• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
se to tu slízá jak švábi na pivko :grinning:
27. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, do staré se jim už asi nechtělo..., ale v nové se bude kecat :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata :slight_smile:
Jdu Vás pozdravit, my taky Rez válčíme se zubama minulý týden pořád kňučel zase to bylo jako dřív jídlo nechtěl no stranda ale teď se to asi zastavilo a je mu lepší zub je vidět ale není prořezená dáseň no uvidíme kdy se vyklube.
Jinak u nás se taky řve než se usne :grinning: hlavně v kočáře mu to někdy trvá Honzík je strašně zvědavý líbí se mu stromy, auta, lidi no prostě vše a pak když ho chci položit ze sedu do lehu tak to je cirkus :grinning: :grinning:
V neděli jsme ho vzali poprvé na výlet na Helfštýn byl spokojený :slight_smile: Jenom já jsme nějaká nachlazená z nosu niagáry a nemůžu moc mluvit :frowning2:
Včera jsme byli v poradně tak se šilkulka předvedl máme rovných 8kg a 73cm v plazení jsme přeborníci zjistil že je to nejrychlejší způsob se pro něco dostat :grinning: i když na čtyřech mu to taky skoro jde ale udělá pár kroků :slight_smile:
Paní doktorka ho pochválila, že je šikulka :slight_smile:
28. dub 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je nachlazený MM a prcek to zase chytil
dneska máme očkování, tak snad to bude OK

naštěstí zatím zuby ani plazení nevedem, ale někdy je tak uřvanej, že si říkám, že u zubů to snad ani nemůže být horší :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky si nemůžu stěžovat Honzík si docela přes den vyhraje sám proplazí všechny místnosti co máme rozhází hračky máme je všude a teď přišel na to že mám asi moc květin tak mi chodí oškubávat dračenu sem zvědavá jestli to přežije :grinning:
28. dub 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči počkej až porostou zuby to prcka nic bavit nebude. U nás, když rosot zuby tak nás nic nebaví ani hračky jsme ukŇučení a chceme se nosit :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak my jdeme do poradny ve ctvrtek na rocni, tipuju to na stejny miry jako lenkaatom...
28. dub 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenko, 73 cm?To je teda hodně dlouhej!
28. dub 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rezetko je některé oblečení dávám ještě v 74 ale to spíše neodpovídá jinak už jedem na 80 sranda :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to my máme už i 86 :grinning:
28. dub 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky, jsme doma z 10 měsíční KO, Verunka má 74cm a 8180g :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus buchty vtěrnu se též :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused: teda až mi bude líp ju :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
28. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj alouši, jasnačka :wink: je Ti moc blbě? ale stojí to za to co? :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni hrozně blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ale neblindím to je to nejhorší :rolling_eyes: že je mi zle ale nejde to ven :zipper_mouth: ale tak co bych nevydržela že......

včera Jouza posílal svojí ségře foto mimouše a ona prej že je to prasečí hlava :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

brácha se švagrovkou už to taky ví pač mám doma drbnu :angry: :grinning:
28. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali já když jsem poslala ségře fotku z UTZ, tak podle ní tam byl krtek a pak taky někdo zahlásil, že je to myslím E.T. :angry: :grinning:
28. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: tak vidím že všude stejný :grinning:

to jen Jouza "jéé on má dvě nožičky" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj stejný...Verča je vzhůru...
28. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, snad bude líp :wink:

Mikeš měl před 14dny 71cm, dneska už ho nikdo neměřil, jen nám píchli hexu
tak zas bude protivnej :unamused:
28. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíte, jak se to tu rozjelo :wink: Kdyby vás to zajímalo, tak Tobeš má asi 95cm a tak 14kg :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mak Tobeš to už je jiná váhová kategorie :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
makousi dcera moji sestrenky mela v roce 13 kg.... dej tobisovi najist :wink:
28. dub 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste chybi cherub a zuhav
28. dub 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: čus buchty :sunglasses: sem usla venku na lehátku když joua pracoval :grinning:
28. dub 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
samo Jouza :angry: :grinning:
28. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
co bazen? uz je?
28. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daisy díra už jo ještě se musí usadit a bude koupáňo :grinning: :dizzy_face:
28. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo 13kg jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mě stačí sem tam tahat i těch 14 :grinning:

Takže za měsíc koupáníčko u Alouše, všechny vás zvu :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no jasně a rukavice a lopaty sebou :sunglasses: :sunglasses: a když vám to pude tak dostanete i buřtík :grinning:

já Jouzovi říkala že zedníky ještě nemáme shánět že brigádníci se vždy najdou..... :grinning:
28. dub 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
od bratrance kluk má ve 2 letech nějak 19kg nebo tak nějak, on tatínek má přes 2metry :grinning:
28. dub 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
19kg ve dvou letech :sweat_smile: to je skoro půlka mojí váhy akorát věk mám 10x větší :sweat_smile:
28. dub 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek