Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
makelka
27. dub 2009
se to tu slízá jak švábi na pivko 😃
lenula.b
27. dub 2009
no jo, do staré se jim už asi nechtělo..., ale v nové se bude kecat 🙂
lenkaatom
28. dub 2009
Dobré ráno děvčata 🙂
Jdu Vás pozdravit, my taky Rez válčíme se zubama minulý týden pořád kňučel zase to bylo jako dřív jídlo nechtěl no stranda ale teď se to asi zastavilo a je mu lepší zub je vidět ale není prořezená dáseň no uvidíme kdy se vyklube.
Jinak u nás se taky řve než se usne 😃 hlavně v kočáře mu to někdy trvá Honzík je strašně zvědavý líbí se mu stromy, auta, lidi no prostě vše a pak když ho chci položit ze sedu do lehu tak to je cirkus 😃 😃
V neděli jsme ho vzali poprvé na výlet na Helfštýn byl spokojený 🙂 Jenom já jsme nějaká nachlazená z nosu niagáry a nemůžu moc mluvit 😞
Včera jsme byli v poradně tak se šilkulka předvedl máme rovných 8kg a 73cm v plazení jsme přeborníci zjistil že je to nejrychlejší způsob se pro něco dostat 😃 i když na čtyřech mu to taky skoro jde ale udělá pár kroků 🙂
Paní doktorka ho pochválila, že je šikulka 🙂
ilci
28. dub 2009
u nás je nachlazený MM a prcek to zase chytil
dneska máme očkování, tak snad to bude OK

naštěstí zatím zuby ani plazení nevedem, ale někdy je tak uřvanej, že si říkám, že u zubů to snad ani nemůže být horší 😃 😃
lenkaatom
28. dub 2009
Jinak holky si nemůžu stěžovat Honzík si docela přes den vyhraje sám proplazí všechny místnosti co máme rozhází hračky máme je všude a teď přišel na to že mám asi moc květin tak mi chodí oškubávat dračenu sem zvědavá jestli to přežije 😃
lenkaatom
28. dub 2009
Ilči počkej až porostou zuby to prcka nic bavit nebude. U nás, když rosot zuby tak nás nic nebaví ani hračky jsme ukŇučení a chceme se nosit 😃 😃 😃
daisy1
28. dub 2009
🙂 tak my jdeme do poradny ve ctvrtek na rocni, tipuju to na stejny miry jako lenkaatom...
rezetkaautor
28. dub 2009
Lenko, 73 cm?To je teda hodně dlouhej!
lenkaatom
28. dub 2009
Rezetko je některé oblečení dávám ještě v 74 ale to spíše neodpovídá jinak už jedem na 80 sranda 😃 😃
rezetkaautor
28. dub 2009
Tak to my máme už i 86 😃
lenula.b
28. dub 2009
hoj holky, jsme doma z 10 měsíční KO, Verunka má 74cm a 8180g 🙂
aguaverde
28. dub 2009
Čus buchty vtěrnu se též 😃 😃 😃 😃 =-) teda až mi bude líp ju :-N 😃 😎
lenula.b
28. dub 2009
ahoj alouši, jasnačka 😉 je Ti moc blbě? ale stojí to za to co? x-)
aguaverde
28. dub 2009
Leni hrozně blbě :-p 8-( ale neblindím to je to nejhorší 8-( že je mi zle ale nejde to ven :-x ale tak co bych nevydržela že......

včera Jouza posílal svojí ségře foto mimouše a ona prej že je to prasečí hlava ]-( ]-( 😃 😃 😃

brácha se švagrovkou už to taky ví pač mám doma drbnu ]-( 😃
lenula.b
28. dub 2009
Ali já když jsem poslala ségře fotku z UTZ, tak podle ní tam byl krtek a pak taky někdo zahlásil, že je to myslím E.T. ]-( 😃
aguaverde
28. dub 2009
Leni 😃 tak vidím že všude stejný 😃

to jen Jouza "jéé on má dvě nožičky" 😃 😃 😃 😃
lenula.b
28. dub 2009
jj stejný...Verča je vzhůru...
ilci
28. dub 2009
ali, snad bude líp 😉

Mikeš měl před 14dny 71cm, dneska už ho nikdo neměřil, jen nám píchli hexu
tak zas bude protivnej :-|
makelka
28. dub 2009
No vidíte, jak se to tu rozjelo 😉 Kdyby vás to zajímalo, tak Tobeš má asi 95cm a tak 14kg 😃 😃 😃
lenula.b
28. dub 2009
Mak Tobeš to už je jiná váhová kategorie 😃 😃 😃
daisy1
28. dub 2009
makousi dcera moji sestrenky mela v roce 13 kg.... dej tobisovi najist 😉
daisy1
28. dub 2009
jeste chybi cherub a zuhav
aguaverde
28. dub 2009
😎 čus buchty 😎 sem usla venku na lehátku když joua pracoval 😃
aguaverde
28. dub 2009
samo Jouza ]-( 😃
daisy1
28. dub 2009
co bazen? uz je?
aguaverde
28. dub 2009
Daisy díra už jo ještě se musí usadit a bude koupáňo 😃 x-)
makelka
28. dub 2009
Ty jo 13kg jo? 😃 😃 😃 😃 Mě stačí sem tam tahat i těch 14 😃

Takže za měsíc koupáníčko u Alouše, všechny vás zvu 😃 😃 😃
aguaverde
28. dub 2009
😃 😃 😃 😃 😃 no jasně a rukavice a lopaty sebou 😎 😎 a když vám to pude tak dostanete i buřtík 😃

já Jouzovi říkala že zedníky ještě nemáme shánět že brigádníci se vždy najdou..... 😃
ilci
28. dub 2009
od bratrance kluk má ve 2 letech nějak 19kg nebo tak nějak, on tatínek má přes 2metry 😃
aguaverde
28. dub 2009
19kg ve dvou letech :-N to je skoro půlka mojí váhy akorát věk mám 10x větší :-N

Začni psát odpověď...

Odešli