Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
rezetkaautor
18. kvě 2009
A jak ses dozvěděla, že je od nás?A že byl primář?
lenkaatom
19. kvě 2009
Ahojky Holky přihlásila jsem Honzíka do soutěže blesku nej zlatíčko prosím pošletemu hlas hlasovat je možné co hodinu děkuji 🙂
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=3355
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=3347
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=3341
aponchie
19. kvě 2009
rez to je preci jednochu se zeptat ne? 😃 navic znam jeho jmeno a kdyz ho das do vyhledavace je to to nejmensi 😎
daisy1
19. kvě 2009
no, u nas se vstavalo v 9,40 =-) uz jsem ji chodila kontrolovat, jestli dycha 🙂
daisy1
19. kvě 2009
a kde je cherub? uz ji tady vubec nevidim. o akvousatech nemluve...
lenkaatom
19. kvě 2009
Tak u nás se dneska vstávalo v noci co dvě hodiny 😞 rostou zuby
daisy1
19. kvě 2009
to jsem nastesti zazila jen par noci... nezavidim...
lenkaatom
19. kvě 2009
U nás je to teď tak obden jedna noc dobrá spí celou a ta druhá se budí, ale tak že začné řvát a je to co dvě někdy co jednu hodinu 😞
lenula.b
19. kvě 2009
Leni mi to nejde hlasovat, u všech tří fotek je napsáno hlasování zastaveno =-)
daisy1
19. kvě 2009
no ja tam ma to samy co lenula taky
lenkaatom
19. kvě 2009
Holky ono to pustili ráno, že to zkoušeli myslela jsme si že už se hlasuje, ale oficiálně se hlasuje až od 25 do 19.6 tak pokud si vzpomenete v pondělí tak pošlete Honzíkovi hlas dík 🙂
lenula.b
20. kvě 2009
ok 😉
ilci
20. kvě 2009
tak to dnes vypadá na pěkné počasí 😉

leni, snad si v pondělí vzpomenu, ale já jsem skleroza :-N
daisy1
20. kvě 2009
jjn a zitra parak..
daisy1
20. kvě 2009
kurnik, nejak jsem se zapomnela pochlubit se vcerejsima prvnima samostatnyma kruckama aneb za zvanec chleba ujdu sveta kraj...
lenula.b
20. kvě 2009
jo daisy? tak gratulace...
u nás Verča začíná stát bez držení 😉
celá Tomova rodina už dělá z Verči lenocha...u nich se prej chodilo už v 9 měsících...jsem jim řekla, že se ještě v životě nachodí, tak není blbá ne, pokud může sedět a vozit se, tak že to využívá...
daisy1
20. kvě 2009
no, ja uz se setkala s takovyma, co se chlubili, ze jim deti chodily v 9.mesici, ale pak vyslo najevo, ze v choditku litali od 5.mesicu, tak pak se nedivim, ale hlavne to pro vyvoj ditete neni vubec dobry.
lenula.b
20. kvě 2009
no však jako já jsem s nima hned hotová...v chodítku jim taky děcka lítali...však mi ho hned včera vrazili to chodítko a prej mi do 14 dnů bude chodit...jako já to nepotřebuju aby chodila...
daisy1
20. kvě 2009
kurna terous mi zesiluje kabaty na max a rozveseluje ju to
lenula.b
20. kvě 2009
jo to Verča taky umí, zesílit TV, nebo zapnout DVD, pustit video, zapnout nahrávání, pořád něco 😃
rezetkaautor
20. kvě 2009
Co já bych dala za to, aby Tobís ještě pěkně hačal a hrál si 😃. Tak mi furt šmejdí k videu a hifi věži, ničí kytky, baští prach a tak,no. Však to znáte 😃.
lenula.b
20. kvě 2009
Rez prach je výživnej 😃 😃 😃
Verča má nejradši papír, furt jí tahám z pusy papírové kapesníky, ubrousky, krabice, cokoliv co papírového najde má hned v puse, na kytky doma nedosáhne, ale u tety je škube furt...a u tchánů maj všude štěrk, ten taky ráda zkouší kousat... 😃
ilci
20. kvě 2009
jeee, tak to mi máme líného ležícího chlapečka 😃 😃 😃
ale já si to užívám 😉
aspoň mu furt nemusím lítat za zadkem 😃

jinak knoflíky, ovladače, mobil taky u nás vedou
lenula.b
20. kvě 2009
ilči závidím 😃
daisy1
20. kvě 2009
jha mam ted taky lezici mimino 🙂
lenula.b
20. kvě 2009
jo já teď momentálně taky, dokonce i spící 😉
daisy1
20. kvě 2009
jj, taky tak
ilci
20. kvě 2009
tak u nás už se moc nespí, byla jsem zvyklá na víc, ale aspoň ty 2 hodinky denně dá
akorát teda fakt nesnáší slunko, a to jsme šli ven až skoro v půl čtvrté, snažila jsem se chodit stínem, ale na slunku ječel jak tur, lidi se otáčeli, koho to vraždí :-N 😃
a teď si doma spokojeně hraje
daisy1
20. kvě 2009
tak terousek dal dneska odpoledni 2 hodiny 50 minut,a le odnesla to postel, lezela tam bez pliny 🙂
daisy1
21. kvě 2009
teda baby, svet je malej. vcera mi zniceho nic zavolal jeden z Brna, co se jim rika prvni laska, nekolik let jsem s nim nebyla v kontaktu, 20 minut.hovor, zejmena z jeho strany.... musim priznat, ze to se mnou zamavalo 🙂
no a rikal, ze vlastni nejakou firmu a kdyz jsem se ted mrkla na net, zjistila jsem, ze dalsim vlastnikem je Zdenkuv kamarad, ke kteremu obcas jedem do Krkonos.... a pak ze svet neni maly 🙂