Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
rezetkaautor
21. kvě 2009
😃 :-N
Řeklas to skoromužovi?
daisy1
21. kvě 2009
no jasan 😉
rezetkaautor
22. kvě 2009
A co poudal? 😃
Jinak já razím dneska na sraz zejších zářijovek a zářijítek na Konopiště 😉.Takže celý víkend nebudu,papa 🙂.
lenula.b
22. kvě 2009
aj to, že to s Tebou zacloumalo? 😃
daisy1
22. kvě 2009
muj razi na konipiste zacatkem cervna. ale pracovne fotit nakou akci 🙂
tak videl co videl, ja akorat rikala, ze cucim, ze si na me vzpomnel nekdo z praveku 😉
daisy1
22. kvě 2009
a to mu pak terezka jeste 2x volala, pac jsem si nezamcela mob 🙂
lenula.b
22. kvě 2009
je Rez to se máš, aj s Kájou jedeš? červnovky měly taky sraz, před 14 dny, víkendovej v nějakým Renospondu, ale když jsem se Toma ptala, tak mě poslal do háje, že nikam nepojede...
jo Verča mi minule když jsem neměla zamklej mobil objednala zpravodajství.... 😃
daisy1
22. kvě 2009
🙂
lenula.b
24. kvě 2009
teda jsme až na třetí stránce, tak nás jdu posunout dopředu 😉
ilci
24. kvě 2009
leni, tak to mě teda pobavilo 😃
jako to zpravodajství 😉
lenula.b
24. kvě 2009
no já jsem telefonovala s mamkou a dávám to vždycky nahlas, aby ji slyšela i Verča a ona Verču jak si brblá, no a Verča chce už strašně dělat halo halo...no a jak si ten telefon držela a hrála si s ním a povídala s babičkou, tak najednou to píplo a pak znovu a znovu a já se mrkla a říkám mamce, jejda, mi chodí nějaké smsky, ona mi tu objednala zprávy... mi chodily smsky o prasečí chřipce... tak jsem to musela smskou rušit, by mě to stálo majlant...
lenkaatom
25. kvě 2009
Ahojky Holky přihlásila jsem Honzíka do soutěže blesku nej zlatíčko prosím pošletemu hlas hlasovat je možné co hodinu děkuji
🙂 http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=3355
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=3347
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=profil&id=3341
Jinak my rosteme jako z vody,ale opět strávkujeme s jídle jinak včera to snead bylo nejlepší za celý minulý týden. Honzík se naučil schovávat a všude se stavět a začne se vzekat, když mu to nejde. jo a taky je z něho malý zahrádkář našel kytičky co tu mám tak nevím kolik jich přežije 😃 😃 😃
Hezký den všem 🙂
lenkaatom
25. kvě 2009
holky hoďte recept jak to dítko naučit spát alespoň do šeti 😃 každý den jsme vzůru už v pět :-
daisy1
25. kvě 2009
tak to lenko nevim, my spime dobre, pac i ja jsem velky spac... ale jak ted s ni chodim jeste na hriste a na pisek, tak je z tech zazitku tuplem unavena, ze mi doma usne nez zuju boty nekdy.
ilci
25. kvě 2009
mě by spíš zajímalo, jak dítě naučit, že když chce spát nemá řvát, ale zavřít oči a usnout 😃
každé usínání provází děsný ječák, takže ho musím uklidňovat :-p
rezetkaautor
25. kvě 2009
Ahojte 😉. Leni, nene, jela jsem já s Tobísem a s kámoškou z Hranic a jejím malým a bylo to super 😉.
lenula.b
25. kvě 2009
Rez tak to je hlavní, že se vám líbilo 😉

jinak gratulujem k 3/4 roku 😉
ilci
25. kvě 2009
no jo, Tobís už zase slaví 😃
lenula.b
25. kvě 2009
a Rez bude mít za chvilku 40 tisíc příspěvků =-) to se taky musí oslavit... teda holka jak Ty to děláš? s náma tady neee 8-( tak kdes to prokafrala? 😃
ilci
25. kvě 2009
rez jede 😉
mě se fůra příspěvků smazal z beremka, když ze začátku se po smazání diskuze mazal i počet příspěvků té diskuze
to bych měla taky dost 😃
lenula.b
25. kvě 2009
tak to já nesleduju, na beremko jsem taky chodila, ale ani nevím, jestli se mi něco smázlo nebo ne... =-)
rezetkaautor
25. kvě 2009
Dyť já už sem nestíhám chodit 😃. Ale co my toho nakafraly na tom sraze, to bylo horší než tady 😃.
Jinak děkujeme, je to šílený, jak to letí, ať už se to zastavíííííííííííííííííííííí!!!
ilci
25. kvě 2009
leni a Verunce všechno nej k 11 měsícům
jsem si nevšimla, až teď |-|
lenula.b
25. kvě 2009
dík Ilči 😉 v poho 😉
rezetkaautor
25. kvě 2009
No jo, ty naše miminka jsou přesně o dva měsíce, to si pamatuju jak teď, když mi to Veru psala, když jsem jí psala, že se malej narodil 😃.
Blahopřejem, užívej poslední měsíc kojence 😃
ilci
25. kvě 2009
to mi připomnělo, že malýmu říkají tchánovci cca od 3-4 měsíce batole :-N
a hrozně se divili, že je ještě kojenec 😃
rezetkaautor
25. kvě 2009
No vidíš, jak je Mikeš dobrej 😃
ilci
25. kvě 2009
no jéje, v roce už to asi bude předškolák 😃 😃
rezetkaautor