nočník akorát máme občas problém venku, když si hraje, tak prostě zapomene.... :unamused: Ale říká si, že chce kakat i když má plínu, tak to snad do konce září zvládnem :wink: . Všemu pořád říkáme kakat :grinning: , tak se vždycky všichni diví, že pořád kaká :grinning: .

Holky čůrají Vám kluci ve stoje, nebo je ještě držíte jako holčičku? Já jsem tak začala Kubíčka dávat čůrat od začátku a teď si zaboha nechce stoupnout a toho pipana si podržet!!! :angry:
4. zář 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my už dudla odložili cca před 3 týdny a ok, ani si nevzpomene. On ho totiž taky začal kousat, tzakže když jsem koupila nový, vydržel tak 2 dny a byla v něm díra jak vrata. Tak jsem se bála, aby ten kus silikonu třeba nespolknul, nebo nevdechnul. Takže jsem dudla schovala, kdyby měl třeba horečku, nebo byl jinak nemocný, to bych mu ho asi ještě dala. Ale kupodivu to proběhlo hladce a už si vůbec nevzpomene.
Jinak u nás kakání 100% hlásí dopředu, vykadí se kdekoliv i venku, takže pohodička. Čůrání hlásí jak kdy. Takže ho dávám pro jistotu bez hlášení a výsledek je tak max 1 nehoda týdně - teď zrovna v úterý se nám to "povedlo" pustit v hracím dětském koutku v cukrárně v Milevsku, to byl mazec :confounded: musela jsem to tam vytřít
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: Ale jinak dobrý. Plenu má suchou i po poledním a nočním spaní. Akorát ráno, jak má plnej močák, tak má pipíka postavenýho a je problém ho do toho nočníčku nacpat, aby nebolel, vždycky už v posteli volá, "mamííííí, pipík veeeelikej, nočníčééééék!!!" :dizzy_face: :grinning: :grinning:
Jinak ho dávám taky čůrat jako holčičku, páč u toho často jak zatlačí pustí i bobek, tak je to jistější....když čůral asi 3x vstoje, tak si vždycky ucvrnknul na gatě nebo do bot, rpotože se předklonil, aby viděl, kam čůrá :wink:
4. zář 2009 v 07:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak dudlíka máme jen na odpolední spaní a pak večer jen na usnutí, tak já ještě chci počkat až bude mimi, aby mu ho nezáviděl nebo nebral a uvidíme, ale myslím, že bysme to mohli zkusit jako Marge na toho mikuláše, to už by mohl pochopit, že dudla má jenom mimi.
Plínky nosí, protože doma čurá kde ho napadne, bez plín je jenom na dvoře, tam čurá ve stoje, ale vždycky má počuraný i gatě a boty, ale jako holčička nechce... kakání hlásí až už když je půl hovínka v plince, čurání hlásí jenom po koupání, jinak vůbec...
4. zář 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak my máme problém s čůráním venku stejnej. Za boha nechtěl čůrat ve stoje, abych mu ho držela :confounded: Proto se venku buď počůral, nebo to držel i tři čtyři hodiny a pak až doma do nočníku :unamused:
Ale jak jsme teď byli často u Lelou, tak to tam na zahradě odkoukal od Ellenky a čůrá ve dřepu. Jenže to si vždycky počůrá šortky, tak zatím jsem bezradná a nevím co s tím. Když ho chytím já jako holčičku, tak se nevyčůrá ani zaboha :unamused: A dudlíka se snažím omezovat aspoň venku...
4. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak u nas dudlik je porad i pres den. Proste bez dudlika ani ranu. Ale co nadelam,vyhazovat ho nebudu,vseak je cas.
Kakani taky hlasi,curani jak kdy. Spis se ptam a po pul hodine davam curat.
4. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě k těm barvám - pozná spolehlivě černou, bílou, stříbrnou a růůůůůžovou. :slight_smile: :grinning: té říká žůůůžová a je to jeho oblíbená :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek