• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
jj, já jsem podzimní, tak musím mít i podzimní dítě :grinning:
17. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči :dizzy_face: :grinning: no já sem prosincová tak bude taky prosinčátko :grinning:
17. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, jak sis to pěkně naplánovala :wink:
17. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci no já ne to si naplánoval mimouš :grinning:
17. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si naplánovala 10.10. a potvůrka čekal až do 11. :grinning:
17. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si plánuju porodit v termínu podle PM tj.12.12 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukala sem na fotky z helfu :confused: a koukám zrovna na fotku co mi Jouza aktivně vyfotil břuch :sweat_smile: a říkám "fuj mám špinavej monitor na noťasu :stuck_out_tongue_closed_eyes: " tož ho drhnu jak divá....monitor už se leskne líp jak v reklamě :confused: a tečky tam sou furt....tož zaostřím a to mám drobky na tričku na fotce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož sem aspoň preventivně vydrhla noťas no :grinning:
17. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobrý :grinning:

no, on se narodil přesně podle PMS, ale já plánovala jiný datum no, páč já jsem zase 11.11. :grinning:
17. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale já mám Zimní dítě :confused: :confused: :confused: :confused:
17. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, jaký bude mít to mrně příjmení? :confused: Po tobě nebo po Jouzovi? :confused: :confused: :confused: :confused:

Dobrou ženy :wink:
18. čer 2009 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

nikde nikdo, Alouš si dneska v klidu spí :sunglasses:

Krásný den ženy a užijte si toho krásnýho sluníčka, zítra má být už zase hnusně :angry: :angry: :angry:
18. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn a my se chystali na Sazavu
18. čer 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
makelíno však sem psala že si zase vyjímka ne :angry: :grinning: :grinning:

jinak dneska nemáš pravdu v klidu sem si nespala pač u nás spala ségra a vstávala sem o půl 6 abych jí nachystala svačinu a vykopla ji :sunglasses: kupodivu mi to problém žádný nedělalo a jouza si ze mě dělal srandu že je to jak vstávat k mimču :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:

jinak už mě z vedlejší vesnice sledují i tady :rolling_eyes: ale co nadělám že......ať si klidně trhnou nohou taťkovi sem to už oznámila tak naši to už ví a zbytek ať se třeba poserinká z těch pomluv :grinning:
18. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic pudu do vany oholit si nohy a umýt hlavu
18. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
proc z pomluv?
jo a jestli jsi segre mazala chlaba i v 1 a ve 4 rano, tak jo, to ma Jouza pravdu s tim vstavanim k mimcu :grinning:
18. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
čéče dáši v jednu sem se šla teprv koupat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asla sem kolem druhé a ve 3 sem byla na wc a pak už sem spala jak zabitá do té půl 6 :grinning:
18. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši pač ti lidi co si vymyslej je až neskutečný :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: od toho že já mám rakovinu (jen proto že sem byla na preventivní u gyn.), přes to že Jouza musí na operaci srdce jinak do konce tohoto roku umře :rolling_eyes: nebo že bydlíme u tchýně aby sme šetřili na tu operaci ....až po to že čekáme mimouše v říjnu (to se říkala v březnu kdy sem ani těhu být ještě nemohla :grinning: )
18. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je pohoda trenink
18. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši já si právě myslela že budu jak zabitá ale právě naopak v 7 ségra odjela a já si šla lehnout a uplně v klídku...žádný že by mi to vadilo, nebo že bych byla ospalá :confused: až mě to udivuje :confused:
18. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, co ja se dozvidala na sebe jak ziju, co vedely decka ve skole, jsem nekdy zirala kdo jsem a co vsechno stihnu :grinning:
dneska máme rajskou s knedlíkem :dizzy_face: sem se těšila na dnešní oběd už včera :dizzy_face: :grinning:
a treba bude mimous v rijnu :wink:
dáši já už se tomu jen směju fakt :grinning: :grinning: :grinning: co jiného že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši nestraš v říjnu to čeká brácha a já chci rodit 12.12 :grinning:
18. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo, ja poslala tatinka s tercou nakoupit, asi potreti v zivote sli nakoupit oni 2, tak se chystam delat pstruhy
18. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ne přímo brácha :grinning:
:stuck_out_tongue_closed_eyes: ryby nepapinkám...jedině pangase :sweat_smile: (tímto uctivě zdravím mkouše která mě do něj donutila) :sweat_smile: :grinning:
jooo, ja kdyz si vzpomenu na termin 21.4 a pak jsem doktora ukecava, ze nechci kvetnatko....
18. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
samo makouše :angry: :grinning: mi nějak ta klávesnice blbne co sem z ní vytřepala ty tuny drobků :confused:
18. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek