• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
tak prckovi pro změnu asi začaly růst zuby, včera jsem mu cosi objevila v puse a v noci měl pěkný ječák
co zabírá na prořezávání?

rez, tak aspoň že "jen" chřipka
je fakt, že ta změna počasí je na nic
22. čer 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči co zabírá na zuby netuším ale soucítím s Mikešem pač mám prořezanej taky jeden zub moudrosti a dál neroste a docela to bolí :sweat_smile:
22. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Ilči nám dali v lékárně mundisal gel a docela se po něm vždycky Verča uklidní :wink:
nám vylezl 4. zub 19. 6.
22. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky jsem to porovnávala podle svých zubů moudrosti
s tím jedním jsem svého času chodila denně do nemocnice na prořezávání a zbytek dne strávila spaním v posteli, abych tu bolest zaspala

mě vždycky zuby rostly tak 3-4 roky :grinning:
22. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chjo, dala jsem mu panadol a stejně má furt horečku. Včera nám napsali čípky a aibalgin sirup, tak teď nevím, jak to kombinovat. Každopádně jsem mu ten čípek teď dala, tak uvidíme, jeslti mu to sleze.Zítra máme jít na kontrolu k naší dr.
22. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rez to máte zas trápení, tak snad bude brzo líp...

my jsme Verču vystěhovali do pokojíčku, byla vzhůru jen jednou, lokla si čaje a spala do pěti, to jsem si ju pak vzala mezi nás do postele a spala skoro do sedmi, takže super :wink:
22. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám nějaký citrovital gel

rez, tož já dávala čípek, někde jsem četla, že má být účinější než ty sirupy, ale nevím
a když MM kupoval v lékárně čípky a panadol sirup, říkala mu lékárnice, ať to nekombinujem a dáváme vždycky jen jedno z toho
ale pokud vám to dali ke kombinaci, tak to asi jde
22. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči mě právě ty moudráky taky rostou už víc jak 4roky a jen ten jeden se prořezal a nic :sweat_smile: :confused:
22. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči mi taky naše mudra předepsala čípky paralen pro Verču po očkování kdyby náhodou...
až pak jak měla btu šestou nemoc, tak jí dali na pohotovosti nurofen sirup, ale než jsem ho měla, tak jsem jí dávala čípek a zabíralo to perfektně :wink: z 39,8 měla za chvilku 36,6 :wink:
22. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čípek má už hodinu a furt nic :unamused:
22. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus, my jsme taky ted nedavno meli 39 horecky, davali jsme paralen cipky po 8 hodinach, nez to zabralo, chvili to trvalo
22. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, co to čtu, samej marůdek? :frowning2: Holky tak se kurýrujte a Boříčkovi hlavně ať je brzy dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem fotečky z oslavy, zatím jen pár, další přidám až pozděj, až mi je švagr dodá :wink:
22. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chjo, nezabírá nic, ani ten Ibalgin :confounded:
22. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, Leno, beruska dobra :wink:
22. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rez a kolik má pořád? to je divné :frowning2:
22. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásná že? a to pekla holka co je v druháku na šířavě...a tu malou udělala jako bonus...o tom jsem nevěděla, kdybych věděla, bych tam nechala napsat Tom, on taky slavil narozky...
22. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Rez a jak dlouho ty teploty už má? :confused: :confused: :confused: :confused: 6.nemoc jste měli? :confused:
22. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni krása :dizzy_face:

já chtěla jít k dr ale hned ze dveří sem couvala pač tam seděla mamina s dvěma dětma co měli neštovice, já je sice měla ale víte jak....jistota je jistota.....a v lékárně mi paní stejně řekla že nic v těhu nesmím jen čaj s citrónem a max paralen :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak snad zůstane jen u nachlazení.......koupila sem si ale na doma 3/4tepláky a sou přes pupek stahovací tak snad mi to nebude tahat pupek :grinning:
22. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, já brala při nachlazení oscillococcinum, ale pak jsem stejně skočila u dr. se zánětem průdušek a cosi mi dávala, co v těhu šlo, bylo to taky ten 3.-4.měsíc a strávila jsem d s tím doma 3 týdny

rez, tož já ten čípek dávala po očku při 38,3 na noc, když mu teplota furt stoupala a ráno měl 37,5
22. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dortík bezvadnej, už jsem na něj dostala chuť, ještě že jsem si koupila zákusky :grinning:
22. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky :wink:

Ali v těhu se toho může víc, jen první trimestr moc ne, ale pak zas jo, ale jen po poradě s dr teda...
až při koju se nemůže vůbec nic :pensive:
22. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě lékárnice řekla že nic :confused: :sweat_smile: a dala mi jen bylinkovej čaj (snad ho můžu) :confused: :confused: :confused:
22. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj lékárníci jsou opatrní, ale můžeš i antibiotika, ale jen některé...a ne hned Ti je napíšou, ale dr. by Ti v případě vážnosti určo něco dal :wink:
22. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
už piju čajík akorát mi místo medu tam Jouza dal cukr :rolling_eyes: no a je to sladký jak cecek :rolling_eyes: ale neva aspoň mi už nehoří tak čelo :confused:
22. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdarec zasejc. Tak ráno měl 39 a ničím mu to nešlo srazit, neměl sílu ani plakat, po kontrole u dr. jsme zjistili, že jsme nic nezjistili...pokud se zítra osype, bude dobře, bude to ta šestá, pokud se neosype, máme tam zas jít, tentokrát s močí. Dneska jsme byli na krev....bože bože...kdybych toto věděla, nemám děti :grinning:.
Usnul jak Barin, byl utahanej po tom casnování, snad bude dobrej. Díky za rady.
23. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Medík můžeš, to je přírodní antibiotikum Ali, ale jen opatrně, je to totiž také silný alergen...
23. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rez jako že já bych chytla reakci??? nebo že by pak mimi mělo alergii???
Právě že se krotím i s těma jahodama pač to je taky alergen tak ještě s medem jo? :confused: :confused:

páni můžu snad něco vůbec normálně jíst a pít??? :sweat_smile: :grinning:
23. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ty taky, ale především mimi :wink:.
Normálně ne, právěže všecko musíš nenormálně :grinning:
23. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: rez :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nenormálně :grinning:

no uvidíme

byla sem převlíct peřiny a jouza mě sprd prej proč sou ty peřiny jinak barevný než ráno :sweat_smile: :confused: sem mu řekla že asi změnily barvičky :grinning:
23. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek