• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Holky, tak my vám taky přejeme krásný vánoce, hlavně dětičky ať si to užijou a vy máte radost z jejich radosti :dizzy_face:
Všechny si to moc užijte, už se těším na fotečky co sem po vánocích přidáte :dizzy_face:
23. pro 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

přišla jsem Vám a Vašim dětičkám popřát krásné Vánoce a všechno nej v novém roce :slight_smile:

eluci: příběh s kaprama mě opravdu pobavil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!
Všem vám chci popřát pohodové Vánoce a krásný Nový rok plný zdraví ,štěstí a lásky :dizzy_face: :dizzy_face:
eluci:taky jsem se pobavia :slight_smile:
24. pro 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme všem krásné Vánoce, užijte si je v klidu a pohodě a do Nového roku jen to nej nej nej a halvně zdravíčko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak Vánoce proběhly úspěšně, Míša to celé konečně pořádně prožíval a měl velkou radost z dárků, dostal platovou dráhu na autíčka a garáž, oblečení, knížky a plyšáky. Lukášek večeři prospal a pak se zabavil sloníkem od Lamaze, tak jsme měli klid na rozbalování dárků, my jsme dostali domácí pekárnu, tak jdu hledat recepty :slight_smile:
Tady jsou nové fotky http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3639169&vReferer=%2F
28. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!!!!!!!!!! :slight_smile: :wink: Lukys je z manžou venku tak jsem vyluxovala utřela prach atd..... ted čekám na nákup a na oběd :slight_smile: !

Reru: Já taky dám pak nějaké fotky :wink: :grinning: Lukys i Míša byli spokojení Míša dostala oblečení, hru hannah montana twister,naušnice,šampon.......atd Lukys dostal míchačku,auta,pat a mat magnetové puzzle,pata už má doma tak ted dostal ještě mata :slight_smile: tak je spokojený,prkno a žehličku protože ho pořád baví žehlit :grinning: ,oblečení,mega lopatu a kbelík na písek,plyšový balon atd... :wink:

Zatím se mějte a hezký den :slight_smile: :grinning: :wink:
29. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
reru, hezké fotečky :slight_smile: Koukám, že malý Luky je taky pořádný kusan chlapa, což? :slight_smile: Takhle nějak vypadal Adam ve třech měsících taky...to pil jen moje mlíko a přibíral kolem kila za měsíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
30. pro 2009 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy a mimča :slight_smile: Chci vám všem popřát hezký zbytek letošního roku, hezkou oslavu Silvestra :wink: a do roku 2010 vám i vašim blízkým přeji jen to nej :slight_smile:

Doufám, že se taky příští rok sejdeme v hojném počtu :grinning: :slight_smile: :grinning:
30. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásného Silvestra a do Nového roku vše nej nej nej http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3652497&vReferer=
31. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
doufám, že jste ve zdraví přežily Silvestra, přeji vám všem spoustu zdraví a štěstí v roce 2010.
Pro mě se zítřkem počínaje mění úplně všecko - nastupuju totiž do práce a Adama bude hlídat mamka, takže mi končí flákárna a začíná záhul :slight_smile:
Tak se mějte, jdu se na to vyspat :slight_smile:, pa.
3. led 2010 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky neplanujete,nebo neuvazujete o dalsim mimi,kdyz detem jsou uz 2 roky,pres 2 roky?
6. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, zdravíme v novém roce, at jsou ty nase prdolky jen a jen zdravé...
susenko... já zatím neuvazuji, mám zatím dost :grinning:
6. led 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee marge a lajla jsou tehu :slight_smile: jsem koukla do zari 2010 :slight_smile:)))
6. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jednu stranu bych chtela taky,ale na druhou vim ze ted nemuzu. Ale je fakt,ze se to kolem mnozi a mnozi,tak se cloveku trosku zasteskne.
6. led 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, taky přejeme všechno nej v novém roce :wink:

cokosusenka mě odhalila... :grinning: Zatím to ještě nemám potvrzené od doktora, tam jdu až 4.února, tak pak Vám to samozřejmě ofígo oznámím :wink:
7. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

coko:já už třetí dítě neplánuju :slight_smile: dvě bohatě stačí
Marge:tak velká gratulka k mimískovi :slight_smile: bodla by holčička co?
Janulas:co dvojčátka?jak se daří?
Mějte se všichni fajn :wink:
7. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
deli: moc děkuji, já právě tajně doufám, že to bude ta holčička...tak uvidíme :wink:
7. led 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
marge gratuluju, at to u dr. dobře dopadne :slight_smile:
eluci hodně štěstí v práci
cokosusenka, no ona vhodná doba není nikdy :grinning:
7. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
marge - veliké gratulace ke dvoučárkovému testíku a hned jak nám to tu po prohlídce potvrdíš, tak ti začnu držet palce na tu holčičku :slight_smile: :slight_smile:
reru - díky za přání, zatím jsem naprosto spokojená a nadšená, super lidi, práce mě baví, den mi uteče, ani nevím jak...jen nesmím volat moc mamce domů, protože jak slyším Adulu v telefonu, začne se mi šíleně stýskat.... :cry:
Jinak Adam je u babičky děsně hodnej, nádherně papá, takže zatím po prvním týdnu musím říct, že je to všecko dobrý... :dizzy_face:
7. led 2010 ve 20:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Margééééééé, gratulujéééééééém a držíme palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Něco pro pobavení dámy
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3684140&vReferer=
11. led 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucija - :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsem se zase pobavila :slight_smile: teda ty máš doma taky dobrýho borce !!!! taky se nenudíš, co? :slight_smile:
U nás vedou momentálně "fekální" historky - v sobotu jsme šli na nákup a Adík ťapal v rozbředlém sněhu...za námi šel nějaký pán a Adam se ptá: mamí, todleto je bahno?? Já na to - ne, to je jen špinavej sníh...a on na to - aha, ale vypadá to jako hovno!! Pán vyprsknul a já se málem propadla sto metrů pod zem... :zipper_mouth:
Ale tím to zdaleka nekončí...jdeme dál a kolem projelo auto, co mělo na kolech sněhový řetězy. Adam se ploužil asi tak 10 metrů za mnou a najednou na mě volá: mamíííííí, proč to auto tak prdíííí???? Opět jsem trochu znachověla a koukala, kdo z okolí nás slyší. Přišli jsme dom, tatínek s Aďou sedli nad atlas zvířat, jejich oblíbená činnost a tatínek učil Adámka nová zvířátka. Aďa najednou, že chce kadit. Tatínek ho doprovodil na trůn a za chvíli na nás Aďa volá: tatíííínkůůů, už su vykaděnej a smedim jako ten skunk!!!! Tak jsme lehli oba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :dizzy_face: Fakt je to pěkný péro :grinning:
11. led 2010 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eluci :grinning: :grinning: :grinning: Ještě že nebydlíme poblíž, to by se hoši od sebe pěkně učili :grinning: Už tak jsem na mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale já jak to viděla, tak jsem fakt dostala záchvat smíchu :grinning: Co mě nezabije to mě posílí!!! mé nové heslo :dizzy_face:
12. led 2010 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

Eluci:to je dobře ,že se ti daří a líbí v práci :slight_smile: mě to taky v září čeká ale se moc netěším :unamused:
Ada má taky dobré hlášky -jsem se zasmála :grinning:

Lucijo:Šíma je teda číslo co?a tvé nové heslo je super taky se tím budu řídit až náš malý zas něco provede :wink:
Mějte se fajn a užívejte sněhu-my chodíme každý den bobovat :wink:
12. led 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, eluci já vždycky lehnu, když čtu ty Adikovy hlášky :grinning:
Lucijo, Šíma je teda taky rošťák, tohle mi Míša udělat, tak mě klepne :grinning:
14. led 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se po čase zase hlásím.....
Všechny Vás moc zdravím a do nového roku přeji jen to nejlepší.
Hlavně, ať jsou děti zdravé, protože jak vím z vlastní zkušenosti, je to opravdu nejdůležitější.
Eluci, tak už jsi v pracovním procesu...je fajn, že to Adámek tak dobře zvládá.

Jinak to vypadá, že se sejdeme s Marge a Lajlou po 3 letech ve stejném termínu :grinning: , tak držte pěsti :wink: .
Moc se opatrujte, teď mám klid na učení, Mára spí a pak zase stavět sněhuláky, koulovačky atd, však to znáte :slight_smile: ....
18. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ nATÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ, no nekecej, tak to koukej brzy potvrdit, a ˇt můžeme gratulovat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A co Mařenka? Jak se má?
19. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci, k mudře jdu příští středu, tak uvidíme....
Jinak Mařenka je senzačníííííí. Teď teprve se it maximálně užívám, období vzdoru máme za sebou, takže je s sním strašná sranda. Ty jeho hlášky....no někdy se fakt musím držet, abych nevyprskla smíchy, když dělám přísnou a trvám na svém příkazu :wink: .
Ale večer mám hlavu, jako balon, nezavře za celý den pusu, mluví i ze spaní...je prostě po mamince :grinning: .
A to neustálé A ploš de taťka do pláce, a ploš pšijede babička a ploš jede autíčko...večer jsem ráda, že si v koupelně chvíli mlčím a nikdo se mě na nic neptá :grinning: .
Je to sranda :slight_smile: .
A co Šíma? Koukala jsem na akci kakao...teda asi by mě ranila mrtvice....ale co se dá dělat, to je hned.....hlavně, že se jim u toho "zlobení" nic nestane.
Tak se opatrujte, jdu něco dělat, chci povlíknout, vytřít....mám toho dost....takže ahooooooj :slight_smile: a všechny zdravím a líbám záříjové zlatíčka :slight_smile: .
19. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naty :grinning: Tak u nás období vzdoru stále trvá a nemáme proč, ale co... Takže celkem logické otázky typu ,,co to máš džíny?" co to máš boty? co to máš kafíčko? Ovšem poslední slova nejsou odpověď nýbrž součást otázky :confounded: :grinning: Co mu na to chceš odpovídat? :grinning:
Já toho mám taky dost, ale priorita je žehlení...zítra si chce Karel malého odvést minimálně na týden :frowning2: Tak mu všechno peru a musím vyžehlit, páč pochybuju, že on mu vypere nebo vyžehlí. Musím mu teda dát celej šatník :unamused:
19. led 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, kam si Karel malého veze? Pojedou spolu na hory? Proč nejedete spolu? Na týden, to bych bez Máry nevydržela....už teď se děsím, kdybych musela být v nemocnici, že bych se usoužila steskem...
no a vytřeno nebude.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase tady zahniju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek