• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Jani neboj..zitra bude hur :grinning: ...neee..kecam..nekdy to boli vic druhy den..nekdy treti...ja bych to radeji rozhybala..pak ti bude lip :wink:
8. dub 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím Elly, mám akutní nedostatek triček...

Zelný svetr? Hm, to zní pěkně. Ty jsi tmavovlasá a bude Ti určo slušet. Mě se zelená taky líbí, ale nemám na ni odvahu. Prostě bych asi potřebovala vyzážistu, aby mi poradil, který barvy jo a který ne.

Zítra bude hůř. Znám to z cvičení. Dělala jsem 5 let aerobik než jsem otěhotněla. Od té doby nic. Snad jen 5x za celou tu dobu co je Adam na světě, jsem byla svičit. Jinak doma po večer piluju břicho a cvičím s gumičkou na nohy... Ale taky je to jen nárazově... Podle času, chuti atd. Ale blíží se léto a něco bych dělat měla...
8. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jo ja zas tilka.a nejake jeste kosile do prace....

Jo ja jsem chodivala 4x tydne na fitness....ten jsem jak zelatinovej puding.. :grinning:
8. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO tak ja mam doma v satniku snad jen bilou, cernou, zelenou a bily kafe :sweat_smile:
8. dub 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem byla jednou u vizazistky..ta me taak zmalovala..ze jsem myslela, ze domu pujdu kanalama :grinning: ..ale asi jde o zvyk :grinning:
8. dub 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, tak tak, takže já jsem jak sulc. Mam hroznej pocit kdyz jdu a klepu se... Ostatni to nevidí,ale Ty vis,ze to tak nemá být a necítíš se O.K. Teda aspoň já to tak mám.

Tak u mě převládá černá a bílá. Moc těch barviček nemám... :grinning:
8. dub 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no jo......a me uz je to nejak jedno.. :sweat_smile: ..ja bych nemela ani silu jit vecer nejak cvicit.....staci me prochazka z Mikem na dve hodiny a pak jsem k.o. :grinning:
8. dub 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky!Vidím,že tu probíráte šatník taky si budu muset koupit něco nového at si udělám radost .Skřín už zeje prázdnotou.Dělala jsem jarní úklid a hodně toho letělo do koše. :slight_smile:
8. dub 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Deli..no me ten uklid satniku jeste ceka.. :sweat_smile: ..clovek na to musi byt sam a mit klid...
8. dub 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli, nový účes, nový šatník... Z tebe bude novej člověk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo Deli cekame jeste na to nove foto image :wink:
Ahoj, tak já teda postavu teď fakt neřeším :grinning: aspoň něco, protože jinak je mi zase hůř, vrátilo se zvracení, už jsem myslela, že je to pryč, ale zase...
Mám jedny těhu sportovní béžové kalhoty, jendny univerzální černé a jedny bermudy, na doma jedny těhu tepláky to je vše, jinak to budu řešit růžnýma dlouhýma tričkama a tunikama nebo v létě šaty.
8. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ještě by to chtělo nového chlapa :grinning: ne dělám si srandu ten můj je moc hodný :slight_smile: i když někdy mě hodně vytáčí :slight_smile:
8. dub 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj reru..no v tvem pripade..bych to taky teda neresila :grinning: ..vsak to je jasny, kdyz jsi tehu :wink:
No to je me lito, ze zase ti neni fajn...ty jsi taky hodne zvracela u Misi?
8. dub 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli :grinning: no to asi kazdej chlap.... :wink:
Myslis jako inzerat..prodam chlapa..znacka..jeste zachovanej :grinning:
8. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, jo, u Míši taky, ale pak touhle dobou už to přecházelo, a možná to bylo o něco méně často, ale te´d si míň odpočinu a taky musím přebalovat nebo vynášet pokaděnej nočník, vařit a tak, je to náročnější, s Míšou jsem byla na nemocenské a nic jsem nedělala :wink:
8. dub 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, tak to nevím, já bych toho mýho chlapa na inzerát asi neprodala... Ten je někdy za korunu drahej... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru jasne to chapu..ze je toho ted trochu vic...a ze to pak bude asi peknej zahul.
Jani takze ty bys ho mela v kolonce ..daruji.. :grinning: :grinning:
Ne inzerát ještě ne ještě si ho chvíli nechám :grinning: :slight_smile:
8. dub 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli...vzdyt jo..jeste se muze k necemu hodit ne? :wink: :grinning:
8. dub 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru:to jsi dobrá ,že to všechno tak zvládáš.Já mám toho někdy po krk o to je dceři už skoro deset. :slight_smile:
8. dub 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, no to asi bude, Míša je ještě hodně nesamostatnej, ale sand se to ještě do podzimka zlepší. noco, zvládli to jiní, zvládnem to taky, my jsme se ségrou byly po roce, další ségra měla 4 roky a poslední je o 7 let mladší, byly jsme 4 a taky to mamka zvládla.
8. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elly, tak to prr... Jednak nejsen naschválníček a tohle bych asi jiné ženské neudělala (ženská solidarita) a za druhé nejsem Matka Tereza, abych něco rozdávala zadara... :wink: :grinning:
8. dub 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru..jo ti si pak najdes nejake svuj system..a bude lip neboj. Misa uz bude cim dal tim vic sikovnejsi..
No ja musim zaklepat..Mike se samostatnej.....
8. dub 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani..tak to rekni rovnou..ze si ho nechas...pak mozna muzes premyslet o starozitnictvi :wink: jako anticky kousek :sweat_smile:
8. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo bude to lepší až bude sám si říkat na nočník a bude umět pořádně se sám najíst a oblíct a taky až si bude moct říct, co chce...
8. dub 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru jo..na to ja se taky tesim...pak to bude o neco jednoduhsi... :wink:
8. dub 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme po svačince a jdeme vařit oběd a hrát si a uklízet, venku je pěkně tak odpoledne budem asi na dvoře na písku, včera jsem ho z tama nemohla dostat.
8. dub 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my pujdeme ted svacit...
U nas nikde u baraku pisek neni... :confounded: ..ty jo jak ja bych brala vlastni baracek...ale ze je ta krize..tak manza chce jeste pockat.. :confounded:
8. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek