• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zářijová miminka 2011

2. prosince 2011 
Pro všechny maminky s koblížky narozenými letos v září :slight_smile:
15. lis 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hop, jsem tu :slight_smile:
16. lis 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
vítej mezi námi :slight_smile:
16. lis 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím a dovoluji si vetřít se :slight_smile: my měli být rození v půlce měsíce, ale doktoři nás málem vyhnali už v srpnu. nakonec jsme už druhého, ale přeci jen září :slight_smile:
16. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat? My máme malého narozeného taky v září a taky druhého :wink: . A koukám, že u všech jde o druhé miminko :slight_smile:
16. lis 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vítám nové maminky :slight_smile:
17. lis 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@spagatice jasně že můžeš a jak se kluci jmenují?
17. lis 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď koukám, že naše zářijátka jsou zatím samí chlapečci :slight_smile: Chtělo by to tu i nějaké nevěsty :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@laska.nezna.hranic vítej mezi námi a copak měla jsi nějaké komplikace?
17. lis 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivanavorlickova přesně samý chlapeček a nevěsty žádné :slight_smile: mě příjde že se rodí více chlapečků než holčiček .-)
17. lis 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem ležela v porodnici, tak tam teda bylo skóre vyrovnaný, bylo nás tam šest s chlapečky a šest s holčičkami :slight_smile:
17. lis 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás to bylo asi taky na stejno ale co se potkávám s maminkami tak spíše chlapečci než holčičky :slight_smile:
17. lis 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jak se připravujete na Vánoce už máte něco koupenýho nebo vyhlídnutého pro naše zlatíčka?
17. lis 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciblank Starší chlapeček je Michal a mladší je Vítek :slight_smile: Koukám, že máš taky dva kluky. My máme v rodině převahu kluků.
18. lis 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciblank - začala jsem krvácet, tak jsem jela do nemocnice a oni na mě koukali jak na hysterku... ale když viděli, jak tam vystrašeně koukám (o jedno mimi jsem už přišla, takže o to větší jsem měla strach), natočili mi monitor. ale malý zrovna spinkal a oni se lekli, že se mu přestává dařit, tak si mě tam nechali. a krvácení najednou nikoho nezajímalo. řekli, že to je nejspíš z těhu cukrovky (opakovaně mi dělali testy, ani jednou se mi cukr nepotvrdil, tak řekli, že to bude skryté a pořád se drželi toho, že jsem cukrovkář :rolling_eyes:). nasadili dietku a pořád mě hnali na monitory. malý byl akční v noci, ranní monitor mi vždy prospal, ale pro ně byl důležitý právě ten první, takže jeden den mi slíbili, že půjdu domů a druhý den na vizitě to zase zatrhli a tak jsem tam trčela celý měsíc. nakonec mi porod toho druhého vyvolali. a jak jsem říkala, úplně zbytečně. malý byl úplně v pořádku, jenom je to velký spáč a zatím ho to neopustilo :slight_smile: tak mě mrzí, že mi to nikdo nevěřil. odjela jsem bez rozloučení a prcek tu beze mě zůstal takovou dobu... chtěla jsem si ho užít, než se narodí druhé mimi, ale bohužel... myslím, že jako máma sama nejlíp poznám, jestli je nějaký problém a nechápu, že to nepozná doktor ani moderní přístroje... chtěla jsem, aby ho tam nechali ještě alespoň o týden dýl, ale co už, zpátky už to nevezmem. hlavní je, že jsme v pořádku.
jinak u nás byla převaha holčiček. za celý měsíc jsme se na riziku objevili snad jen čtyři maminy s klukama, jinak to byla samá holčička, z toho polovina byla dvojčata, protože spousta mamin byla po umělku. ale u prvního syna to zase bylo obráceně, tenkrát se v jeho měsíci rodil samý kluk a dodnes mám problém sehnat na něj věci, protože v jeho velikosti je chlapecké oblečení vždycky pryč jako první.
18. lis 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Vánoce se každý rok chystám už od léta :slight_smile: vyhlížím, porovnávám ceny, sonduji, co by se komu mohlo líbit... ale nakoupeno ještě nic nemám. vždycky se najde něco důležitějšího, co je třeba zaplatit. manželovi se rozsypal zub, takže v pondělí jdeme odevzdat milióny k doktorce. třeba ho ukecám, ať si ho místo opravy nechá vytrhnout :grinning: u Sofíka dárečky asi zase tolik řešit nebudu, i když samozřejmě taky dostane, ale spíš až pro starší, aby si s tím mohl hrát i po půl roce, protože rozum z toho nemá a narozky bude mít za dlouho a mezi tím nic... a u Karíska bych se ráda zaměřila na Duplo, protože s tím a angličáky si hraje každý den a pak taky něco na tvoření a kreslení, protože v poslední době začíná být vcelku kreativní :slight_smile: jinak krom oblečení (je totiž takový malý metrosexuál :grinning:) dostane kolo-odrážedlo, ponk atd. ale všechny tyhle větší dárky mi už vyfoukli babička s dědou, tak já se zaměřím na drobnější hračky.
18. lis 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky tak se vam pridam nevestu pro vase chlapecky nam se sestricka narodila presne na termin i kdyz jsme si chteli dostat ven o par dnu v srpnu no ona si tam pockala na ten spravny cas ma doma vekeho brasku ktery ji hezky hlida a neda na ni dopustit na vanoce se uz moc tesime a darky uz mame koupene
28. lis 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Jůů, nevěsta, super! :grinning:

Já už mám Vánoce skoro vyřešené, mám nakoupeno pro všechny kromě mužíčka, jeho dárky si musím nechat, až mi dojde další mateřská, protože jinak bychom se kvůli dárkům museli jít na příštích čtrnáct dní pást
Pája už je velká, takže si píše Ježíškovi, o to to mám s ní lehčí. Pro ni jsme koupili černý zimní flaušový kabát, kozačky, pera Stabilo Easy a Friction (protože je mají všichni ve třídě, tak je taky "nutně" potřebuje ), a je blázen do koní, takže ještě nový penál do školy s obrázky koní, čtyři knížky o koních a velký tlustý sešit s koníčky na titulce A ještě jí pletu šálu (růžovou, máme zrovna růžové období), ale tu ještě nevím, jestli jí zabalím pod stromeček, nebo jí ji dám jen tak

A Davídkovi jsme koupili zvědavou kostku od Taf Toys, hrací deku, a protože látkujeme, tak mi ještě příští týden dorazí objednávka plenek a svrchňáčků - patery zavazovačky Disany, natahovací vlňáčky Disana a ještě jedny natahovací vlňáčky z mimibazaru, samodomo pletené. A pak ještě na Látkovkách mají teď týdenní akci na návleky Sponks s pejsky, tak jsem rovnou taky dvoje objednala To si myslím, že k prvním Vánocům pro Dádu stačí
Týden po Vánocích má ještě svátek, tak mu chci koupit ještě nějakou měkkou knížku, strašně rád kouká na barevné obrázky
29. lis 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,mám chlapečka narozeného taky letos v září.Tak bych se k vám ráda přidala..
29. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky mám nevěsty-starší má 3 roky a malinká bude mít 3 měsíce :slight_smile: to je nápadníků :slight_smile:
30. lis 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá, další nevěsty :slight_smile: :slight_smile: Jen tak dál :slight_smile:

Dneska nám přišel domů obr balík, měla jsem co dělat, abych ho dostala do výtahu. :slight_smile:
Koupili jsme už větší autosedačku, protože od nového roku se zvyšuje DPH mimo jiné i na autosedačky, tak jsme chtěli ještě koupit s nižší daní :slight_smile: Jen nám tu teď sedačka stojí v obýváku a my nevíme, kam s ní, aby nezabírala místo :grinning:
A když jsme objednávali autosedačku, tak jsme rovnou koupili i nosič na záda, chodíme hodně na výlety, takže příští léto už bude Dáda sedět v nosiči u táty na zádech :slight_smile:
30. lis 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:taky se přidávám,mám holčičku narozenou o něco dřív v září,jinak to mělo být až začátkem října,ale pospíšila si :slight_smile:
1. pro 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám jednu nevěstu,v únoru jí budou 4roky :dizzy_face:
1. pro 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono když se to vezme kolem a kolem, taky bych jednu nevěstu měla...:slight_smile: Jenže pro ty vaše kluky čerstvý už je trošku obstarožní :grinning:
1. pro 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, tak já přidávám ženicha pro ty vaše nevěsty :slight_smile: Rodila jsem 25. září v Prostějově. Termín byl, až 30.9., ale naštěstí všechno dobře dopadlo a ten náš drak má už 2 měsíce :slight_smile: Hrozně to letí
2. pro 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek