Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
aguaverde
4. črc 2009
Ahoj holky,
omlouvám se že sem tu dlouho nebyla.....nějak sem nemohla...ale už je to lepčejší tak snad dorazím sem tam za váma 😉
rezetkaautor
7. črc 2009
Ilčo, Leni, jak je ten odkaz na ty fotky, jak tam mají různé akce, už jste to sem kdysi psaly. Chtěla jsem udělat hrníčky s Tobískem, je to tam?Nebo jestli někdo víte kde to mají levné...
aguaverde
7. črc 2009
Rez viděla sem i inzerát na MMB že vyrobí foto na hrníčku 😉 jinak agentura co mi dělá firemní věci pro Jouzu to taky dělá ale je to jen na IČO a objednávka musí být nad 1500,- tak to se ti nevyplatí :-|
jinak i ten 24print.cz nebo jak se to píše by to mohl dělat ne? =-)
aguaverde
7. črc 2009
snad něco vybereš =-)
rezetkaautor
7. črc 2009
děkuju, jak ti je?
aguaverde
7. črc 2009
Rez jo jde to =-) už je líp 😉
aguaverde
7. črc 2009
makelka
8. črc 2009
Jééé, tady to nějak vázne 😕

Aloušku ty jo, ty jsi už zase o týden starší x-) x-) x-) x-) x-) x-) To je parádička x-) x-) x-) Jak je? Snad už líp 🙂
aguaverde
8. črc 2009
makelko x-) už je líp x-)
njn rosteme jako z vody 😃 jen nějak pořád váha stojí a stojí =-)
makelka
8. črc 2009
Však máš ještě čas a ono ne každá mamina musí nutně přibrat, hlavně aby mělo malý všechno, co potřebuje 😉
aguaverde
8. črc 2009
mak tam mimís je ok je velikej tak jak má =-) tak se nestresuju i když sem chtěla 20kg přibráááááát :-N 😃
makelka
8. črc 2009
Stejně by to bylo jen na čas 😉
aguaverde
8. črc 2009
mak no jo ale aspoń na tu chvilku x-) 😃
rezetkaautor
8. črc 2009
jen probíhám a zdravím
makelka
8. črc 2009
tak za běhu ahooooooooooooooooooooooooooooooj x-)
aguaverde
8. črc 2009
Rez ahojky x-)
aguaverde
8. črc 2009
tak to já teda zdravila jen z postoje běhat nebudu :-N 😃
aguaverde
8. črc 2009
ženy kde ste kupovaly punčošky na miminko =-) nikde nemůžu sehnat 8-(
rezetkaautor
8. črc 2009
mám dnes ku***ský den...
Ale odreagovala jsem se odpoledne v porodnici, kámošce se včera narodilo druhé, tak jsem si ho dneska pochovala a je to fantastické. Pobrečela jsem si, že už je to skoro rok. Nějak nezvládám, že Tobís roste, asi jsem divná.
rezetkaautor
8. črc 2009
Ali, na mimáču, ale viděla jsem i v Hypce a jsou v těch fuskových obchodech.
aguaverde
8. črc 2009
Rez 😉 já sem taky dneska difná 8-( už druhý den mám depku že mimís není v pohodě....přitom na UTZ a z výsledků je ale já sem prostě nějaká uřvaná že se něco stane 8-( |-|
aguaverde
8. črc 2009
Rez já nikde na žádný nenarazila =-) v hypce (u nás) mají jen od velikosti 98 8-( v kiku ani nikde tam taky nic 8-(
rezetkaautor
8. črc 2009
tak osonduj mimáč
aguaverde
8. črc 2009
=-) asi jo :-N pač se mi zdá že punčošky u nás vykoupili =-)
aguaverde
8. črc 2009
makelíno kde si potřebuju radu kolik mám na zimu koupit punčošek =-)
aguaverde
8. črc 2009
Rez si tu ještě???

jaké si kupovala ty látkový plínky =-) stačí ty obyčejné co sou za cca 40kč kus nebo mám koupit ty co stojí 250kč kus =-) :-N zase mi ale asi u Jouzy ty drahý neprojdou :-N