• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
se flákáte co....ale já žerinkám jahůdkovou čokoládku heč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé ALi díky, ty z Quelle jsou super, ale do Kiku se asi juknu, o víkendu bychom měli jet do Brna, tak juknu, díky beruško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jahodovou? tož tu ti nezávidím, já papám Nescafé buchtu, co jsem včera pekla :wink:
26. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak na tu nescafe buchtu sem taky koukala :wink:

určo tam koukni fakt u nás v prdelákově měli velikej výběr a fakt krásný :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, ty měníš fotky jako druzí ponožky :grinning:
27. čer 2009 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já včera koukala v Přerově po sporťácích, tož moc času to nezabralo
v Broučkovi mi paní jako největší doporučila Jané, Cortinu a Peg Perego
akorát jsou to všechno trojkolky
a my máme nájezd do baráku na schodech a mám problém vyjet se 4 kolama, když táhnu nákup :unamused:

tož musím to vyřešit, než bude prcek sám sedět
ale on je lenoch, tak snad ještě nějaký ten týden mám k dobru :grinning:
27. čer 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči musela sem změnit pač mi bylo řečeno že tamta není dostatečně sexy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám hlad :sweat_smile: :confused: teď sem vstávala tak nevím zda si dát snídani když bude oběd nebo mám vydržet a počkat na oběd :confused:
27. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alouši tobě tam ty čísla skáčou, ty jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak že.....já taky čučela že sme dneska zase o týden dál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pamatuju si jak ve 4tt sem čuměla na pozitivní test a tlemila se jak blbec a teď :dizzy_face:
27. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooooo, už se blížíš do poloviny, letí to jak sfiňa a za chvílu se ti to narodí a budou Vánoce :astonished: a já ještě nemám nic vymyšlenýho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak my vymýšlet nebudeme :grinning: :dizzy_face: my máme dárek v břůšku :dizzy_face:
27. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: jdu do vany ženy
27. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak, vymyšlenýho na vánoce? :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: dobré ráno :grinning:
28. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jaký ste měly fusak??? :confused: uažuju nad emitexem :confused:
28. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči jasan, když to Aloušovi tak rychle ubíhá, tak to už budou za chvilu zas tu :unamused: se nenaděješ a budou tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Alouš si to letos zařídil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ali Emitex je fajn, mám ho doma :wink: a vyhovuje mi :dizzy_face:
28. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aloš si to umí zařídit co???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

holky myslíte že černá kombinézka bude pro dítě blbá??? :confused: mě se právě hrozně líbí černá :dizzy_face:
28. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak a jakej máš? takovej ten 3v1 :confused:
28. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. čer 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když mu dáš bílou čepičku, proč ne :wink:

Mám ten combi, jestli je to 3v1, nevím, není to spíš 2v1 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Deka je úžasná, taky se těším, až jednou zas budu nakupovat :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, máš pravdu, je to 3v1, jsem se na něj teď dívala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A mám od Emitexu ještě i tu zavinovačku do autosedačka, tím, že je Tobi lednovej jsme ji hodně využili :wink:
28. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak tu chci taky ale všude sou jen letí tak počkám zda se objeví i zimní
:wink:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2566519&tab=2 tohle je ten 3v1
28. čer 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě já čekám že letošní zima bude jak napotvoru fakt tuhá a bude klemra jak na pólu :confused: :confused: :confused: tak chci co nejteplejší fusak
28. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak no já s nakupováním musím počkat jouza to zakázal do 20tt :sweat_smile: :confused: :pensive: tak čekáme ale je to za chvilku tak se těším :dizzy_face:
28. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, mám ten světle modrej-tmavě modrej, je v druhé řadě první :wink: Ve skutečnosti je mnohem krásnější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=1586601&tab=0 Mám ten světle modrej :dizzy_face:
28. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono stejně, jak je pod -5°, tak se ven s mimi nesmí, takže jestil bude tuhá zima, asi budete sedět doma :confounded:
28. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čekáte až na co? Proč zrovna do 20tt? :confused: :confused: :confused: Já nakupovala jak zběsilá od té doby, co jsem se dozvěděla, že jsem těhu :grinning: Ale já to teda zjistila až už jsem byla v 11tt :grinning:
28. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím mak...stejně počítám že se ven dostaneme poprvé až v lednu :wink: :sweat_smile:

mě se líbí....ehm ehm.....nemůžu říct která pač bych to prozradila barvou :grinning:
28. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba zima nebude :wink: My byli venku asi 3 den, co jsme byli doma :wink: Začli jsme půl hodinkou a protahovali to :wink: Nebyla velká zima, tak to bylo dobrý :dizzy_face:

Proč? Červená může být i pro kluka :wink:
28. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek