• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
ahoooojteee, tak my už dnes byli taky ve školce, a musím říct že překvapili, nebrečel ani jeden, holt jsou tam v přesile...Tomino zabral hračky, dal mi pusu, pá, a Marina trošku při mě víc, mě viděla jak mi jdou slzy, mávla a taky pak dobrý, snědli celej oběd, a pak teda prý brečeli všichni, páč začal jeden a řetězovka.... ale říkám výhoda, že tam mají jeden druhýho jak prase!!!! JE to BOMBA:.. a klid nevim :D, páč jsem byla na pohovoru pak na obědě, a valila jsem na pul jednou pro ně, ale už spinkají v postýlkách a je to fajn... v pátek je tam zkusím dát na celý den...
1. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak Míša v pohodě ráno utíkal za dětima, ani se neohlídl, ale my jsme tam v květnu chodili na zvykání, tkaže věděl, kde co je a tak a bylo tam už plno dětí, pak byl prý hodnej, na oběd jedl jen polívku, té si prý dal 4 talíře, druhý měli krupičnou kaši, kaše on nejí.....a před oběděm začal jeden chlapeček plakat, tak to pak taky plakali všichni. Přišli jsme dom a chvílu vykládal, co dělali a te´d už skoro dvě hodiny spí, nějak ho to zmohlo, tak školka. Já bych tak byla ráda, kdyby se mu tam líbilo, myslím, že se s náma už doma nudil...
Zítra to asi bude horší, dneska si podle mě ještě neuměl představit, jak dlouho tam bude sám a co tam budou všechno dělat... zítra už se asi jen tak lehko nevytratím...
No a klid doma celkem byl, protože Lukášek hodinu spinkal, tak třeba taky konečně uklidím ten bordel, co tady je, protože poslední dobou byl vždycky aspoň jeden z nich vzhůru a to neudělám nic...
1. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme ještě dneska do školky nešli, protože v noci odjíždíme do Chorvatska...na 7 dní, vracíme se 9.9., tak půjde Adík do školky až toho 13.9. v pondělí. Možná ho tam dám na chvíli už v pátek 10.9. aspoň na dopoledne, abych si mohla v klidu vyprat a poklidit po té dovče...ještě uvidím. Teď dobalujem poslední krámy, auto narvané k prasknutí, jsem na to celkem zvědavá, jak Adík prostojí tu cestu... :confounded:
1. zář 2010 v 19:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elucinka parádně si to užijte!!!!
dneska taky v pohodě, sice Míša povídal něco o tomm, že tam nechce být sám, že tam chce být s maminkou a že už přece byl dlouho ve školce, tak proč dneska zase, lae jak viděl děti, tak utíkal a mával mi, abych už šla. Ale už ráno tam dvě děti brečely, tak nevím, nevím, jak to tam dneska dopadne... ale už aspoň neleje, tak možná půjdou i ven a zabaví se....
2. zář 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak prý dneska krize, šli porpvé ven a ti noví strašně vyváděli, báli se, že se už do školky nevrátí zpátky... a pak hrozně plakal, když jsem si pro něj přišla...
2. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my měli včera info schůzku k miniškolce našich dětí - začíná příští týden. Spousta maminek se bála jak ty děti naučit aby neplakali až odejdou, tak řeším opačný problém -jestli ho pak dostanu domů... no, čeká nás to ve středu :slight_smile:))
2. zář 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

tak jsme doma z porodnice, včera nás pustili. Moc děkujeme za gratulace. :slight_smile:

Jinak u nás školka probíhá v pohodě, Kubíček je prý hodný a na rodiče si vůbec nevzpomene, zatím ho tam dáváme do konce týdne jenom na dvě hodinky takže příští týden se uvidí, jak to bude zvládat přes oběd. Jinak je úplně úžasný bráška, strašně se o Lukáška zajímá a chce mi se vším pomáhat, je to moje zlatíčko.

Přidala jsem pár fotek Lukáška, tak můžete mrknout :wink:
Eluci přeju moc pěknou dovolenou a taky tak trošku závidím :slight_smile:
2. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marge, vítej doma :slight_smile: Krásné fotečky, moc vám to sluší :slight_smile:

My máme za sebou třetí den školky. Dneska tam Adámek byl celý den. Moc se mu tam líbí, pěkně jí i spí. Jediný problém je, že je dost živý a všude je ho plno :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vymýšlí různé skopičiny, lumpačí a předvádí se. Po mě se mu vůbec nestýská a když pro něj příjdu, tak se mu nechce domů :wink:
Od pondělka nastupuju do práce, tak ho bude vyzvedávat manžel nebo tchán, tak snad to bude v poho.

O víkendu budeme slavit Adámkovy narozky. Toto letí, co?
3. zář 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dask všechno nejlepší Adámkovi k narozkám, Míša bude slavit příští víkend, no jo uteklo to... a bu´d ráda, že se mu ve školce líbí. Míša dneska celý den už plakal, první den v pohodě a včera ho rozhodila ta první vycházka, to se bál, kam jdou... Příští týden tam bude bývat jen od 8 do 10 a před procházkou si ho vezmu, nechci mu to znechutit, chtěla bych, aby si tam pohrál v klidu s děckama, měl zase jiný podněty, než pořád jen doma....

@marge Lukášek je krásný :slight_smile:
3. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ještě jednou blahopřeji @marge k narození Lukáška :dizzy_face: .

Jinak u nás školka zatím probíhá úplně luxusně :slight_smile: .
Mareček se do školky těší, poté, co ho vzbudím, tak trošku kňourá, že chce ještě spinkat, že je unavený..ale za chvíli to přejde.
Ve školce ho chválí, prý si přidal ke svačince chleba, to jsem šla do kolen, doma za ním musím skoro běhat, abych do něj něco narvala, jídlo je ztráta času :slight_smile: . Prý poslouchá, je hodný, aktivní, ze všeho nadšený, pořád se směje, i přesto, že tam jsou děti, co chuděrky pláčou.....
NO co víc si přát? Aby byl zdravý a to nadšení neopadlo :slight_smile: .
Koukám, že Vaše dětičky jsou také v pohodě, tak to je super......
Zase se ozvu, mějte se hezky a užívejte poslední hezké dny letošního roku :wink: .
4. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak školka se nám pokazila, vždycky kyž tam přijdeme, tak tam už někdo z dětí pláče a Míša se samozřejmě hned přidá, i kdyby se tam před tím třeba těšil.... takže zatím chodí na 2 hodiny, takže ráno ho tam zavedu a než dám Lukimu svačinu a uspím ho, tak abych už zase pro něj šla.... a přitom to tam dobře začalo :frowning2:
8. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak školka se nám pokazila, vždycky kyž tam přijdeme, tak tam už někdo z dětí pláče a Míša se samozřejmě hned přidá, i kdyby se tam před tím třeba těšil.... takže zatím chodí na 2 hodiny, takže ráno ho tam zavedu a než dám Lukimu svačinu a uspím ho, tak abych už zase pro něj šla.... a přitom to tam dobře začalo :frowning2:
8. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek matky :slight_smile:
Reru, neboj, to se zlepší, jen co si i ostatní děti zvyknou :wink:
@natalie77 Super že se Mařence ve školce líbí :wink: Šíma brečel jen první den a to rpoto že nechtěl jít domů :grinning: čtvrtek a pátek dobrý, ale v pondělí říkal, že už tam nepůjde. Stejně to má jen na pět dnů tak si teď dá vorez. V sobotu pojede s Karlem do Prahy na týden a tak si odpočinu i já :dizzy_face:
@marge Marge, tak co miminko? Jak vámto jde doma?
8. zář 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj všem,

tak nějak se sžíváme. Lukášek je docela hodný, buď papá nebo spinká. Trošku máme problém s kojením, takže zase kojíme přes klobouček. Zítra jdeme na kontrolu, tak uvidíme...doufám, že přibral. Vezmeme to jedním vrzem s Kubíčkovou tříletou prohlídkou.
Jinak Kuba je ve školce zlatý, ani mi nedá pusu, hned se vrhá k hračkám. Jenom v pondělí prý plakal, když šli na zahradu, prý mě hledal ale už je to dobrý. Jsem zvědavá, jak to bude se spaním, zatím tento týden tam děti spát ani nenechají.
Je to až neuvěřitelný, jak je Lukášek podobný Kubíčkovi :slight_smile:
@reruna renu neboj, ono se to určitě zlepší, hlavně vydržet!! Mě dětská taky nepotěšila, když mi řekla, že se to ještě všechno může změnit ale že mi to rozhodně nepřeje.
Kubíček je zatím na bráchu moc hodný, pořád mi něco podává, ukazuje mu hračky, furt by ho hladil a pusinkoval, je to moje zlatíčko. Jo, a začal mu říkat prdelko :grinning:
8. zář 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak jsme dneska zvládli 3roční prohlídku Kuby a taky Lukáška. Za týden přibral 130g, tak snad dobrý, akorát mu objevila, že se mu při porodu zlomila klíční kost , ale prý se to samo zahojí, tak doufám, že ho to bobíška nebolí.
9. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marge jé, chudáček, jak to, že si toho nevšimli dříve, ale ono se s tím stejně nic nedělá... tak a´t se muto brzo zahojí. na 3roční s Míšou plánuju jít příští týden a zároveň s Lukáškem na roční. Co se kontroluje na té 3 leté? JInak dneska už Míša ve školce nebyl, má rýmu...
9. zář 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@reruna jojo,mudra říkala,že se to zahojí samo akorát mám dávat pozor při manipulaci s tou ručičkou. Taky mi je ho líto,prďolky :frowning2:
Na tříletý prohlídce ho zvážili,změřili,vyzkoušeli zrak a sluch a barvy,prohmataa mu bříško,poslechla ho a to je asi tak všechno.
Chudák Míša, tak snad se brzy uzdravý.
Já teď momentálně bojuju se zánětem, je to docela záhul fungovat ve 40 teplotách,, ještěže mám doma manžu, který mi moc pomáhá :slight_smile:
10. zář 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marge tak se brzo uzdrav
10. zář 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak oslavujeme gento víkend Míšovy narozeniny, dělala jsem dort, Míša dostal kolo, plastelínu,mikrofon, kuželky, autíčko, pexeso, knížku o mašinkách
12. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@reruna Tak Míšovi velká gratulace!!! Jinak jseš teda fakt moc šikovná s tím dortem :wink:

Zánět už je zažehnaný a dokonce se nám občas daří i kojit bez kloboučku, tak mám radost :slight_smile: Lukášek obvykle vstává ráno s Kubíčkem okolo šesté a pak většinou až do prvního odpoledního kojení moc nespinká, leží v postýlce, kouká okolo sebe a někdy i dost brečí asi nás začínají trápit prdíky ale potom po tom odpoledním koju už spinká až do rána samozřejmě s pauzama na kojo :slight_smile: .
Kuba bude zítra ve školce poprvé spát, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Zatím to docela zvládá, akorát, když šli poprvé na zahradu, tak prý brečel a hledal mě ale jenom chvilku :slight_smile:
13. zář 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my ve školce následovně : v pátek byl asi hoďku na kukačku, než jsem napodepisovala všecky papíry atd... nechtěl domů, že si bude s dětmi radši hrát. Dneska šel ráno na 8, máma si ho teď nějakou dobu bude brát po obědě domů. Vůbec nic nejedl - ke svačině chleba s pomazánkou a mléko - ani kousek, ani kapku. V poledne pár lžic polívky a na druhé jídlo byla čočka, tu nejí. Takže hladovka. Na pískovišti se mu začalo chtít čůrat, zahlásil a protože už to bylo akutní, začal sám a totálně si počůral slipy i tepláky. Takže šel domů hladový a převlečený do náhradního oblečení :slight_smile: Ale jinak dobrý :grinning: :sweat_smile:
13. zář 2010 ve 21:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek ženy, trošku panikařím, jste tady některá, která má rodičák na 4 roky??? Jak to jako bude dál?
23. zář 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak tento týden už je Míša zase doma, s rýmou a nakazili jsme se všichni :frowning2: takhle nevím, kdy si v té školce zvykne. Dáváte dětem v tomto počasí punčocháče? Nevím, jak si bude Míša na procházky oblíkat punčocháče a kalhoty a pak zase vyslíkat, proč na ty blbý procházky vůbec chodí... minule měl úplně mokrý boty a ponožky... a z toho nejspíš má tu rýmu...
Jinak jsme absolvovali tříletou prohlídku, Míša má 13,5 kg a 99 cm.
@lucija nevím, já jsem na RD teď s Lukinem, to neporadím
No a pořád má plínku na noc a ráno je durch... dr. říkala, že to zatím nebudeme řešit, prý nemá v noci pít, ale on v noci nepije...a když se vzbudí, tak se vyčurat nechce.
7. říj 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Reru, já už dávám Adamovi punčocháčky tak 14 dní, vyřešila jsem to tak, že je má ráno pod riflíkama, když ho vedu do školky, tam mu sundám jenom ty ryflíky a ve školce běhá v punčocháčkách a triku s dlouhým rukávkem.. Spousta dětí takhle chodí. Když jdou ven, tak si jen natáhne na ty punčocháky gatě. My jsme teď měli přechodné období, kdy se mi Adík zničeho nic dvakrát nebo třikrát nad ránem počůral do postýlky...Tak jsem mu dala párkrát na noc plenkové kalhotky a zase je to ok, a dávám si bacha, aby nepil těsně, než jde spát a aby se pořádně vyčůral, než jde do pelechu. Je fakt, že Adík opravdu hodně pije, naučila jsem si ho tak kvůli těm jeho ledvinkám, tak je docela těžký to uhlídat... :unamused:
7. říj 2010 ve 21:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elucinka my jsme teď měli pauzu, Míša byl zase doma s rýmou, ale dneska jsem to vyřešila tak, jak píšeš i ty, byly totiž jen 2 st. ráno, tak měl punočocháčky a kalhoty a sundali jsme jen ty kalhoty. Akorát loni v zimě měl z punčocháčků na nožičkách ekzem, asi budu muse sehnat nějaký ze 100% bavlny...
S tou plínkou na noc neví, všude píšou, že by se měla sundat, až když je ráno plínka suhcá několik dní, tak ji prostě nedat, jenže to se ještě nestalo, plínka je ráno durch, nevím, kdy to tam pustí, jestli v noci, nebo až ráno, než se stihnem převlíct, je fakt, že když mi ráno trochu trvá, než vstanem, přebalím Lukiho atd.
11. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj, tak pro změnu má Míša zánět středního ucha a zase nejde do školky :frowning2:
18. říj 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Reru, my jsme taky doma, Adula měl hodně hnusný zánět nosohltanu, smrkal úplně zelený a ještě mu to navíc teklo všecko do krku a kašlal skoro bez přestání. Byli jsme u Dr., poslechla ho, že průdušky chycený nemá, že to je fakt jenom z té rýmy. Takže mamča zase hlídá, asi celý tenhle týden. Docela mě to štve, jen co si zvyknul a přestal ráno plakat, tak je zase doma :frowning2:
19. říj 2010 ve 13:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elucinka no to je taky na houby... já furt přemýšlím, jak bych to dělala, kdybych musela do práce? to bych byla pořád doma..... babička třeba zrovna te´d nemůže, mm taky ne... no ještě že jsem doma... protože to je už třetí nemoc od začátku září :frowning2:
19. říj 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
reru, já nemít mámu, tak by to taky nešlo...Honza je v práci neustále, kromě toho jezdí na služebky, takže ten by hlídat nemohl a já jsem v práci buďto od 7:30 do 16, nebo od 9:30 do 18. Takže taky síla...
20. říj 2010 v 16:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elucinka tak to ti nezávidím.... a dáváš Adíkovi nějaké vitamíny? já jsem te´d koupila oscillococcinum homeopatika, bonbonky s vitaminem C, actimel. Dávali jsme laktobacílky baby do 3 let, ale te´d nám doporučil ušní raději ten actimel, Míša má atb, tak aby neměl moc velký průjem, zatím ok. ucho mu nakonec nepíchali, možná měli, asi by to přešlo rychleji... rozháníme kapkama a atb, střídáme nurofen a panadalo, dneska už poprvé po č dnech bez teploty zatím....
20. říj 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávám mu Marťánky, dávala jsem sirup, ten teď nechce, tak jsem mu koupila ty Marťánkové bonbonky. S ním je to těžký, vůbec nejí ovoce ani zeleninu, tedy myslím syrové. Zeleninu sní jenom vařenou v polívce. To Oscillococcinum si lidi hodně chválí, asi ho taky koupím.
20. říj 2010 v 16:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek