• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

18. dubna 2015 
Ahojky všem !
Jak se všechny máte? U mě se za rok 2011 událo hodně změn a spíš těch špatných.Manžel si po 13 letech našel jinou a čeká s ní i dítě. :unamused: jinak Luky chodí do školky je tam moc spokojený a Míša už do 6.třídy.
reruna: moc hezké fotečky z vánoc moc vám to spolu sluší a kluci už jsou velcí :slight_smile:
janakade:velká gratulace k Jaromírkovi a hodně štěstíčka a zdravíčka :dizzy_face:
Mějte se všechny moc krásně a ozvěte se ...
5. únor 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delikates :slight_smile: ....čááááu :dizzy_face: .
jejda, co to čtu? :astonished: :cry: ...to je mi moc líto :frowning2: .
taky bychom se mohly zase sejít co?...po letech :sweat_smile:
5. únor 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delikates ach jo, to je mi moc líto:frowning2: jak to zvládáš teď sama s klukama, musí to být těžké... chodíš do práce?
5. únor 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
reruna:ahojky no zvládám to jak to jak to jde mám jen brigádu a mám kluka a holku a doufám že tento rok už bude líp :slight_smile:
ined77:čáááu jj určitě se někdy sejdeme a pokecáme :slight_smile:
7. únor 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delikates jé promiň, já jsem četla v profilu Lukášek a Michalka a jak mám sama Lukiho a Míšu, tak mi to nějak přeplo :sweat_smile: musíš to mít těžké :cry:
7. únor 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
reruna a jak se máte vy? kolik je už klukům?
2. bře 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delikates 4,5 a 2,5 roku, v září se vracím do práce, tak doufám, že mi vemou Lukiho k Míšovi do školky. No a jinak to válčíme, jak se dá, kluci si spolu už docela vyhrajou, ale taky se bohužel často perou a hádají, takže máme pořád veselo...
2. bře 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holčiny, zítra jdeme na vyndání nosní mandle na Kladno, tak dám zprávu, jak jsme na tom. Jestli sem zabloudíte, tak nám držte palečky...
6. bře 2012 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
elucinka:ahojky tak at to dobře dopadne budeme držet palečky neboj :slight_smile:
7. bře 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elucinka držíme palce, a´t to dobře dopadne a hlavně ať to pomůže!
7. bře 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mandle je venku bez komplikací, akorát jsme pak po týdnu šli k dětské na kontrolu a Adík tam chytil chřipku jako Brno, měl 40,8 (!!!) horečku, byl to děs. Od minulého týdne jsme ve školce a zatím nesmrká, tak snad to pomohlo.
18. dub 2012 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elucinka tak to je dobře, že jste to zvládli, ta chřipka teda byla děsná, taky ji máme za sebou, ale horečky jen kolem 39, zato celé 3 dny v kuse a neklesaly... pak střevní chřipka, viroza s kašlem, několik rýmeček... no jaro je u nás snad horší než podzim a zima....
19. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhé době jsem nás zase našla. :slight_smile: Něco nového?
Adík je pořád často marod, neustálé rýmy, kašle, letošní zima, jak byla dlouhá, byl děs :frowning2: Jinými slovy, vyndání mandle nám moc nepomohlo.
Jinak u nás je nové to, že se chystáme stavět domeček, takže starostí nad hlavu a objevuju se spíš, než na koníkovi na modré střeše...
1. kvě 2013 ve 12:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elucinka jé, až te´d jsem si všimla příspěvku v diskuzi, už jsem na ni skoro zapomněla, jak tu dlouho nikdo nechodil. u nás je nového hodně - oba kluci už chodí školky, já jsem zpět v práci a byla to pořádná změna po 5,5 letech doma! Neustále si předáváme nejrůznější nemoci kluci, já, mm, babička ,která hlídá, jinak bych už byla nejspíš z práce vyhozená, protože kluci byli víc doma než ve školce, nosní mandle mají oba zvětšené a orl dr. by jim je nejraději nechal taky odstranit, prý počkáme do podzimu, jestli se to přes léto nezlepší, mě se teda do toho moc nechce, protože odevšad slyším, jak všichni říkají, že jim to stejně nepomohlo a navíc pak třeba ještě museli na odstranění i krčních mandlí.....Domeček vám přeju a sice starostí se stavbou je hodně, ale určitě to bude stát za to!
20. čer 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj reruno, já už nechodím na žádné diskuse a dnes jsem v mailu měla upozornění na tento tvů vzkaz z 23/1/12 :grinning: No sranda. Ani nevím, jéstli tuhle moji odpověď budeš někdy číst, ale malému je už 2,5 roku. Terča se chystá po prázdninách do školy, ale to všichni ze "září 2007" a malého přijali do školky, takže mám radost, ale bojím se, jak tolik změn v jednom ustojíme :slight_smile: Měj se krásně a hlavně, ať jste zdrví a šťastní :wink:
13. kvě 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já chodím na MK stále, ale většinou jen na soukromé diskuze už, tady už nikdo nenapsal rok :grinning: to je divné, že teprve dnes ti došlo upozornění na tak starou zprávu. Míša se taky chystá do školy, Luki má už 4,5 a chodí do školky už 2 roky, já už 2 roky do práce, tak těch změn u nás nebude tolik jako u vás, ale stejně už to bude jiné, přece jen školák už má mnohem více povinností, tak se toho taky trochu bojím. Mějte se krásně, buďtě zdraví a zvládněte to všechno co nejlépe a třeba si pak na podzim sem napíšeme nějaké zkušenosti, dojmy a zážitky s prvňáčky.
13. kvě 2014 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se zase po dlooouhém čase hlásím, domeček nám stojí, už tam víc než rok bydlíme. Adam je v 1. třídě, je to celkem mazec, je šikovný a chytrý, ale dost flink, má to celkem na háku. :grinning:
Doufám, že se máte krásně, že jste zdraví a zdravé a dle možností šťastné. tak vás moc zdravím a třeba zas po roce :slight_smile: :dizzy_face:
8. dub 2015 ve 13:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elucinka Misa je taky prvacek, zatim mu to jde, chodi i na klavir, anglictinu a do sportovek, nemocny byl zatim jen jednou, vyndani nosni mandle dost pomohlo. Gratuluju k domecku :slight_smile:
18. dub 2015 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek