• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
:confused: :confused: :confused: :confused: jo nakupovaní a kafíčkování jo :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: to by vám šlo :grinning: :grinning: já sem spala, byli sme nakupovat a teď sem dojedla čočkovou polívku a pizzu :grinning:
24. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a protože je vošklivě tak jdu do vany a spinkuškat :grinning:
24. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali a kdyby jsi viděla ty dortíčky, zákusky, těstovinovej salát a slaný koláčky a já nevím co všechno ještě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vanu už mám za sebou a asi padnu :grinning: :pensive:
24. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
makelíno tos nemohla být jak keliška a cpát to za zástěru a pak mi něco poslat :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

nám tu mládí jeden blesk za druhým do dráhy a do kostela před domem kuwa sem se tak lekla :confused: :confused: :confused: a vše se mi tu zatřepalo :confused:
24. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mlátí ne mládí
24. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky hotová
chtěla jsem si odpolčo zdřímnout, když MM dorazil z práce, ale po 10 minutách mě malej vzbudil, jak drčel a už jsem nezabrala
tak doufám, že dnes bude klidná noc, 20x vstávat už je na mě moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je za oknem taky rušno, ale jen krape
24. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
By se mi to všechno rozmatlalo :grinning: :grinning: :grinning: Hele, ale v břichu toho mám hafo :grinning:

U nás dneska pršelo jen ráno a jinak pohoda :wink:
24. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči a co ho trápí? Ty zuby? :confused: :confused: :confused: 20x je masakr :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak z tvýho břuchu to fakt nechci to by si taky mohla koukat co sem dnes do břuchu nacpala všechno já :grinning:
24. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám pocit že za noc taky vstávám 20x na wc :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
buď chce dudlík nebo je narvanej ve šprušlích, chce se otočit a nemá kam, jen 2x z toho je buzení na jídlo :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty zuby řval jen jednu noc, teď je celkem OK, jen občas dělá fórky s jídlem a chce radši mlíko
a samo furt něco žužlá, vede teda dudlík
24. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali ty už trénuješ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Il to je maso :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
24. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahaha to je vtipné :angry: :grinning: kuwa pokud to bude horší a horší tak mě odvezou :rolling_eyes:
24. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě vzbudí už to, že mu spadne dudlík na zem :grinning:
moc tvrdej spánek nemám
ale MM zaspí všechno a nejlepší je otázka ráno: krmili jste? Vůbec jsem vás neslyšel :grinning:
24. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči tak já mám výhodu že vstávat bude Jouza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já jen na kójo :grinning:
24. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš cos chtěla ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ve 4 měsících jedl ve 22h a pak kolem 5h a my se těšili, až bude spát celou noc :grinning:
a pak to začalo - buzení po půl hodině
ale musím uznat, že některá noc je dobrá, třeba jen 4x buzení
Tak to já asi od roka dělám, že malýho neslyším a MM k němu hezky vstává :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ali, jenom aby :wink:
já když jsem KO, tak MM vzbudím, ať se prostřídáme, ale on fakt o ničem neví a to malej kolikrát řval jak pavián :grinning:
sousedi na nás mlátili na topení
asi si mysleli, že dítě schválně nechám vyřvat
24. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak :angry: počkej já se ti taky budu jednou smát :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

ale ne snesu cokoliv hlavně že mám mimouška :dizzy_face: ani jednou sem nelitovala a litovat nebudu
24. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci tak to se nebojím že by nevstal a nešel :wink: :confused: on jde i teď v noci když prudím s jídlem já :grinning:
24. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il a zkoušela jsi mu prostě nedat? :confused: Přeci jenom velkej už je dost, aby nemusel jíst v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě někdo nedat aspoň dvakrát za noc najíst tak budu ječet ještě víc :grinning:
24. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali já doufám, že mě už se smát nebudeš, nějak si na ty další potomky netroufám :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :grinning:
24. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě proto se ti budu smát pač si netroufáš ale jistě se k tobě vtěrne :grinning:
24. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přece bys nenecha Tobiho jedináčkem :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prozatím bude, asi jsem sobecká, ale nervy mám jen jedny :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
24. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: jéé a já myslela že budu krkavčí matka když druhý chci až po 5letech po narození prvního :sweat_smile: :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek