• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
mak abych řekla pravdu tak já od té doby co sem těhu tak mě to nějak neláká :confused: :pensive: a nějak se těm mimi věcím vyhýbám (asi nějakej vnitřní strach) :confused:

a Jouza chce počkat pač za a) v tom 20tt nám dr potvrdí co to tam v břůšku máme a za b) má strach :sweat_smile: :confused:
28. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak já vím že červená může být i pro kluka a modrá i pro holku :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No modrá pro holku už mi tak úžasná nepříjde :grinning:
28. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: mě se zdá že ty barvy sou až to poslední :confused: :sunglasses:
28. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já bych narvala kluka i do růžové a holku i do modré :confused: :confused: :confused:
28. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strach mít může, ale měl by být trošku kontrolovatelnej, protože neznamená, že budeš ve 20tt, že se nemůže už nic stát, já naopak od 20tt ležela skoro 3 týdny v nemocnici, bo mi tvrdlo břicho a hodně a tím pádem hrozil předčasnej porod, ale abych pravdu řekla, vůbec jsem si to nepřipouštěla :confounded: Tak nějak jsem nic nehledala na netu, žádný informace apod. :wink: a nebudu to dělat ani u druhýho dítěte :wink:
28. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak já vám....že stát se může kdykoli cokoli ale Jouzovi to nevysvětlíš prostě chce počkat :confused: :sweat_smile: je to hlavně i proto že chce mít jistotu co to v břuchu nosím :grinning:
28. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kluka do růžové? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No až bude větší asi jo, Tobeš má teď krásný růžový tríčo a moc mu sluší, ale jako mimi asi neeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to samý mimi holčičku do modré :confounded: později asi ano, ale teď je takovej výběr, že radši ne :wink: teda já ne :grinning:
28. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: makelíno to byl maskovací manévr aby si nevytušila co to bude :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuwa mám chuť na štrůdl a nemám ani lis.těsto ani jabka :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: sežrali nám je myši :angry:
28. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele makelíno co se všechno dělá na tom vyšetření u obvoďáka abych dostala razítko do těhu průkajdy :confused:
28. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Štrůdl tu mám, ale s tvarohem, co dělala MM babička, ale nic moc teda, ten kynutej nějak nemusím :angry: :angry: :angry:

U obvoďáka? Tam jsem v životě nebyla :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: To po mě Mudra vůbec nechtěla :confused: :sweat_smile:
28. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to? vždyť se to píše do těhu průkazky :confused: já musím na EKG do nemocnice a pak s výsledkem k obvoďákovi :confused: :confused: :confused: a tan mi tam napíše nálezy a tak :confused: je tam na to přímo kolonka :confused:
28. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar, to jua jsem taky u obvodaka nebyla, na ekg jo, ale jinak nee
u zubare taky ne teda :grinning:
28. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
normálně sem setřela Jouzu :grinning: říkám mu ať mi udělá na véču 4párky se sýrem :confused: a on že kdo udělá večeři mu.....tak říkám že je svéprávnej :grinning: a on že já taky.....na to sem mu řekla že nene že když spočtu můj věk a mimísův a vydělím tím že sme dva tak že je nám něco přes deset a to nejsme svéprávní :grinning: tož se zvedl a prej kuwa ženský a jejich argumenty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
daisy k zubáku taky musím :sweat_smile: ale nechci :sweat_smile: ale sestřička říkala že to mám stihnout do 20tt :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, me tam otec nekdy svihnul razitko ale bylo to az ke konci, kdyz jsem mela vsecko popsany a kolonku od zubaka prazdnou :slight_smile:
28. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši a nemůže tam prdnout razítko i mě :sweat_smile: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak ono zubaci nekousou, vetsinou :wink:
28. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: no to sice nekoušou ale já tam nechcíííííííííííííí :confounded: :grinning:
28. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
i když jeden nikdy neví že :confused:
28. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, já měla taky mít všechno potvrzený už do 16.tt a když jsem měla i zubaře, tak mi pak řekli, že to nebylo potřeba.....ale tak aspoň jsem si tam po osmi letech zašla :grinning:

a obvoďák nic moc nedělá Ali, změří tlak, koukne do karty a případně opíše nějaké alergie a možné komplikace, které by mohly plynout z Tvého zdravotního stavu...
29. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak jste řešily tu váhu v těhu, tak já znám holku, ležela se mnou v porodnici a ta zhubla za těhu 10 kilo...
29. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě obvoďačka vyšetřila, omrkla, jestli nemám křečáky a tak
a k zubaři jsem měla jít 2x, ale nějak jsem to stihla jen 1x :grinning:
29. čer 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už je těhulína normálně, ve 14. tt :grinning: to si neumím představit teda...že bych už v lednu měla další prtě...
a byla ještě jedna, ale chudina o to přišla :frowning2:
29. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak mozna jsem tam mela i zaznam obvodaka, jestli je to jen posouzeni celkoveho stavu a alergie. ale u dr. jsem urco v ordinaci nebyla
29. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, jinac zdravim z Prerova, nemela jsem v planu jet az sem, ale terousovi vali z nosu, tak jsme se sverili do rukou rodinnym dr..
29. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj drbny :wink:
já vylezla teď z vany :sweat_smile: a nějak se to mimoušovi nelíbí pač mě brutálně bolí pravá strana podbříšku :confused: :pensive: jinak jdu snídat :sweat_smile: :grinning:

Leni já zhubla 3kg a fakt mě to štve :rolling_eyes:
29. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já teda v těhu nezhubla
29. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla nejhubenejsi tyden po porodu :wink:
29. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek