• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Omlouvam se za velka pismena.
lluci:hlavne at to ma brzy uzdravene
27. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska jsme byli v poradně, Luki má 6 týdnů, má už 5,15 kg a rýma trošku ustupuje, ale ideální to ještě není, ten podzim je letos fakt hnusnej, aspon u nás počasí teda nic moc a když prší, tak nemám šanci jít s něma sama na procházku, protože udržet kočár, Míšu a ještě deštník... no to je hrozná ppředstava, ale i když je hezky, tak společné procházky jsou adrenalin, hlavně se teda vůbec vypravit je horor...
29. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, tak to Lukášek pěkně roste :slight_smile: Posílám velikou gratulaci :dizzy_face: a držím palce, aby rýma brzy ustoupila úplně.

My máme za sebou výměnu oken v celé bytovce, takže jsem uklízela, uklízela a uklízea :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stálo to ale za to. Jsou moc hezký a myjí se jedna radost :slight_smile:

Minulý týden jsme byli u fotografa a už máme fotky :slight_smile: Moc se mi líbí. O víkendu jich pár vložím do albíčka.

Mějte hezký víkend :dizzy_face: :dizzy_face:
30. říj 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak očkování jsme zvládli perfektně, dneska je to 11 dní, tak už snad můžu říct, že bez jakékoliv reakce, ani zvýšená teplota, nic. A překvapil i v ordinaci - vůbec neplakal, jen fňuknul a jak mu doktorka vytáhla jehlu z ruky, tak se na ní podíval a povídá jí: ...a čokoládu máš??? Všecky tři - tedá já, Dr. a sestra jsme vyprskly smíchy a doktorka šla vedle a kvůli Ádíkovi otevřela novou bonboniéru :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2009 ve 21:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Máme pokažený počítač tak píšu od tchynky.
Reru:Lukášek je moc hezký a Míša je skvělá mamča :grinning: Jinak moc na vás všechny vzpomínám.
Mějte se všichni moc fajn a snad nám brzo opraví počítač. :wink:
4. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
reru... krásné fotky, malej je tak maličkej :wink: moc vám to sluší
eluci...tak to bych se smála taky, děti fakt co na srdci tak to na jazyku :grinning: hlavně že bez reakce, vybrali jste si jí dost napoprvé... :wink:
5. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, máme za sebou křtiny a zítra jedeme na sono kyčlí, kluci jsouo už celkem zdraví, tak doufám, že tam zítra zase něco nechytnou v té nemocnici...
11. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kde jste všechny???, Chci se zeptat, jestli dáváte ještě vašcim drobkům UM? Míša pil od roka Nutrilon, ale po druhých narozkách jsme si říkala, že z finančních důvodů přejdeme na levnější Hami, ale Míša má od té doby zácpu a řekla bych, že asi je to tou změnou mlíka. Tak nevím, jestli se vrátit k Nutrilonu, to se mi nechce, je fakt drahej, nebo vyzkoušet jinou značku, KM se mi zatím nechce mu dávat.
16. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babule :wink:
Reru, malinkej je kouzelnej :slight_smile: S mlíkem, zkus sunar, ten ochucenej, třeba to bude v poho...jinak Šimon mi asi v roce a půl přestal sunar pít a teď začal aspoň plnotučný s grankem a v pohodě :wink:
16. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tady to teda žije!!

Reru, já ještě Kubíčkovi Nutrilon dávám, ráno a večer, i když poslední týden ho nepije, jelikož je nemocný...už přes týden má 40 teploty... :frowning2: Minulý týden jsme byli 2x u mudry a nic mu nezjistila. Dneska mu odebrali 4 zkumavky krve a na ORL mu píchli ouško, že prý má zánět a po 7 denních horečkách konečně dostal ATB, tak snad už mu bude bobečkovi konečně lépe. Ještě musíme počkat na výsledky tý krve. :frowning2:
16. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
marge tak at je Kubíkovi líp! Míšovi jsem nasadila protizácpový režim -, švestkovou štávu, merunky, jabka, jogurty atd. tak uvidíme a zkusíme možná ten sunar
16. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
reru...já ještě Nutrilon dávám, ted jsem poprvé koupila č.4 vypije mi Marina 3dcl na noc , a přes den tak 3dcl kravskýho a tOMINO už tomu dá teda míň ale taky mu ještě dávám, drahé to je, ale co není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
marge...to je mi líto, že jste byli takový marudci, musel to být stres pro tebe i malého takové horečky....
my jsme ted už týden nachcípaní všichni, manža nám donesl z práce luxusního vira a ten tady koluje :pensive: tak snad bude brzy líp :sunglasses:
jinak odpo jdeme do solné jeskyně chodíme ted tak jednou týdně, hrozně nás to tam baví :grinning:
18. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
reru - my jsme Nutrilon nepili nikdy, Adula pil od konce kojení jen Sunar. S tím jsme skončili letos v srpnu. Měl průjem a pomohlo až když jsme vyřadili veškeré mléčné, včetně jogurtů atd. Jogurtíky a sýry už teď baští normálně, ale od mlíka si odvykl a už ho vůbec nechce. Tak zkusím už asi normální KM, třebas kakao, jestli si dá. Sunar už asi nehrozí, když jsem mu ho minule chtěla podstrčit odpoledne ke sváče, tak prohlásil, "maminko, šťávu ci bumbat, míčko bedíííí" což znamená, že mlíčko smrdí :grinning: , takže asi definitivně stop.
Jinak holky, Adík má novou hlášku...přijde ke mně, vší silou se mi pověsí kolem krku a zařve mi do ucha "miuju maminkuuu!" Vůbec nevím, kde k tomu přišel, u nás tro rozhodně není jak v běžných amerických rodinách, kde si "miluji tě" říkají místo pozdravu :slight_smile: Když jsme se mazlili, říkali jsme tomu, že děláme "rááádi", tak nevím, asi to odkoukal v telce...ale milý to je, to ano :grinning: :grinning: :grinning: On si vůbec poslední dobou tý telky dost všímá.... tuhle přilítl za námi do koupelny, Honza ležel ve vaně a já si odličovala oči a Adík ve dveřích zařval: pčicházíííí žony keš!!!! Jakože přichází Johny Cash :grinning: Tak to jsme byli smíchy mrtví oba :grinning: :grinning: :grinning: má holt fakt smysl pro situační humor :grinning:
19. lis 2009 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holkýýýýý, co je todle za docházku jako????? :confounded: :angry: :astonished: :cry:
27. lis 2009 ve 12:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já su tu :wink:
27. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
eluci máš pravdu, kde jste kdo? Eludi Adík je srandista :grinning:
Tak Míšova zácpa dostoupila tak daleko, že dneska mu při kadění něco prasklo v konečníku a nočník celý od krve, tak jsme hned letěli k dr. a napsala nám Duphalac na upravení stolice a koupila jsem Laktobacílky baby, snad něco z toho pomůže, znovu najedem na Nutrilon, jinak samořejmě, jí ovoce, zeleninu, štávičky, jogurty, activie atd. Dr. říkala, že to může být snad i psychika, že máme mimi a tak...
27. lis 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši Reru, to by mě asi v ten moment omylo, kdybych našla v nočníku krev :astonished: Chudáku, máš toho asi plný kecky, viď? Snad se Míša brzy srovná a pomůže to, co jsi pořídila. Dej vědět, jak jste na tom. A co malinkej? Roste?
28. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
eluci...tak to je Adámeki pěkný číslo, já jim teda občas miluju Tě řeknu, prostě to tak cítím tak to prohlásim a oni určo už vědí, co to je, ale takhle ke mně ještě nedolítli, je to moc krásné a to bych i určitě obulila :grinning:
reru...ty jo chudák Miška, já bych byla vylekaná taky, tak snad vám to zabere...drž se...
lucija...co vy? dárky máte už??
já mám jedno auto pro tomíka, pro Maju panenky, nosičku, vlašku pro panu, a provlíkacího médu, to myslím jí bude stačit, stejně ji bude nejvíc zajímat papír :grinning: ona si moc tak nehraje, spíš vymýšlí lumpárny, Tomino je teda větší koumák...
jinak k docházece :frowning2: chodím dvakrát týdně do práce, a není nějak čas čeeče...ale tak jednou za týden si tu sednu a něco písnu.... :wink:
28. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janul, nějaké dárky už mám, ale budeme ještě dokupovat až přijede K.
Tak vám děti říkají jak vás milujou a já když řeknu Šímovi dej mi pusu tak on mi na to řekne ,,děj mi svátek" :confounded:
Takže tak nějak :grinning:
29. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija - tak ta šímova odpověď je hustá :grinning: :grinning: :grinning: taky humorista, co? Adam taky není moc mazlivej, vždycky to na něj přijde, když ho sundávám z nočníku a oblíkám mu gaťky, tak jak u něj sedím na zemi, tak se na mě vrhá...ale běda, kdybych k němu jen tak z ničeho nic došla, když si hraje, tp zdrhá a mazlit se nechce za žádnou cenu. Teď máme rýmu jako trám, kromě toho průjmu v létě Adík nebyl od dubna vůbec nemocný, zato na včerejšek jsme spali tak 2 hodiny celkem, budil se s řevem, asi ho i bolel krk, má zelený soplíky a je celej mrzutej....ale zas nemá teplotku, ani zvýšenou, což mě překvapuje, protže jinak mu vždycky vyletí až ke 40....

reru - zácpu a krev v nočníku známe bohužel taky, Adík má trávení po mně, já měla jako malá taky šílený zácpy, taky mám dík tomu od 20 let trable s hemeroidy :confounded: Taky dáváme různý vychytávky, čaje, snažím se spíš o přírodní projímadla....Aďa taky někdy ječí, když se mu chce kadit, že se bojí hovínka, protože ho bolí....utíká z nočníku a vykadí se až když už to fakt nejde zadržet, o to horší samosebou ta zácpa pak je, no síla :frowning2:
29. lis 2009 v 10:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
po dlouhé době jsem přidala pár fotek lumpíka, tak jukněte :wink:
29. lis 2009 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
eluci pěkný fotečky, já taky přidala fotky v albu Lukášek, takže to se zácpou taky znáte... to je milíto, no nám jak se zdá léčba zabrala, stolice je už častější a řidší, no krev má ještě pořád, tak snad se to brzo zahojí
Míša taky není moc mazlící, musí mít náladu a já bych ho pořád ňuchňala :grinning: tak ted ňuchňám Lukiho, ten mi neuteče, ale zas to nesmím přehánět, protože Míša pak žárlí a začne zlobit, házet hračkama, válet se po podlaze atd, abych si ho všimla... :angry:
30. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já přidám něco na pobavení :grinning:
Jinak Reru, malej je krásnej, užívej si, dokud Ti neodpoví jak ten můj :unamused:
Doufám, že kluci s tou zácpou jsou na tom líp. Šíma nedělal bobek asi dva dny a pak plakal, ale už je t o zas v poho :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=0lGiid0x7mw
6. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijo tak to je super video :grinning: :grinning: asi bude z Šímy superstar :grinning: fakt boží.
Zácpa je snad vyřešená, Míša už kadí každý den, ale sirupek zatím ještě dávám a vrátili jsme se teda k Nutrilonu.
Ted máme ale zase všichni rýmu, to abych se asi nenudila :frowning2:
7. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Tak už máme spravený pc konečně :slight_smile:
Lucijo:Šíma je fakt dost dobrý :wink:
Luky je nemocný má rýmu a ještě průjem ale snad bude brzo v pohodě.
Jinak mějte se všichni moc fajn a marodi at jsou brzo zdraví :slight_smile:
7. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se tu zase po čase ukazuju
Ti naši kluci rostou jak z vody - Tomášek má už 62.5cm a 6900g (ve dvou měsících a 2 týdnech!!!) - to měl Domča o měsíc později...

Ale chci se zeptat - jak uspáváte dě,ti? Domín má ted už asi týden období že zaboha nechce usnout před desátou. Včera dokonce sůvil do půl jedenáctý... pořád za náma chodí, že eee, pak zase chce pomazlit, pak zase napít... asi ho brzo přetrhnu...

a jak jste na tom s dětmi s mluvením? koukala jsem tady na to video šimonka, připadám si jak z marsu, když vidím jak mluví. Domín říká - Táta, máma, bába, děda, mimi, nene, dudu (jako jdu), a pak pár zvuků. A ted poslední týden přidal ještě dobrý a hami ňami a blé.
9. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
valentovasasa:to pěkně rostete :slight_smile: Luky taky někdy chodí spát až před desátou podle toho jak je unavený.A s tím mluvením u nás taky nic moc sem tam řekne nějakou menší větu třeba mamí papat .Každé dítě je asi úplně jiné.To pak přijde samo rozmluví se.
9. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se máte?
Já mám v pátek první písemnou zkoušku a jsem z toho trošku hodně nervní. Příští pátek mám z toho předmětu ústní zkoušku a pak až v lednu tu nejhorší a jednu lehčí. kolikrát si nadávám, na co jsem se to dala. Už mám dneska takovou neurozu, že nemůžu ani jíst a co bude v pátek, to fakt nechci vidět.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek