• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
ahoj holky ,tak u nás to začalo už na Sivestra Luky se začal třepat a byl úplně mimo sebe byli jsme z toho dost v šoku a volali záchranku :cry: tam mu dali injekci a hned se jelo do nemocnice na jipku řekli nám že jsou to febrilní křeče a měli podezření na epileptický záchvat.Můj mažel tam s ním byl na jipce a já ho pak na druhý den jela vystřídat protože vůbec nespal a byl k.o. :cry: pak dělali Lukymu oční testy a EEg kde nic nezjistili a dr. mi řekla, že ty křeče děti do 6 let mívají i bez příčiny.Ted budeme chodit na kontroly na neurologii kdyby něco a ještě jsme dostali domů Diazepam kdyby měl křeče.A ještě jak jsme se vrátili z té nemocnice byli jsme tam 4 dny tak jsme chytli všichni až na manžu střevní chřipku.
Ted už je Luky v pohodě a doufám,že bude už jen zdravý :slight_smile:
Tak přeju všem hlavně to zdravíčko :wink:
26. led 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je v Luky v nemocnici na druhý den
26. led 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delikates ježiš to je zážtek! a to hjen tak? já myslela, že u toho bývají horečky...chudinka malá, no hlavně, že už je v pořádku!
@elucinkaach ty nemoci.... jen at jsou ti naši drobci zdraví...
26. led 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
reru:právě že horečku vůbec neměl a celý den byl v pohodě až večer v nemocnici mu naměřili 38.
tak snad už bude v pohodě no
27. led 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co, jak se máte a co dětičky? Míša je neustále nemocný, teď máme právě za sebou chřipku, která se zkomplikovala zánětem průdušek,takže za tuto zimu má už potřetí atb, a to do 3 let neměl atb ani jednou :frowning2: Navíc má ted takové blbé období, že mi pořád oponuje, on se nechce uzdravit, on nechce jíst, on nechce pít, on nechce chodit ven, hrát si, chodít do školky atd. Je to fakt na nervy a hlavně to vždycky od něho chytíme všichni, takže už se moc těšíme na jaro a ta blbá zima furt ne a ne skončit :frowning2:
7. bře 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co, jak se máte a co dětičky? Míša je neustále nemocný, teď máme právě za sebou chřipku, která se zkomplikovala zánětem průdušek,takže za tuto zimu má už potřetí atb, a to do 3 let neměl atb ani jednou :frowning2: Navíc má ted takové blbé období, že mi pořád oponuje, on se nechce uzdravit, on nechce jíst, on nechce pít, on nechce chodit ven, hrát si, chodít do školky atd. Je to fakt na nervy a hlavně to vždycky od něho chytíme všichni, takže už se moc těšíme na jaro a ta blbá zima furt ne a ne skončit :frowning2:
7. bře 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se zas jednou koukám, jak se máte :slight_smile:
9. bře 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakade ahoj, no a vy se máte jak? už chodíš do práce? a co Terka, chodí do školky?
9. bře 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
máme se dobře. Já jsem teda na pracáku, což tak úžasný není, ale Terča chodí do MŠ a moc se jí tam líbí. Jen je klasicky pořád nemocná. Dost nás trápí zánět uší. Tak má pomalu co měsíc antibiotika a to není zrovna to nej, co bych chtěla, ale co můžu dělat... Nějak to beru jak to je a skrz to její marodějí mi ani neva, ýže jsem pořád doma a nemusím řešit, jak by to bylo s paragrafama v práci. :wink: :wink:
7. dub 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakade no tak to marodění známe, bohužel taky... a taky jsem ráda, že jsem doma na RD, jinak fakt nevím, to by mě v práci neměli rádi...a jsem fakt zvědavá, až nastoupí do školky i Lukin, jestli se to bude taky opakovat, nebo už bude odolnější, protože to samozřejmě te´d chytne od Míši taky všechno...
7. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že máte taky pořád školkový marodění - my taky...na začátku ledna to byly dva týdny vysokých horeček, až i MUDr. doporučila, abychom ho tam nějaký čas nedávali. Tak šel až tento týden a dnes v noci opět chrápal, což je neklamná známka toho, že se blíží rýma jak vrata a před chvílí mi volala máma, že má zase zelený soplíky a pláče, že nemůže spát... :frowning2: takže zase znova, po 3 dnech školky :frowning2:
21. dub 2011 v 15:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak vidím, žádné velké změny...stále se marodí. Terča mi teď taky začala trochu soplit, ale pravidelně jí ten nos odsávám vysavačem a aspoň to není zelené. Odsávám, protože Terča sice smrká, ale ještě neumí pořádně profouknout a tak ten nos stejně sama pořádně nevyčistí...

No a jinak mám teda osobní malou novinku... když se nic nepokazí, tak 13/11 čekáme miminko :grinning: Držte nám pěstičky :slight_smile: Díky*
2. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Změnila jsem foto, škoda, že to nemůžete vidět celé, ale to mne Terča ozdobila spoustou kolíčků na prádlo :grinning:
2. kvě 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakade veeeeliká gratulace a a´t jde všechno dobře!
2. kvě 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:
Přišla jsem se na Vás po dlouhé době podívat a vidím,že se tu ukázala JANAKADE :wink: jééé a teď jsem zjistila,že jsi těhotná,tak gratuluju!!!!
O mě už to určitě víte,že máme čtvrté dítě,no dává nám trochu zabrat se spaním v noci,budí se co 2 hodiny na kojení a když se zadaří tak i co hodinu a to až od jeho 5 a půl měsíců,do té doby spal celou noc s max. jedním kojením.No doufám,že tohle nebude už trvalý stav,bo by mě asi odvezli.
Natálka už je velká slečna,teda na 3-leté prohlídce měla 13 kg a 98 cm,tak paní Dr. říkala,že je drobná,no to teď už ale neplatí :grinning: váží už 16 kg a je to na ní teda sakra poznat :wink:
Musím se mrknout kdo všechno je tady ještě těhu a kdo už má dalšího prcka.
4. kvě 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
janakade: vidím že tu je nová těhulka :slight_smile: tak moc držím pěsti :dizzy_face:
janina7: čtvrté dítě to gratuluju já bych to už nedala mě stačí ty moje dvě děti :slight_smile:
jinak u nás samé změny dcera Míša měla ted 9 .dubna 12 let a dostala psa Maxe ,takže nový člen rodiny ,já jsem začala pracovat prodávám u nás na Prioru v jednom obchůdku kabelky,kšiltovky atd.a Luky byl u zápisu do školky protože loni nás nevzali ,tak snad letos od září ho už vemou. :slight_smile:
Mějte se všichni moc fajn a at jsou dětičky zdravé :dizzy_face:
5. kvě 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
Janakade, gratuluju k těhulení a držím palečky, aby všecko dobře dopadlo :slight_smile:

19. kvě 2011 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc moc děkuji za gratulace...taky věřím, že vše dobře dopadne :slight_smile: A představte si, že na ultrazvuku na genetice v 1 trimestru nám doktor řekl, že miminko tipuje na kluka :grinning: :grinning: ale po zkušenostech s Terčou, když ta byla ještě jako sedmiměsíční břich kluk...tomu moc nevěřím :grinning: :grinning:
25. kvě 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janina7 ...gratuluju k tak početné rodince :wink: Mějte se krásně a přeju, ať se brzy do růžova vyspíte...já jsem šílená matka, když se nevyspím :slight_smile:
25. kvě 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakade ...Děkuji :wink: jj to si pamatuju jak to měl být nejdříve Jaroslav?myslím,no tak třeba se tentokrát opravdu ten pindík ukáže.My jsme teď měli do poslední chvíle překvápko :dizzy_face:
26. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli celkem 6 dní ve školce a o5 jsme marod, šílenej zánět nosohltanu, včera měl 38,5 horečku :frowning2: Takže zase na chvilku se školkou skončíme. Na začátku července jedem k moři a nechci, aby mi tam Adula stonal...To je fakt už na budku. Minule vydržel 3 dny, teď 6. a následuje vždycky minimálně 14 dní, 3 neděle, než se dá zase do kupy. :frowning2:
26. kvě 2011 v 16:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elucinka to je teda na budku :frowning2: Míša te´d chodil 2 měsíce do školky v kuse, bylo to super, zkoušel tam i párkárt spát, tak když Luki usnul po obědě, tak jsem měla konečně trochu volna :slight_smile: měli krásnou besídku ke Dni matek a je vidět, jak mu to prospělo, hodně se toho naučil. No ale o víkendu měl horečku, jen jeden den a k tomu má rýmu, už to zase chytl i Luki, tak doufám, že z toho nic nebude...Tak si užijte pěknou dovolenou bez nemocí!
@janakade tak třeba to tentokrát bude opravdu kluk :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...uvidíme...tentokrát jsme se rozhodli, že zajdeme na ten 3D ultrazvuk...i kvůli Terči, ať má představu, jak to s tím máminým břichem je :grinning:

Jinak my jsme taky doma. Te´d už třetí týden. Sice už je Terča zdravá, ale do školky jsem s ní moc nepospíchala. Je totiž po planých neštovicích. Vůbec nevím, kde to chytla, v okolí nikdo nic nemá...ale aspoň už to má za sebou :wink: Taky bývá ve školce jen několk týdnů, max vydržela v kuse 4 a pak doma...
7. čer 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak máme za sebou první rok školky, přidávám fotku :slight_smile: Míša si už dobře zvykl, chodí většinou po obědě, ale občas tam i spinká, když potřebuju něco odpoledne zařídit. Od dubna už ani tolik nebývá nemocný, i když mám pocit, že rýmu něbo kašel má teď tak nějak pořád a už to ani neřeším....
8. čer 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@reruna Parádní fotky :slight_smile: U nás ve školce se taky fotilo, fotky zatím nemám, ale uvidíme, jak se povedlo zamaskovat poslední "bebino", co Terči drželo na čele :slight_smile: Ulítlo teprve dneska
8. čer 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc Vás zdravím a koukám, že jste všechny někde na prázdninách. My už taky byli na týden na Slovensku u babičky... Taky mám za sebou velký UTZ ve 20tt a tentokrát teda čekáme kluka :slight_smile: :slight_smile: Ne, že bychom nebrali druhou slečnu, ale takto aspoň bude ten vysněný "dědic" :slight_smile: :slight_smile: Jo, ale ten 3D UTZ se nepovedl, malej se nám nechce ukázat, jen prcinu vystrkuje :slight_smile: :slight_smile:
12. črc 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. črc 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakade krásné video :slight_smile:
Všem zářijovým dětem přeju všechno nejlepší ke 4. narozeninám :slight_smile:
My jsme taky slavili, Míša dostal koloběžku :slight_smile:
13. zář 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, děkuji za přání Terezce a také přeji všem zářijátkům všechno nej nej k narozeninkám...a k Reruně hned 2x... vše nej nej :slight_smile:
16. zář 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, po opravdu dlouuuuhatánské době nakukuju a to se mi nechce věřit, že by můj zářijový příspěvek byl poslední... Ale ať je nebo není, hlásím, že se nám 9/11 ve 4:14h narodil malý jaromírek s váhou 3,550 kg :slight_smile:
22. led 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janakade Ahoj a gratuluju k Jaromírkovi, jak to zvládáte? Bohužel sem už asi nikdo nechodí, nevím, jestli se třeba holky nepřesunuly do nějaké soukromé diskuze? Pokud je nějaká taková, tak se prosím ozvěte.
23. led 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek