Září 2007. Už jsme spolu skoro dva roky

Tak Vás vítám v novém a doufám, že pohodovém tématu 😉
elly
7. dub 2009
Reru..zatim pa pa a opatruj se.. 😉

Jani Filipek to bere asi prakticky 😃 ..jo moc se mu to libilo...nejvic asi ptacci..byli v budeve..atk bylo echo..tak tam sval jak na lesy..chudaci ptaci cely paf 😃
jana06
7. dub 2009
Jani.ax, aby to pak nedopadlo jak v Slunce seno... :"zase králík..., ani Pinďa už ho nežere, viď Pinďo, že nechceš králíka" 😃 😃 😃 😃
jana06
7. dub 2009
No, holky, musíme mazat, nebo ten náš dnešní plán nestihneme a to neplánovaně musím odnést R oběd...
jana.ax
7. dub 2009
Elly, tak je tam 😉
jana.ax
7. dub 2009
Jani, to asi ne, chová je mamka a máme ho jenom občas,protože V. je nemusí :-|
jana06
7. dub 2009
jani, já tam nic nevidím, asi to tak na té fotce nevinikne, jak ve skutečnosti. Marmeláda by byla vidět na 100%.
Vlastní zkušenost 😃 😃 😃 😃
elly
7. dub 2009
Jani dik x-) ...jak se picha vidlickou do ucha.. :-N ze posilam pusinku..
jana06
7. dub 2009
Aha, mě to tak jen připomělo, když se na ně kouká a dělá ham, ham...
Já králíčka můžu. Hlavně mlaďounkýho... 🙂
jana06
7. dub 2009
Jéééé, teď to asi vyznělo blbě, ale myslím králíčka smaženýho... 😃
jana.ax
7. dub 2009
no ono pomazánkové máslo nejde tak na fotkce vidět.
A tu vidličku jenom tak podržel, on se s ní nepichal, to bych zasáhla 😉
elly
7. dub 2009
Tak Mike je po obede...snad ty 2 hodky da.. 😉
jana.ax
7. dub 2009
přidala jsem pár fotek

Elly to jste dobří, já jdu teprve oběd nachystat 🙂
elly
7. dub 2009
Jani co vyvaris dneska?

jdu juknout na foto 😉
jana.ax
7. dub 2009
Elly, nic extra, jenom ohřeju guláš od včerejška a hotovka 🙂 Dneska mám veget 🙂
elly
7. dub 2009
Jani tak to je parada.. 😉 tak to si nech smakovat 😉
elly
7. dub 2009
Jani koukam u vas je taky smetackova manie 😃 😃
jana.ax
7. dub 2009
Elly, jj, očistil V. auto, kola, psa, kočku,... 😃
elly
7. dub 2009
Jani vzal to pekne dukladne 😃 😃

Jak je u vas 20? NO ja uz se taky tesim na pekne pocasicko..
jana.ax
7. dub 2009
jdu odchytnout Filípka na dvůr a půjdeme obědvat
jana.ax
7. dub 2009
Elly, ve stínu je 21, takže krásně, musela jsem mu natřít tvářičku opalovacím kréme, začal dost červenat
jana.ax
7. dub 2009
mám ale jenom od loňska 30 co jsme byli v Itálii, a to se špatně roztírá - je voděodolný, musím mu něco slabšího koupit na doma.
margeautor
7. dub 2009
Ahoj holky,

tak jsme doma z písku, Kuba stihl sníst tak dvě lžičky oběda a jakmile jsem ho dala do postýlky okamžitě to zalomil 😃
Zrovna přemýšlím, že půjdu k němu. Dneska v noci se o půl dvanácté probudil a plakal, tak jsem si ho vzala k sobě a on se do půl druhé furt převaloval..tak jsem mu změřila teplotu a měl 38,1...dostal Nurofen a pak spinkal do půl sedmé 😉. Má trošku rýmu ale včera jsem mu koupila nějaké homeopatika, tak doufám, že zaberou. 🙂
margeautor
7. dub 2009
jani: nechtěl by si Filípek udělat brigádu i u nás, taky bysme potřebovali umejt auto. 😉 😃
margeautor
7. dub 2009
Jinak dneska ráno nám zase vymazali všechny hlasy ]-( Fakt nevím, proč to dělají... ]-(
elly
7. dub 2009
Jani ja mam doma 50 krem 😃 ..ale jeste jsem ho nezacala mazat..az bude taky peknych 20 kazdy den..tak pak nejak..

Ahoj Marge..pisek zvitezil..no ted uz pekne hrupka.. x-)
Marge myslis..ze to nejak zjistuji?
jana06
7. dub 2009
tak hlásím návrat ze dvorka. Adam ani jíst nechtěl a chtěl dělat Hajíí...
Tak se naobědvá až po spa. Je vylítanej. Lítak z jednoho konce dvorku na druhý 😃
Pak si chvilku hrál na pískovišti a nakonec objevil díru v plotě a frnk, už byl na vedlejší zahradě.
Je to prča ho pozorovat. Hlavně mi nikam nezahučí pod auto, vyblbne se, vyřádí a je spokojenej jak želva...
margeautor
7. dub 2009
Elly: nevím, ale většinou se tam přetahujeme o hlasy s těma trojčatama a ještě jednou holčičkou. 🙂 Ale to je problém toho admina, že to neumí zabezpečit tak, že se tam dá poslat víc hlasů z jednoho počítače...ale začíná mě to nebavit každý den začínat znova :-|
Kuba to má na písku fakt rád, odpoledne chci vzít motorku, ona ho nějak nebaví...tak uvidíme, když uvidí ostatní děti na motorkách, jestli taky začne jezdit 😉
elly
7. dub 2009
Jani..hm na to je zahrada bezva...to vas zavidim.. 😉
jana06
7. dub 2009
Já mám 50+ a už mažu. Adam je bledule po R a navíc oba jsou jak skleníkový květinky. Hned zrudnou a mají kůži citlivou. To já selskej šlahoun... 😃
margeautor
7. dub 2009
jani: Kuba bude mít oběd taky až pospa 😉

Začni psát odpověď...

Odešli