Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu 😉
llucinka
6. dub 2009
marge: byli jsme tam v pátek a musím říct, ta vaše ZOO je prostě krásná, opravdu... Mě se teda líbí v každé ZOO, ale ta pražská má něco do sebe... Akorát veliká je teda dost, takže jsme ji samozřejmě neobešli celou :-N

tak jestli můžu, vstupuju také x-) do nového a pohodového tématu x-)
elly
6. dub 2009
Tak uz jsme dopapali..pekne zamlaskal..ze mu to chutnalo....koukam v novem 😉

Jani meli jsme jogurt s musli a mangem 😉

Eluci...teda ted aby sis davala pozor co rikas 😃 😃 😃

Lluci to je fajn, ze jste spi 😉
llucinka
6. dub 2009
jani: Teda na MMB máš ale výběr :-o x-) A co Filípek, nevadí mu to zkoušení čepicí? 😉
margeautor
6. dub 2009
lluci: já to mám taky moc ráda v zoo, moc se mi líbí zoo v Liberci a v Jihlavě. Jsou takový malý a moc pěkný. Tak až příště pojedeš do Prahy tak se ozvy, já mám na letošek do Zoo permici, tak tam budu pečená, vařená...možná mě tam postavý i výběh 😃
elly
6. dub 2009
Marge 😃 😃 a jakej bude titulek toho vybehu? :-N
jana.ax
6. dub 2009
Elly, tak to jste si dali do čumáčku 😉 Filípek jednu dobu nechěl vůbec jogurty, ale už jim zase přišel na chuť

lluci, já mu vždycky řeknu, jaký je krásný a jak mu to sluší a on je pyšný a drží 🙂

Marge, tady se nikdo hádat nechce, ale přece si nenechám sr*t na hlavu .. taky by ses určitě ozvala
llucinka
6. dub 2009
marge: No to mi přijde super pro ty mamči, co mají malé děti, ta permice, jak píšeš. Ale těch 350 vč. parkovného se dalo, to jsem očekávala a naštěstí jsem se kukla dopředu na net. 🙂 Jojo, v Liberci je taky hezky, v Jihlavě jsem ještě nebyla.

Jinak jenom mi bylo líto Matýska, jak ťukal na ty okýnka na zvířátka a ony nic :-N
margeautor
6. dub 2009
elly: to ještě nevím, ale určitě zajímavý 😃
elucinka
6. dub 2009
My jsme taky byli v Zoo, ale v Plzni, je taky pěkná. Akorát se tam teď toho dost předělává a přestavuje, ale je to tam hezký. Hlavně že bylo teploučko!!!

elly - to mi povídej, už mi bylo i docela trapně, byla tu návštěva a dali mu kus čokolády - nějak mu nechutnala, byly v ní rozinky, tak to vyndal z pusy a podal jim to zpátky, se slovy: na, blbý....
A nebo si hrál s něčím na koberci, já na něj: Co to tam máš, Adí?? A on: Bodel mamiko (bordel, maminko)....před těma lidma...mě málem šlehlo :-S 😕 :-|

Ale zas co se mi líbí, že když komukoli něco podává, tak řekne krásně: Na! a když na oplátku někdo dá něco jemu, a řekne :Jak řekneš? Tak odpoví: kuju (děkuju) 🙂 x-) x-) A taky hlásí, že kadí 😃 ale na nočník nechce, potvůrka 😃
llucinka
6. dub 2009
jani: dobrá metoda. x-) No my máme problém s čímkoli, co má zip. Bohužel se mi podařilo Matýska jednou přiskřípnout, jak jsem mu zapínala bundu. Nedávno se to samé stalo manželovi a Matýsek, jak vidí cokoliv se zipem, spustí hysterický řev a nechce si nic obléknout... Vůbec nevím, jak ho toho zbavit... Má prostě šílený strach, že se zase přicvakne. A všichni víme, že to teda dost bolí... A kor ty děti |-| |-| |-|
elucinka
6. dub 2009
lluci - se zipem máme tu samou zkušenost, taky jsem ho tím štípla a teď se bojí :-S
llucinka
6. dub 2009
eluci: Adámek je šikula teda x-)
marrha
6. dub 2009
holky jen by mě zajímalo, jestli tu Misu zase napíše něco zajímavého, jeslti otevřete další téma? jen se ptám není to narážka..protože jestli napíše, spustí se zase lavina 😃 😃

Pražská ZOO se mi líbí moc...v Jihlavě jsme nebyla a Liberec krom těch tygrů dole, mě moc nezaujala 🙂 , krásná je i ve Zlíně...v OVě s emi za to nelíbí vůbec 😃
elly
6. dub 2009
Eluci to je teda cislo...to je super..uz se na to taky tesim 😃 😃
Ale rekni..vsechno je kouzelny ne? x-)

Marge tak pak dej vedet, az ho vymyslis? 😃

Jani...a kolik uz si mela zakazek..pletes kazdy den? Ten je ty s ksiltem?
llucinka
6. dub 2009
marr: já osobně to budu ignorovat... 😉

V Lešné je taky krásně, to je pravda x-)
llucinka
6. dub 2009
Ty jo, do Lešné by jsme mohli o víkendu, nechcete se někdo přidat? x-)
elucinka
6. dub 2009
elly - jasně, je to všecko krásný, vždyť jsou to naše štěstíčka malý 🙂 x-) :-N

Holky, loučím se, jedu k ségře, kluci berou motorky odstrkovadla a vyrážíme na špacír 🙂

Tak papapapapapapapa!!!!!
llucinka
6. dub 2009
eluci: ale Mati chytá úplně amok, on si tu bundu ani neobleče rozepnutou, prostě nic :-S
jana.ax
6. dub 2009
taky mám ráda ZOO, chytáme se do Hodonína, máme to kousek a ještě jsme tam nebyli jsme ostudy. Ve Zlíně je moc hezká i v Olomouci, taky ve Dvoře Králové 🙂

Elly, pár, něco tady holky, teď už nepletu, ještě chci upléct Filípkovi, akorát se nějak nemůžu dostat do města, chtěla bych šedou vlnu, aby mu to šlo k jarní bundě.
.. akorát nerozumím té poslední otázce =-) :-N
llucinka
6. dub 2009
jani: my jsme ještě nebyli v Ostravě a to máme taky kousek :-p
elly
6. dub 2009
Eluci tak pozdravuj segru a Tomika..a libni Adu..peknou prochazku 😉
llucinka
6. dub 2009
eluci: papa 😉
margeautor
6. dub 2009
Holky, taky musím jít pro zeleninu, tak se tu mějte krásně a večer papapa 😉
elly
6. dub 2009
Jani promin..s ksiltem? No jak bych to nazvala? 😕 Ja ani jinej vyraz snad neznam..se slounou proti slunicku??? :-N

JO sediva barva je ten v mode..jakou ma barvu bundicky?
elly
6. dub 2009
Marge...taky peknou prochazku...papiky 😉
elly
6. dub 2009
Holky jak se rekne jinak ksilt? 😃 😃
jana.ax
6. dub 2009
Elly, jako myslíš jestli je bekovka s kšiltem? jo je 😉
Bundu má světle šedou, tmavě šedou a oranžovou
elly
6. dub 2009
Jani jo jo..to jsem myslela.. 😉
Tak to ma pekne barvicky 😉
marrha
6. dub 2009
holky já se loučím...už mám prtata vzhůru..a jdeme svačit..zatím pa pa 🙂
jana.ax
6. dub 2009
Elly, jsem ráda, že jsme se domluvily 🙂
Chtěla jsem spíš nějakou zelenou, ale vůbec nebyl výběr :-| Ale tato je taková jakoby šusťákovka, takže bude nepromokavá a na jaro nebo podzim akorát.

Mar, papa, ať jim chutná - ale to snad ani nemusím přát 😃

Začni psát odpověď...

Odešli