Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
aguaverde
28. čer 2009
mak abych řekla pravdu tak já od té doby co sem těhu tak mě to nějak neláká =-) |-| a nějak se těm mimi věcím vyhýbám (asi nějakej vnitřní strach) =-)

a Jouza chce počkat pač za a) v tom 20tt nám dr potvrdí co to tam v břůšku máme a za b) má strach :-N =-)
aguaverde
28. čer 2009
mak já vím že červená může být i pro kluka a modrá i pro holku 😃 😃
makelka
28. čer 2009
No modrá pro holku už mi tak úžasná nepříjde 😃
aguaverde
28. čer 2009
=-) =-) mě se zdá že ty barvy sou až to poslední =-) 😎
aguaverde
28. čer 2009
a já bych narvala kluka i do růžové a holku i do modré =-) =-) =-)
makelka
28. čer 2009
Strach mít může, ale měl by být trošku kontrolovatelnej, protože neznamená, že budeš ve 20tt, že se nemůže už nic stát, já naopak od 20tt ležela skoro 3 týdny v nemocnici, bo mi tvrdlo břicho a hodně a tím pádem hrozil předčasnej porod, ale abych pravdu řekla, vůbec jsem si to nepřipouštěla :-S Tak nějak jsem nic nehledala na netu, žádný informace apod. 😉 a nebudu to dělat ani u druhýho dítěte 😉
aguaverde
28. čer 2009
mak já vám....že stát se může kdykoli cokoli ale Jouzovi to nevysvětlíš prostě chce počkat =-) :-N je to hlavně i proto že chce mít jistotu co to v břuchu nosím 😃
makelka
28. čer 2009
Kluka do růžové? :-N :-N :-N :-N No až bude větší asi jo, Tobeš má teď krásný růžový tríčo a moc mu sluší, ale jako mimi asi neeeeeeeeeeeeeee 😃 😃 😃 😃 😃 a to samý mimi holčičku do modré :-S později asi ano, ale teď je takovej výběr, že radši ne 😉 teda já ne 😃
aguaverde
28. čer 2009
😃 😃 😃 makelíno to byl maskovací manévr aby si nevytušila co to bude 😃 😃 😃
aguaverde
28. čer 2009
kuwa mám chuť na štrůdl a nemám ani lis.těsto ani jabka 8-( 8-( ]-( sežrali nám je myši ]-(
aguaverde
28. čer 2009
hele makelíno co se všechno dělá na tom vyšetření u obvoďáka abych dostala razítko do těhu průkajdy =-)
makelka
28. čer 2009
Štrůdl tu mám, ale s tvarohem, co dělala MM babička, ale nic moc teda, ten kynutej nějak nemusím ]-( ]-( ]-(

U obvoďáka? Tam jsem v životě nebyla =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) To po mě Mudra vůbec nechtěla =-) :-N
aguaverde
28. čer 2009
jak to? vždyť se to píše do těhu průkazky =-) já musím na EKG do nemocnice a pak s výsledkem k obvoďákovi =-) =-) =-) a tan mi tam napíše nálezy a tak =-) je tam na to přímo kolonka =-)
daisy1
28. čer 2009
zdar, to jua jsem taky u obvodaka nebyla, na ekg jo, ale jinak nee
u zubare taky ne teda 😃
aguaverde
28. čer 2009
normálně sem setřela Jouzu 😃 říkám mu ať mi udělá na véču 4párky se sýrem =-) a on že kdo udělá večeři mu.....tak říkám že je svéprávnej 😃 a on že já taky.....na to sem mu řekla že nene že když spočtu můj věk a mimísův a vydělím tím že sme dva tak že je nám něco přes deset a to nejsme svéprávní 😃 tož se zvedl a prej kuwa ženský a jejich argumenty 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
aguaverde
28. čer 2009
daisy k zubáku taky musím :-N ale nechci :-N ale sestřička říkala že to mám stihnout do 20tt :-N
daisy1
28. čer 2009
hmm, me tam otec nekdy svihnul razitko ale bylo to az ke konci, kdyz jsem mela vsecko popsany a kolonku od zubaka prazdnou 🙂
aguaverde
28. čer 2009
dáši a nemůže tam prdnout razítko i mě :-N 😃
daisy1
28. čer 2009
vsak ono zubaci nekousou, vetsinou 😉
aguaverde
28. čer 2009
:-N no to sice nekoušou ale já tam nechcíííííííííííííí :-S 😃
aguaverde
28. čer 2009
i když jeden nikdy neví že =-)
lenula.b
29. čer 2009
ahojky, já měla taky mít všechno potvrzený už do 16.tt a když jsem měla i zubaře, tak mi pak řekli, že to nebylo potřeba.....ale tak aspoň jsem si tam po osmi letech zašla 😃

a obvoďák nic moc nedělá Ali, změří tlak, koukne do karty a případně opíše nějaké alergie a možné komplikace, které by mohly plynout z Tvého zdravotního stavu...
lenula.b
29. čer 2009
a jak jste řešily tu váhu v těhu, tak já znám holku, ležela se mnou v porodnici a ta zhubla za těhu 10 kilo...
ilci
29. čer 2009
mě obvoďačka vyšetřila, omrkla, jestli nemám křečáky a tak
a k zubaři jsem měla jít 2x, ale nějak jsem to stihla jen 1x 😃
lenula.b
29. čer 2009
u nás už je těhulína normálně, ve 14. tt 😃 to si neumím představit teda...že bych už v lednu měla další prtě...
a byla ještě jedna, ale chudina o to přišla 😞
daisy1
29. čer 2009
aha, tak mozna jsem tam mela i zaznam obvodaka, jestli je to jen posouzeni celkoveho stavu a alergie. ale u dr. jsem urco v ordinaci nebyla
daisy1
29. čer 2009
jo, jinac zdravim z Prerova, nemela jsem v planu jet az sem, ale terousovi vali z nosu, tak jsme se sverili do rukou rodinnym dr..
aguaverde
29. čer 2009
Ahoj drbny 😉
já vylezla teď z vany :-N a nějak se to mimoušovi nelíbí pač mě brutálně bolí pravá strana podbříšku =-) |-| jinak jdu snídat :-N 😃

Leni já zhubla 3kg a fakt mě to štve 8-(
ilci
29. čer 2009
tak já teda v těhu nezhubla
daisy1
29. čer 2009
ja byla nejhubenejsi tyden po porodu 😉

Začni psát odpověď...

Odešli