• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
my máme doma odvlhčovač :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jouza se pořád ještě nevrátil :confused: :sweat_smile: snad dřív nepřileze zase ten brou :confused:
29. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak oni spolu samci dost zapasi, tak se mozna zdrzel..
29. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no tak to vážně čekám kdo přijde :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevim, jestli neni jouza znevyhodnen, prece jen nema takovy mohutny klepeta.... nebo jo ?
29. kvě 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mozna uz davno trha kopretiny
29. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha přišel Jouza :grinning:
29. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj ženy!!!
jdu letmo pozdravit!!! vidím tu alí - jak je, těhulíno???

a jdu pogratulovat k mírám a vahám - teda ženy, čím ty děti krmíte??? :grinning: kubouš je mušší váha :grinning:
viděla jsem fotky boříka - teda toho potkat v noci ve škodovce, přejdu na druhý chodník..slušný bicáky :grinning:
29. kvě 2009 ve 23:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera jsem se tu docetla o sunaru za polovinu ceny v intersparu, tak jsem dneska vyplenila obchod :grinning: uz tam toho po me moc nezbylo.. njn, hamiznost je hrozna vec
30. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé, pěkná nová fotka Zuzí, Kubulek je krásnej kluk :wink:.
Ti dám bicáky, je jen pevnej a dobře stavěnej :grinning: :grinning: :grinning:.
30. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak ode dneška nekojím, ale nesehnala jsem homeo, tak mám prsa jak dělový koule a bolí :frowning2:
30. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rez, tak se pokus si je sehnat, třeba i objednat - mě je v lékárně ráno objednali a odpoledne už je měli :wink: Vybrala jsem asi dvě balení, než to fakt zabralo a ukrutně to bolelo asi 5 dní... nahřívej ve sprše a trochu odstříkavej a vydrž :wink:
Mě zabírali i ledové obklady, chodila jsem s naledovanou plinkou na prsách jak degen :grinning: pošťačka na mě zírala, proč mám mokrý tričko a nepřevleču se :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Led, jo?Ok. Zkusím. Prej i tvaroh, ale ten zrovna nemám.
A už je mám objednaný, ale budou až v pondělí odpo :confounded:
30. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten led mi pomáhal na největší bolest, prostě jsem si je znecitlivěla, ale první dva dny jsem chodila asi co dvě hodiny do horké vany, abych mohla odstříkat a neudělal se zánět. Tvaroh by měl pomoci právě proti tomu zánětu. Vydrž, i když naprosto přesně vím, jaké to je :confounded: já tohle absolvovala přesně před 3mi měsíci...
30. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, vzdala jsem to dřív, už si s tím jen hrál a kousal mě. A vůbec mu to nechybí. Snad to bude fajn. Díky.
30. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kojila si i tak dost dlouho a jak mu to nechybí, tak se prostě nedá nic dělat... buď ráda, že jste se nedostali do stavu závisláčka a nebojovali jste s odstavením jako my :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No, mám trošku výčitky, ale vím, že mu to nevadí, on má raděj normiš jídílko.
A už jste obě OK odstavený?Zládla to?
30. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsme odstavený na 100% i když občas chodí a říká, že chce mlíčko a sahá mi na prsa :grinning: v noci tedy musím spát v tričku, protože jsem ji jednou přistihla, jak mě znásilňuje :astonished:

ale jinak to zvládla nad očekávání dobře. Sice to byl první tři noci a hlavně uspávání docela boj, ale zvládla to skvěle a dokonce spí od té doby celou noc v kuse :dizzy_face: občas se kolem 4h ráno přesune za námi, ale jinak chrní jak mimino. Konečně jsme se i my dočkali :sweat_smile:
30. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nádhera.
Ale tak je na to zvyklá, to je pud, to přejde :grinning:.
Tak jste se dočkali a teď bude druhý :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale když vidí kojit jinou maminku, tak nežebrá :grinning: ale občas vyzkouší, jestli neukápne třeba tatínkovi :grinning: naštěstí se naučila pít normální mlíčko, tak má alespoň nějakou náhradu.

druhý?????? to snad ani neeeeeeeeeeeeeeee :sweat_smile: :grinning:
30. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuá rez, škoda že je sobota..bych hned běžela na poštu a poslala ti je..to homeo..kdyby ti to stačilo v utery (pošlu v pondělí), tak napiš...
já s tím bojovala přes týden...homeo zabíralo částečně...co mi ale 100pro pomohlo, byla šalvěj....našla jsem si to info o ní později, když jsem fakt už tloukla prsama do zdi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...v lékárně si kup normálně šalvěj...a udělej si jeden hrnek ráno a jeden večer...do 2 dnů byla prsa pryč...(a už se bohužel nevrátila :frowning2: :grinning: ...)

a masíruj a sprchuj...myslim na tebe..až mě z toho začala bolet prsiska..
30. kvě 2009 ve 23:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...ted jsem si precetla, ze je v pondeli uz budes mit...ta homeo..no kdyby byl problem, napis, poslu..
30. kvě 2009 ve 23:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
cherub - co nikuska a ruka? uz je sadra dole?
30. kvě 2009 ve 23:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šalvěj jsem pila taky, ale jak jsem po dvou dnech z toho skoro blila a to se teprva vařila voda, tak jsem raději zůstala u těch homeo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta šlavěj je hnusná, to raději budu pít maliník... ale každému chutná něco jiného že :grinning:

Zuzi, sádra je dole, Nika s rukou hýe úplně normálně od první sekundy, takže žádné následky ani cvičení nehrozí. Teď už je vyplníme papír pro pojišťovnu a naplníme Nice kasičku proplacením úrazu :grinning:
31. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak to je dobre, ze je nikous zase zdravy a pripraveny na vylomeninky :wink:
31. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ji dám vylomeninky :angry: za pár týdnů jedeme na dovolenou a fakt nechci jet s nějakou sádrou kdekoliv :astonished: Tom má teď "zakázané" brusle, při našem štěstí by mu vjel někdo do dráhy a taky by jel zasádrovanej... moje mamka má sádru teď a to jede na dovču s námi... no máme veselo :grinning:

a ještě se děsím neštovic, prý řádí po celém lipníku a hlavně na našem sídlišti :confounded: Jindy by mi to bylo jedno, ale teď by se do odjezdu Nika vyléčit nejspíš nestihla, kdyby to dostala :rolling_eyes:
31. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, to by byl pech...
31. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženy ženy ženy....díy moc za rady. Šalvěj je fakt hnus, ale piju, osladím si to medem dycinky.
Zuzí, si hodná, snad je budu mít už zítra. A snad rychle zaberou. Já mám nejhorší pravý, levý skoro necítím, nevím proč. Tak masíruju, stříkám a tak. Ufff, nevěděla jsem, že to je taková dřina :frowning2:.
Ale Bořa ani nehlesl po prsu, kurnik...
31. kvě 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, potřebuju poradit nějakou hračku, která je docela těžká na přemýšlení a u které by se nenudil a rozvíjel se, zároveň aby třeba hrála nebo blikala nebo tak. On se u všeho nudí.
31. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz to nevim, u nas frci celkem cokoli, lzice na boty, pet flaska, budik... jako krom klas. hracek
31. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek