• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
dáši tak mě by nevadilo rodit ani 24.12 ale jedině až po večeři a dárečkách :grinning:
18. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mám na stole kafíčko a croasanty :dizzy_face: tož jdu dlabat :dizzy_face:
18. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaká je lepší madračka do postýlky? :confused:

kokos-molitan-kokos

nebo

kokos-pohanka :confused:
18. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
se zase flákáte co :angry: :grinning:
18. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali ale to by bylo mimi chůdě, narozeniny a Vánoce v jeden den :unamused: Tobeš má narozeniny hned po Vánocích a aj tak je to o ničem, už mu babičky začly ty dárky spojovat :unamused: To jsem říkala, že dělat teda nebudeme, že chci, aby to měl jako všichni :dizzy_face: Ale v sobotu si kupodivu všichni vzpomněli, že má svátek :dizzy_face:

Kafe už mám aj v sobě :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alouši na to bych se šla zeptat do obchodu :wink:
18. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
makelíno neboj nikdy bych neochudila dítě o narozky :sunglasses: dostávalo by dárky dvakrát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
18. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže když sme byli se koukat na ty kočárky tak ta baba v tom obchodě jen co sme přišli na mě vrhla pohled co tam lezu :pensive: takže už do obchodů nelezu a pěkně objednám přes net :sweat_smile:
18. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale aj tak je to pakárna, radši se modli za dřívější datum, ať si to užije dvakrát a ne v jeden den :wink:
18. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se modlím za toho 12.12 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ale když bude remcat že má tak blbě narozky tak mu otřu o hlavu že se měl uhnízdit dřív..... :grinning:
18. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali lepší je si to vyzkoušet v obchodě a pak si to objednat přes net, tak to dělám já :grinning: :grinning: :grinning: xko jsem si taky nechala předvést, projela se s ním po obchodě, atd a pak si ho koupila přes net o litr levněji :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak jj tak sme to chtěli udělat s tím kočárkem bohužel ten ABC nikde nemaj :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no kdyžtak kouknu v globusu tam v tom obchůdku pro mimi je paní vždy ochotná :dizzy_face: i když sem těhu nebyla tak vše vysvětlila :dizzy_face:
18. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, delam to podobne jak makous :wink: i s domacimi spotrebici a tak...
18. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši tak s elektrospotřebiči to děláme taky tak protože v obchodě když sou v akci tak stejně bývají minimálně o 2tis dražší než na netu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky to tak dělám a mám skoro všechnu výbavičku přes net, krom postýlky

my máme kokos - pohanka
18. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my máme taky kokos-pohanka :wink:
jo a Ali my jsme byli na veletrhu v Brně, tam jsme si kočár omrkli a pak koupili v broučkovi...
18. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Leni přesně tenhle :dizzy_face: si zlato že si to pamatuješ :dizzy_face:
18. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je možné že bych cítila kopnutí :confused:
18. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem seděla a najenou taková duna mi do břicha :fearful: :confused: ale jen jedna a prdíky to nebyly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: jinak Leni my veletrh už nestihnem :sweat_smile: leda že bych ty dva měsíce do unora přenášela :grinning:
18. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jouza mi napouští bazén :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: sice jen tu tampu na terase pač než se postaví na zahradě to naše plivátko tak se musí shodit 16m smrk :rolling_eyes: a chcou ho zhazovat zrovna na místo kde by byl bazén :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ti nevim, alousi, ja citila prvni kopnuti ve 21.tydnu, tusim ze pisou ze po 18. tydnu je to mozny.jinak kolem 15 tydne se mi ruzne boulila takova fazolka mezi kyclema, jako bylo videt jak tam ve me plave :wink:
18. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: čéče tož já vám nevím :confused: počkám a pak to srovnám opravdovýma kopancema :grinning:
18. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi tak, to za par tydnu pravy kopance kazdopadne poznas
ja kdyz jsem v zaveru tehotenstvi jezdila do Prahy a cetla jsem si, tak mi dite vykopavalo knizku z ruk
18. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši :grinning: já naštěstí nečtu :grinning: leda tak jídloby mi vykopávalo to jo :sweat_smile:
18. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a víte co sem si našla za neřest místo hermelínu :confused:

melounový mentos :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda u melounu to ani nestálo ale je to mega dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a dneska si dáme do nosu čerstvý melounek :dizzy_face:
18. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali jsem si ho zapamatovala, jelikož se mi taky líbil, sice 4tec, ale nakonec máme jinej, ale když jsme si pro něj šli, tak nám dali tenhle, protože objednali špatnej a pak doobjednávali ten správnej... :grinning:
18. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sem udělala další várku té dřeně a nemám to už kam dát :confused:
18. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek