• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2012 je náš měsíc (termín porodu)

2. července 2012 
Ahoj maminky, chtěla bych založit tuhle diskusi pro všechny, které máme termín porodu v září. Já mám termíny 24. a 27. září. A ráda bych si povídala o všech radostech a starostech, které sebou přináší těhotenství. Já čekám své druhé miminko. doma už mám skoro tříletého broučka Davídka. A ve čtvrtek jdeme na 4D ultrazvuk, už se moc těšíme až to naše "kinder vajíčko" :grinning: (jak mýmu bříšku říkáme) uvidíme! Doufám, že mi sem někdo napíše :wink: Verča
14. kvě 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunkat Ahoj, máme uzavřenou diskusi, všechny máme TP v září nebo konec října. Zkus napsat @eliss2 na IP o přístpup na diskusi.
15. kvě 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunkat Ahojky, uz jsem Tě přidala tak kdyz budes chtít, tak šup k nam, je nas tam par, ale mame aspon prehled kdo co a jak :o)
15. kvě 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veruunkat Ahoj, vidim, ze jsme na tom podobne. Ja mam termin 15. a 20.9. a taky cekam druhy miminko. Doma mam 2 letou holcicku a ted cekame chlapecka, uz vis co budete mit vy? :slight_smile:
16. kvě 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, já čekám asi chlapečka(zase) :slight_smile: moc jsem si přála holčičku. Zítra jdu na 4D utz tak tam se mi to potvrdí(pokud bude mimouš spolupracovat) :grinning:
16. kvě 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Jsem tu nová a nevím jak to tu moc chodí, zkusila jsem napsat jen tak všeobecně na MK, ale zatím bez výsledků. Kamarádka mi poradila, že mám zkusit zadat TP. Tak jsem rozklikla tuhle diskusi. Jde se k vám přidat? TP mám koncem září, začátkem října. Mám 3letou dceru Ninušku a teď čekám druhé mimčo, asi chlapečka. Teda já si to myslím a i dr. mi to na 3D řekla,ale ne na 100% :slight_smile:
2. črc 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek