Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
ilci
29. kvě 2009
my máme doma odvlhčovač :-N
aguaverde
29. kvě 2009
Jouza se pořád ještě nevrátil =-) :-N snad dřív nepřileze zase ten brou =-)
daisy1
29. kvě 2009
tak oni spolu samci dost zapasi, tak se mozna zdrzel..
aguaverde
29. kvě 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 no tak to vážně čekám kdo přijde 😃 😃 😃 😃 😃
daisy1
29. kvě 2009
tak nevim, jestli neni jouza znevyhodnen, prece jen nema takovy mohutny klepeta.... nebo jo ?
daisy1
29. kvě 2009
a mozna uz davno trha kopretiny
aguaverde
29. kvě 2009
ha přišel Jouza 😃
zuhav
29. kvě 2009
hoj ženy!!!
jdu letmo pozdravit!!! vidím tu alí - jak je, těhulíno???

a jdu pogratulovat k mírám a vahám - teda ženy, čím ty děti krmíte??? 😃 kubouš je mušší váha 😃
viděla jsem fotky boříka - teda toho potkat v noci ve škodovce, přejdu na druhý chodník..slušný bicáky 😃
daisy1
30. kvě 2009
vcera jsem se tu docetla o sunaru za polovinu ceny v intersparu, tak jsem dneska vyplenila obchod 😃 uz tam toho po me moc nezbylo.. njn, hamiznost je hrozna vec
rezetkaautor
30. kvě 2009
Jéé, pěkná nová fotka Zuzí, Kubulek je krásnej kluk 😉.
Ti dám bicáky, je jen pevnej a dobře stavěnej 😃 😃 😃.
rezetkaautor
30. kvě 2009
Jinak ode dneška nekojím, ale nesehnala jsem homeo, tak mám prsa jak dělový koule a bolí 😞
cherub
30. kvě 2009
Rez, tak se pokus si je sehnat, třeba i objednat - mě je v lékárně ráno objednali a odpoledne už je měli 😉 Vybrala jsem asi dvě balení, než to fakt zabralo a ukrutně to bolelo asi 5 dní... nahřívej ve sprše a trochu odstříkavej a vydrž 😉
Mě zabírali i ledové obklady, chodila jsem s naledovanou plinkou na prsách jak degen 😃 pošťačka na mě zírala, proč mám mokrý tričko a nepřevleču se 😃 :-p
rezetkaautor
30. kvě 2009
Led, jo?Ok. Zkusím. Prej i tvaroh, ale ten zrovna nemám.
A už je mám objednaný, ale budou až v pondělí odpo :-S
cherub
30. kvě 2009
ten led mi pomáhal na největší bolest, prostě jsem si je znecitlivěla, ale první dva dny jsem chodila asi co dvě hodiny do horké vany, abych mohla odstříkat a neudělal se zánět. Tvaroh by měl pomoci právě proti tomu zánětu. Vydrž, i když naprosto přesně vím, jaké to je :-S já tohle absolvovala přesně před 3mi měsíci...
rezetkaautor
30. kvě 2009
No jo, vzdala jsem to dřív, už si s tím jen hrál a kousal mě. A vůbec mu to nechybí. Snad to bude fajn. Díky.
cherub
30. kvě 2009
kojila si i tak dost dlouho a jak mu to nechybí, tak se prostě nedá nic dělat... buď ráda, že jste se nedostali do stavu závisláčka a nebojovali jste s odstavením jako my 😃
rezetkaautor
30. kvě 2009
No, mám trošku výčitky, ale vím, že mu to nevadí, on má raděj normiš jídílko.
A už jste obě OK odstavený?Zládla to?
cherub
30. kvě 2009
jsme odstavený na 100% i když občas chodí a říká, že chce mlíčko a sahá mi na prsa 😃 v noci tedy musím spát v tričku, protože jsem ji jednou přistihla, jak mě znásilňuje :-o

ale jinak to zvládla nad očekávání dobře. Sice to byl první tři noci a hlavně uspávání docela boj, ale zvládla to skvěle a dokonce spí od té doby celou noc v kuse x-) občas se kolem 4h ráno přesune za námi, ale jinak chrní jak mimino. Konečně jsme se i my dočkali :-N
rezetkaautor
30. kvě 2009
Nádhera.
Ale tak je na to zvyklá, to je pud, to přejde 😃.
Tak jste se dočkali a teď bude druhý 😃 😃 😃
cherub
30. kvě 2009
ale když vidí kojit jinou maminku, tak nežebrá 😃 ale občas vyzkouší, jestli neukápne třeba tatínkovi 😃 naštěstí se naučila pít normální mlíčko, tak má alespoň nějakou náhradu.

druhý?????? to snad ani neeeeeeeeeeeeeeee :-N 😃
zuhav
30. kvě 2009
kuá rez, škoda že je sobota..bych hned běžela na poštu a poslala ti je..to homeo..kdyby ti to stačilo v utery (pošlu v pondělí), tak napiš...
já s tím bojovala přes týden...homeo zabíralo částečně...co mi ale 100pro pomohlo, byla šalvěj....našla jsem si to info o ní později, když jsem fakt už tloukla prsama do zdi :-p 😃 ...v lékárně si kup normálně šalvěj...a udělej si jeden hrnek ráno a jeden večer...do 2 dnů byla prsa pryč...(a už se bohužel nevrátila 😞 😃 ...)

a masíruj a sprchuj...myslim na tebe..až mě z toho začala bolet prsiska..
zuhav
30. kvě 2009
aha...ted jsem si precetla, ze je v pondeli uz budes mit...ta homeo..no kdyby byl problem, napis, poslu..
zuhav
30. kvě 2009
cherub - co nikuska a ruka? uz je sadra dole?
cherub
31. kvě 2009
Šalvěj jsem pila taky, ale jak jsem po dvou dnech z toho skoro blila a to se teprva vařila voda, tak jsem raději zůstala u těch homeo :-p ta šlavěj je hnusná, to raději budu pít maliník... ale každému chutná něco jiného že 😃

Zuzi, sádra je dole, Nika s rukou hýe úplně normálně od první sekundy, takže žádné následky ani cvičení nehrozí. Teď už je vyplníme papír pro pojišťovnu a naplníme Nice kasičku proplacením úrazu 😃
daisy1
31. kvě 2009
ahojky, tak to je dobre, ze je nikous zase zdravy a pripraveny na vylomeninky 😉
cherub
31. kvě 2009
já ji dám vylomeninky ]-( za pár týdnů jedeme na dovolenou a fakt nechci jet s nějakou sádrou kdekoliv :-o Tom má teď "zakázané" brusle, při našem štěstí by mu vjel někdo do dráhy a taky by jel zasádrovanej... moje mamka má sádru teď a to jede na dovču s námi... no máme veselo 😃

a ještě se děsím neštovic, prý řádí po celém lipníku a hlavně na našem sídlišti :-S Jindy by mi to bylo jedno, ale teď by se do odjezdu Nika vyléčit nejspíš nestihla, kdyby to dostala 8-(
daisy1
31. kvě 2009
no to jo, to by byl pech...
rezetkaautor
31. kvě 2009
ženy ženy ženy....díy moc za rady. Šalvěj je fakt hnus, ale piju, osladím si to medem dycinky.
Zuzí, si hodná, snad je budu mít už zítra. A snad rychle zaberou. Já mám nejhorší pravý, levý skoro necítím, nevím proč. Tak masíruju, stříkám a tak. Ufff, nevěděla jsem, že to je taková dřina 😞.
Ale Bořa ani nehlesl po prsu, kurnik...
rezetkaautor
31. kvě 2009
Holky, potřebuju poradit nějakou hračku, která je docela těžká na přemýšlení a u které by se nenudil a rozvíjel se, zároveň aby třeba hrála nebo blikala nebo tak. On se u všeho nudí.
daisy1
31. kvě 2009
toz to nevim, u nas frci celkem cokoli, lzice na boty, pet flaska, budik... jako krom klas. hracek