Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
aguaverde
19. čer 2009
Rez kdyby si byla na pracáku tak ti myslím dají do začátku 50tis na koupi vybavení a tak (koleg.to tak dělala že šla jako na pracák a pak šla zase podnikat a dostala to 😃 ) ale ty nervy nevím nevím kde se dají sehnat taky bych ze dvoje potřebovala 😃
rezetkaautor
19. čer 2009
No právě...
Já bych si to nechala jako bokovku u práce. Chtěla bych jenom malilinkatej obchůdek s látkovýma plínečkama a eko výrobkama pro dětičky,no...jenže jak začít a kde a čím s kým. Je to na prd...
lenula.b
19. čer 2009
Rez Ty jsi šla vydělávat jo? =-) ses ani nepochlubila...

já bych taky podnikala, ale nemám kapitál 😞
lenula.b
19. čer 2009
a to počasí mě teda dost sejří, jelikož zítra máme oslavu Verčinýho roku :-|
rezetkaautor
19. čer 2009
Jj, od středy, do příštího pátku jsem tu.
Zítra to slavíte?No, vybrali jste si blbě, má být hnusně. Mamka má narozky v neděli zas.
aguaverde
19. čer 2009
Rez možná kdybys první rozjela jen e-schop s těma plínečkama a pak kdyžtak i malinkej obchůdek v přerově tak by to šlo ne?? =-)
rezetkaautor
19. čer 2009
možná, ale takových eshopů je :-|
aguaverde
19. čer 2009
Rez no jo já vím :-| dneska je to těžký no....ale já bych tě všude doporučovala 😃
aguaverde
19. čer 2009
my sme zase s jouzou přemýšleli o kavárně v hranicích pro maminky s dětma pač tady nic není takového :-N =-)
rezetkaautor
19. čer 2009
To bys byla hodná 😃.
Jj, kavárna je taky fajn. Ty jo, něco takovýho by mohlo být i v v Přerově, tu pak udělejte pobočku 😃
aguaverde
19. čer 2009
😃 Rez 😃 😃 😃 😃 😃 no právě že tady u nás sice dobrá kavárna je ale v patře takže maminy s dětma se tam nedostanou a jinak je tu už jen pizza tam kočárky nesmí a hospody 8-( tak by to možná i vyšlo 😃 tož uvidíme třeba časem 😃
rezetkaautor
19. čer 2009
Teď za mnou byl myšenáček, šli ze ségrou ven. Já teda obdivuju ženský, co svoje dítě píchnou do jeslí, bez něho to jsou muka.
daisy1
19. čer 2009
zeny, jak vcil na tej morave?
rezetkaautor
19. čer 2009
chčije
daisy1
19. čer 2009
dobra zprava
tak to se vychcije nez dojedem 😉
rezetkaautor
19. čer 2009
no, nechci tě zklamat, ale má tak být celej vík 😃
aguaverde
19. čer 2009
tak tak dáši Jouza koukal na radar a nevypadá to že by přestalo 😃
daisy1
19. čer 2009
no my taky koukali na radar a od zitrka to vydime na prehanky pouze. Nu coz. Za hodinu valime. Aspon si deti uziji bahynka 😉
aguaverde
19. čer 2009
Dáši tak bahení koupele sou teď v módě 😎

no nic si asi už na cestě tak ať vám moc neprší 😉
ilci
19. čer 2009
já si říkala, kde je rez konec, jestli není na lepším
a je 😃 😃
rezetkaautor
19. čer 2009
No Ili, na lepším, no 😃
A už mám Manducu a je prostě.... x-) x-) x-)
aguaverde
20. čer 2009
=-) Holky okna asi jako těhotná umývat nemůžu co? =-) 8-( 8-( a já mám dnes náladu že bych něco dělala 8-(
aguaverde
20. čer 2009
ženy kdyby ste někde narazily na těhu 3/4 rifle ve velikosti 26 (neboli 34-36) tak mi dejte prosím prosím vědět x-) x-) x-) x-)
aguaverde
20. čer 2009
Rez,
ty sis myslím kupovala tyhle kalhoty v těhu že???za negativní tripply =-) (myslím tedy)

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23440888&tab=9

jak se ti v nich chodilo? =-) jsou lehoučké? =-)
ilci
20. čer 2009
tak to je super, že je manduca super 🙂

já v těhu drhla okna od malty a různých sajrajtů, jak nám dělali reko, jedno okno i 3-4hodiny, ale pak jsem měla pěkné křeče, takže radši piánko
rezetkaautor
20. čer 2009
Ty máš pamatováka 😃
Jo, jsou skvělé. Už je má Kájova sestřenka, která čeká mimíska na začátku listopadu, takže jedou druhou vlnu 😃 a furt jsou super a navíc bílé!!! 😃
Hele Ili, nešlas dneska s Manducou? Manža říkal, že viděl paní s béžovou mandou.
aguaverde
20. čer 2009
Rez díky tak si je asi objednám pač už se do ničeho nevlezu...těhu rifle už sem objednala ale potřebuju něco volnějšího.....a ještě ty 3/4

díky x-)
makelka
20. čer 2009
Ty jo Alouši, ten tvůj špek už je teda mega =-) =-) =-) =-) =-) x-)

Rez a do podnikání běž, schvaluju x-)
aguaverde
20. čer 2009
Makelííííno jakej špek ]-( 😃 😃 😃 mimoušek snad ne 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
makelka
20. čer 2009
Já vidím, jenom špek 😃 😃 😃