• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
tak skončila oslava supr tančili jsme dělali blbosti měli jsme masky měli jsme balonky pak přidám fotky :slight_smile: !!!!!
12. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, po delší době se hlásím :sunglasses: :sunglasses: jak se vede?? všem co už oslavili druhý ročík, přejeme hoodně zdravíčka!! a prostě vše neeeej... nás oslava čeká příští víkend, holky to tak uteklo :pensive: :pensive: já už chodím dvakrát týdně na brigádky, a večer mi děti usínají okolo osmé, a pak smejčím, fakt se tu nedostanu, ale myslím na všechny co to tady odstartovaly, co přispívaly, a co jsou tu ted... príma parta bab, škoda že už né pohromadě :sweat_smile:
13. zář 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u nás je po oslavě, malý je bohužel nemocný, takže přišla jen půlka hortů, ostatní se báli, že se nakazí :angry: , ale dort byl, dárky taky, jak budu mít čas, přidám fotky, ještě jsem je ani nestáhla do pčítače. zítra mám poradnu, tak možná odpoledne...jsem hotová, dám superstar a jdu lehnout.
13. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, jelikož vůbec nemám přehled, tak přeju VŠEM!!! našim záříjátkům všechno nééééj, hlavně zdravíčko, štěstíčko a vůbec nádherné dětství. Posíláme všem pusinky a těm které oslavy teprve čekají, tak ať se vydaří podle představ. Nás to čeká v sobotu, ale zatím su klidnééé. Snad nedostanu migrénu jako loni :grinning:
Letos v klídečku :wink:
Reru, ať je Miškovi brzy líp a Ty se šetři, už to máš za pár :wink: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem byla naposledy v poradně u svého gyndr., vše v pořádku, ve středu jedu poprvé do porodky na kardiotoko a utz.
14. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, mám pro vás zprávičku od reruny :slight_smile:
už je z ní dvojnásobná maminka, dnes se narodil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: LUKÁŠEK, 49cm 3110g
17. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Ajusko, děkujeme za krásnou zprávičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lukášku, vítáme Tě na světě a ať se Ti tady líbí, jsi zdravý a rosteš k radosti svých rodičů. Reru a Tobě moc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Těšíme se na fotečky :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru:velká gratulace k narození Lukáška :slight_smile: At je zdravý a krásně roste.Už se těším na fotečky :dizzy_face:
18. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, po dlouhý době nakukuju a koukám, že v pravou chvíli :dizzy_face:

Reru, moc gratuluju k Lukáškovi, ať jste zdraví a ať sžívání s mimouškem a takový ty věci probíhají hladce a bez problémů :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak samozřejmě přeju všechno nej, nezlobivý rodiče, hodně zdraví a spoustu nových pokroků všem zářijovým dětičkám, které už oslavily 2 roky a ty které oslava teprve čeká, tak těm přeju dopředu, protože nevím kdy se sem zase dostanu.

Jinak nás čeká oslava zítra, ale bude taková improvizovaná, páč se zrovna dovolenkujem, ale i tak myslím, že si to užijem. Další kolo oslav nás pak čeká doma s rodinou.

Zatím se mějte a zas někdy papa!
18. zář 2009 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek, tak už jsme taky skoro dospělí :grinning: Máme po oslavě, Šíma už chrní, tady bordel jak v tanku, ale já se chystám naložit do postele s nějakou dobrotou a uklízet budu až zítra půjde Šíma s K. vyzkoušet nový kopačákl :wink:
Dobrou a sladkou :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni, hlásím návrat z nááááááádhernéééééé dovolené :sunglasses: Adámek byl celou dobu úžasně hodný, moře, bazénu, sluníčka si max. užíval. No a my s ním :slight_smile: Určitě vložím fotky, ale máme jich přes 700, tak to musím probrat :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Všem oslavencům přejeme s Adámkem všechno nejlepší :dizzy_face:

Reru, posíláme velikánskou gratulaci a těšíme se na fotky a info o tom, jaký byl druhý porod :slight_smile:

Teď jedeme na oslavu narozek neteře (taky má 2 roky), tak juknu zase večer :slight_smile:
20. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOOOOOJ,
Reru velkáááááááá gratulace. MOoooc blahopřeju. Ať je Lukášek zdravé, hodné, spinkavé miminko. TObě přeji pohodové šestinedělí a i následné týdny.
Měla jsem slzy, fakt mě to dojalo......Tak máš vlastně dva záříjové chlapečky :dizzy_face:. TO je moc hezky, hlavně buďte zdravý, šťastný a nemáte žádné starosti.

Jinak ostatním zářijovým miminkům, i těm narozeným v srpnu v předstihu :wink: přeji vše nej nej nej. Buďte dál tak úžasný a hlavně zdravý.
Rychle to uteklo, děti už máme velké, tak co rozjet druhé kolo, jako Reru? :grinning: :wink: :grinning: :slight_smile:

Mějte se pěkně a zase brzo nakouknu :wink: . V té hektice se mi po Vás zastesklo, vzpomněla jsem si, jaká tu byla sranda, a protože mám nějakou chmurnou náladu, tak jsem si říkala...Koníkovky mě z toho dostanou a zpráva, že je na světě Lukášek mi hned udělala radost.

Tak ahooooj a užívejte poslední letní sluníčko.
20. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj -taky přeju Reru vše nej a moooc gratuluji... jen mě děsí to jak mě krásně předběhla!!! A to já už dneska první den přenáším... To je jasný - Reru to vybrala za mě a já budu rodit v říjnu, neee???
20. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:

Reru, moc blahopřeju k Lukáškovi a přeju zdraví, štěstí a hodně spokojenosti na tomhle světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A Tobě mnoho sil, aby všechno zvládla!

Chtěli jsme s Matýskem popřát všem oslavencům všechno nejlepší k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať se dětem splní všechna přání a hlavně ať jsou zdravoučká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

no to je super zpráva! Reru moc gratuluji a přeju Tobě i Lukáškovi hodně zdraví a štěstí :wink:

Naty, to je super, že se taky někdy ozveš, jak se máte a co pořád děláte?

A taky se přidávám ke gratulacím všem dětičkám k jejich 2. ročku :wink:
21. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru mooooooc gratulujeme s Amálkou............... hodně štěstíčka a zdravíčka a všem našim "miminkám" krásnou oslavu..a krásné dárečky :wink:
21. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,
také se s Adámkem přidáváme k zástupu gratulantů, Lukáškovi od reru přejeme, ať je na tomhle světě šťastný a zdravý a také samosebou přejem úsměvy a zdravíčko i všem ostatním zářijovým batolátkům :slight_smile:
My budeme slavit až v neděli, mám objednaný dort - velkého čokoládového krtka, Adík si ho v katalogu sám vybral :slight_smile:
21. zář 2009 ve 22:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky babule :dizzy_face:
hlasim se z L.A. a koukam , ze super zpravicka, gratuluji k Lukaskovi bude to urcite uzasne miminko, mame stejne datum narozeni :grinning: , takze bude urcite uzasny :grinning:
jinak se mame super, je tu moc hezky az na to obrovske vedro, navstevu mexika mame taky za sebou byloyam fajn, ale bida je tam velika
tak zatim paaaaaaaaa :slight_smile:
22. zář 2009 ve 02:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge,
máme se dobře. Marek hezky mluví, takže je s ním strašná sranda. NO a co pořád děláme? Jsem v poslledním ročníku na vysoké, takže ve velné chvíli se učím nebo píšu diplomku a když je Mára vzhůru, tak jsme venku nebo si doma hrajeme....Na nic jiného než na Marka, domácnost a školu prostě nemám čas ani energii. ALe jsem moc spokojená, Mára je takový veselý klouček, celý den pusu nezavře, no je prostě ukecenaj po mamince....taky mluví, jako já ....utře stůl a řekne: jsem to utřela :grinning: :grinning: ...nebo jsem to uklidila...no je to sranda, musím říct, že tohle je nejhezčí období....
A co u Vás nového? Omlouvám se, že se neozvu, neukážu, ale já sotva stíhám návětěvy rodiny a nejbližších kamarádek....snad to pochopíte, i když jste mi tady byli velkou oporou, tak ten čas rychle letí, snažím se Markovi věnovat co nejvíc a když spí, tak mám pořád co dělat....však to znáte... :wink: .
Tak se mějte pěkně a zase někdy nakouknu.
23. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Naty :dizzy_face: ..super fotky...ten náš mareček teda vyrostl v chlapáka....já mám aktuální na Facebooku...když tak hodím do IP. Tady mi to nejde zmenšit, teda nechce se mi není čaaaaaaaaaas :wink:
23. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Naty, Šíma mluví jako Mařenka, taky na konci ,,la,, :grinning: Ale naštěstí ne všude.
Je mazec, jak to stíháš...já zvládám akorát Šímu a přidat si k tomu ještě něco jinýho, tak mě asi vezou :grinning:
Ukaž se častěji. Mařence posíláme pusinku :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo..je s nimi sranda...bych vílu sežrala někdy, teda pořád....dneska na mne při obědě volá ...když jsem se zamyslela...papej, papej!! :wink: A času teda moc není...na já jsem chodila osm měsíců do práce a teď jsme si to zase s L. prohodili....moje Firma šla do kytek, teda brzy půjde....tak jsem sbalila kufry a dělám občas reklamu z domu, fušky...sama na sebe :wink:
23. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mi holky povídejte, jaká je s nimi někdy sranda...právě jsem byla vyhoštěna z pokojíku - jsem Adama vzbudiola, aby se šel najíst a on: "di pyc, maminko"...já na to: a proč? "Spinkat budu eště" - a já : a nejsi trošku drzej??? a on: "nejsu" - a jí - a co teda jsi? "Adámek su!!! a di pyc, spinkám!" Tak jsem šla pryč a říkám si, kam mě pošle příště..... :fearful: :astonished: :unamused: :wink:
23. zář 2009 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak včera jsme se vrátili z porodnice! Mám chvilinku, než se Lukáš vzbudí na kojení... Tak v rychlosti . nakonec to dopadlo zase na toho císaře, primářka nechtěla riskovat, bylo to stejně hrozné jakoo minule, ale aspon psychicky jsem na tom byla líp, protože už jsem věděla, co to obnáší a trochu jsem s tím počítala. Zatím jizva ještě dost bolí, jsem jako lazar, ale lepší se to. Kojení nám zatím jde. Míša je zatím v pohodě, zvládli to tu s tatkou a babi dobře, dokonce už doma chodí bez plín a vůbec už nemá dudlíka. i když trochu více zlobí... no jak budu mít trochu čas, tak napíšu víc a zkusím dočíst... mějte se :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, super, tak hlavně ať jsi brzy v kondici a nic Tě nebolí, ať se můžeš klukům naplno věnovat :dizzy_face: Těším se na fotečky miminka :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rerru tio je krása,,,,a to říkat...mám " dvě děti" ..jsem si todlouho užívala......jsi dobrá že jsi zkusila podruhé rodit normálně, já jsem se bála a navíc ty bylo u mne riskantní.
Už jsem taky koukala do albíka...jestli neuvidím miminečko.............tak ať hezky spinká....a malý Míša...možná trošku žárlí ze začátku, není to zlobení si myslím :wink:
24. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, všem moc děkuju za gratulace a konečně jsem přidala fotečky http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=343643&vReferer=
25. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míša docela dost zlobí, ale není se co divit, musel to být pro něj šok, najednou zmizím a všechno je jinak než je zvyklý, nechce už moc spávat po obědě, ale do večera nevydrží, tak snad se to zase nějak vrátí do starých kolejí...
lukášek je dneska hodný, včera ho moc trápilo bříško, dnes jsme se i trochu vyspali.
25. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Rer:Lukášek je moc hezký :slight_smile: at se vám daří a hezky rostete.I kočárek je moc pěkný.Míša možná trošku žárlí a upozornuje na sebe zlobením.To se časem srovná.
Mějte všichni fajn víkend :wink:
25. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek