• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Holky děkuju :dizzy_face: Já mám z těch fotek asi čtyři favoritky, který si nechám zvětšit a půjdou asi na stěnu :grinning:
Valím zase do školy. Máme to dneska až do půl třetí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, jsem tu jen na skok, máme ted krizi, Luki chce pořád kojit, asi ten růstový spurt nebo co, mezitím pořád řve a nepomáhá ani chování a dudlík nechce, Míšu zvládám jen nakrmit, jinak furt čučí na televizi, prostě se mu nemůžu věnovat amoc mě to štve, zase se začal durch počurávat a tak jsme tak, kde jsme byli, jsme úplně hotová, v noci nespíme, přes den mám lukiho pořád na rukách, vypravit se na porcházku s těma dvěma je pro mě samotnou skoro nemožné, manžel už chodí do práce...tak držte palce, at to co nejrychleji přejde...
7. říj 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
V neděli u nás byla pout tak se děcka vyřádily :slight_smile:
Rer:máš to těžké budu ti držet pěsti at to všechno zvládneš
Jani06:at se ti daří ve škole :slight_smile:
Mějte se všichni fajn :slight_smile:
7. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Del... Ve škole ZATÍM dobrý... jen toho času by mohlo být víc :wink:
8. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukysovy rostou zoubky tak je pěkně protivný a řve a řve Míša má ve skřínce náramky tak je pořád trhá! musím ho nějak uklidnit! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

přidala jsem pár fotek z poutě a z dneška :slight_smile: :grinning:

Ted hodně řádí nemoci jsem četla v časopisech :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak radši berem vitamíny ovoce a zeleninu.

Dnes je nějaky aprílový den u nás prší pak zas je hezky ted zrovna svítí slunko
11. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru gratulace k Lukaskovi,ja tu dlouho nebyla. Moc mocstesticka,zdravicka,atd hlavne prdiky at neprapi.
Jinak vsem zarijovym detickam vsechno nejlepsi ke 2 rokum prip.i rijnovym,pokud tu jsou. Holky ja fakt nemam na vas cas. To je hrozny. Ted se stehujeme takze zase cas nebude. Pomale to tu balim,ale jeste nemame penize z prodeje na ucte,takze balim zatim jen nejake obleceni a zbytecnosti vyhazuju. mejte se krasne u nas vse v pohode. Jo a nevite preockovani na pneumokok se taky plati? Diky
13. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, to je počasí,co? Adámek ráno běhal kolem mé postele a křičel nícch ních ních a visel na okně. Málem mě kleplo, protože venku ho je docela dost :slight_smile: Dneska máme jet k Dr. a na plavání, ale na autě mám letňáky, takže nepojedem nikam :frowning2:

Jinak poctivě trénujeme nočník a včera se Adámek počůral jen když odpo spal. Tak mám radost, že je to snad na dobré cestě :slight_smile: Jen abych to nezakřikla :wink:

Coko: já jsem za vakcínu dala 1950,- a 100,- za očkování.....

Holky, mějte se hezky a pokud jste s dítkama nezapadli, tak o sobě dejte vědět :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
15. říj 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tady je taky hnus,sníh s deštěm,fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Coko......a kde se stěhujete?

Reru...držím palečky s kojením,od neteře malá taky pořád pláče,krmí ji taky co hodinu,ale vypadá to taky na spurtík.dneska mi zrovna volala a že se jí zdá,že má prsa nějaké měkké,jestli prý má dost mlíka,tak jsem ji uklidnila,že určitě ano,malá ji krásně přibírá,no ale taky u kojení zápasí :unamused: snad ji to brzy přejde.

Jani06...krásné fotky :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stehujeme se koncem mesiice a to o 70 km nez jsme ted,ale tesim se.
15. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
potřebuju radu, kdo už máte za sebou přeočkování priorixem tetra a po první vakcíně jste měli reakci, jak to bylo po druhé dávce? Já jen, abych věděla, co mě čeká...Adam po té první měl 2 dny 40 horečky a týden mi nejedl skoro vůbec nic, tak s hrůzou počítám dny, kdy půjdeme na druhou dávku... :frowning2:
15. říj 2009 ve 22:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
eluci:my nemeli zadnou reakci,ale rikala mudr.ze reakce muzou byt stejne jako predtim takze horecky atd. My ani predtim ani ted nic.
16. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
eluci: my jsme tak po žádném očkování neměli reakci. Jen mi někdy přijde, že je moc živý a říkám si, co mu to Dr. píchla :slight_smile: :wink:
Ale ségry holka ta má reakci po očkování jak kdy a je jedno jestli je to první dávka a nebo přeočkování :frowning2:
Myslím si, že too má každé dítko jinak. Držím palečky, aby to Adámek v pohodě zvládl :slight_smile:
16. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík, no snad to nějak zvládnem, jdem na to 22. ve čtvrtek. :wink:
17. říj 2009 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a batolítka září 2007 :slight_smile: jste hvězdy jak to dlouho táhnete a tak jsem neodolala sem zase po dlouhé dově juknout :wink: novinky od nás Marianka(8.9.2007) šlape na tříkolce jak divá a koncem března bude mít sourozence... :dizzy_face:
18. říj 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
maky - ahooj :slight_smile: Tak to je fajn, že bude mít malá parťáka nebo parťačku :slight_smile: to budeš mít podobně jako moje ségra - taky přelom 03/04 :slight_smile:
18. říj 2009 ve 20:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
maky:super moc gratuluju
18. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, eluci míša podruhé reakce neměl žádnou, vlastně ani po první dávce ne.
maky gratuluju :slight_smile:
Holky já jsem grogy... jsme všichni nemocní, začal to paradoxně lukášek a prý že novorozenci a kojení k tomu by neměli oneemocnět rýmou :frowning2: v sobotu začal špatně dýchat, tak jsem zkusila odsát, a překvpilo mě kolik měl hustýho, žlutýho soplíku... předtím žádná vodová rýma, hned hustá, naštěsí zatím bez teplot. dnes jsme byli u dr. dala nám antibiotický kapky do nosánka a mám odsávat a kapat libenar nebo physiomer, mám naštěstí odsávačku na vysavač. míša má do rána rýmu taky, ale naštěstí zatím vodová, teče mu to samo a mě bolí v krku, skoro nikam nechodíme, tak neví, kde jsme to chytli :frowning2:
Držte palce, at je to rychle pryč a není z toho nic horšího...
19. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
reru - to je mi líto, vím, jak děsná je rýma u miminek :frowning2: Adík měl první rýmu sice až v 6 měsících, ale stálo to zato...a celkově každou rýmu špatně snáší a pro nás to jsou probdělé noci, protože se neustále budí a řve. Teď se modlím, aby mu do čtvrtka nic nebylo, protože máme jít na to očkování...už aby to bylo za námi.

Holky, taky vám děcka ta šílí při čištění zubů?? S Adamem je v tomhle hodně špatné porízení...vůbec ho nepřiměju, aby pastu plival, takže mu je čistím vleže, s jen malým množstvím pasty na kartáčku, všecko to spolyká a jsem ráda, když mu je aspoň trošku vyčistím...ležím na něm a on řve...jinak si je vůbec nenechá vyčistit...je to docela zápas, prostě to nesnáší....Když jsem zkoušela jít příkladem a učila ho to tak, aby to dělal po mně, tak i přesto, že jinak je opička a rád se opičí, tak čištění zoubků prostě nééééé... :angry: :confounded: :frowning2:
20. říj 2009 ve 21:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:

Reru, přeju, aby jste byli všichni co nejdříve fit :wink:

Eluci, Matýsek to snáší celkem dobře, ale nevydrží mi, abych mu vyčistila celou pusinku. To už pak brečí. On si je pak chce čistit sám, jako že jenom žmoulat kartáček. Takže u nás žádná sláva, ale hrozné to taky není.

Jinak u nás už se stal první úraz. Matýsek má nohu v dláze :frowning2: Už od pátku. Máme to na 14 dní, zatím to zvládá kupodivu dobře. Tak už abychom to měli za sebou. :pensive:
21. říj 2009 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky díky moc za gratulace..snad to vyjde..4.11. jedeme do Brna na velkej UZ (při předchozím to vypadalo na další slečnu v pořadí..takže ..já jsem spokojená :dizzy_face: :dizzy_face:
22. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
RERU gratuluju k miminku--to byl můj sen.. děti po 2 letech a obě zářijové...no ale nevyšlo to..žádná trága šla jsem od marinačiných narozenin na neschopenku a ve stejný den sem "nastoupila" do práce..ale bylo to teda napínavý do poslední chvíle jestli to vyjde..neměli pro mě úvazek protože jsem v červnu řekla , že v září nastupovat nebudu..trochu se mi ulevilo....no a hned jsem byla v tom :grinning: ach ta psychika
22. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
makytko tak hodně štěstí do toho Brna. my jsme pořád nemocní, nějak se to nelpší, máme už druhý kapky do nosu, tak kapu, odsávám, do toho Míša rýma a kašel a já teda už mám tu rýmu trochu lepší, ale je to záhl teda toto šestinedělí..... už aby to bylo za náma...
23. říj 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

Makytko ......obrovská gratulace!!!!!! :dizzy_face: Jak jako jsi šla zároveň do práce a na neschopenku?

Reru....ať Vás to brzy opustí a jste fit!!!Musí to být otravné zvlášť pro tak malé miminko a samo taky pro Tebe :unamused:

Lluci.....ahoj,dlouho ses neukázala,bobínek :pensive: nohu v dláze a tak dlouho.Udržet tak malé dítě v klidu je téměř nemožné :unamused: .

Taky se dlouho neukázala Ketka :confused:
23. říj 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci, tak jak jste zvládli očkování?

Reru,ať je vám brzy líp. Ono to počasí stojí opravdu za prd :frowning2: Kolem nás je nastydlý kde kdo :rolling_eyes: My zatím odoláváme.

Makytko, gratulujeme k dalšímu těhulkování :slight_smile: My jsme teď taky přemýšleli o druhém, ale řešíme budovu, kde manža podniká a je to teď taková nejistota :frowning2: , takže raději ještě rok počkáme. Kdy máš termín porodu? Marianka by chtěla ségru nebo brášku?
23. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dask, no my jsme začali "prakticky plánovat" už loni v listopadu ale zadařilo se až v létě :confused: bylo to napínavý, protože mi končila ta dvouletá mateřská a byla jsem z toho značně nervózní ale vyšlo to na poslední chvíli takže jsem se v práci domluvila , že nastoupím v den Mariančiných 2.narozenin a ve stejný den nastoupím neschopenku. naštěstí my vyhověli všichni -práce i doktorka...holky nejsem schopná si změnit ten zatr...profil tak vám dám alespoň fotky malé do schránky..zatím mějte se a držte se hlavně to zdraví!!!
24. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kočeny fotky v albu jsem přidala, ale změnit profil si nemůžu vzpomenout jak se to dělá ach jo ta technika a má paměť :pensive:
24. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
maky:das v nastaveni cekame detatko a ono ti naskoci to co mas vyplnit,az se narodi,das dole pridat dite.
lluci:bobik maly a co delal? Chudinka
26. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
janina7 a cokosusenka: díky holky :pensive: Ono se to vlastně ani nemuselo stát... :angry: Kdyby nás k...a sestra od doktorky nenutila, ať tam přijdem na očkování, když jsem jí říkala, že je Matýsek nachlazený a že ho doktorka stejně nenaočkuje. A ona že né, že máme přijít, že ona se na něj koukne. No tak jsme tam šli a protože byl už oblečený, nedala jsem mu papučky, ani protiskluzové ponožky, protože se stejně dole obouval. No a on mě samozřejmě na těch schodech uklouzl. :cry: Jenom hrozně brečel a já ani nevěděla, že má něco s nohou, až u té doktorky, jak jsem mu zula botičku, tak už to měl opuchlé a doktorka nás hned poslala na chirurgii do nemocnice. :frowning2: Dostal dláhu, naštěstí to nemá zlomené... :pensive: A snad to už nějak do toho pátku doklepeme a sundají mu to. :pensive:
27. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a doktorka ho stejně nenaočkovala, protože byl nachlazený :angry: :angry: :angry: Jako kdybych to neříkala :angry: :angry: :angry:
27. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
LLUCI:MY MAME JIT NA PREOCKOVANI PRY V RIJNU,JESTE VUBEC NESTIHAM,NAVIC JSEM NEMOCNA,MYSLIS ZE VADI KDYZ PUJDEME AZ V LISTOPADU? JE TO PREOCKOVANI NA PREVENAR
27. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek