• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
tak ja jeste rok prdim na to tohle resit, kazdopadne na druhy mrne to asi nebude.
11. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se obavam, ze ve 3 letech mi dite do skolky nevemou, tak asi budu na pracaku... pac soukroma skolka a chodit do prace - to raci budu doma
11. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bude to s těma školkama čím dál horší :unamused: Máme na lednu mamču z Prahy, holčičku í teda do školky taky vzali od ledna, ale prej jen tak tak, už tak jsou narvaný. To samý nás, do školky nás opravdu vzali jen zázrakem, brali jen ročník 2006 a my jsme 6.ledna 2007 :confounded:
11. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mate fakt stesti teda
11. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ja se tim fakt zacnu zabyvat az za rok... treba nechtene otehotnim :slight_smile: tak stejne budu doma s obema deckama a je to :grinning:
11. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jaktože u vás berou děti i od ledna?
mně tady tvrdili, že děti se berou hromadně od září a ne při dovršení 3 let... :confused:
jako podle mě blbost, ale fakt mi to řekli...
11. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: nazdar :confused: :confused: já už koukám po soukromé školce teď :sweat_smile: :sweat_smile: snad do té doby něco bude :confused: je to děc no :rolling_eyes:

Leni myslím že u nás je to tak že ti dítě do školky sice vezmou od ledna ale stejně už od září musíš tu školku do toho ledna zaplatit aby ti jako drželi to místo :confused:
11. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vy už tady řešíte školky jo?
Dášo, ty dáš Terezku do soukromé?
Já chci taky soukromou, ale to bychom museli dělat já i MM 24 hodin denně.
11. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni my jsme přijatí od září, ale nastoupit můžeme až po dovršení 3 let, dřív ne :wink: Budem od září školku platit, v prosinci půjde Tobeš na zvykání na pár dní a pak od ledna naplno :wink:

Ali i soukromý školky jsou plný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda u nás určitě a Brno prej praská ve švech :confounded: Nechci ti brát iluze :rolling_eyes:
11. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč chceš soukromou Rez? :confused:

mě to u nás příjde dost zbytečný, chápala bych to, kdyby tu byl systém jako v Americe a soukromý vzdělávací systém tu fungoval, ale tady je to dost ojedinělý, soukromá základka? Je jich tu fakt málo a ještě bych řekla, že v nich moc rozdíl od státních není. Ale každýho věc :wink:
11. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chci aby měl anglinu, ale stejně to nezaplatím :wink:
11. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, od školky? Tak to myslím může chodit i do kroužku, my to právě pod záštitou školky máme :slight_smile: Tak uvidíme, jestli ho to bude bavit :wink:
11. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja prave do sokrome skolky jit nechci, nemam duvod. do skolky s dobrou povesti to mame z domu asi 10 vterin (pokud prave projizdi auto), takze nejraci bych tam, ale vzhledem k navalu si asi nebudu moct prilis vybirat :wink: amalej vasek byl taky v normal skolce a meli zakldni slovicka angliny a jinak se da fakt nejakyx krouzek. ale to fakt neresim ted.
11. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ted byly s terouskem hodinu a pul uvezneny v hornbachu, se prihnala bourka jako prase, tak uz tam zname vsecky papousky a kraliky :wink:
11. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky školku kousek, ne teda 10 vteřin, ale kousek :wink: Tak uvidíme

Ty jo Daisy nestraš, to se sem za chvíli přižene :confounded: :confounded: :confounded:
11. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
už řešíte školky?
no já z toho mám taky obavy, páč si budu hledat novou práci, do Ostravy denně s prckem to fakt nejde a jsem teda zvědavá, kde mi ho vemou, když nebudu mít potvrzení z práce, že po RD tam jdu zpátky
11. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takhle to je, platit od září, ale děcko vezmou až ve třech.... :angry:
no já mám snad ve školce místo rezervované, tchýně dělá ve škole, pod kterou spadá i školka...
makel, dík, tož je to už kus chlapa, no :wink:
Ilči u nás je to už aktual :grinning:

Leni to je tak hlavně kvůli místu, protože jsou narvaný školky, tak proto to tak je :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: ale zas lepší si to platit, než pak stvrdnout na pracáku :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Leni a nechci ti brát iluze, ale když nebude místo, tak ani tchýně nepomůže :frowning2:
11. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maky to já vím s tím místem, ale tak každej rok maj, tak jsem to jako myslela tak, že když budou brát, tak verču vezmou snad přednostně před ostatníma... :wink:
11. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silný ročníky začínají hlavně letos, od roku 2006 :wink:
11. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak třeba zas zvednou kapacitu, když ji nedávno snižovali...
11. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však uvidíš :wink:
11. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mak já se dívala na Olomouckou Anglickou školku a tam zas tak plno není :wink:
11. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dneska sem málem padla v makru u ryb :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali a to budeš prdě denně vozit do Olomouce? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: To je trocha z ruky ne? :wink: ALe je tam myslím francouzský gymnázium, to už bych viděla reálněji, to musí být super, ale musí být to dítko samoška nadaný na jazyky :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše mimouše bude nadaný a krásný po mě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak z ruky...po dálnici jsme tam za chvíli a když už budu dávat 10tis + jídlo měsíčně tak už mě to nezabije :grinning: :grinning: :grinning: ale Jouza říkal že je soukromá školka i v Hranicích tož uvidím kouknu po ní :confused:
11. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
prej chudák :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek