Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
ilci
16. čer 2009
daši a já jsem ještě starší 😉

Caro jsem pila při kojení a moc mi to nejelo, radši mám meltu
ale dortík k snídani je dobrej 😉
aguaverde
16. čer 2009
dáši 😃 😎

sem se nadlabala dortu a čokoládových kroasanů x-) a teď se mi tam smaží kuřecí se sýrem x-) a nové brambory x-)
aguaverde
16. čer 2009
ilči meltu mám taky ale když sem ji měla naposledy tak sem blila (poprvé za 13tt těhu :-N ) takže můžu jedině caro =-)
aguaverde
16. čer 2009
=-) sem si přecpala pupek x-) x-) x-) x-) x-)
lenula.b
16. čer 2009
ahojky, tak já jsem pila Vitakávu, ta mi jela při kojení, v těhu spíš kakao a čokoládu 😃
makelka
16. čer 2009
ahoj ahoj,

ty jo letí to, ALouši už jsi 15tt, ty volčo =-) =-) =-) =-) už máš nachystanou tašku do porodnice? 😃 😃 😃 😃

Já jsem pila normální kafe, jen 1 denně, a když jsem ještě měla chuť, tak jsem si dala Meltu s mlíkem x-) x-) x-)
aguaverde
16. čer 2009
čus buchty x-)

sme byli kouknout v jíčíně na ty kočárky a prdlačky tam maj 8-( ale měla sem pizzu Quatro formagi a k tomu nealko kokteilík carmen x-) x-) 😃 😃 😃 almi mi Jouza nechtěl objednat ]-( ]-( ]-( :-N 😃 a ještě sem spapala 6kinder vajíček :-N :-N :-N :-N =-) =-) =-) co to semnou udělá budu hlásit zítra 😃
aguaverde
16. čer 2009
mělo tam být alko mi Jouza nechtěl objednat 😉
aguaverde
16. čer 2009
Leni kakao sem měla v těhu naposledy snad jak sem ležela v nemocnici a to mi teda fakt nejelo :-p :-x

makouši čéče letí to co? =-) já taky čuměla =-) tašku nemám ale už se koukám po předporodních kurzech 😃
ilci
16. čer 2009
6 kinder vajíček?
tolik jsme snad nesnědla za celý život 😃 😃 😃

já se v těhu nějak přejedla ledovým salátem a tuňákem a od té doby to nemůžu ani vidět
daisy1
16. čer 2009
toz to mate v chovu nejakou kindrslépku, ci co?
daisy1
16. čer 2009
ja sezrala vzdycky vsechno, pred tehu, v tehu, po tehu.... akorat v tehu byl prisun laskomin od okoli zcela znatelny
aguaverde
16. čer 2009
no právě že já moc sladké co sem těhu nejím ale na ty kinder sem měla takovou chuť 😃 😃 😃 😃 😃 😃 =-) =-) =-) =-) =-)

no dáši s tou cenou kinder vajíček bych si pořídila i velkochov slépek co snáší kinder vajíčka =-)
makelka
16. čer 2009
Daisy, hoď pod tričko polštář a bude to zase lepší 😃

Ty jo Ali a co děláš s těma vnitřkama, skládáš pro malýho Jouzu? 😃
lenula.b
17. čer 2009
jo mamka když byla těhule, tak jí prej doktor řekl, že může hruškových vod (slabého kafe) vypít klidně i 6 denně a nemusí pít žádné náhražky...
to furt opakovala před Tomem, protože on byl zásadně proti tomu abych kafe pila, takže jsem si sem tam dala...
ilci
17. čer 2009
já napřed kafe nepila, páč mi z něj bylo zle, ale tak od půlky těhu tak 1 slabé denně jo

a teď ho zas piju pořádně, co nekojím, já jsem starý závislák :-p
daisy1
17. čer 2009
tak od 3 mesice jsem svoje ranni kafe s mlikem mela..
aguaverde
17. čer 2009
=-) =-) =-) =-) a pijete normální kafe nebo rospustné =-) =-) =-) já právě jedině pila neskafe a to půl lžičky kafe zalít do půlky hrnku vodou a zbytek mlíko .... =-) =-) :-N a pak jedině černý čaj ten sem mohla celý den :-N ale ten te´d nepiju vůbec koupila sem si místo toho bílej čaj a nic moc no 8-(

Leni mě taky Jouza zakazuje kafe,kofolu, hermelín, kupované saláty,paštiky, a čučká na vše co kupuje zda v tom není něco co nesmím =-) :-N a kupuje mi jedině kojeneckou vodu a když už mi chce udělat radost tak jedině jemně sycený rajec a 100% juice :-N
daisy1
17. čer 2009
😃 ja jela v rozpustnym, to je fakt, jinak piju turka
aguaverde
17. čer 2009
turek by mě zabil :-N 😃
lenula.b
17. čer 2009
já turka nepiju, jen rozpustné a pila jsem Nescafé espresso 😉
makelka
17. čer 2009
Ahojte,

Ali tak hermoš určo ne, ale jinak na ostatním nevidím moc problém, pokud to nepiješ po litrech, tak třeba sklinka kofoly? V létě točená super x-) x-) x-)

Leni mě to říkala mudra taky, že pokud piju rozpustné a ještě napůl s mlíkem, tak prej aj 6 denně, že to není kafe 😃 😃 😃 A já piju jenom rozpustný s mlíkem 😉 Turka nemám ráda, mi to nechutí :-S Jsem ho teď dostala na návštěvě a srkala jsem ho skoro 3 hodiny 😃 😃 😃 😃
daisy1
17. čer 2009
no jasan, kofola dela divy az kdyz kojis 😃
aguaverde
17. čer 2009
holky tak to vysvětlete Jouzovi :-N on mi tu kofolu prostě nedovolí pač je tam šíleně kofeinu =-) prý víc než v kávě (ale to někde psali takže to bude tak poloviční pravda) =-)

jinak mi dneska Jouza koupil na pupek ENJA od dermacolu tak snad to pomůže =-) smrdí to děsně tak snad učinek bude lepčejší =-)
daisy1
17. čer 2009
tak jestli pijes 5 litru kofoly denne, tak souhlasim z Jouzou a dovolila bych ti jen pul litru denne 😉
aguaverde
17. čer 2009
dáši :-N 5litrů 😃 já sem byla před těhu ráda když sem vypila 0,5l za den co sem těhu piju furt pač Jouza jinak prudí :-N takže teď piju tak 3-4l =-) ale mám pocit že to stejně všechno vyčůrám =-) 😃 😃 😃 😎
aguaverde
17. čer 2009
jinak sem papala 😃 měla sem plátkový sýr (uzený), kilo nektarinek x-) asi 6 meruněk x-) x-) koblih s pudinkem a druhý s nugetou x-) a kedlub 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 =-) =-) =-) =-) nevím kdo to sežral ale já mám pořád hlad =-)
aguaverde
17. čer 2009
jinak sem se čučkala na komplety do porodnice pro mimišátko a už mám vybranej x-)
aguaverde
17. čer 2009
a přišla sem na to že všechny tu máte letní mimouše 😕 (až na makelínu ta je zase vyjímka) takže budu jedin´á tady kdo tu má zimní mimišátko 😕
aguaverde
17. čer 2009
ještě teda ilči ale ta je zase podzimní =-)