• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
nene pekla mu ho jeho ségra(dodělala teď cukrářku) a je to jen kulatej dort :confused: :confused: nechtěl nic napsat ani nic vymodelovat a přitom je šikovná :sweat_smile:

hele sranda to není pač je mi teď blbě :zipper_mouth: ještě že to bylo jen 30dkg :confused: :sweat_smile: kdyby to bylo víc tak se už nehnu :sweat_smile:
12. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budeš jao sud :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty jo, aby se ti tam pak vlezlo to dítě, když tam budeš mít tolik jídla :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: dítě mi všechno sežere pač mám už zase hlad :confused: :confused: :confused: :confused:
12. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty a jak budeš rodit, to půjdeš zrovna na císařa bo mládě bude mít 5kg :grinning:
12. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: :confused: snad ne já se uklidńuju že Jouza byl malinkej (měl 2,5kg po termínu) :confused: :confused: :confused:
12. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My jsme byli malí oba :grinning: a Bořivoj měl bezmála 4kg :grinning:
12. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: nestraš :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já nestraším, já varuju :grinning:. Počkej, až bude mít škytavku, tu měl Tobiášek furt, jak byl přežranej :grinning:.
12. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: zatím mívám škytavku jen já :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď sem zjistila že na tom dortu je taková ta mńamózní růžička z marcipánu či co to je a já ji chcíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :confused: :confused: :confused: :confused: moc chci :sweat_smile:
12. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: no toto :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
13. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
styďte se :angry: :grinning:
13. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně si představte že sem dnes vstávala o půl 8 :fearful: :astonished: ano čtete dobře je to slovy PŮL OSMÉ :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
13. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale už mám udělanej domácí vlašák :dizzy_face: domácí br.salát....vaří se mi polívka a smaží pangas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
13. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme nakonec 4 ty pomazánky na jednohubky :dizzy_face: :dizzy_face:
13. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dort to přežil ale dneska si to vynahradím :grinning: :grinning: :grinning:

včera sem akorát snědla Jouzovvi bonboňéru :sweat_smile: :confused: :confused: :grinning: :zipper_mouth:
13. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a cos ještě snědla? :grinning:
14. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano,
my uz jsme vzhuru, hec :wink:
15. čer 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno,

my až včil :wink:
15. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdarec
15. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem tu nikde na Garnier v cervene krabicce nenatrefila... teda byla jsem v Tete a DM
15. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam ze na nasich dubnovkach je prvni tehulina.... a ani nechtela byt :sweat_smile:
15. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo Daisy i u vás už to začíná jo? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn, snazilek ke tam vic, ale tahle zrovna s dalsim mimcem nespechala...
16. čer 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme včera tak s MM řešili, jako kdy druhý
a já říkala, že se mi taaaak nechce, znova ty začátky (a porod) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teď je to super :grinning:
16. čer 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus ženuše :wink:

včera mi nešel kůň tož sem vám nemohla napsat :confused:
16. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska možná se pojedeme kouknout na kočárky :dizzy_face:
včera sme byli v lipasu popřát tchýni :confused: :sweat_smile: :sunglasses:
a v neděli sme s jouzou byli na Helfu ....jeli sme z Lipasu vláčkem nahoru a pak zase zpět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: ale jako bomba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
v sobotu sme slavili jouzovi narozky a chudák přišel nato že až dítě bude mít 3,5 tak on bude mít 30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož vy vyspáváte či co tak já jdu snídat :dizzy_face: mám kafíčko a dortík :dizzy_face: (kafíčko samo bez kofeinu-Caro) :dizzy_face:
16. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
az moje dite bude mit 3,5, tak me bude................
16. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, zkratka, ve 30 jsem jeste o diteti ani neuvazovala :grinning:
16. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek