Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
zuhav
31. kvě 2009
rez - já snad poslední hračku koupila na vánoce...nemá to cenu. s šupletem plným hrnců či s cd přehravačem si vyhraje prostě dýl a víc ho to baví..k hračkám sahá v nouzi a vydrží u nich tak 5 až 10 minut nanejvýš...a baví ho navíc cizí hračky - v MC či u známých...takže neporadím...
..jo a kubouš miluje knížky..hlavně takové ty, jak se tam něco dá odklápět či s něčím se dá hýbat...u nich vydrží teda dlouho...a balon..
rezetkaautor
1. čer 2009
No právě, taky ho baví, takové ty hračky nehračky,a le zdají se mi nebezpečné. Asi to prdím teda, on taky tak balon a auta a u toho stejně nevydrží 😃.
Díky.
Jinak mlíko už je skoro pryč, ani homeo jsem nepotřebovala. Jen mě trápily celou noc výčitky, že jsem ho odstavila brzo ]-(
lenula.b
2. čer 2009
ahojky, Rez já jsem odstavila Verču taky v 9,5 měsících...naštěstí ale problém s prsama jsem neměla absolutně žádnej...ne že by mi to vadilo 😃

no a hračky, Verča taky miluje knížky a pak klávesnici a ovladačea vlhčené ubrousky...
daisy1
2. čer 2009
kurna tak my damy jsme jsme uz druhy den nemocny, a to tak, ze dost... :-p dokonce musim rict, ze jsem s terouskem prozila druhou nejhorsi noc (ta prvni byla v porodnici), kdy se budila po pulhodine a jecela...
blondatko30
2. čer 2009
Ahote vsem🙂Je tady jeste nekdo?
blondatko30
2. čer 2009
halooo,haloo:-)
daisy1
2. čer 2009
ja jsem i nejsem 😉
lenula.b
2. čer 2009
já taky jsem i nejsem...já mám dnes pro změnu nejhorší den s verčou, jen vříská a vříská a to fakt že děsně, nevím co s ní, je to tím zubem, jelikož když jí dám mastičku, tak je chvilku klid, ale je to teda síla, to jsem nezažila, už mám hlavu jak škopek z toho řevu 😞
daisy1
2. čer 2009
tak terezka uz je dneska v klidu i pres teplotu, to jen ja tu lezim jak zdechlina a dite me vzdycky budi, kdyz prese me leze nebo me spara teplomerem v obliceji
rezetkaautor
2. čer 2009
To my máme miláčka teda.
Ale máme nemocnýho tatika, má angínu, tak doufám, že to Bořik nechytí.
A zapsala jsem se do dalšího kurzu plavání, od září zas začínáme.
A babičku máme zas v nemocnici, teda moji babičku, Tobulovu prababičku...a říkala, že už chce umřít, ach jo :-|
daisy1
2. čer 2009
jjn, stari neni sranda... Zdenek ted taky jezdi co chvili k rodičum, jeho tata ma 88 let, ale dost cupr teda byl do zimy, jako napr. jeho orezavani stromku a spravovani tranmu na strese mi delalo zle, no ale ted byl 2 mesice v nemocnici a je jak stin...
jinak terous si vzpomnel na dobry vychovani a chrni a chrni... 😉
rezetkaautor
2. čer 2009
No právě, bábrle byla jak rybička než si zlomila tu nohu...teď nechtěla doma jíst, dneska byla tak slabá, že nezvedla ani hlavu, tak je v nemocnici, ale neustále opakovala, že ji opustil Bůh a že chce umřít. Přitom nohu už má skoro zahojenou, jen ta debilní cukrovka, ne kterou jí příšli v jejích 84 letech. Celej život byla OK...
Je to nespravedlivý, takhle skončit neměla...
Aji se bojím za ní jít, prý je na tom špatně...nechci si ji tak pamatovat.
A co je Terce?
daisy1
3. čer 2009
toz my mame obe nejakou bronchitidu, ale diky antibiotikum uz vypadame lepe. jo a terezka se za ty dva dny co lezim zdokonalila vyrazne v samostatne chuzi, pac ona chce litat a chybely ji moje ruce, kdyz ja lezim jak zdechlina, tak s rozhodla postupovat samostatne 🙂
rezetkaautor
3. čer 2009
Dáši, všecko zlé je tedy k něčemu dobré, co?
My už máme nemocnou aj ségru a mě už taky škrábe v krku, snad to nechytne Bivoj... :-|
lenula.b
3. čer 2009
ahoj holky, co to slyším, samej marod...
to u nás Verča včera šla spát až v 10 večer a vzhůru byla už ve 4 ráno a skákala po nás...přitom viditelně chtěla spát, furt dělala hají a pak se jak mátoha zvedala a zas po jednom z nás skočila a řekla hají, chvilku si poležela a zas se zvedala...no a tak furt dokola, pak na chvilku usnula a v 6:30 definitivní budíček...
daisy1
3. čer 2009
ooo, dnes me honil po ulici sikovny chlapik.... 😉 to uz se mi hooodne dlouho nestalo (nejmin od doby, co chodim s kocarkem 🙂 )
daisy1
3. čer 2009
joo, tak mi uz zas meli pohodovou noc, v 7,15 jsem tercu budila na antibiotika, tak snad uz bude lip
daisy1
3. čer 2009
teda leno, nevim, jak u vas, u nas terca prdi na to rikat mama, ale slova na H ji jedou, to je porada ham, ham, nebo haf, sotva slysi na ulici psa.... to vase haji tam docela zapada
rezetkaautor
3. čer 2009
Hm, to je jak u nás, samé ham, mňam, papu, ale mama neřekl už pěkně dlouho. Za to jak je tata doma, tak by se "utatovat" 😃
daisy1
3. čer 2009
joo, jsem zapomnela dodat ze sikovny chlapik byl zamestnanec pojistovny, zapomnela jsem neco podepsat, tak me nahanel s lejstrem 🙂
lenula.b
4. čer 2009
tak haji, ham a haf je u nás taky nejvíc frekventované a tata taky, jí řekneš "řekni mama" a ona "tata" a jak si na tom dává záležet...mama řekne jen když fňuká...
a už dělá prosim prosim, když něco chce...to ju naučil Tom, tak je na sebe hrdej... 😃
rezetkaautor
5. čer 2009
baf
daisy1
5. čer 2009
haf haf
rezetkaautor
6. čer 2009
Pražandy, Boskovičandy, Lipničandy a já nevím kdo ještě. HILFE!!
Kdybyte některá narazila na barvu 100% color od garnier v červené krabičce, potřebuju odstín XL1 /béžová blond/. Oni to asi přestali vyrábět a v Přerově už to není, tak kdyby někde měli poslední kusy, prosím myslete na mě a kupte mi aspoň 2, všecko zaplatím 😃
daisy1
6. čer 2009
ok. mame podobnej problem, koupili jsme v hornbachu kuchynskou desku, ted jsme jeste potrebovali dokoupit prechodovou listu mezi deskou a zdi ve stejnem designu a oni to proste vyrusili - stahli z prodeje a vratili zpet....takze se tavsude ptam, chystam se napsat do vyroby ale nevim, nevim, pritom je to pasek tak za kilo...
makelka
6. čer 2009
Ok Rez, mrknu u nás v drogišce 😉 A co mrknout po jiné barvě? 😉 Mě by se na tobě líbila nějaká platinová blond x-)
rezetkaautor
6. čer 2009
Market, to bych měla ještě dřív odrostlý. Tahle právě svěle a dlouho kryla a měla pěknej odstín /ne takovej ten odbarvenej žlutej/ to mi právě dělají ostatní ]-(.
makelka
7. čer 2009
Rez kde máš albika? =-) =-) =-) =-) =-) a fotku a tak? =-) =-) =-)
daisy1
8. čer 2009
tak my se sli vcera tady kousek "za barak" projit a dneska budou na veceri smazeny zampiony
daisy1
8. čer 2009
a kdybych uz se neozvala, tak to zampiony nebyly...

Začni psát odpověď...

Odešli