• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
11. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rez, já bych mu na léto určitě koupila sandálky. Jinak se mu budou potit nohy jak hrom. Kolikrát už teď Nice ždímu ponožky, když má uzavřené.

Musí být samo taky kotníkové a pro takového prcka co se učí chodit by měl být pásek i přes paleček - prostě něco takového http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-letni/detska-obuv-564371.html

Ale pokud sandálky nechceš, tak ty boty z prvního odkazu jsou boží a vypadají fakt vhodně :wink:
11. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz my chodime tak 5tydnu v pevnych kotnikovych DPK a pak mam jeste v zasobe sandaly sante a hotovo
11. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Daisy, hoď odkaz.
11. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuji :wink:
11. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz je toto mozne?!?!? dva dny ticho? taky porad nekde carate?
13. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu a jen nakukuju :wink:
a o nic jsem nepřišla :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to asi delame ted vsechny :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, zase nic nového?
je pěkně, tak jsou všichni v trapu :grinning:
13. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz su tady, byla jsem zas po case na kajaku, konal se divoky sjezd Strhance :slight_smile:
13. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kajaku? tam já snad ani v životě nebyla :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já nakukuju, ale nenapadá mě co napsat... :sweat_smile:
máme na zahradě krtka, už 3x přesně v 18:00 nám paskudí v zahrádce, dneska mi kvůli němu Tom rozkopal záhonek s mrkví, ale krtka stejně nedostal... :frowning2: :angry:
13. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky na vodě nikdy nebyla....neumím totiž plavat, tak mě nechtěli na vodák na gymplu vzít a já tak chtěla jet :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
krtek je akční :grinning:
má aspoň kalhotky s kapsama? :wink:
13. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee, za nás se na vodák ještě nejezdilo :cry:
13. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Ilči tak to nevím jestli má kalhotky, jelikož jsme ho ještě nespatřili, jen vždycky vidíme, jak začne tvořit krtinec a Tom začne mlátit do země motykou... :grinning:
děda na něj číhá celé dny a nic, on ryje totiž brzo ráno a pak v těch 6 večer, ráno je ještě děda v posteli a večer zrovna večeří a my zalíváme, takže na něj vždycky narazíme jak se činí....
a když dědovi řekneš, že přes den zbytečně číhá s motykou v záhonku několik hodin, tak neposlouchá a druhej den tam stojí zas... :confounded:
13. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nevím, jestli se v přerově jezdí na vodák, ale na Vsetu se jezdilo :wink:
13. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, úplně vidím dědu s motykou za bukem, jak číhá na krtka :grinning:
13. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak nějak, on tam vydrží stát nad tím krtičákem fakt několik hodin, od svačiny po oběd a od oběda po sváču, akorát teda nechápu proč, když už mohl vypozorovat za těch pár dní co tam ten krtek je, že reje ráno a večer...taky je to i o krtcích známé, že přes den neryjou....
13. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby radši koupili nějakou plašičku...pet flašky na klacku maj po metru a babička říká, že musej přidělat, že je to málo.... :confused: prdlajs, jsou k ničemu, dneska podryl tu flašku :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Venku je tak krásně, že tam s Honzíkem jsme skoro celý den. Jinak se musíme pochlubit Honzík minulý týden začal seděl, lozit po čtyřech a stát v postýlce teďka už se postaví snad všude :grinning:
Tak na vodě jsem taky nikdy nebyla a asi nebudu nejsem moc dobrý plavec :grinning:
Daisy asi jsem tě viděla v úterý šla si směrem na nádraží ráno, já šla k Prioru. :slight_smile:
Tak se všichni mějte krásně
14. kvě 2009 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn, tak to mas asi pravdu Lenko, to je dobry teda. Tebe a Ilci teda musim priznat bych nepoznala. Nj, ale ja mam na spouste fotek vylepenej svuj ksichtik.
My jsme na stredni taky na vodu nejezdili, ale na vysce jsem zacla delat vedouci v prerovskym vodackym klubu a tak jsem pak zacla jezdit i s deckama v ramci kurzu.
14. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš prcek se rozhodl, že půl čtvrté je ideální doba na vstávání
pěkně se najedl a byl přístupný různým hrám a laškování
myslela jsem, že mě klepne
podařilo se mi ho uspat až za dvě hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to už samozřejmě ječel, byl ospalý a nešlo mu usnout

daši, mě se jednou zdálo, že jsem tě v PR zahlídla, ale nebyla jsem si jistá :wink:
14. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Ilči, to dělává Verunka taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :pensive:
14. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, jj, měla jsem dojem, že Verunka je na tom podobně
14. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo? byla jsem tu 4.unora a tento tyden :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já nepotkám nikdy nikoho :frowning2:

Verča právě spadla po hlavě do koše na hračky :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska v 18 su na kofole v michalove u prolizacek, su zvedava, kdo me tam zas uvidi :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek