Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
aguaverde
25. čer 2009
:-N ilči tak v tom já neporadím :-N 😃
ilci
25. čer 2009
ali, tož je to mazec, no
rezetkaautor
25. čer 2009
Korbu?Myslíš jako ten posez? No, stěžovala si jedna od nás ze zářijové diskuze, že je ten Bolder děsně malej, tak koupila golfky.
aguaverde
25. čer 2009
no ilči obávám se že na fotkách je to už celkem "krásné" 8-( |-| teď tu jezdí jedna sanitka za druhou =-) a vrtulníky lítají sem a tam.....nejdřív sem myslela že kontrolují bečvu ale o té lítají daleko =-) =-) tak nevím co se stalo....a to prej na nás jde podle radaru další bouřka :-S
aguaverde
25. čer 2009
jinak ten bolder sem chtěla taky =-) ale Jouza rozhodl jinak tak nebudu tak mě to aspoň nemrzí když je tak malinkej :-N
aguaverde
25. čer 2009
psala sem Leni pač sem měla strach, jelikož sou už na Valašsku a psala že dobrý že dojeli v poho ale že večer Tom odjel a už ho tam nazpátky nepustili tak sou tam holky "samy"......ale hlavně že sou ok x-) x-) x-) x-) x-) x-)

to jen aby ste věděly 😉
ilci
25. čer 2009
rez, jj, když leží, tak se vejde, ale zkusila jsem posadit a hlavu už má kousek nad opěrkou ]-(
ilci
25. čer 2009
golfky nechci, ty mě přijdou do terénu blbý, my s tím bolderem lezli túry po Jeseníkách
rez, ty máš co? ať někde začnu
tož dítě může mít tak 77cm, kolik tak jako ještě může vyrůst? :-N
lenula.b
25. čer 2009
ahojky,jsme ok, děkujem za gratulace 😉 Verča spinká...
tady na Vsetu voda v korytě, hrůza začla až za Vsetínem...naštěstí, Alouš mě blbě pochopila, Tom nás sem zavezl, za náma přišla voda...a on jel večer domů, jelikož musel dneska do práce a večer ho policajti nepustili už v Jablůnce dál, že Valmez je pod vodou a musel jet přes Tesák a Troják

jinak tady celej den dusno, ale svété střídavě slunko, pršelo až teď asi 20 minut, jinak celej den klid akorát bouřilo...
ilci
25. čer 2009
teď to ukazujou ve zprávách 😞

Leni, tak hlavně že jste OK
krista
25. čer 2009
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
lenula.b
25. čer 2009
dík za info kristo 😉

Ili jj, hrůza...mám spolužačku v NJ, má zítra přijet na ten sraz, tak snad se sem vůbec dostane...je zdravotní sestra, psala, že maj v nemocnici mazec...
ilci
25. čer 2009
to věřím
rezetkaautor
25. čer 2009
To je dobře, že jste v poho Leni.
Ilčo, já mám Jané.
ilci
25. čer 2009
aha a jak je dlouhá zádová opěrka?
implast má jen nějakých 30 cm
právě dopídit se u některých modelů tohoto údaje je někdy nadlidský výkon 😃
rezetkaautor
25. čer 2009
Nevím, ale až bude čas změřím. Kažodpádně troufám si říct, že je to jeden z těch větších kočárků...i proto jsem se nakonec rozhodla pro něj a ne pro Casual.
ilci
25. čer 2009
díky
já se v těhu zaměřila hlavně na prostornou hlubokou korbu, ale tu už taky přerostl, ta má nějakých 76cm nebo tak nějak
aguaverde
25. čer 2009
Leni tak to mě mrzí že sem tě špatně pochopila omlouvám se |-|
makelka
25. čer 2009
Leničko, dodatečně přeji všechno nejlepší té vaší malé oslavenkyni ke včerejším narozeninám x-) x-) x-) Přejem hlavně zdraví, hodný rodiče, spoustu dárečků a brzy nějakého sourozence x-) x-) x-) x-)
aguaverde
26. čer 2009
8-( sem si málem počůrala teď ruku 8-( co to je za vymysly tak brzo po mě chtít načůrat do zkumavky :-N 😃
ilci
26. čer 2009
ali, si říkám, co tak brzo vstáváš 😃
aguaverde
26. čer 2009
ilči 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

už sem doma...fakt děs ]-( v laborce sem čekala přes půl hodiny než si sestřička vypila kafe 8-( ale fakt nekecám ona si ho tam fakt pila =-) :-N já to vydržela ale ta důchodkyně předemnou ne 😃
ilci
26. čer 2009
to víš, snídaně je základní jídlo dne 😃
aguaverde
26. čer 2009
ilči no já už taky měla hlad :-N 😃 tož sem si měla taky vytáhnout koláček a třeba by mi taky uvařila kafíčko 😎
ilci
26. čer 2009
měla sis říct 😃
aguaverde
26. čer 2009
tak příště 😃 😃 😃 😃
ilci
26. čer 2009
příště dojdi rovnou s hrnečkem, kdyby třeba neměla náhradní pro návštěvy 😉
aguaverde
26. čer 2009
ilči to je fakt 😉 😃 radši si vezmu svůj oblíbenej 😃
aguaverde
26. čer 2009
ha zjistila sem že máme v Hranicích soukromou školku x-) sice ne anglickou ale je soukromá...půjdu to tam pak očumnout 😃
makelka
26. čer 2009
Ty jo ALouši, jem se toho času u tebe normoš lekla 😃 😃 😃 😃