• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
:sweat_smile: ilči tak v tom já neporadím :sweat_smile: :grinning:
25. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, tož je to mazec, no
25. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Korbu?Myslíš jako ten posez? No, stěžovala si jedna od nás ze zářijové diskuze, že je ten Bolder děsně malej, tak koupila golfky.
25. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ilči obávám se že na fotkách je to už celkem "krásné" :rolling_eyes: :pensive: teď tu jezdí jedna sanitka za druhou :confused: a vrtulníky lítají sem a tam.....nejdřív sem myslela že kontrolují bečvu ale o té lítají daleko :confused: :confused: tak nevím co se stalo....a to prej na nás jde podle radaru další bouřka :confounded:
25. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ten bolder sem chtěla taky :confused: ale Jouza rozhodl jinak tak nebudu tak mě to aspoň nemrzí když je tak malinkej :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala sem Leni pač sem měla strach, jelikož sou už na Valašsku a psala že dobrý že dojeli v poho ale že večer Tom odjel a už ho tam nazpátky nepustili tak sou tam holky "samy"......ale hlavně že sou ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to jen aby ste věděly :wink:
25. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
rez, jj, když leží, tak se vejde, ale zkusila jsem posadit a hlavu už má kousek nad opěrkou :angry:
25. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
golfky nechci, ty mě přijdou do terénu blbý, my s tím bolderem lezli túry po Jeseníkách
rez, ty máš co? ať někde začnu
tož dítě může mít tak 77cm, kolik tak jako ještě může vyrůst? :sweat_smile:
25. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,jsme ok, děkujem za gratulace :wink: Verča spinká...
tady na Vsetu voda v korytě, hrůza začla až za Vsetínem...naštěstí, Alouš mě blbě pochopila, Tom nás sem zavezl, za náma přišla voda...a on jel večer domů, jelikož musel dneska do práce a večer ho policajti nepustili už v Jablůnce dál, že Valmez je pod vodou a musel jet přes Tesák a Troják

jinak tady celej den dusno, ale svété střídavě slunko, pršelo až teď asi 20 minut, jinak celej den klid akorát bouřilo...
25. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď to ukazujou ve zprávách :frowning2:

Leni, tak hlavně že jste OK
25. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dík za info kristo :wink:

Ili jj, hrůza...mám spolužačku v NJ, má zítra přijet na ten sraz, tak snad se sem vůbec dostane...je zdravotní sestra, psala, že maj v nemocnici mazec...
25. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím
25. čer 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je dobře, že jste v poho Leni.
Ilčo, já mám Jané.
25. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha a jak je dlouhá zádová opěrka?
implast má jen nějakých 30 cm
právě dopídit se u některých modelů tohoto údaje je někdy nadlidský výkon :grinning:
25. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevím, ale až bude čas změřím. Kažodpádně troufám si říct, že je to jeden z těch větších kočárků...i proto jsem se nakonec rozhodla pro něj a ne pro Casual.
25. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky
já se v těhu zaměřila hlavně na prostornou hlubokou korbu, ale tu už taky přerostl, ta má nějakých 76cm nebo tak nějak
25. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to mě mrzí že sem tě špatně pochopila omlouvám se :pensive:
25. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leničko, dodatečně přeji všechno nejlepší té vaší malé oslavenkyni ke včerejším narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Přejem hlavně zdraví, hodný rodiče, spoustu dárečků a brzy nějakého sourozence :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:rolling_eyes: sem si málem počůrala teď ruku :rolling_eyes: co to je za vymysly tak brzo po mě chtít načůrat do zkumavky :sweat_smile: :grinning:
26. čer 2009 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, si říkám, co tak brzo vstáváš :grinning:
26. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

už sem doma...fakt děs :angry: v laborce sem čekala přes půl hodiny než si sestřička vypila kafe :rolling_eyes: ale fakt nekecám ona si ho tam fakt pila :confused: :sweat_smile: já to vydržela ale ta důchodkyně předemnou ne :grinning:
26. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš, snídaně je základní jídlo dne :grinning:
26. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči no já už taky měla hlad :sweat_smile: :grinning: tož sem si měla taky vytáhnout koláček a třeba by mi taky uvařila kafíčko :sunglasses:
26. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla sis říct :grinning:
26. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak příště :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
příště dojdi rovnou s hrnečkem, kdyby třeba neměla náhradní pro návštěvy :wink:
26. čer 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilči to je fakt :wink: :grinning: radši si vezmu svůj oblíbenej :grinning:
26. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha zjistila sem že máme v Hranicích soukromou školku :dizzy_face: sice ne anglickou ale je soukromá...půjdu to tam pak očumnout :grinning:
26. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo ALouši, jem se toho času u tebe normoš lekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek