• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Ahoj holky,
tak my dneska u babi slavíme moje, ségry a Adámka narozeniny, máme krásný velký dortík krtka :slight_smile:Naložila jsem maso a teď jen čekám, až se malej probudí a pomalu vyrazíme.
To vám musím holky napsat....oslavu jsme málem rušili...ségra je ve 12tt a včera jí řekli, že má pozitivní výsledky z krve na Downa... :frowning2: měla poměr dokonce 1:20 !!!! což je strašný. NT měla 2, což je ok, ale ta krev byla katastrofálně špatná. Okamžitě jí na dnešek na 8:30 objednali do Prahy do Gennetu na konzultaci popř. hned na odběr choriových klků, aby byla jistota...včera jsme to všichni obrečeli, nervovali jsme se, já seděla do 1 na netu a hledala pro ni nějaké povzbuzení nebo naději, nespali jsme, no síla :frowning2: A víte, jak to dopadlo????? Ti IDIOTI u nás ve špitálu, že to tak musím napsat, jí spletli datum odběru krve a všude jí dali 14.9., ona na tom byla 10.9. a když to opravené datum dala Dr. v Gennetu do počítače, tak jí vyšel screening negativní, skoro 1: 300!!! A bůhví jestli to vůbec byla ségry krev, co jí vyhodnotili, když tam bylo o 4 dny jiné datum!!!! Je tohle vůbec možný??? Z toho stresu mohla třeba i o mimi přijít, byla úplně vyřízená... :angry: :frowning2: :unamused: Je to smutný, jak lidská blbost může málem zapříčinit průšvih :frowning2: Tak pro jistotu půjde na odběr plodové vody, alespoň bude mít jistotu a budou i vědět co čekají, moc si přejí holčičku.... :wink:
25. zář 2009 ve 14:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
reru - teď jsem koukala na fotky, Lukášek je kouzelné mimi, hned bych takové brala taky :slight_smile: :wink:
25. zář 2009 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
eluci:tak to je teda fakt síla chudina sestra hlavně at už je v pohodě at se jim splní ta holčička
25. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
deli: teď už je docela v pohodě, byla se dnes ještě zeptat v nemocnici primáře, kde se tedy stala chyba a jestli není možné, že nevyšetřili ani její krev a výsledek je ten, že v Gennetu to hází na špitál a ve špitálu zase na Gennet a nakonec jí primář řel, že má moc bujnou fantazii, že k záměně krve dojít nemohlo....tak jim tam pěkně práskla dveřmi a šla pryč, za další nervy a rozčilování to nestojí...ach jo... :confounded: Pak se člověk dívá na Růžovku a vidí, jaká to je pohádka, v praxi je ten přístup často úplně jiný....
25. zář 2009 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj
Tyjo Eluci to je mazec....dokážu si představit tu hrůzu co prožívala...ještě teď si pamatuji, jak jsem se bála zavolat na triplle testy....a jak jsem byla šťastná, že to bylov pořádku.....ty jo....bych tam udělala vítr...

Jinak vše nej Adíkovi..........a ostatním zářijovým dětem....my slavíme dnes :dizzy_face: :dizzy_face:

Reru...miminečko je krásné
26. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Všechno nejlepší Adíkovi i Amálce :slight_smile:
26. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny a dítka, všem oslavencům přejem jen to nej a pěkné oslavy :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

My byli dneska na výletě v Plzni v ZOO a Dino Parku a na zpáteční cestě jsme se byli juknout na mimi. Adámek z něj byl úplně paf a chtěl se s ním pořád mazlit :sunglasses: Jakmile jsem si ho vzala do nářučí, tak začal vymýšlet lumpačiny, jen abych si ho všimla :wink: Reru, vzpomněla jsem si na Reru a Míšu :slight_smile: Reru, Lukášek je nádhernej a Míša si určitě zvykne a brzy z něj bude důležitý starší bráška, který bude odhánět všechny od kočárku (který je taky mooooc hezký) a bude tvrdit, že je to jen jeho brácha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Eluci, ségře to opravdu nezávidím. Hlavní ale je, že všechno dobře dopadlo :slight_smile: Mě takhle vyplašili v 7.měs. těhu, kdy mi u Dr. vzali krev a druhý den mi volali z hematologie, ať se okamžitě musím do nemocnice, že jsem já i dítě v ohrožení života (poslali sanitku). Prý nemám skoro žádné červené krvinky, musím na císaře a mě i mimču musí vyměnit krev. V nemocnici mi vzali hafo krve a zjistili, že je vše ok. Prý to byla laboratorní chyba :frowning2: Přístup v nemocnici byl ale super. Už bych to ale zažít nechtěla.
26. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojik babulenky
eluci, ty jo síla, jak píšeš lidská blbost mohla zapříčinit nějakou katastrofu,naštěstí to dobře dopadlo, musel to být hrozný stres,jsem zvědavá na fotky z oslavy...všechno neeej vám všem
misu... vše neeej Amálence, ať je hlavně hodně zdravoučká.....
pusinky od oříšků
26. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj VŠICHNI!!!!!! Konečně se hlásím po dlouhé odmlce,nějak jsem nezvládala,jsme stále venku a užíváme si hezkého počasí?Kája je pěkné šídlo tak mám venkuco dělat,věčer potom padám do postele pěkně zbitá. roky jsme oslavily v klídku a pohodě z dárečků byla radost!!!!! Dudu toho potřebujem jen na noc a ne jeden :wink: No a nočník ten nám nejde a nejde,celkem mě to trápí!!!!! Jinak zdravíčko už se celkem zlepšilo u nás obou a Kája je naočkovaná priorixem.
Všem OSLAVENEČKŮM přeji ke dvoum ročkům, horně zdravíčka,štěstíčka,lásky,radosti a ty nejhodnější rodiče pod sluníčkem!!!!
Reruna moc a moc gratuluji k narození miminka maličký je nádherný!!!!!! Oboum vám přeji všechno jen to nej!!!!! Jsi šikulka!!!!! :wink:
27. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Eluci tak to muselo být strašné,nedovedu si to představit,chuděrka sestra.Hůavně že je to dobré a už to bude jen dobré,musí!!!!! :wink:
Holčičky přidala jsem fotečky!!! :wink: Doufám že se tu zas brzy potkáme :slight_smile:
27. zář 2009 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak hlásím že už jsme od včerejška doma z porodky a Domínek dostal brášku Tomáška - 3850 a 52cm, narodil se 22.9. akutním císařským řezem...

a ještě se chci zeptat jestli vás můžu poprosit o hlasování pro naše miminko? Stačí v pravým sloupci zakliknout "Alexandra Nováková s Tomáškem"... Uprostřed si můžete najít naší fotku...

http://ustecky.denik.cz/miminka/20090925_soch_bb39_moje_rodina_miminka.html

Díky moc všem!!!
28. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!
tak velká gratulace k Tomáškovi at vám roste a dělá jen radost-je moc pěkný.Hlas jsem poslala.Mějte se moc fajn :slight_smile:
28. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
deli - děkuji.
28. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky babule
val, veeeeeeelika gratulace a at mimiecko pekne roste :dizzy_face:
28. zář 2009 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčátka!!!!
Změnila jsem si fotečku a přidala další albíčko snad nás s Kájí poznáte :wink: :wink:
Val.. moc a moc gratuluji k Tomáškovy a přeji at roste jako z vody a dělá samou radost.Hlavně budtě co nejvíce zdraví a štastní!!!!! Poslala jsem vám hned hlas moc vám to slušií!!!!! :wink:
28. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Delší dobu jsem tu nebyla a tady takové novinky :fearful:

Velká gratulace Reru a Saši :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ať jsou miminka zdravá a šťastná!!!!!!!
Oba jsou nádherní :dizzy_face: hlas jsem taky poslala.

Eluci...ty brďo :fearful: fakt síla.Mě ze začátkz taky strašili pozitivníma protilátkama a nakonec z toho byla taky laboratorní chyba :angry:
29. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Janesm....moc Vám to holky sluší :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!!!!!!!! :slight_smile: :dizzy_face:

Lukys jí zavin a já vařím medunkový čaj :slight_smile: mnam!!!!!!!! Míša měla moc úkolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže hrůza měla s češtiny matiky a angliny a přírodovědu!!!!! :fearful: ! Já se jdu dívat na vkv a na ano šéfe,potom kuknu!

přeji všem hezký večer

:slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak Saso velká gratulace k Tomáškovi, je to pořádný cvalík, tak nakonec se ani tobě ten císař nevyhnul... to mě mrzí, ale zase, hlavně že to dobře dopadlo, no ne? Tak ti přeju, at se co nejrychleji zotavíš. Já jsem ještě celá rozbolavělá, ale lepší se to, jizva pobolívá, ale už se to nedá srovnat se těmi prvními dny...
Zatím to zvádáme, ale nevím, jak to bude, až manžel začne chodit do práce, sladit ty dva není vůbec jednoduché, dneska třeba po 3 hodiách kojení a přebalování a chování Lukin konečně vytuhnul a Míša přiběhl čilej a probuzenej. Po obědě se mu nechce chodit spát, ale většinou usne, jenže se zase vzbudí Luki a než se mi ho podaří uspat, tak je zase Míša vzhůru a tak ani nevím, kdy máme chodit na procházky, když bych šla s Lukim, tak se to nehodí kvůli Míšovi atd. Navíc Míša venku chce být pořád v golfáči, takže fakt netuším, jak s nima teba půjdu sama na nákup :frowning2:
30. zář 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
30. zář 2009 ve 13:08 • karotky
Ahoj holky,
sašo, gratulace k Tomáškovi, je hezoučkej :slight_smile:
Já jsem časově pořád v presu, sháním práci, takže lítám po pohovorech atd....zatím bez efektu, uvidíme, jak dál.

Adík mi dělá radost. Už jsme 100% bez pleny, jen na noční spaní ji dávám a stejně je ráno suchá. Sám přijde a hlásí: maminko, čůrat chcu.... :grinning: on neříká chci, ale chcu, nechcu, su, nejsu... atd..... čistokrevnej moravák, a to nemáme žádné moravské předky, fakt ne!! :slight_smile: :slight_smile: Je s ním sranda. Dneska byl Honza ve vaně a poslal Adíka, abych mu donesla do koupelny skleničku s vínem...Adík přišel a povídá: "maminko, pines víno tatínkovi do vany! A honem!" Takhle mě pěkně buzeruje :grinning: Tak jsem mu řekla, aby si taky honem uklidil zvířátka z koberce do kufříku a víte, co mi na to řekl? "Tatínkovi umejt záda ted musim!!!!" a s klidem odešel...no hustý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2009 ve 22:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, jsem tu jen na skok. Adámek má od pondělka průjem a od něj dost opruzený zadeček, tak jsme šli dneska k Dr :frowning2: Udělala mu výtěr, vysledky budou v pondělí. Rostou mu stoličky, tak doufám, že to bude k tomu a nebudou volat z hygieny.....

valentovasasa: Velikáááánská gratulace k Tomáškovi :slight_smile:

Eluci: Adík je opravdu šikula, že si hezky říká:slight_smile: Náš Adámek umí taky pěkně komandovat a začal napodobovat různá gesta (hlavně ručičkama). Je už s nima sranda:slight_smile:
Od kdy chceš do práce nastoupit?
30. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, eluci Aík je teda šikula, Míša zatím takhle ve větách nemluví, jenom opakuje slova a začíná spojovat dvě k sobě, ale jde to pomalu, ale jsem zase ráda, že zatímco jsem byla v porodnici, tak doma začal chodit bez plínek a dokonce si říká, i když má ve slipech většinou ještě trochu učůrnuto, je to na dobré cestě, i venku už mí plínku suchou, po spaní teda ještě totál mokrá... A taky už je úplně bez dudlíku, než jsem rodila, tak měl rýmu a dudu nechtěl, že se mu špatně dýchalo a od té doby už jsme mu ho teda nedali a jde to.
1. říj 2009 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Reru, tak to Míša taky veliký šikula. Adámek si ani neříká a když se počůrá a nechám ho v tom, tak je mu to jedno :frowning2: Jakmile bude fit, tak budeme zkoušet dál :wink:
No a dudlíka máme pořád. Co jsme se vrátili z dovči, tak je to lepší, ale tam ho měl skoro pořád. Kluci (stejně starý jako Adámek) co tam byli s námi, tak ho z pusinky nevyndali a Adámek nechtěl být pozadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi nám ho odnese čert, pokud se ho nezbavíme dřív :slight_smile: :wink:
1. říj 2009 v 07:55  • Odpověz  • To se mi líbí
1. říj 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek, taky moc gratuluju k miminkům :dizzy_face:
Tak my s plenama jsme už jen na polední spáne a na noční. Po nočním spaní je načůraná, ale ráno přijde avolá maminko čůrat, tak mu sundám plenu a jde na nočník. Ven chodíme s těma tréninkovýma, pro jistotu, ale už čůrá venku na stojáka v pohodě, takže když má tu tréninkovku tak 4 dny, tak mu ji pak dám na dodělání na polední spaní. Takže jsem spokojená.
Dudlík, pořád, vždy a všude :unamused: I když už aspoň když jdeme ven, tak si ho strká do batůžku, ale když je nějaká prekerka, tak se dožaduje :angry: Jinak ho každýmu ochotně dá, ale nechápe, páč pak se ho dožaduje a je mu jedno, že ho někomu dal...
Mluvení....až moc :grinning: Ale co čučela i doktorka, tak on pozná a pojmenuje všechny základní barvy včetně, oranžové, fialové a růžové :dizzy_face: Tak to mě těší...zato krmit ho budu asi do pěti :unamused:
Tak to je takové shrnutí dvouletky :grinning:
1. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám. Chodím teď do školy a do toho je spousta věcí. Teď jsme byli s Adamem v Jeseníku za babi a dědy. No a minulou neděli jsme se fotili. Jsem z toho unešená. Kdo chcete, tak mrknite:

http://mvfotostudio.rajce.idnes.cz/Adamek/

jméno: Adámek
heslo: 27092009
2. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky!
Jani06:moc hezké fotky :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, super fotky, ale ta poslední nemá chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani, nádherné fotečky, moc vám to tam sluší a Adámek je kouzelný ďáblík :slight_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek