Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu 😉
jana06
3. říj 2009
Holky děkuju x-) Já mám z těch fotek asi čtyři favoritky, který si nechám zvětšit a půjdou asi na stěnu 😃
Valím zase do školy. Máme to dneska až do půl třetí :-p
reruna
7. říj 2009
AHoj, jsem tu jen na skok, máme ted krizi, Luki chce pořád kojit, asi ten růstový spurt nebo co, mezitím pořád řve a nepomáhá ani chování a dudlík nechce, Míšu zvládám jen nakrmit, jinak furt čučí na televizi, prostě se mu nemůžu věnovat amoc mě to štve, zase se začal durch počurávat a tak jsme tak, kde jsme byli, jsme úplně hotová, v noci nespíme, přes den mám lukiho pořád na rukách, vypravit se na porcházku s těma dvěma je pro mě samotnou skoro nemožné, manžel už chodí do práce...tak držte palce, at to co nejrychleji přejde...
delikates
7. říj 2009
Ahojky!
V neděli u nás byla pout tak se děcka vyřádily 🙂
Rer:máš to těžké budu ti držet pěsti at to všechno zvládneš
Jani06:at se ti daří ve škole 🙂
Mějte se všichni fajn 🙂
jana06
8. říj 2009
Ahoj Del... Ve škole ZATÍM dobrý... jen toho času by mohlo být víc 😉
delikates
11. říj 2009
Lukysovy rostou zoubky tak je pěkně protivný a řve a řve Míša má ve skřínce náramky tak je pořád trhá! musím ho nějak uklidnit! :-p

přidala jsem pár fotek z poutě a z dneška 🙂 😃

Ted hodně řádí nemoci jsem četla v časopisech :-p tak radši berem vitamíny ovoce a zeleninu.

Dnes je nějaky aprílový den u nás prší pak zas je hezky ted zrovna svítí slunko
cokosusenka
13. říj 2009
Reru gratulace k Lukaskovi,ja tu dlouho nebyla. Moc mocstesticka,zdravicka,atd hlavne prdiky at neprapi.
Jinak vsem zarijovym detickam vsechno nejlepsi ke 2 rokum prip.i rijnovym,pokud tu jsou. Holky ja fakt nemam na vas cas. To je hrozny. Ted se stehujeme takze zase cas nebude. Pomale to tu balim,ale jeste nemame penize z prodeje na ucte,takze balim zatim jen nejake obleceni a zbytecnosti vyhazuju. mejte se krasne u nas vse v pohode. Jo a nevite preockovani na pneumokok se taky plati? Diky
dask
15. říj 2009
Ahojky holky, to je počasí,co? Adámek ráno běhal kolem mé postele a křičel nícch ních ních a visel na okně. Málem mě kleplo, protože venku ho je docela dost 🙂 Dneska máme jet k Dr. a na plavání, ale na autě mám letňáky, takže nepojedem nikam 😞

Jinak poctivě trénujeme nočník a včera se Adámek počůral jen když odpo spal. Tak mám radost, že je to snad na dobré cestě 🙂 Jen abych to nezakřikla 😉

Coko: já jsem za vakcínu dala 1950,- a 100,- za očkování.....

Holky, mějte se hezky a pokud jste s dítkama nezapadli, tak o sobě dejte vědět 🙂 😃 x-)
janina7
15. říj 2009
Ahoj holky 🙂

Tady je taky hnus,sníh s deštěm,fuj :-p
Coko......a kde se stěhujete?

Reru...držím palečky s kojením,od neteře malá taky pořád pláče,krmí ji taky co hodinu,ale vypadá to taky na spurtík.dneska mi zrovna volala a že se jí zdá,že má prsa nějaké měkké,jestli prý má dost mlíka,tak jsem ji uklidnila,že určitě ano,malá ji krásně přibírá,no ale taky u kojení zápasí :-| snad ji to brzy přejde.

Jani06...krásné fotky x-)
cokosusenka
15. říj 2009
Stehujeme se koncem mesiice a to o 70 km nez jsme ted,ale tesim se.
elucinka
15. říj 2009
Ahoj holky,
potřebuju radu, kdo už máte za sebou přeočkování priorixem tetra a po první vakcíně jste měli reakci, jak to bylo po druhé dávce? Já jen, abych věděla, co mě čeká...Adam po té první měl 2 dny 40 horečky a týden mi nejedl skoro vůbec nic, tak s hrůzou počítám dny, kdy půjdeme na druhou dávku... 😞
cokosusenka
16. říj 2009
eluci:my nemeli zadnou reakci,ale rikala mudr.ze reakce muzou byt stejne jako predtim takze horecky atd. My ani predtim ani ted nic.
dask
16. říj 2009
eluci: my jsme tak po žádném očkování neměli reakci. Jen mi někdy přijde, že je moc živý a říkám si, co mu to Dr. píchla 🙂 😉
Ale ségry holka ta má reakci po očkování jak kdy a je jedno jestli je to první dávka a nebo přeočkování 😞
Myslím si, že too má každé dítko jinak. Držím palečky, aby to Adámek v pohodě zvládl 🙂
elucinka
17. říj 2009
holky dík, no snad to nějak zvládnem, jdem na to 22. ve čtvrtek. 😉
makytka
18. říj 2009
Ahoj maminky a batolítka září 2007 🙂 jste hvězdy jak to dlouho táhnete a tak jsem neodolala sem zase po dlouhé dově juknout 😉 novinky od nás Marianka(8.9.2007) šlape na tříkolce jak divá a koncem března bude mít sourozence... x-)
elucinka
18. říj 2009
maky - ahooj 🙂 Tak to je fajn, že bude mít malá parťáka nebo parťačku 🙂 to budeš mít podobně jako moje ségra - taky přelom 03/04 🙂
cokosusenka
18. říj 2009
maky:super moc gratuluju
reruna
19. říj 2009
Ahoj holky, eluci míša podruhé reakce neměl žádnou, vlastně ani po první dávce ne.
maky gratuluju 🙂
Holky já jsem grogy... jsme všichni nemocní, začal to paradoxně lukášek a prý že novorozenci a kojení k tomu by neměli oneemocnět rýmou 😞 v sobotu začal špatně dýchat, tak jsem zkusila odsát, a překvpilo mě kolik měl hustýho, žlutýho soplíku... předtím žádná vodová rýma, hned hustá, naštěsí zatím bez teplot. dnes jsme byli u dr. dala nám antibiotický kapky do nosánka a mám odsávat a kapat libenar nebo physiomer, mám naštěstí odsávačku na vysavač. míša má do rána rýmu taky, ale naštěstí zatím vodová, teče mu to samo a mě bolí v krku, skoro nikam nechodíme, tak neví, kde jsme to chytli 😞
Držte palce, at je to rychle pryč a není z toho nic horšího...
elucinka
20. říj 2009
reru - to je mi líto, vím, jak děsná je rýma u miminek 😞 Adík měl první rýmu sice až v 6 měsících, ale stálo to zato...a celkově každou rýmu špatně snáší a pro nás to jsou probdělé noci, protože se neustále budí a řve. Teď se modlím, aby mu do čtvrtka nic nebylo, protože máme jít na to očkování...už aby to bylo za námi.

Holky, taky vám děcka ta šílí při čištění zubů?? S Adamem je v tomhle hodně špatné porízení...vůbec ho nepřiměju, aby pastu plival, takže mu je čistím vleže, s jen malým množstvím pasty na kartáčku, všecko to spolyká a jsem ráda, když mu je aspoň trošku vyčistím...ležím na něm a on řve...jinak si je vůbec nenechá vyčistit...je to docela zápas, prostě to nesnáší....Když jsem zkoušela jít příkladem a učila ho to tak, aby to dělal po mně, tak i přesto, že jinak je opička a rád se opičí, tak čištění zoubků prostě nééééé... ]-( :-S 😞
llucinka
21. říj 2009
Ahojte holky 🙂

Reru, přeju, aby jste byli všichni co nejdříve fit 😉

Eluci, Matýsek to snáší celkem dobře, ale nevydrží mi, abych mu vyčistila celou pusinku. To už pak brečí. On si je pak chce čistit sám, jako že jenom žmoulat kartáček. Takže u nás žádná sláva, ale hrozné to taky není.

Jinak u nás už se stal první úraz. Matýsek má nohu v dláze 😞 Už od pátku. Máme to na 14 dní, zatím to zvládá kupodivu dobře. Tak už abychom to měli za sebou. |-|
makytka
22. říj 2009
Ahoj holky díky moc za gratulace..snad to vyjde..4.11. jedeme do Brna na velkej UZ (při předchozím to vypadalo na další slečnu v pořadí..takže ..já jsem spokojená x-) x-)
makytka
22. říj 2009
RERU gratuluju k miminku--to byl můj sen.. děti po 2 letech a obě zářijové...no ale nevyšlo to..žádná trága šla jsem od marinačiných narozenin na neschopenku a ve stejný den sem "nastoupila" do práce..ale bylo to teda napínavý do poslední chvíle jestli to vyjde..neměli pro mě úvazek protože jsem v červnu řekla , že v září nastupovat nebudu..trochu se mi ulevilo....no a hned jsem byla v tom 😃 ach ta psychika
reruna
23. říj 2009
makytko tak hodně štěstí do toho Brna. my jsme pořád nemocní, nějak se to nelpší, máme už druhý kapky do nosu, tak kapu, odsávám, do toho Míša rýma a kašel a já teda už mám tu rýmu trochu lepší, ale je to záhl teda toto šestinedělí..... už aby to bylo za náma...
janina7
23. říj 2009
Ahoj 😉

Makytko ......obrovská gratulace!!!!!! x-) Jak jako jsi šla zároveň do práce a na neschopenku?

Reru....ať Vás to brzy opustí a jste fit!!!Musí to být otravné zvlášť pro tak malé miminko a samo taky pro Tebe :-|

Lluci.....ahoj,dlouho ses neukázala,bobínek |-| nohu v dláze a tak dlouho.Udržet tak malé dítě v klidu je téměř nemožné :-| .

Taky se dlouho neukázala Ketka =-)
dask
23. říj 2009
Eluci, tak jak jste zvládli očkování?

Reru,ať je vám brzy líp. Ono to počasí stojí opravdu za prd 😞 Kolem nás je nastydlý kde kdo 8-( My zatím odoláváme.

Makytko, gratulujeme k dalšímu těhulkování 🙂 My jsme teď taky přemýšleli o druhém, ale řešíme budovu, kde manža podniká a je to teď taková nejistota 😞 , takže raději ještě rok počkáme. Kdy máš termín porodu? Marianka by chtěla ségru nebo brášku?
makytka
24. říj 2009
Ahoj Dask, no my jsme začali "prakticky plánovat" už loni v listopadu ale zadařilo se až v létě =-) bylo to napínavý, protože mi končila ta dvouletá mateřská a byla jsem z toho značně nervózní ale vyšlo to na poslední chvíli takže jsem se v práci domluvila , že nastoupím v den Mariančiných 2.narozenin a ve stejný den nastoupím neschopenku. naštěstí my vyhověli všichni -práce i doktorka...holky nejsem schopná si změnit ten zatr...profil tak vám dám alespoň fotky malé do schránky..zatím mějte se a držte se hlavně to zdraví!!!
makytka
24. říj 2009
tak kočeny fotky v albu jsem přidala, ale změnit profil si nemůžu vzpomenout jak se to dělá ach jo ta technika a má paměť |-|
cokosusenka
26. říj 2009
maky:das v nastaveni cekame detatko a ono ti naskoci to co mas vyplnit,az se narodi,das dole pridat dite.
lluci😛obik maly a co delal? Chudinka
llucinka
27. říj 2009
janina7 a cokosusenka: díky holky |-| Ono se to vlastně ani nemuselo stát... ]-( Kdyby nás k...a sestra od doktorky nenutila, ať tam přijdem na očkování, když jsem jí říkala, že je Matýsek nachlazený a že ho doktorka stejně nenaočkuje. A ona že né, že máme přijít, že ona se na něj koukne. No tak jsme tam šli a protože byl už oblečený, nedala jsem mu papučky, ani protiskluzové ponožky, protože se stejně dole obouval. No a on mě samozřejmě na těch schodech uklouzl. 😢 Jenom hrozně brečel a já ani nevěděla, že má něco s nohou, až u té doktorky, jak jsem mu zula botičku, tak už to měl opuchlé a doktorka nás hned poslala na chirurgii do nemocnice. 😞 Dostal dláhu, naštěstí to nemá zlomené... |-| A snad to už nějak do toho pátku doklepeme a sundají mu to. |-|
llucinka
27. říj 2009
Jo a doktorka ho stejně nenaočkovala, protože byl nachlazený ]-( ]-( ]-( Jako kdybych to neříkala ]-( ]-( ]-(
cokosusenka
27. říj 2009
LLUCI:MY MAME JIT NA PREOCKOVANI PRY V RIJNU,JESTE VUBEC NESTIHAM,NAVIC JSEM NEMOCNA,MYSLIS ZE VADI KDYZ PUJDEME AZ V LISTOPADU? JE TO PREOCKOVANI NA PREVENAR

Začni psát odpověď...

Odešli