• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Elucinko, tak to můj Adámek má růžovou taky moooooc rád :grinning: :grinning: :grinning: V obchodek s oblečením jde vždycky ke stojanům s hočičím oblečením :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně!!! nejradši by chodil slůaďounkej od hlavy až k patě :slight_smile: jen aby mu to nezůstalo!!!! :slight_smile:
4. zář 2009 ve 21:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas barvy zatim nic :frowning2:
4. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás barvy taky nic, vlastně s tím mluvením teprve začíná, hodně opakuje, ale dost zkomoleně a nějaké spojování slov do vět nehrozí, ale snaha je, tak snad to přijde
5. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
reru to je jak u nas. Ja barvy jeste neucila a slova rika,ale nespojuje,jako ze by rekl vety,ale ono to prijde. Ted se naucil basnicku paci,paci,pacicky teda po svem a rika paci,paci,paci,pacickytata botick,ymama pasek,mysi ocasek
5. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je šikulka, Míša básničky ještě nee.
5. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Adam zase zkomolil mašinku - Jede jede mašinka, koooží z kominka, do daáááli samý vožááálýýýý :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. zář 2009 ve 14:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dneska poprvé dostal od milovaného tatínka na zadek :frowning2: Byl dopoledne vztekací (poslední dobou ho to chytá často - asi to první období vzdoru) a nejdřív kopnul do linky, pak do mě a nakonec se vzteky počůral a to už tatínek nevydržel a byl sekec mazec :confounded: :cry: ...ale je fakt, že když pak přestal řvát, tak byl jak vyměněnej, po vzteku ani památky, snědl misku polívky a dokonce sám odešel do postýlky spinkat :wink:
5. zář 2009 ve 14:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, co je s tetou elly?
5. zář 2009 ve 14:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak Luky má taky vztekací období-někdy jsem z něho fakt na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tím mluvením je to jak u Reru taky opakuje ale komolí to.Nočník taky nehrozí ,tak jsme zkusili tu desku na záchod a snad to půjde :slight_smile:
Teta Elly sháněla nějaké nové bydlení,tak asi nemá čas.Ale chybí tu.Už by se mohla brzo ozvat.
Mějte všichni fajn víkend :wink:
5. zář 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak mi taky zatím jenom opakujeme, moc ještě nespojujeme. Barvy se učíme ale zatím nám moc nejdou. Ale docela už máme vypylovaný čůrání a kakání. Dokonce si už řekne i když má plínu. :wink: Akorát na hřišti s dětma, když si hraje, tak máme občas ještě nehodu :slight_smile:
Teta Elly nedávno vložila fotky z Mikeový oslavy narozenin a jak píše deli, má teď starosti se stěhováním, takže na koně ji už moc času nezbývá :wink:
5. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, elly tu chybí, už jsem na ni myslela, že se dlouho neozvala.
Tak my jsme už ráno stihli i pohotovost, malej se vzbudil s červeným, opuchlým a zahnisaným pindíkem, ještě nikdy to neměl, tak jsme jeli, dr. to propáchla, vytlačila hnis a injekční stříkačkou mu tam dala Framykoin a zítra máme jít k naší dr. Byl hrozně hodnej u té dr. jen trošku plakal, když mu to proplachovala, no snad to bude dobrý.
6. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Reru!
Chudato Míša snad bude brzo v pohodě.Muselo ho to dost bolet.Tak at jste brzo zdraví :slight_smile:
6. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, my měli to samý dvakrát. Kup si betadine, nařeď to fyziologickým roztokem a stříkačkou mu to proplachujte. Za dva tři dny bude líp :wink:
Ten zánět bolí, hlavně při čůrání. To Šíma úplně řval. Ale jen ten první den. Tak ať je brzy líp :wink:
6. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš holky, jak to čtu tak jsem fakt šťastná jak blecha, že Adíkovi to jde krásně celé stáhnout, takže se mu tam nic nehromadí a každý večer to umyjem sprchou a je ok. Když mu to ještě přetáhnout nešlo, tak měl taky zánět, bolelo ho to, dva dni proplakal při každým čůrání, chuďátko. Reru, tak ať je Míša brzy dobrej. :pensive:
6. zář 2009 v 19:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad se teta elly zase brzy ozve, až vyřeší to bydlení :slight_smile:
6. zář 2009 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renu, chudinka Míšánek, ten musel zkusit, ale je statečněj, že to u Dr. zvládl. Hlavně aby se mu brzy ulevilo :slight_smile:
6. zář 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme dneska za sebou Adámkovu oslavu, která byla moc hezký :slight_smile: Adámek měl radost jak z dortíka (auto McQueen), tak i z hraček. Letos si všechny rozbalil sám a každý dárek komentoval:"Týýýý jóóóó :slight_smile:
Bohužel se nějak nevydařily fotky :frowning2: Dost jich je rozmazaných, tak snad najdu nějaké, abych měla do alba.

Jinak jsem nás dneska částečně sbalila na dovču. DOufám, že se mi vše vejde do kufrů a nebudu muset jet na poslední chvíli jet koupit větší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Nevím, jestli se sem zítra dostanu, tak se s vámi na 11.dní loučím. Mějte se moc hezky, ať jsou dětičky zdravé a mějte se fajn :slight_smile: :wink:
6. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tento týden bude mít Luky dva tak chystáme velkou oslavu :slight_smile: A v úterý bude mít narozky manža-takže tento týden budeme slavit.
Dask:tak štastnou cestu a užijte si parádně dovču :slight_smile: A dodatečně Adovi vše nej :slight_smile:
7. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, opět nakukuju.
Adam v pátek dostal první dárek k narozeninám. Opravdickou velkou postel se šuplátky a matraci.
Tento a příští týden je ve znamení oslav a příští pátek valím prvně do školy. Začínám z toho mít lehčí neurozu :grinning:

Dáši, Adámkovi přeji taky všechno nej k narozeninkám :wink:
7. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani06:tak at se ve škole daří,a už v té posteli Ada spí?
7. zář 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj Del, spí a nespí. Přišlo to v období odnaučování dudlíku, takže vesměs ho uspává na jeho posteli, nebo usne u nás a přenesu ho.
Nechám otevřený dveře do ložnice a on v průběhu noci, nebo k ránu doběhne k nám.
7. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jani del a dask vše nejlepší prckům k narozkám, my budeme slavit v neděli, hlavní dárky už sice Míša dostal - klouzačku na dvůr a odrážečku motorku, ale nějaké drobnosti ještě budou. Dask mějte se hezky na dovolené.
Dnes je to s Míšou lepší, při čurání neplače a už to není tak oteklý, bohužel dr. zkonstatovala, že to asi bude vrozená zúžená předkožka, že to nevypadá, že by se to mohlo samo uvolnit, ale nějaká naděje ještě je, tak uvidíme, a jinak bysme museli na chirurgické přetažení :frowning2: Takový zánět má teda poprvé, mažeme framykoinem a máčíme v heřmánku, snad už to bude dobré...
7. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak Míša už má pindíka zahojeného, ale dnes v noci zase pořád kašlal, tak doufám, že nebude na narozky nemocný :frowning2: no, půl roku mu nic nebylo, tak ted si to asi vybere, hlavně at je v pohodě, až bude miminko... holky už se to blíží, tady na MK už včera rodila holka, co má termín ještě týden po mně a předevčerejškem zase rodila holka se stejným termínem....
10. zář 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak mi máme zítra oslavu-tak snad se vydaří :slight_smile:
Rer:všechno nej Míšovi k narozeninám a hlavně to zdravíčko :slight_smile: To samozřejmě i tobě i mimískovi.
10. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj deli,my meli vcera oslavu,teda bez dortu,ale i tak dobry.
Prejeme vsechno nejlepsi,at oslava se vydari
10. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
del a cokosusenka taky vše nej prtatům k narozkám. Míšovi se rozjela porádní rýma :frowning2:
10. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Všem našim záříjátkům co už mají 2 ročky blahopřejeme!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zatím ještě vůbec nevím,co ji koupíme :confused: ,možná kočárek,ještě uvidím.
Dneska už počasí není co včera,tak uvidíme co se z toho vyvrbí.
Elly mi tady taky chybí,snad se brzy ozve.Dloho tady nebyla i janulas,doufám,že jsou s oříškama v pořádku.
11. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám,že jste probíraly mluvení,už se taky pokoušíme o věty,řekne třeba "to je moje mamika"nebo "to je moje"(to jí jde dokonale :slight_smile: včera jsme byli venku se stejně starou holčičkou a tahle věta zazněla hodně často :grinning: třeba když si stoupla Karolínka ke kočárku s naší Evičkou,no jo je to přece "JEJÍ" Evička :wink: )ale byla to prdča pozorovat ty dvě jak spolu konverzují :grinning:
11. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Oslava se vyvedla malý byl unešený z dárků :slight_smile: Dnes máme další oslavu z druhou babičkou.Potom dodám fotky.
Mějte všichni fajn víkend-i když počasí u nás nic moc.
12. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek