• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
rez - já snad poslední hračku koupila na vánoce...nemá to cenu. s šupletem plným hrnců či s cd přehravačem si vyhraje prostě dýl a víc ho to baví..k hračkám sahá v nouzi a vydrží u nich tak 5 až 10 minut nanejvýš...a baví ho navíc cizí hračky - v MC či u známých...takže neporadím...
..jo a kubouš miluje knížky..hlavně takové ty, jak se tam něco dá odklápět či s něčím se dá hýbat...u nich vydrží teda dlouho...a balon..
31. kvě 2009 ve 22:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě, taky ho baví, takové ty hračky nehračky,a le zdají se mi nebezpečné. Asi to prdím teda, on taky tak balon a auta a u toho stejně nevydrží :grinning:.
Díky.
Jinak mlíko už je skoro pryč, ani homeo jsem nepotřebovala. Jen mě trápily celou noc výčitky, že jsem ho odstavila brzo :angry:
1. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Rez já jsem odstavila Verču taky v 9,5 měsících...naštěstí ale problém s prsama jsem neměla absolutně žádnej...ne že by mi to vadilo :grinning:

no a hračky, Verča taky miluje knížky a pak klávesnici a ovladačea vlhčené ubrousky...
2. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurna tak my damy jsme jsme uz druhy den nemocny, a to tak, ze dost... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonce musim rict, ze jsem s terouskem prozila druhou nejhorsi noc (ta prvni byla v porodnici), kdy se budila po pulhodine a jecela...
2. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahote vsem:slight_smile:Je tady jeste nekdo?
2. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
halooo,haloo:slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem i nejsem :wink:
2. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky jsem i nejsem...já mám dnes pro změnu nejhorší den s verčou, jen vříská a vříská a to fakt že děsně, nevím co s ní, je to tím zubem, jelikož když jí dám mastičku, tak je chvilku klid, ale je to teda síla, to jsem nezažila, už mám hlavu jak škopek z toho řevu :frowning2:
2. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak terezka uz je dneska v klidu i pres teplotu, to jen ja tu lezim jak zdechlina a dite me vzdycky budi, kdyz prese me leze nebo me spara teplomerem v obliceji
2. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To my máme miláčka teda.
Ale máme nemocnýho tatika, má angínu, tak doufám, že to Bořik nechytí.
A zapsala jsem se do dalšího kurzu plavání, od září zas začínáme.
A babičku máme zas v nemocnici, teda moji babičku, Tobulovu prababičku...a říkala, že už chce umřít, ach jo :unamused:
2. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjn, stari neni sranda... Zdenek ted taky jezdi co chvili k rodičum, jeho tata ma 88 let, ale dost cupr teda byl do zimy, jako napr. jeho orezavani stromku a spravovani tranmu na strese mi delalo zle, no ale ted byl 2 mesice v nemocnici a je jak stin...
jinak terous si vzpomnel na dobry vychovani a chrni a chrni... :wink:
2. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě, bábrle byla jak rybička než si zlomila tu nohu...teď nechtěla doma jíst, dneska byla tak slabá, že nezvedla ani hlavu, tak je v nemocnici, ale neustále opakovala, že ji opustil Bůh a že chce umřít. Přitom nohu už má skoro zahojenou, jen ta debilní cukrovka, ne kterou jí příšli v jejích 84 letech. Celej život byla OK...
Je to nespravedlivý, takhle skončit neměla...
Aji se bojím za ní jít, prý je na tom špatně...nechci si ji tak pamatovat.
A co je Terce?
2. čer 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz my mame obe nejakou bronchitidu, ale diky antibiotikum uz vypadame lepe. jo a terezka se za ty dva dny co lezim zdokonalila vyrazne v samostatne chuzi, pac ona chce litat a chybely ji moje ruce, kdyz ja lezim jak zdechlina, tak s rozhodla postupovat samostatne :slight_smile:
3. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáši, všecko zlé je tedy k něčemu dobré, co?
My už máme nemocnou aj ségru a mě už taky škrábe v krku, snad to nechytne Bivoj... :unamused:
3. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, co to slyším, samej marod...
to u nás Verča včera šla spát až v 10 večer a vzhůru byla už ve 4 ráno a skákala po nás...přitom viditelně chtěla spát, furt dělala hají a pak se jak mátoha zvedala a zas po jednom z nás skočila a řekla hají, chvilku si poležela a zas se zvedala...no a tak furt dokola, pak na chvilku usnula a v 6:30 definitivní budíček...
3. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ooo, dnes me honil po ulici sikovny chlapik.... :wink: to uz se mi hooodne dlouho nestalo (nejmin od doby, co chodim s kocarkem :slight_smile: )
3. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, tak mi uz zas meli pohodovou noc, v 7,15 jsem tercu budila na antibiotika, tak snad uz bude lip
3. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda leno, nevim, jak u vas, u nas terca prdi na to rikat mama, ale slova na H ji jedou, to je porada ham, ham, nebo haf, sotva slysi na ulici psa.... to vase haji tam docela zapada
3. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm, to je jak u nás, samé ham, mňam, papu, ale mama neřekl už pěkně dlouho. Za to jak je tata doma, tak by se "utatovat" :grinning:
3. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, jsem zapomnela dodat ze sikovny chlapik byl zamestnanec pojistovny, zapomnela jsem neco podepsat, tak me nahanel s lejstrem :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak haji, ham a haf je u nás taky nejvíc frekventované a tata taky, jí řekneš "řekni mama" a ona "tata" a jak si na tom dává záležet...mama řekne jen když fňuká...
a už dělá prosim prosim, když něco chce...to ju naučil Tom, tak je na sebe hrdej... :grinning:
4. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baf
5. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
haf haf
5. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pražandy, Boskovičandy, Lipničandy a já nevím kdo ještě. HILFE!!
Kdybyte některá narazila na barvu 100% color od garnier v červené krabičce, potřebuju odstín XL1 /béžová blond/. Oni to asi přestali vyrábět a v Přerově už to není, tak kdyby někde měli poslední kusy, prosím myslete na mě a kupte mi aspoň 2, všecko zaplatím :grinning:
6. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok. mame podobnej problem, koupili jsme v hornbachu kuchynskou desku, ted jsme jeste potrebovali dokoupit prechodovou listu mezi deskou a zdi ve stejnem designu a oni to proste vyrusili - stahli z prodeje a vratili zpet....takze se tavsude ptam, chystam se napsat do vyroby ale nevim, nevim, pritom je to pasek tak za kilo...
6. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok Rez, mrknu u nás v drogišce :wink: A co mrknout po jiné barvě? :wink: Mě by se na tobě líbila nějaká platinová blond :dizzy_face:
6. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Market, to bych měla ještě dřív odrostlý. Tahle právě svěle a dlouho kryla a měla pěknej odstín /ne takovej ten odbarvenej žlutej/ to mi právě dělají ostatní :angry:.
6. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rez kde máš albika? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: a fotku a tak? :confused: :confused: :confused:
7. čer 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my se sli vcera tady kousek "za barak" projit a dneska budou na veceri smazeny zampiony
8. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdybych uz se neozvala, tak to zampiony nebyly...
8. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek