Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
lenula.b
14. kvě 2009
já ne, jelikož budu v Ol a pak s návštěvou doma...ale jinak bych se na Tebe šla určo podívat 😉

jo a to tam budeš i v dešti? =-)
daisy1
14. kvě 2009
doufam, ze bude parit slunko 🙂
lenula.b
14. kvě 2009
tak já Ti fandím 😉
rezetkaautor
14. kvě 2009
Tož co?Pařilo? 😃
rezetkaautor
14. kvě 2009
Alííí?Cos dělala v nemocnic? :-o
Už jsi OK?
ilci
14. kvě 2009
daši, snad nejsi moc spálená od sluníčka 😃 😃
ilci
14. kvě 2009
daši, tož to možná bylo v únoru, bylo to někdy o víkendu na žerotíňáku u DM
ale jako jistá si tím 100% nejsem
daisy1
14. kvě 2009
zdaaar, jsme s terousem trochu ponocovaly, dorazily kolem 20,30... na zahradce na Cerne krasne pocasi 🙂
daisy1
14. kvě 2009
toz ilci premyslim, ze mozne to je, pac jsem dojela v patek a melo se jet na chalupu, ale bylo zahnusene a zustali jsme pres vikend vyjimecne v prerove, takze asi jo
aponchie
16. kvě 2009
ahoj..chci se vas jen optat jestli nahodou nevite neco o byvalem primari porodnice v prerove Mudr Lumir Studeny..jakej je a nejake reference o nem..pac je u nas ve meste prestehovanej a slysela sem same nepekne veci o nem..dikes kdyztak do IP? 😎
daisy1
16. kvě 2009
ja jen vim, ze s nim vymtli ze dne na den, proc nevim...
aponchie
16. kvě 2009
daisy to je super vedet pac ten koko* s prominutim je peknej vul..ani nechtej vedet co me vsecko rekl pri kontrole nahodne v nemocnici ,ale manzel rikal,ze pokud by mel byt u porodu tak ani za nic a vymete s nim sal okamzite
daisy1
16. kvě 2009
no ja fakt nevim, ale byla to nejaka "rychla smrt", ja rodila asi tyden po jeho odvolani 😉
aponchie
16. kvě 2009
u nas to same prave jedna lekarka mela prsty v tom umrti rodicky na Opavsku a uz je pryc a ted ten lump tady tak jestli se jen neprostridaly :-o
rezetkaautor
17. kvě 2009
No...tak já stojím za ním. Dokonce i vím, proč se nehodil, ale to jsou interní záležitosti. Zas tak špatnej nebyl, jen dělal hodně císařů....
aponchie
17. kvě 2009
tak to rekni kdyz to vis
lenula.b
18. kvě 2009
já teda nevím, nezažila jsem ho, ale spoustu lidí si ho chválí, slyšela jsem i názory, ať se vrátí, že to bylo za něj lepší...
lenula.b
18. kvě 2009
aponchie daisy to myslím nemyslela tak, že by způsobil něčí smrt, ale že to jeho odvolání byla "rychlá smrt"
daisy1
18. kvě 2009
jj, tak tak
daisy1
18. kvě 2009
cucela jsem jestli neni na te strance znamylekar.cz a vubec neni, si rikam, kdyby delal prusery, tak mu to tam natrou, takze ja fakt nevim. Odvolani bylo nejake rychle neplanovane, proc nevim.
ilci
18. kvě 2009
tak o tomhle já nevím nic, nějak to nesleduju
rezetkaautor
18. kvě 2009
Apon, to bylo politický....on za nic nemůže.
aponchie
18. kvě 2009
no hele ja fakt nevim jen sem si rikala aby nebylo skatule hejbejte se..jako pochopila sem rychla smrt ,ze neco provedl a musel byt odvolanej,ale co asi musel provest,ze utekl az do Opavy :-p me slo spis o to jestli pochybyl jako lekarsky nebo co se stalo jako myslim,z eby clovek mel vedet takov eveci ja teda osobne musim rict pouze ajen spatne slovo na nej dosud a doufam,ze nebude u porodu mam z toho hruzu uz ted :-p
lenula.b
18. kvě 2009
Apon jak říká Rez, asi politika, protože lékařsky nic nepokazil myslím...a do Opavy asi proto, že odvolanej primář asi nechce být podřízenej tam, kde jednou vládl...
aponchie
18. kvě 2009
no sme si prave rikali proc by odesel z primariatu do Opavy jako radovej lekar a hned po tom co se stala ta afera u nas s tim umrtim rodicky byl to sok naprostej nicmene pan doktor mi moc nesedl,ale o tom vam napisu klidne,ale az po porodu abych neco nezakrikla,nicmene manzel byl z nej v soku jako vseci co slyseli co me rekl v podstate vsecko spatne smrt konec slus ,ale vubec to nebyla pravda a kdyz vam tohle rekne v 17tt je to narez zvlast kdyz ho k tomu nic nevedlo a dalsi gyndari shledali jeho straseni za lez..proto se ho bojim aby nebyl na sale treba pac mam strach z eme vydepta jak je vse zase spatne..nene na znamem lekari sem ho nenasla teda
rezetkaautor
18. kvě 2009
Tak si vyžádej někoho jiného, službu určitě nebude mít jen on...
aponchie
18. kvě 2009
rez ale odkdy maji sluzbu treba v noci dva lekari?pokzade jen jeden :-p
rezetkaautor
18. kvě 2009
Ale druhý musí mít příslužbu. Nebo si prostě vezmi na sál "svého" lékaře. Už to jde a za nějaký úplatu myslím bez problémů, stačí se domluvit, tam, kde budeš rodit. Máš rodit přirozeně?
ilci
18. kvě 2009
jj, určitě má druhý příslužbu 😉
hlavně se nedeptej předem
aponchie
18. kvě 2009
rezetko ja nejsem tak bohata abych si vzala lekare na sal sorry 😃 a informovala jsem se na to ma sluzbu jeden pres noc no proste na me nepusobil dobre tim co nam rekl strasil deptal a ja nevim co psychice to fakt nepridalo..nicmene sme kecali proc primar z takoveho postu by odesel do opavy na radoveho lekare no a clovek si to spojuje ze neco provedl coz asi stat se neco muselo jinak by neodchazel tak daleko zejo..ale co to nevim :-p

Začni psát odpověď...

Odešli