• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
Rez to je právě to, každýmu dítku sedne něco jiného :wink: Kup je v lékárně a ber to jako kompromis :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jsem byla navádět chmel, ale Verča nespolupracovala, spala jen chvilku, takže jsem navedla 4 sloupy a konec, pak se začla vztekat... :frowning2: a to jich máme 70 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a byly tam decka ze zemedelky, ne?
7. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
daisy oni jezdí myslím do Čekyně, my máme od letoška povinnost, já teda ne, jsem na mateřské, ale tak jsem to šla dělat za Toma, no ale moc jsem toho teda nestihla...
7. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo, dneska byli na cekynaku
7. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsi informovaná :grinning:
7. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, já taky kdysi zaváděla chmel :sweat_smile:
a ještě jsme jako děti chodily do řepy, ale to už se asi teď nechodí, že :grinning: :grinning:
8. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
rez, Tobís je šikula a máme stejné zelené bodýčko :slight_smile:
ať žije Tesco
8. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jaj, chmel, to byly dopchaný ruce dycky :grinning:. Ale byla u toho prdel. No jo, zemědělka...
Ili, nj, Tesco je Tesco, ale poslední dobou tam nic nemají :unamused:.
Tobís jede na můj vkus moc rychle, nestačím mu :sweat_smile:.
8. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ženy, pojeďte v neděli do OL, je tam akce na den matek.
Více na mamotato.net :wink:
8. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy!
..já věděla, že stačí páchnout do michalova a budu mít hned 2 úlovky :grinning: hned u bran jsme narazili na cherubínovic familiji (cherub se hlásila už z dálky, já slepon jí poznala až ze vzdálenosti dvou metrů..a to díky nikušce :grinning: )...a později jsem v dáli identifikovala ilci...ale netroufla jsem si na ní zamávat, potrebovala jsem si na koni omrknout kočárek...a je to on :grinning:
8. kvě 2009 ve 23:31  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
a koukám na fotky boříka...je to šikula..i když jsou s kuboušem o půl roku, tak motoricky jsou na tom s tím naším médou bédou asi stejně...teda bořík je na tom líp - ten aspon zjistil, k čemu tatrovka je. to kubouš jí obratil kolama vzhůru a začal nima točit..že to auto jezdí dopředu, dozadu, to ho nezajímá, hlavně když se točí kola...to samé u motorek a jiných odrážedel...jde po šroubkách a kolech...inža náš malý :grinning:
brou brou...zítra jedem do olomouce (takže klidně vyražte do michalova - za zády nás tam mít nebudete :grinning: )
8. kvě 2009 ve 23:42  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

Zuzí, kdybychom se už loni neviděly, tak se neboj určo bych se nehlásila, jsem totiž děsnej stydlín :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A Ilci jsem asi taky viděla, ale z velké dálky a identifikace proběhla podle kočáru. Bylo cca k 15h a taky to bylo kousek od zadní brány... Icli, byla jsi to ty? :confused: :grinning:
9. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
rez, tož kam má člověk furt jezdit, že

dneska jsem šli z Věrovan přes Tovačov do Kojetína, místy to byla stezka zarostlá jak pro Šípkovou Růženku, ale přežili jsme ve zdraví :grinning: :grinning:

holky, klidně jste měli říct
já vím, proč jsem si pořizovala tenhle kočár, aspoň mě každý pozná :grinning: :grinning:
v Michalově jsem byla, dítko usnulo, tak jsem ho obkroužila, páč jak se zastaví, za chvíli je vzhůru :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkej den matek matkám :wink:
10. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, pro někoho první den matek v životě, že :grinning:
11. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jestli si ještě pamatujete na Jarkulibichovou, co jsem občas dříve nakoukla, tak dnes v 00:15, se ji narodila Adélka, má 53cm 3,7kg :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gratulujeme :dizzy_face:
Moje ženy rozmilé, musí mít ty botky nutně ten atest žirafky nebo kvalitu už zaručuje samotná značka /essi, fare atd.?/
11. kvě 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujeme :slight_smile:

botky zatím ještě řešit nemusíme, a asi dlouho nebudem, prcek je línej po mamince :grinning:
11. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
rez, kdyby se Tobís narodil o den později, je to na naše výročí svatby :grinning:
11. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
cherub tak Jarce gratulujem :wink:

Rez já myslím, že to nemusí mít ten atest
11. kvě 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauko, co jsem teda ohledne botek vysmejdila ja, tak zdravotni certifikat maji Fare, \dpk, \sante. Essi maji v logu zirafku, ale je to reklamni tah, neni to tataz zirafka, ktera predstavuje certifikat... nicmene psali, ze boticky Essi jsou zdravotne vhodne, jen nemaji ten certifikat, asi ze to stoji prachy, proste asi trochu bouda, ale i tak jsou pro deti vhodne. zrovna o vikendu jsem mela prave c ruce ESSI a nejake jine se zirafkou, u essi se fakt o zdrav.certifikatu nepise, maji tam jen nakreslenou zirafku.
11. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže i když to u nich není napsané, tak to teda má jo?Daisy, díky za vyčerpávající info. Já právě mám v merku ty Essiny a Farky. Co víte o těch elefantínách z daichu?Mají to za stejnou sumu peněz jak ty fariny a tak, tož nevim. Hele a mají být vysoký?Kotníčkový?
11. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rez já právě zvažuju ty elefanty, prej je to to samé jak žirafa jsem slyšela od mamin
11. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a spíš nějaký kotníčkovky pevný, ať se dětem nepodlamuje noha ne?
11. kvě 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni, asi jo. Ty elefanty jsem držela dneska v ruce, mají pěkně měkkou podrážku a jsou ohebný. ALe zas se mi zdá, že až moc měkký, že to tu nožku neudrží. Já už jsem z toho hotovo. Navíc ne každá 19 je 19, včera bylo každý číslo jiný. Boha...
11. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem na ně už taky koukala a nedokážu vybrat...
11. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Že jo?Že to je hrůza? :fearful:
11. kvě 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Co tyto?Zuz, Dáši, Katko, Markét, prostě ženy? :grinning:
http://www.detskeboty.cz/celorocni-boty/foto-essi-8004-modra.htm
na léto dobrý ,ne?
11. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek