• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Ahoj holky, buďte rády, že ty vaše ratolesti ještě nepovídají...vyhnete se trapasům jako když my byli v pizerii, Šimonek se vidličkou netrefil do hranolky a na celou pizzerku se neslo jeho srozumitelné ,,do pi+i" :confounded: Jak bych v tu chvíli byla ráda, kdyby nemluvil.
Jinak je fakt, že už se s ním v pohodě domluvím, mluví už většinou ve větách, jakž takž počítá do desíti, zná všechny barvy, ALE věčně má dudlíkj v puse, když jí sám tak je jak čuně nejen on ale vše kolem něj, neumí se sám oblíct.....prostě na druhou stranu spoustru věcí neumí, no. Takže každé dítě je opravdu jiné :wink:
Jani, vyděržať :wink: To zmákneš a pak za to budeš ráda :wink:
9. pro 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
souhlasím s tebou lucija, taky jsem měla včera s Adíkem dobrej trapas a přála si, aby snad radši neuměl mluvit. Šli jsme se v Berouně podívat na náměstí na stromeček a za námi stála mamina se 3 malými děcky, to nejmenší v kolce - a Adí na ně koukl a povídá - tatínku, hele, jak to mimi na mě čumíííí!!!! Maminka se na nás pohoršeně podívala a já bych se byla radši propadla....a pak taky v sobotu, naše babí - se ho ptala, jestli umí básničku pro Mikuláše...tak jí povídá svou verzi básničky o kohoutovi - já říkala, ať ho to Honza neučí!!!! Spustil: máme doma kohouta, ten nám sele na pole, já mu řikám di do pedele!!! A to je pak hustý...jste měli vidět naší mámu!!! Měla málem infarkt. :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
9. pro 2009 v 19:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem se zase pobavila eluci a lucijo, vy máte fakt doma ranaře :grinning: Míša teprve ted se začíná rozpovídávat, ale zatím jen opakuje slova, doplnuje me, když mu říkám básničky nebo zpívám písničky, chce je pořád dokola dozblbnutí opakovat a opakuje po mě některý slova, ale že by teda říkal věty, to zatím ne.
Valentovasaso taky pěkně rostete, Lukin má ted 6,4O kg, to měl Míša v půl roce :grinning: Míša večer usíná celkem dobře, kolem osmé, ale zato je ráno před šestou už vzhůru :unamused: a po obědě někdy nechce spát, jenomže do večera to pak nevydrží a usne třeba v 5 na sedačce nebo je pak otravnej až do večera. Vůbec je hrozně otravnej a období vzdoru je u nás teda jako vyšité :frowning2:
9. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
eluci.Ja to znam takhle. mame doma kohouta,ten nam sere do kouta,ja mu rikam ty vole,jdi se vysrat do hnoje :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale u nas to zatim jde,teda lucijo do 10? To cumim
10. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, zdravím všechny v předvánočním čase :slight_smile:
Lucija, Elucinka to si s klukama pěkně užijete, co? :wink: Adámek se už dost rozmluvil a na všechno se ptá Co to je a nejvíce Kde je? Nechci to vidět až budeme mít období A proč? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naučil se vysvlékat, takže se mi během dne tak 3-5x vysvlékne donaha a pak se zkouší oblíct a má srandu z toho, že si slipy i kalhoty oblékne jen do jedné nohavice :slight_smile:
Jinak nočník už zvládáme dobře, ale venku si neřekne a na velký záchod taky nechce čůrat :frowning2: Nepočůrá se a vydrží to domů. Snad to přijde.
Včera jsme spolu pekli pracny a bylo to moooooc fajn :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jana 06 neboj, zkoušky zvládneš. Fakt tě obdivuju, že se zvládáš učit.

Holky, dala jsem do albíčka pár fotek od profi fotografa. Máme maminkovské období, ale fotit se se mnou nechtěl :frowning2: :slight_smile:
11. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Dask:pěkné fotečky malý je šikula :wink: je to sranda s těma dětma když jsem s malým pekla tak mi ujídal těsto :grinning:
a s tím oblékáním a nočníkem jste taky šikovní :slight_smile:
Jani06:držím ti pěsti a zkoušky určitě zvládneš jsi holka šikovná ne? :slight_smile:
eluci a lucijo:ještě ,že náš Luky tak moc nemluví až začne to bude teprv srandy :slight_smile:
Reru:náš malý se taky strašně vzteká někdy mám fakt nervy v kýblu :frowning2:
Mějte všichni fajn víkend :wink:
12. pro 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Dask, fotečky jsou pěkný, ty jo ten Adámek má vlásků :dizzy_face: Nám už teda taky nějaký narostly, ale taky bych chtěla aby je měl dlouhý, ale to asi neklapne :unamused:
A až začne období A PROČ? tak si koupím špunty do uší abych se nepověsila :sweat_smile:
Jinak Šíma prochází pubertou, a je to záporák jak prase, na všechno NE nechci nemůžu nebudu!!! :angry: Takže brzy začnu brát antidepresiva :sweat_smile:
12. pro 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucija: vlasy je jediné, co má Adámek po mě :slight_smile: Jinak je to celý manžel :grinning: Už jsem ho i při protestech rodiny nechala v záři ostříhat. Vlásků má fakt hodně a pevný, takže se mu v létě dost potila hlavička. A co taky, dost si ho pletli s holčičkou :frowning2: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Delikates, Reru, hlásím se taky mezi maminy vztekacích dětí :confounded:
12. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nO šÍMU si často pletli s holčičkou i když byl skoroplešatej a byl celej v modrým :confounded: To bylo furt...jé to je hezká holčička :sweat_smile: :confused:
12. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dask moc pěkný fotečky a míšu si taky pletli s hollčičkou, a to vlásky skoro neměl a teprve ted mu začínají trochu houstnout, ale my jsme měli takový skořicový kočárek, tak to asi všem připadalo jako holčičí nebo co :grinning: no ted máme kočárek hnědý, ale jsou tam takový vzory trochu do červena, tak se taky lidi ptají, co vlastně máme :grinning:
jinak holky já teda nemám absolutně pomyšlení ani čas na pečení, ještě že máme hodnou babičkou, která peče, já ani nestíhám uklidit, no v dárcích mám chaos, nevím co komu už mám a co ne a kdy to stihnu zabalit taky nevím, Míša dneska odmítá spát apořád na mě volá z pokojíčku :angry: aspon že Luki usnul. Kojíme ted už jen tak 3-č krát v noci, tak je to už lepší, ale přes den stále co 1,5-2 hodiny. rýma nás ještě nepřešla, počasí je hnusný, mám docela depku, pořád zavřená doma, míša vztekací, s lukáškem moc zábava není, už aby bylo zase jaro a léto, zima není nic pro mě :frowning2:
12. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija - tos mě potěšila s tím mluvením a ostatním. Mé dítě nemluví, místo toho si umí obléknout slipy a kalhoty, snaží se o ponožky, obuje boty. Jinak vše umí svlékat. Když jí, tak u toho dělá drahoty, občas mu něco někam upadne, ale jí příborem. Když je v dobrém rozmaru, tak po sobě uklízí a hlavně je strašně pozornej k bráškovi.

reru - to období vzdoru znám - na všechno máme nenene a nebo šílené vztekání (to po něm bud skočím a dostane, nebo ho překročím a dělám že je vzduch)

Jana 06 - co děláš za školu. věř mi že tě chápu -já od září nastoupila na Zemědělku do Prahy na navazující magisterské studium. Ale vzhledem k tomu, že tam máme ekonometrii (ekonomika, matika a statistika dohromady) tak bude zázrak jestli ji dodělám.
12. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jana 06 a valentovasasa: fakt vás obdivuju, že stíháte i studium. Fakt klobouk dolů a držím palečky, aby se vám dařilo :slight_smile:
Já se už třetí den snažím plnit a zdobit s Adámkem cukroví a vždy to skončí tak, že udělám pár kousků a zase vše uklidím a nechám na večer :sweat_smile: Adámek mi chce pomáhat a nechápe, proč se rozčiluju, když chodí po kuchyni a drobí cukroví po kuchyni :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :slight_smile:
Ale pracny a rohlíčky nám spolu šli hezky :slight_smile:
14. pro 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, Lucija, Delikates, Elucinka, a ostatní kdo máte kluky :slight_smile: Chci se zeptat, jak často vám chodí kluci přes den čůrat? Od té doby co jsme bez plen, tak na nočník chodí tak 4-5x denně, ale někdy třeba jen 3x. Což mi připadá málo :frowning2:
14. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saši, dělám sociální pedagogiky...
Masakr... Ale mám tři zápočty a půlku zkoušky(písemný test) za sebou. V pátek jdu na ústní z pedagogiky. Kdyby tam byla matika, tak tam ani nejdu :grinning:
Daši a pije Áďa hodně? Náš Adam už to vypiloval a odkoukal od tatínka, že chodí občas i čůrat na nočník jako chlap... Záleží na barvě moči
14. pro 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask - Adam hodně pije, ale obvykle čůrá ráno po probuzení(kolem 8), pak tak kolem půl 11, pak jde spát a vstává kolem 14, tak to jde taky hned na nočník. A během odpoledne a večera ještě tak min 3x. Takže tak 6-7x denně. Ale jak říkám, hodně pije, on musí, kvůli ledvinám. Takže kromě rána a po odpoledním spaní má moč hodně naředěnou, skoro jen vodu... ale už docela hodně vydrží, teď jak je venku kosa, tak nechce čůrat venku, takže kolikrát drží až domů a pak z něj vyteče rybník :slight_smile:
14. pro 2009 ve 21:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Míša pořád nosí plínky :frowning2: dávám mu už i látkovky, aby byl v mokru, mu to vůbec nevadí, a to už uměl na nočník, ale s narozením Lukiho se vrátil k plínkám a nočník bojkotoval, na WC máme prkýnko zmenšovací, tam taky moc nechce chodit, no ted už se občas i vyčurá na nočník, ale pořád hlavně do plín, kadí většinou teda do nočníku... ale kolikrát denně čurá nevím, mám pocit, že pořád :grinning: ale když chce, tak dokáže vydržet i 1,5 nečurat. Přitom skoro nepije, nechce, a dostat do něj pití je za trest...
15. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas se cura porad,hlave do puncochacku,ale uz za to dostava na zadek.
15. pro 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jsme byli včera dokoupit poslední zbytek dárků a těch lidí jak much nějak mě to znavilo.Manža byl s Lukym v dětském koutku a ani se mu z tama nechtělo domů.Musím Lukyho pochválit začíná chodit na desku na záchod o nočníku nechce ani slyšet.Pije dobře takže chodí na desku hodně často.
Mějte všichni fajn den :wink:
16. pro 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já musím zatukat - u nás jsme přes den bez plen, máme je jen na noc - přes den si max "cvrknem" do slípků, když si nestihne říct, tak učůrne a pak vyčůrá rybním do nočníku. Takže s tím problém není - dáváme si plínku jen na spaní a na ven. TAm to v zimě riskovat nebudu, že by si cvrknul..
17. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poradte co k Vanocum pro osmileteho kluka?
17. pro 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
cokosusenka tak velkého v rodině ještě nemáme, ale co nějaké auto na ovládání nebo nějaký model do sbírky, třeba bburago, to asi nezklame žádného kluka...
Spí vám děti ještě po obědě a od kdy do kdy?? Míša ted usíná nějak pozdě a spí dlouho, třeba do 15:30 a pak nemůže usnout a v noci se budí....
18. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas se chodi kolem 13h. spi tak 1h. a vecer kolem 20h.
18. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
reru...u nás se chodí okolo dvanácté spí do dvou, do půl třetí, a chodíme spát po sedmé a spí do sedmi do rána... už i celou noc :grinning:
coko...tak záleží s čím si hraje...chtělo by to zapátrat, vím že hodně stavebnice, lego apod...
jinak všem zářijovým maminkám a dětičkám ty nej nej Vánoce a hodně zdraví štěstí do nového roku....
19. pro 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
reru, Adam vstává ráno v 8, jde spát kolem 13 tak do 14:30 ale pak má dlouhý večer, spát chodí až tak po 22. Když ho dám do postele třeba v 20:30, tak tam blbne stejně do těch půl jedenáctý...
19. pro 2009 v 19:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preji vam hezke Vanoce,bohateho Jeziska,zdrave deti. Nebudu mit zitra uz cas a pak take ne,tak preji ted. jste super parta,ty nejlepsi holky zustali tady. Mejte se a uzijte si svatky
22. pro 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
právě jsem dobalila dárky a chystám se do postýlky :slight_smile: ráno vstávám v 6, abych stihla zadělat na vánočky - peču je i pro kámošku, pro mamku a ségru, taková velkovýrobna :grinning: :dizzy_face: ale mi to baví :slight_smile:
I já vám přeji radostné vánoce, bohatého Ježíška a spoustu krásných chvilek s rodinami. A ať se vašim broučkům v očičkách odráží ty krásný světýlka ze stromečků, ať mají pusiny dokořán a veeeelikou radost z dárečků.
Mám vás ráda, užívejte si vánoce!!!!
23. pro 2009 v 00:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to vám ještě musím napsat...Honza donesl dva kapry, máme je ve vaně, Adík je z nich úplně hotovej a nechce od nich na krok :slight_smile: No a asi aby jim přilepšil, tak jim tam dal celou lahvičku sprchového gelu....takže bleskový výlov, kapři skákající po koupelně a výměna vody, aby to nezabalili....no hustá akce, jdu vytírat....ale zdá se, že jsou ok :grinning: :grinning: fakt nemít Adama, tak se ani nezasměju!!!! :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
23. pro 2009 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přeju všem krásné Vánoce.
janulas tako takový režim závidím :wink:
eluci tebe tu nemít, tak se nezasmějem :grinning:
23. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek