• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
ahoj holky,jen jsem se přišla zeptat na elly(Martina),nevíte o ní něco???? :unamused: dlouho jsem ji nikde nezastihla,na IP nereaguje,tak jsem si řekla,že třeba něco budete vědět.Předem dík za info :wink:
14. únor 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankar:taky jsem se po ni ptala,pry se stehovali,vic nevim.
Lucijo: a mate soudne urcene kdy ho ma Karel mit? Asi by to bylo dobre udelat. Pak si ho nemuze vracet jak chce a ty nebudes mit nervy
15. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Dloho jsem tu nebyla ale měla jsem teď dost krušné období a tak na net nějak nebyla nálada,od půlky prosince do konce ledna jsem měla problémy se zády :unamused: .

Cci hlavně popřát našim těhulkám Natalii,Marge a Lajle bezproblémové a pohodové těhu,to je nádhera :dizzy_face: a zase v září :slight_smile:
Jinak se máme fajn,Natálka už kecá o 106,ale pořád ještě máme plínky,chodí si sice sama sednout na nočník když chce čůrat nebo kakat,ale někdy se jí prostě nechce a je to.Doufám,že to do léta pořádně dopilujem.
15. únor 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, janino tak snad už je to všechno ok, já mám ted taky probémy se zády a s nervy - asi se mi během těhu nějak změnilo těžiště těla a nebo phl nějaký obratel, který nejspíš tlačí na nějaký nerv a mám necitlivá místa na nohách, musí se to ještě pořádně vyšetřit... :frowning2:
s Míšou jsme byli na karnevale, foto http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3816087&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F, ale dostal z toho rýmu :frowning2:
17. únor 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

moc děkuji za gratulace :slight_smile:

Elly jsem tu taky moc dlouho neviděla...možná chodí na Dámu.cz :wink:
18. únor 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,Reru....díky :dizzy_face: já si zažila fakt hrůzu 2x po sobě,komplet zablokovaná pravá strana hrudní páteře+krutá bolest ramena,nepomohlo nic,ani obstřiky :unamused: 2x po 3 dnech jsem si nemohla vůbec lehnout,hrůza :cry:
.
18. únor 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak vám rostou děti? Zlobí, zlobí?
18. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky to mi povidejte. Ja mam obrnu praveho licniho svalu. Silenost. Nahrivam a nic.
19. únor 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cokosusenka tak snad to brzo přejde :astonished:
valentovasaso ahoj, jak to jde? Míša te´d už asi dva týdny nechce spát po obědě, pak je děsně unavenej a nedá se sním skoro vydržet...., jde spát po sedmé hodině večer a ráno je v šest vzhůru. Luki se budí na kojení tak 4X za noc, ve 4 ráno je vzhůru :angry: dneska usnul už po 18 h. tak to bude vstávat asi tak ve 2 v noci :frowning2:
25. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, po dlouhé době se hlásím...
přeji všem znovutěhulkám, pohodové těhu a šikovné pomocníčky...
my už pomalu honíme školku, co kde kam?
nočníkování jsme nějak přeskočili, oba dva chodí na záchod, akorát teda problém ty noční plíny, už jste uplně bez plín?
jinak mám dotaz na Nutrilon, ještě mamči dáváte?? děti už to moc nechtějí, tak snad už to není nezbytné co?
jinak už se tak strášně těším na jarooooo, ta zima je letos nějaká dlouhá....
Moc moc zdravíme...
8. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj janulas, plínky na spaní máme, na ven taky, ale ta už je většinou suchá, ale nemám odvahu v tomto počasí ještě jít ven bez plín, nevím jak bych ho v tom mrazu dávala někde venku čurat nebo ho převlíkala, protože to ještě není 100% ani doma...
nutrilon dáváme ráno hrneček, zkoušeli jsme levnější hami, ale měl po něm hroznou zácpu, zatím ho vyžaduje...možná zkusíme sunar 24, ten nutrilon je fakt drahý :confounded:
8. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my jsme bez plen úplně, ale čůráme jen do nočníku. Na záchod Adámek nechce, takže všude s sebou nosím nočník :frowning2: Těším se na lepší počasí, že budeme zkoušet čůrat venku a ve stoje :wink:

Adámek mlíčko pije ráno a večer. Kdyby záleželo na něm, tak by ho mohl pít pořád. Dáváme Sunar (teď Sunar 24) a chutná mu moc. Dr. říkala, že když ho chce, tak můžem dávat do 6ti let. Je tam plno vitamínů a u nás je to s jídlem dost špatný , takže mám alespoň klid, že to dobré dostává z mlíka, když ne z normálního jídlo. Adámek není vůbec velký jedlík a kdyby bylo na něm, tak jí celý den jogurty a pije mlíčko :cry:

Janulas: Taky řešíme školku, ale bohužel nám na 99% Adámka nevezmou, protože je u nás hodně dětí a málo míst. Začínám si pomalu zvykat, že budu ještě rok doma :slight_smile:

Holky, máte někdo zkušenosti s odrážecím kolem (kolo bez šlapek)? Adámek jezdí na tříkolce jako drak, tak bych mu ho chtěla pořídit, aby se naučil držet rovnováhu, když už šlapat umí :slight_smile:
8. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dask.. to kolo jsem viděla v Pompu, super, myslím že by mu to určitě šlo, jdi do něj.... :wink:
zrovna včera odpo jsem se dozvěděla že mi děti od září vezmou, mají tři roky toho 17, tak do tohoto data, tam mohou být 5x, a od 17, už každý den...
tak mám radost, podmínkou je samozřejmě přinést potvrzení o práci....
my teda čůráme u Tomika, on stojí a čůrá do záchodu venku to pak snad počůrá všechno :grinning: Marina ta už je celkem v pohodě, řekne si když se jí chce a sedí na záchodě i bez redukce......no jinak s bobkem to je horší, to si většínou počkají na plínu, ale tak snad to brzy zkorigujeme :grinning:
reru..no je to pálka za nutrilon, ale to by mi tak nevadilo, spíš mi vadí, že už to nechtějí ani jeden... celej den mi pijou čaje a mlíko do nich nedostanu jogurty taky moc ne, tak právě proto to řeším, možná bych taky mohla zkusit to jiný mlíko, třeba jim zachutná....
nic právě mi usínají, jdu pustit myčku a dáchnout taky, večer jdu do práce, chodím dvakrát týdně pomáhat za bar, hlídají naši, ale děti chodí v půl osmý spát, a jsou tam zvyknutý, takže v pohodě....
hezký den všem..
9. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak vítám v nové verzi koníka :slight_smile:
22. bře 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jdu Vás pozravit.
Konečně dorazilo jaro, tak snad si užijeme zase sluníčka :slight_smile: .
Marek má plenu na spaní a na ven, ale až se oteplí, budu nosit jen náhradní gaťky. Jinak je opět nemocný, bronchitida a zúžená průdušnice, takže astmatická dušnost...no a asi měl i nějaký vir, protože jsem to chytla od něj...
Jinak mléko pořád vyžaduje, chtěla jsem mu ho vzít, že mlíko zahleňuje a těky, že bych zkusila trénovat to spaní bez plen.
V pondělí u nás byl zápis, tak koncem dubna uvidíme, ale jdu do práce, tak ho musím někde píchnout..... :frowning2: .
Myslela jsem, že půjdu na další mateřskou, ale v 10.tt jsem o mimčo přišla, takže mám za sebou dvě revize, protože jsem měla zase nějaké komplikace a zase začínáme od začátku :pensive: . Teda až skončí šestinedělí a pak pár měsíců oddych.
No co se dá dělat, byla to velká rána....protože srdíčko krásně bilo, já měla těhu nevolnosti, žádné bolení břicha ani krvácení...no a na kontrolním ultrazvuku,kde jsem měla dostat těhu průkazku paní doktorka dlouho nic neříkala, až jsem se zeptala, co se děje....bohužel to byl zamlklý potrat.

Doufám, že u Vás jinak vše v pohodě, zase se ukážu, mějte se hezky a líbněte ty naše miminka :slight_smile: . Letí to, co? Rychle nám vyrostla, ach jo, člověk si to nestačí stejně užít a já bych byla na mateřské klidně 10 let, se mi to s malým doma moooooc líbí.
Tak ahooooj :slight_smile: .
25. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
natalie moc mě mrzí, co se ti stalo a přeju ti, at se brzo zase zadaří... a mareček at se brzo uzdraví.
já jsem taky dala žádst do školky a uvidím, jestli mi Míšu vezmou, je tu taky docela přetlak a přednost mají samozřejmě soourozenci, předškoláci a pak ti, co jdou mamky do práce. Mě by to nevadilo, jsem stejně doma, ale chtěla bych, aby byl taky trochu v kolektivu dětí...
25. bře 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reru, díky moc. Tvoji klučíci jsou zlatí :slight_smile: .
No snad to dobře dopadne, :slight_smile:
Já právě Marečka nechtěla dát do školky, jednak je pořád nemocný, pak je u nás také přetlak, tak jsem to nechtěl blokovat pro maminy, co mají fakt práci a pak mají problém děti někam upíchnout....no uvidíme.
Takže teď snad dodělám školu a v srpnu nastoupím do práce.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vůbec se mi nechce, už jsem se těšila na pohodu s miminkem a Marečkem, ale nedá se svítit....jen mám takový pocit nespravedlnosti....už se s tím plácám tak 15 let, pořád po doktorech a když vidím ve zprávách, jak pohazují miminka do sněhu nebo na popelnici jem mi z toho smutno.
Reru, díky moc a zase se někdy ukážu....asi až s nějakou radostnou zprávou, ať nekazím pohodu :wink: .
25. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jdu vás pozdravit :slight_smile:

Natalie, to je smutný, co tě potkalo :frowning2: Držím palečky, aby jsi v práci dlouho nebyla a byla co nejdříve zase těhu :slight_smile: :wink: a bylo vše v pořádku :slight_smile:

My jdeme k zápisu do školky za 14 dní, ale už teď vím, že nás nevezmou. Nepomůže mi ani to, že bych měla jít do práce :unamused: Je tady moc dětí a tříleté nemají šanci na přijetí :frowning2: Hlídací babičky taky nemám, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Zkusím se domluvit v práci, jestli mi ještě rok počkají.

Jinka my teď máme vztekací období, Adámek nechce dětem půjčovat hračky apod. Doufám, že tohle ho brzy přejde, protože když někam jdeme, tak je to o nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
naty:taky budem držet palečky at se to mimi konečně podaří :slight_smile:
dask:u nás to samé malý je hrozný vztekloun :stuck_out_tongue_closed_eyes:
užívejte všichni sluníčka a mějte se moc hezky :dizzy_face:
29. bře 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janina:4 mimi? Ty brdo,to by me asi odvezli. Moc gratuluju k tehu a at vse dopadne dobre :sunglasses:
29. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ted jsem si všimla, že janina je těhu, tak gratuluju...
dask to je blbé s tou školkou :frowning2: a neboj, to vztekání určitě přejde
30. bře 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zářijový, tak už to máme doma KLÁRKA 27.3.2010 ve 2:10 52cm 3900g byl to strašnej fofr a teda mazec vůbec jsme se nechovala jako při Mariánce.....řvala jsem jak tur...ale výsledek stál za to (a nemyslím to, že jsem totálně porvaná - zašitá zevnitř a zvenku až po ehmm sprominutím kadiďouru )zkoušela jsem dát do alba nějaký foto, ale nejsem si jistá jestli to tam je....tak se mějte krásně nejen o Velikonocích...... Markéta s Mariankou a Klárkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makytko :dizzy_face: Velikánská gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Bolístky se zahojí a bude fajn :dizzy_face: Já normálně závidím :grinning: Jdu kouknout na fotky :wink:
1. dub 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc tamnení vidět,ale už jen to malý růžový v postýlce je k pomazlení. Užívej si to :wink:
A jak se tváří Marjánka na sestřičku? Nežárlí?
1. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
makytko gratuluju, fotky jsou krásný a je vidět, že se Marjánka připravovala na miminko fakt důkladně :grinning: v tomhle to mají asi holky se všema těma panenkama jednodušší než kluci, ale i u nás jedna panenka je a Míša si s ní ze začátku, jak jsme dovezli lukiho, dost hrál na kojení a tak... teď už teda zase jedou auta :grinning:
Lucijo super fotky, Šíma má krásnou výzdobu v pokojíčku, to ty? Jinak u nás teda mašinka Tomáš a Cars jedou taky :grinning:
Přeju vám všem krásné Velikonoce
3. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, přidávám ses přáním veselých velikonoc!!! :slight_smile:
Jinak už mám týden dva synovečky, ségra přesně před týdnem porodila Michálka, 3260g a 49cm :slight_smile:
4. dub 2010 ve 21:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
elluci gratulace sesstře :slight_smile:
velikonoce jsou úspěšně za námi, máme doma čokoládových zajíců a vajíček, že je můžeme prodávat :grinning: to se mamka poměje :grinning:
6. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucijko Reru a ostatní holky zářijový:wink: díky za gratulaci zase jsem tam něco dohodila(foto)- jinak jsme na www.brnensky.denik.cz v rubrice "miminka 13.týdne" Klára Nečasová..ale teda vypadá tam jak menší vepřík ve skutečnosti je to mnohem lepší :slight_smile: jo a co se týče Marianky zatím to docela zvládá....občas teda není poznat jestli je ještě k miminku něžná nebo už agresivní jak ji mohutně hladí no ale snad OK :grinning: tak se mějte odcházím do ložnice kojit........
7. dub 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
makytko:Klárka je moc krásná princezna :wink:
eluci:taky se připojuju k gratulaci sestře k těhu :slight_smile:
mějte se všichni krásně a děti at nezlobí :dizzy_face:
11. dub 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

dlouho jsem tady nebyla a nestačím se divit, co se všechno událo :slight_smile:

Janino moc gratuluju k těhu, Makytce a eluci sestře ke zdravým a krásným mimískům.

Mě čeká v úterý UTZ ve 20tt, tak doufám, že se konečně dozvíme, co to bude :wink: ...tajně doufám v holčičku :slight_smile:
Kubíček je teď trošku nachlazený, už přes týden se nemůžeme zbavit rýmy...ale to asi k tomuhle počasí patří. Jinak v pondělí jsme byli radši u mudry a Kuba byl jak vyměněný...ani neceknul, doktorka z toho byla úplně paf :grinning: , konečně si ho mohla v klidu poslechnout a bohužel mu přišla na nějakou šelest na srdíčku, takže jsme v květnu objednaný na dětskou kardiografii.... :frowning2: Snad to bude v pořádku, prý tím trpí více malých dětiček a časem to vymizí.
U zápisu jsme taky byli a já bych si moc přála aby Kubíčka vzali alespoň na dopo, aby si zvyknul na kolektiv dětí...tak uvidíme, těhu jsem zatajila :zipper_mouth: ...5.května si jdeme pro rozhodnutí. Jsem ráda, že kdyby to nevyšlo, že budu stejně doma s prckem a nemusím řešit, kam Kubíčka dám, když musím do práce.Fakt je to teď s těma školkama peklo :angry: .
15. dub 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek