• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Ahoj holky :slight_smile:
Naty, to je super, držím ti palce, ať ti ty dvě čárečky mudra potvrdí :wink:
Moje ségra už je pěkně kulaťoučká, malý Míša se jí v břiše prý děsně pořád mele, tak to asi bude nějaký pěkný drak :slight_smile: :slight_smile:no, už to má skoro za dva měsíce, to to letí, to je síla.
19. led 2010 v 17:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky po dlouhe dlouhe dobe Vas zdravim:slight_smile:))) nevim, jestli Vam nat povidala, ale jsme ted spolu v zari 2010 :grinning: a s marge taky:slight_smile: doufam, ze to vyjde...v cervnu jsem potratila..tak se ted tak nejak hode bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak my s malou jsme na tom skoro furt stejne..nespi a nespi:frowning2: a kdyz spi tak malo..a se mnou v posteli..chlapa mam furt pryc..pracuje v olomouci, takze jezdi obcas..tak jsem na vsechno tak nejak sama...Nikca furt jeste trpi tim ekzemem..a ma problemy s ledvinama..musime na zakrok do nemocnice, ale je jeste alergik, tak se prvni musi zjistit na co..aby se ji v narkoze s kontrastni latkou jeste neco nestalo :frowning2:
ted kouka na svou oblibenou masinku tomaska:slight_smile: koupila jsem ji dneska prvni lego, tak pak budeme skladat..holky doufam ,ze se vsechny mate moc a moc skvele :slight_smile:
19. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
eluci ty uz pracujes? tak to fakt hlavu dolu :slight_smile: to je fakt parada..ja si nedovedu predstavit ze bych Nikcu dala ted do skolky..stale musime chodit vez s plinkama..jinak je v pohode
19. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lajlo a naty, tak velké gratulace, doufám, že to nezakřiknu, tak se nám to tu nějak rozjelo s miminkama :slight_smile:
lajlo my máme plíny ještě taky, dokonce i doma, občas to zkusíme se slipama, ale stále se nedaří, ted jee pokrok, že míša řekne čuat, ale v tu ránu čurá do plinky nebo do slipů, takže už to řekne, ale ještě nedovede to zadržet a dojít na ten nočník ... a taky si nedovedu představit dát Míšu do školky, ale s babičkou by byl v pohodě, to bych neměla strach a eluci myslím psala, že Adika hlídá babička....
19. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevite co je s Ely?
22. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko:Elly se myslím stěhovali jinak nevím
22. led 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ani nevim ze se stehovali. Asi tam nemaji internet,ze se neukaze :unamused:
26. led 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy :slight_smile: tak vidím, že se do těch sourozenců pustilo více nadšenců....u nás už za necelých 8 týdnů přibude další slečna....tak jen doufám, že to vše proběhne v pořádku do porodnice do Brna(jinam fakt nechci) to máme cca 45km a dopravní situace na té trase není zrovna OK :frowning2: jinak se snažíme dát do kupy Mariančin pokojíček - už tam spinká ale střídáme se u ní a spí zatím je na matraci ..po obědě je to v pohodě usíná sama, ale v noci :rolling_eyes: tak doufám, že to zvládneme než příjde na svět její sestřička...protože v naší podkrovní ložnici není vzduch ani pro tři lidi na tož pro další mimi v noci střídavě větráme a věšíme mokrý hadry, protože topíme v krbu a je tu strašně suchý vzduch..rekord byl 20% vlhkost pro zdravé sliznice je potřeba až 60%....no nic opatrujte se a časem se zase ozvu určitě nejpozději v březnu ..snad s dobrou zprávou
27. led 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, makytko tak at ti to dobře dopadne, a co koupit zvlhčovač vzduchu?
Musím se pochlubit, Míša konečně doma chodí bez plín, ale zatím si teda ještě neříká sám, muím ho dávat na nočník já, ale už pár dní nebyla nehoda, tak at to nezakřiknu. Na spaní a na ven ještě plíny má, ale z venku už taky chodí se suchou. No zatím to na ven riskovat nebudu, až bude lepší počasí nebo převlíkat ho v těch mrazech... :frowning2:
27. led 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Makytko, držím pěsti.
Reru, ahooooj. Oni jsou kluci prý pomalejší, Marek si říká cca měsíc, a to jsme to zkoušeli s přestávkama od září... pak byl pořád nemocný, takže to nepřipadalo v úvahu, prolévala jsem ho čajem, takže bychom na wc bydleli.
Pak jsme koupili prkénko na wc, tak se chvíli oťukávali, a pak zahlásil čůrat, čůrat a od té doby chodí v pohodě. Ven a do auta má plenu, ale téměř suchou, jak píšeš, až bude lepší počasí, tak vezmu náhradní oblečení, ale v té zimě...jsem ráda, že je teď 2 týdny zdravý...ťuk, ťuk.

A jak to zvládáš? Dá se to? Mám od včera lékařsky potvrzené těhu, ale je to v začátku, takže zatím 6tt a bez srdíčka, tak za 14 dnů kontrola...
Tak se držte.
28. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda natalie, tak gratuluju!!!!!
no my jsme to s Míšou trénovali vlastně už od léta, na dvoře normálka už chodil bez plín a dokonce hlásil! ale s narozením Lukiho se vše vrátilo o pár měsíců zpět a Míša se vrátil natvrdo k plínkám, no tak jsem ráda, že ted po 4 měsících jsme se dostali tam,, kde jsme v létě už byli. No a jak to zvládám, no nějak to jde, i když toho mám občas plný zuby... nejhorší je ten jejich odlišnej režim nějak skloubit dohromady, ne vždy se mi to daří....
No a Luki má už 7,40 kg a 70 cm (Míša měl v tomto věku 67 cm a 5, 95 kg a to jsou oba kojený a měli skoro stejný porodní míry, ale Luki byl o 2 týdny dřív narozenej, takže v termínu by byl asi větší)...
28. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
naty, tak gratulace, mám z tebe radost :slight_smile:
lajli, jo jo, já už měsíc pracuju, celkem to zvládáme, jen se těším, aby už polevila ta zima, protože Adík ji vůbec nemá rád a fňuká každé ráno, když musí do auta.
Adíka hlídá babi, do školky bych ho taky nedala, hlavně by mi ho tak malého ani nevzali.
29. led 2010 v 09:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Tak Natali a Makytko velká gratulačka k mimískům :dizzy_face:
Reru:u nás je to s těma plínama podobně přes den to zvládáme ale na noc a ven mu ji radši ještě dám.
eluci:mě už ta zima taky nebaví už aby bylo teplo :slight_smile:
Mějte všichni pohodový víkend :wink:
29. led 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
deli, tobě taky fajn víkendík :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě jsem chtěla pochválit naši Míšu donesla na vysvědčení tři dvojky
29. led 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás plenka už jen na noc a i ta je z 90% suchá....třeba dneska se Adík vzbudil v 1 v noci, fňuknul, že chce čůrat, tak jsem donesla nočnik, posadila ho na něj u nás ve velký posteli, vyčůral ho plný, stulil se a spinkal dál :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
deli - Míša je teda šikulka :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji ,tvůj Adík taky :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostě - naše děti jsou náš život, vidíme se v nich a milujeme je :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
kdybys teď slyšela u nás ten hukot - Adam je s Honzou ve vaně a ječej oba jak na lesy....je mi jasný, že ještě dneska budu muset vytírat celou koupelnu :grinning:
29. led 2010 ve 21:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deli, Eluci, díky moc.

Adík je teda šikula...Marek spí celou noc asi týden, takže jsem ráda, že se nebudí ani na čůrání....nechci to zakřiknout, ale já poprvé od jeho narození spala celou noc dnes v noci....Když spal, chodila jsem se do pokojíčku koukat, jestli je ok... Ale jak jsem teď taková unavená, lehnu a spím :slight_smile: .
Jinak pohoda, Marek co neví nepoví, tak si musíme dávat pozor na pusu....
Tak se všechny opatrujte, pohlaďte ty svoje zlatíčka a zase někdy ahooooj.
29. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak se jdu ofígo přihlásit jako těhulka, dneska mi to mudra potvrdila, tak když všechno půjde dobře, tak bude mít Kubajz v září sourozence :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge, tak ofígo gratulace, to je fajn :slight_smile:
Hlavně ať je ti dobře až do konce :slight_smile:
Moje ségra už je kulička, má zhruba 7 týdnů do porodu a má +11kg.
7. únor 2010 v 18:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Marge, tak to taky ofiko gratuluji :dizzy_face:
Mě se v pátek vrátil po 17ti dnech Šimonek z Prahy. Tatínek jaksi usoudil, že mi ho vrátí až jemu se bude chtít, no nervy jsem měla pěkný :unamused: Ale už ho mám doma a v pořádku, tak to je fajn.
Jo a druhý den po Šímově odjezdu mi ukradli kočár....takže jsme bez :frowning2:
8. únor 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci: teda to je fakt hrůza :astonished: a máš alespoň pojištění domácnosti?
A to si jako Karel odvezl Šímu a nechtěl Ti ho vrátit????
8. únor 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge, no pojištění nemám, no...co už...
No a chtěl nebo nechtěl vrátit, nervy mi dělal pěkný, ale jak říkám, je to pryč a malej už si spokojeně chrupká doma ve svý postýlce :dizzy_face:
8. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci tak to je fajn :wink: . Už jsem to trochu vysondovala na snažilkách :wink: a udělala bych to přesně, jak jsi tam napsala.
Tak hlavně, že už je Šíma s maminou :wink:
8. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
marge gratulace :slight_smile:
lucijo to je teda síla, ale hlavně, že je už malej doma
9. únor 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včrea jsme byli s Lukim v poradně, má už 7, 90 kg, to je o 2 kg více, než měl tenkrát Míša :grinning: a dostal chudinka dvě injekce naráz, do každé nohy jednu - hexu a prevenar, ten je ted zadarmo. Dneska má celý den teplotu a asi ho to bolí, byl celý umrčený.... Teď už oba spinkají, to je nádhera, jsem zvědavá, jaká bude noc, Luki se většinou budí ještě tak 3X na kojení, už by mohl spávat dýl.... no kéž by.
11. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zdravíme po delší době
Merge: posílámeeeee velikánskou gratulaci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To by mohly děti slavit narozky ve stejný den, kdyby se to povedlo, viď? :wink: Kubíček chce sestřičku nebo bratříčka?

Jinak Adámek je už druhý týden nemocný :frowning2: Má náběh na zápal plic. Nemocně tedy vůbec nevypadá, je bez teplot, rýmy. Jen má strašný chrchlák. V noci kašle v kuse třeba půl hodiny :frowning2: Dostal antibiotika, který zabraly, takže už je líp. Na kontrle Dr. říkala, že se to lepší, tak mám radost :slight_smile:

Reru, tak to je Lukášek pěkný jedlík :grinning: To je dobře. Hlavně ať je brzy bez teploty a máte klidnou noc.
11. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky a koťátka.
Nějak od ledna nestíhám. Trávím svůj čas v kotrmelcích.
Začali jsme s Adamem pracovat, do toho mám školu a občas se někdo objedná na masáž.
Koukám, že budou nové přírustky. Tak držím pěstičky a mějte se pěkně :dizzy_face:
13. únor 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek