• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
já ne, jelikož budu v Ol a pak s návštěvou doma...ale jinak bych se na Tebe šla určo podívat :wink:

jo a to tam budeš i v dešti? :confused:
14. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam, ze bude parit slunko :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já Ti fandím :wink:
14. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tož co?Pařilo? :grinning:
14. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alííí?Cos dělala v nemocnic? :astonished:
Už jsi OK?
14. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
daši, snad nejsi moc spálená od sluníčka :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
daši, tož to možná bylo v únoru, bylo to někdy o víkendu na žerotíňáku u DM
ale jako jistá si tím 100% nejsem
14. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdaaar, jsme s terousem trochu ponocovaly, dorazily kolem 20,30... na zahradce na Cerne krasne pocasi :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz ilci premyslim, ze mozne to je, pac jsem dojela v patek a melo se jet na chalupu, ale bylo zahnusene a zustali jsme pres vikend vyjimecne v prerove, takze asi jo
14. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..chci se vas jen optat jestli nahodou nevite neco o byvalem primari porodnice v prerove Mudr Lumir Studeny..jakej je a nejake reference o nem..pac je u nas ve meste prestehovanej a slysela sem same nepekne veci o nem..dikes kdyztak do IP? :sunglasses:
16. kvě 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jen vim, ze s nim vymtli ze dne na den, proc nevim...
16. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
daisy to je super vedet pac ten koko* s prominutim je peknej vul..ani nechtej vedet co me vsecko rekl pri kontrole nahodne v nemocnici ,ale manzel rikal,ze pokud by mel byt u porodu tak ani za nic a vymete s nim sal okamzite
16. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja fakt nevim, ale byla to nejaka "rychla smrt", ja rodila asi tyden po jeho odvolani :wink:
16. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas to same prave jedna lekarka mela prsty v tom umrti rodicky na Opavsku a uz je pryc a ted ten lump tady tak jestli se jen neprostridaly :astonished:
16. kvě 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No...tak já stojím za ním. Dokonce i vím, proč se nehodil, ale to jsou interní záležitosti. Zas tak špatnej nebyl, jen dělal hodně císařů....
17. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to rekni kdyz to vis
17. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nevím, nezažila jsem ho, ale spoustu lidí si ho chválí, slyšela jsem i názory, ať se vrátí, že to bylo za něj lepší...
18. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aponchie daisy to myslím nemyslela tak, že by způsobil něčí smrt, ale že to jeho odvolání byla "rychlá smrt"
18. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak tak
18. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
cucela jsem jestli neni na te strance znamylekar.cz a vubec neni, si rikam, kdyby delal prusery, tak mu to tam natrou, takze ja fakt nevim. Odvolani bylo nejake rychle neplanovane, proc nevim.
18. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak o tomhle já nevím nic, nějak to nesleduju
18. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Apon, to bylo politický....on za nic nemůže.
18. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hele ja fakt nevim jen sem si rikala aby nebylo skatule hejbejte se..jako pochopila sem rychla smrt ,ze neco provedl a musel byt odvolanej,ale co asi musel provest,ze utekl az do Opavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: me slo spis o to jestli pochybyl jako lekarsky nebo co se stalo jako myslim,z eby clovek mel vedet takov eveci ja teda osobne musim rict pouze ajen spatne slovo na nej dosud a doufam,ze nebude u porodu mam z toho hruzu uz ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Apon jak říká Rez, asi politika, protože lékařsky nic nepokazil myslím...a do Opavy asi proto, že odvolanej primář asi nechce být podřízenej tam, kde jednou vládl...
18. kvě 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sme si prave rikali proc by odesel z primariatu do Opavy jako radovej lekar a hned po tom co se stala ta afera u nas s tim umrtim rodicky byl to sok naprostej nicmene pan doktor mi moc nesedl,ale o tom vam napisu klidne,ale az po porodu abych neco nezakrikla,nicmene manzel byl z nej v soku jako vseci co slyseli co me rekl v podstate vsecko spatne smrt konec slus ,ale vubec to nebyla pravda a kdyz vam tohle rekne v 17tt je to narez zvlast kdyz ho k tomu nic nevedlo a dalsi gyndari shledali jeho straseni za lez..proto se ho bojim aby nebyl na sale treba pac mam strach z eme vydepta jak je vse zase spatne..nene na znamem lekari sem ho nenasla teda
18. kvě 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak si vyžádej někoho jiného, službu určitě nebude mít jen on...
18. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
rez ale odkdy maji sluzbu treba v noci dva lekari?pokzade jen jeden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale druhý musí mít příslužbu. Nebo si prostě vezmi na sál "svého" lékaře. Už to jde a za nějaký úplatu myslím bez problémů, stačí se domluvit, tam, kde budeš rodit. Máš rodit přirozeně?
18. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, určitě má druhý příslužbu :wink:
hlavně se nedeptej předem
18. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
rezetko ja nejsem tak bohata abych si vzala lekare na sal sorry :grinning: a informovala jsem se na to ma sluzbu jeden pres noc no proste na me nepusobil dobre tim co nam rekl strasil deptal a ja nevim co psychice to fakt nepridalo..nicmene sme kecali proc primar z takoveho postu by odesel do opavy na radoveho lekare no a clovek si to spojuje ze neco provedl coz asi stat se neco muselo jinak by neodchazel tak daleko zejo..ale co to nevim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek