• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
Leni, díky :wink:
6. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady se kecá :confused:
6. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar, toz to mate cherub pech :frowning2: no ja minuly tyden zachytila leticiho terouse z jidelni zidlicky hlavou napred jen za bodycko... sem pak pul hodky lezela a mela otocenej kufr. No to je proste hned.
6. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak naštěstí je to otázka dvou až tří týdnů a sádra bude dole... jinak by mě jeblo, v červenci jedeme na dovču a to by asi ze sádrou nebylo to pravé :confounded:

tak ještě že si Terezku zachytla, to by nebylo hezký spadnutí :pensive: A že ti z toho bylo blbě se ani nedivím. Já brečela skoro celé pondělí. Dokonce i u primáře jak řekl, že se jde sádrovat :sweat_smile: tak jsme s Nikou byly jak dvě ubulenkyně :grinning:
6. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na dubnovkach jsem akorat docetla jak jedne ze stejne zidlicky vypadlo dite a ten den to u nas malem dopadlo podobne. Furt z ni leze do stoje no a smkla se ji ruka, nastesti nohou byla jesteb trochu chycena v zidlicce, tak ji to zabrzdilo a chytla jsem ji.
6. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co máte za židličku? tu klasickou dřevěnou, co jde rozložit na stolek a židli nebo tu Ikeáckou????

my máme tu dřevěnou a nikdy jsme naštěstí takový šok nemuseli prožít. ale ta Ikea židle se mi moc nezdá. Zdá se mi nestabilní a nebezpečná od pohledu :confounded:
6. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mate tu drevenou rozlozitelnou. Vyzdrha z ni na stul za par vterin. Uvazovali jsme o te ikeacke, praveze v testech vysla nejlip a kdyz jsme do ni tercu dali, tak jak ma ty nohy v tunylkach, tak nevyzdrha...
6. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky tu dřevěnou a nikdy se v ní Verči nepodařilo stoupnout...zatím
6. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož nám z ní Nika nezdrhala a teď už ji máme rozloženou, takže si kdykoliv může odejít sama a je to tak lepší :slight_smile: a že ta Ikea židle vyšla dobře v testech mě fakt překvapilo :grinning: mě přijde taková nestabilní, ale asi zdání klame :wink:
6. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas u kazdyho jidla to da behem nekolika sekund do stoje treba 10x
6. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekdy si pak jeste ve stoje zacne tleskat..
6. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
daisy a jak se jí to povede, Verča má tu zábranu posunutou až na břicho, takže nemá šanci se postavit...
6. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrkla jsem do alba, už to chápu, vy máte tu židličku jinou než my...
6. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, my máme Ikeáckou a je perfektní v tom, že se tam dá díťátko pěkně připnout, takže si nestoupne ani nespadne :wink:. Jen ten zadek se mu tam s těma látkovkama skoro nevejde :grinning:.
6. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nj, mam v albu zrovna jednu zdrhaci
6. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, jaký botky?Chci rady, postřehy, zkušenosti, ceny. CHci mu koupit kotníkový zavřený.
6. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame zdravotni se zirafkou DPK a dobry, mekky, pohodlny. U Bati maji spoustu krasnych, ale jsou dost casto tvrdy a tezky. A jinak jeste mame sandalky Sante.
6. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-celorocni/

maximální spokojenost, zdravotně odpovídají všem doporučením... akorát ty ceny, no :confounded:
6. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, boticky FARE me pak taky napadly
6. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vypadají krásně a ceny nejsou taková hrůza, díky :wink:
6. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus!
rez - fare doporučuji :slight_smile: ty ceny nejsou hruza, pokud nezjistis, ze ditku roste noha co měsíc o číslo, dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: já do nich teda neinvestovala, dokud kubouš nezačal aspon trochu chodit...my jsme přečkali zimu ve vlněných válenkách :sweat_smile: , holky od nás dávaly jinak dítkam robbiesky (můžu ti na ně sehnat odkaz, jestli chceš) nebo nike botičky. dokud v nich netapou, tak pry jsou fajn.

a fare ma podnikovku v luhačovicích a valaš.kloboukach, to je blizko, mozna to bude cenove vyhodnější :wink:
jinak já vždy objednávám odsud www.detskeboty.cz...to je myslim zas ze zlína :wink: je tam větší výběr značek. je ale dobre si v kamenaku vyzkouset, jakou ma bořík nožičku..nejde totiž jen o délku, ale i šířku. :wink:
6. kvě 2009 ve 14:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.detskeboty.cz/pegres-1401-modra.htm

tyto má kubouš jako své první boty...spokojenost :wink:
...a ještě jeden postřeh - holky si ted stěžovaly na Essi..že jsou tvrdé..neohebné..dítka v nich prý chodí jak robůtci, blbě se jim ohýbá nožička... :wink:
6. kvě 2009 ve 14:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vidíš a já zas slyšela že Essina jsou nejlepší. Raděj je koupím a vyzkouším v lékárně. Tobeš se už se snaží chodit, tak moc nechci, aby ťapkal v capákách, ať se mu tvaruje klenba, ne?Nebo jak?
6. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a k zidlicce - ja k ikeacke taky nejdriv nemela duveru..ale na zaklade zkusenosti z restauraci a mater.center, kde je maji, jsem zjistila, ze je to jedna z mala zidlicek, ze kterych ditko nezdrhne ani nepripoutane...zvlast, kdyz je tluste jak kubous, bo ten z tech direk ty nohy nedostane :grinning: ..akorat ted u nich vzdy zkouma ty sroubecky na bocich a mam strach, aby se s ni neprevratil...
daisy - a u te vasi drevene nemate řemínek na zapnutí? :confused: se řemínkem se z ní kubouš totiž nedostal...bez jo...
6. kvě 2009 ve 14:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a o víku tu nejsme :unamused:, škoda
6. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
rez - jo, tak to kup...my to měli jinak, že nám takový ten začátek "chození" (obcházení nábytku) vyšel na zimu - takže doma jsem dávala občas papučky (certifikované se žirafou..uzavřené) a venku jsem ho ale nevyndávala z kočáru, takže mohl mít ty válenky...ale jestli bořík už začne venku obcházet třeba průlezky či chodit s kočárkem, tak mu je kup :wink:
a asi je nejlepší to omrknout v obchodě...uvidíš...já essiny zatím neměla, jen jsme je s holkama ted před 2 dny řešily, byly z nich fakt zklamané...ale oni mají už hodně chodící děti :wink:
a je v přerově nějaká prodejna se zdravot. obuví? jako pro děti? nebo jen lékárny? chtěla jsem se totiž tež podívat, potřebuji sandále pro kubu..tak jsem to chtěla cenově srovnat
6. kvě 2009 ve 14:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vedle lékárny u kostela, tam je zdravotní potřeba :grinning: a jinak jsem boty viděla jen přímo v lékárnách. Sandálky jsem kupovala v Deichu. Dítě mě kouše...
6. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyber botek meli u prioru ve zdrav. potrebach tam mezi drogerii a hrackama
jo a my prave vyrazime smer prerov, ale zitra touhle dobou uz jsme zase z prerova v pr...
6. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

vidím, že řešíte boty, já jsem třeba s Essi max spokojená, naopak mi příjdou krásně ohebné a měkké :wink: Ale to je asi otázka vkusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink: První máme taky od Essi a Tobeš se v nich krásně naučil chodit a navíc ony ze začátku všechny děti chodí trošku jako roboti :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tož teda ženy, mě neštvětě :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek