Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
ilci
17. čer 2009
jj, já jsem podzimní, tak musím mít i podzimní dítě 😃
aguaverde
17. čer 2009
ilči x-) 😃 no já sem prosincová tak bude taky prosinčátko 😃
ilci
17. čer 2009
no vidíš, jak sis to pěkně naplánovala 😉
aguaverde
17. čer 2009
ilci no já ne to si naplánoval mimouš 😃
ilci
17. čer 2009
já si naplánovala 10.10. a potvůrka čekal až do 11. 😃
aguaverde
17. čer 2009
já si plánuju porodit v termínu podle PM tj.12.12 😃 😃 😃 😃 😃
aguaverde
17. čer 2009
koukala sem na fotky z helfu =-) a koukám zrovna na fotku co mi Jouza aktivně vyfotil břuch :-N a říkám "fuj mám špinavej monitor na noťasu :-p " tož ho drhnu jak divá....monitor už se leskne líp jak v reklamě =-) a tečky tam sou furt....tož zaostřím a to mám drobky na tričku na fotce 😃 😃 😃 😃 😃
aguaverde
17. čer 2009
tož sem aspoň preventivně vydrhla noťas no 😃
ilci
17. čer 2009
tak to je dobrý 😃

no, on se narodil přesně podle PMS, ale já plánovala jiný datum no, páč já jsem zase 11.11. 😃
makelka
17. čer 2009
Ale já mám Zimní dítě =-) =-) =-) =-)
makelka
17. čer 2009
Ali, jaký bude mít to mrně příjmení? =-) Po tobě nebo po Jouzovi? =-) =-) =-) =-)

Dobrou ženy 😉
makelka
18. čer 2009
Dobré ráno,

nikde nikdo, Alouš si dneska v klidu spí 😎

Krásný den ženy a užijte si toho krásnýho sluníčka, zítra má být už zase hnusně ]-( ]-( ]-(
daisy1
18. čer 2009
njn a my se chystali na Sazavu
aguaverde
18. čer 2009
makelíno však sem psala že si zase vyjímka ne ]-( 😃 😃

jinak dneska nemáš pravdu v klidu sem si nespala pač u nás spala ségra a vstávala sem o půl 6 abych jí nachystala svačinu a vykopla ji 😎 kupodivu mi to problém žádný nedělalo a jouza si ze mě dělal srandu že je to jak vstávat k mimču 😃 😃 😃 😎

jinak už mě z vedlejší vesnice sledují i tady 8-( ale co nadělám že......ať si klidně trhnou nohou taťkovi sem to už oznámila tak naši to už ví a zbytek ať se třeba poserinká z těch pomluv 😃
aguaverde
18. čer 2009
no nic pudu do vany oholit si nohy a umýt hlavu
daisy1
18. čer 2009
proc z pomluv?
jo a jestli jsi segre mazala chlaba i v 1 a ve 4 rano, tak jo, to ma Jouza pravdu s tim vstavanim k mimcu 😃
aguaverde
18. čer 2009
čéče dáši v jednu sem se šla teprv koupat 😃 😃 😃 😃 asla sem kolem druhé a ve 3 sem byla na wc a pak už sem spala jak zabitá do té půl 6 😃
aguaverde
18. čer 2009
dáši pač ti lidi co si vymyslej je až neskutečný 8-( 8-( 8-( od toho že já mám rakovinu (jen proto že sem byla na preventivní u gyn.), přes to že Jouza musí na operaci srdce jinak do konce tohoto roku umře 8-( nebo že bydlíme u tchýně aby sme šetřili na tu operaci ....až po to že čekáme mimouše v říjnu (to se říkala v březnu kdy sem ani těhu být ještě nemohla 😃 )
daisy1
18. čer 2009
no tak to je pohoda trenink
aguaverde
18. čer 2009
dáši já si právě myslela že budu jak zabitá ale právě naopak v 7 ségra odjela a já si šla lehnout a uplně v klídku...žádný že by mi to vadilo, nebo že bych byla ospalá =-) až mě to udivuje =-)
daisy1
18. čer 2009
no, co ja se dozvidala na sebe jak ziju, co vedely decka ve skole, jsem nekdy zirala kdo jsem a co vsechno stihnu 😃
aguaverde
18. čer 2009
dneska máme rajskou s knedlíkem x-) sem se těšila na dnešní oběd už včera x-) 😃
daisy1
18. čer 2009
a treba bude mimous v rijnu 😉
aguaverde
18. čer 2009
dáši já už se tomu jen směju fakt 😃 😃 😃 co jiného že 😃 😃 😃 😃
aguaverde
18. čer 2009
dáši nestraš v říjnu to čeká brácha a já chci rodit 12.12 😃
daisy1
18. čer 2009
jooo, ja poslala tatinka s tercou nakoupit, asi potreti v zivote sli nakoupit oni 2, tak se chystam delat pstruhy
aguaverde
18. čer 2009
teda ne přímo brácha 😃
aguaverde
18. čer 2009
:-p ryby nepapinkám...jedině pangase :-N (tímto uctivě zdravím mkouše která mě do něj donutila) :-N 😃
daisy1
18. čer 2009
jooo, ja kdyz si vzpomenu na termin 21.4 a pak jsem doktora ukecava, ze nechci kvetnatko....
aguaverde
18. čer 2009
samo makouše ]-( 😃 mi nějak ta klávesnice blbne co sem z ní vytřepala ty tuny drobků =-)

Začni psát odpověď...

Odešli