• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
daši a já jsem ještě starší :wink:

Caro jsem pila při kojení a moc mi to nejelo, radši mám meltu
ale dortík k snídani je dobrej :wink:
16. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši :grinning: :sunglasses:

sem se nadlabala dortu a čokoládových kroasanů :dizzy_face: a teď se mi tam smaží kuřecí se sýrem :dizzy_face: a nové brambory :dizzy_face:
16. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči meltu mám taky ale když sem ji měla naposledy tak sem blila (poprvé za 13tt těhu :sweat_smile: ) takže můžu jedině caro :confused:
16. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: sem si přecpala pupek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já jsem pila Vitakávu, ta mi jela při kojení, v těhu spíš kakao a čokoládu :grinning:
16. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ahoj,

ty jo letí to, ALouši už jsi 15tt, ty volčo :confused: :confused: :confused: :confused: už máš nachystanou tašku do porodnice? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem pila normální kafe, jen 1 denně, a když jsem ještě měla chuť, tak jsem si dala Meltu s mlíkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus buchty :dizzy_face:

sme byli kouknout v jíčíně na ty kočárky a prdlačky tam maj :rolling_eyes: ale měla sem pizzu Quatro formagi a k tomu nealko kokteilík carmen :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: almi mi Jouza nechtěl objednat :angry: :angry: :angry: :sweat_smile: :grinning: a ještě sem spapala 6kinder vajíček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: co to semnou udělá budu hlásit zítra :grinning:
16. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo tam být alko mi Jouza nechtěl objednat :wink:
16. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni kakao sem měla v těhu naposledy snad jak sem ležela v nemocnici a to mi teda fakt nejelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:

makouši čéče letí to co? :confused: já taky čuměla :confused: tašku nemám ale už se koukám po předporodních kurzech :grinning:
16. čer 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
6 kinder vajíček?
tolik jsme snad nesnědla za celý život :grinning: :grinning: :grinning:

já se v těhu nějak přejedla ledovým salátem a tuňákem a od té doby to nemůžu ani vidět
16. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
toz to mate v chovu nejakou kindrslépku, ci co?
16. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sezrala vzdycky vsechno, pred tehu, v tehu, po tehu.... akorat v tehu byl prisun laskomin od okoli zcela znatelny
16. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že já moc sladké co sem těhu nejím ale na ty kinder sem měla takovou chuť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

no dáši s tou cenou kinder vajíček bych si pořídila i velkochov slépek co snáší kinder vajíčka :confused:
16. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daisy, hoď pod tričko polštář a bude to zase lepší :grinning:

Ty jo Ali a co děláš s těma vnitřkama, skládáš pro malýho Jouzu? :grinning:
16. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mamka když byla těhule, tak jí prej doktor řekl, že může hruškových vod (slabého kafe) vypít klidně i 6 denně a nemusí pít žádné náhražky...
to furt opakovala před Tomem, protože on byl zásadně proti tomu abych kafe pila, takže jsem si sem tam dala...
17. čer 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já napřed kafe nepila, páč mi z něj bylo zle, ale tak od půlky těhu tak 1 slabé denně jo

a teď ho zas piju pořádně, co nekojím, já jsem starý závislák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak od 3 mesice jsem svoje ranni kafe s mlikem mela..
17. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: :confused: a pijete normální kafe nebo rospustné :confused: :confused: :confused: já právě jedině pila neskafe a to půl lžičky kafe zalít do půlky hrnku vodou a zbytek mlíko .... :confused: :confused: :sweat_smile: a pak jedině černý čaj ten sem mohla celý den :sweat_smile: ale ten te´d nepiju vůbec koupila sem si místo toho bílej čaj a nic moc no :rolling_eyes:

Leni mě taky Jouza zakazuje kafe,kofolu, hermelín, kupované saláty,paštiky, a čučká na vše co kupuje zda v tom není něco co nesmím :confused: :sweat_smile: a kupuje mi jedině kojeneckou vodu a když už mi chce udělat radost tak jedině jemně sycený rajec a 100% juice :sweat_smile:
17. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ja jela v rozpustnym, to je fakt, jinak piju turka
17. čer 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
turek by mě zabil :sweat_smile: :grinning:
17. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já turka nepiju, jen rozpustné a pila jsem Nescafé espresso :wink:
17. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Ali tak hermoš určo ne, ale jinak na ostatním nevidím moc problém, pokud to nepiješ po litrech, tak třeba sklinka kofoly? V létě točená super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Leni mě to říkala mudra taky, že pokud piju rozpustné a ještě napůl s mlíkem, tak prej aj 6 denně, že to není kafe :grinning: :grinning: :grinning: A já piju jenom rozpustný s mlíkem :wink: Turka nemám ráda, mi to nechutí :confounded: Jsem ho teď dostala na návštěvě a srkala jsem ho skoro 3 hodiny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasan, kofola dela divy az kdyz kojis :grinning:
17. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to vysvětlete Jouzovi :sweat_smile: on mi tu kofolu prostě nedovolí pač je tam šíleně kofeinu :confused: prý víc než v kávě (ale to někde psali takže to bude tak poloviční pravda) :confused:

jinak mi dneska Jouza koupil na pupek ENJA od dermacolu tak snad to pomůže :confused: smrdí to děsně tak snad učinek bude lepčejší :confused:
17. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jestli pijes 5 litru kofoly denne, tak souhlasim z Jouzou a dovolila bych ti jen pul litru denne :wink:
17. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši :sweat_smile: 5litrů :grinning: já sem byla před těhu ráda když sem vypila 0,5l za den co sem těhu piju furt pač Jouza jinak prudí :sweat_smile: takže teď piju tak 3-4l :confused: ale mám pocit že to stejně všechno vyčůrám :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
17. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak sem papala :grinning: měla sem plátkový sýr (uzený), kilo nektarinek :dizzy_face: asi 6 meruněk :dizzy_face: :dizzy_face: koblih s pudinkem a druhý s nugetou :dizzy_face: a kedlub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: :confused: :confused: :confused: nevím kdo to sežral ale já mám pořád hlad :confused:
17. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak sem se čučkala na komplety do porodnice pro mimišátko a už mám vybranej :dizzy_face:
17. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přišla sem na to že všechny tu máte letní mimouše :fearful: (až na makelínu ta je zase vyjímka) takže budu jedin´á tady kdo tu má zimní mimišátko :fearful:
17. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě teda ilči ale ta je zase podzimní :confused:
17. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek