• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
Leni ahojky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jako punčošky jako takové mají v obchodech dost ale až od velikosti 86 :confused: :confused: :confused: ty menší ne :confused: nechápu proč :confused: Ale děkuji určo kouknem :dizzy_face:
10. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem plínky žehlila jen 6 neděl-teda Kája žehlil. Jinak to jen poskládám ze sušičky nebo z věšáku a schnou rychle:wink:.
Ali, mrkni ke mě na mmb, nevím jestli to tam ještě mám, ale mám bílé zateplené ÚPLNĚ NOVÉ kalhoty Loana.A nějaký bundy taky, ale ne komplet.
10. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rez asi sem slepá ale nenašla sem to u tebe :sweat_smile: :confused: to nevadí ještě je čas :wink: ale víte jak kdyby náhodou :sweat_smile: :grinning:
10. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tobís je ani jednou nestihl mít na sobě. Jsou úplně teploulinké, nepotřebuješ pod ně ani punčošky. A jsou hebké a čistě bílunké. Ještě mám jedny yettiovky s tlapkama.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24744873&tab=0
10. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rez ty sou krásné :dizzy_face: jen velikost je blbá :confounded: :rolling_eyes: já potřebuju 56/62 :sweat_smile: pač mimisek bude přez zimu a tu 74 by měl velikou :confused:
11. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak myslíš, kdyby rychle povyrostlo mimi, tak je mám :wink:
11. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale jdou ohrnout kdyžtak :wink:
11. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali jakej myslíš komplet, jako na ven? Já myslím, že pro mímo je mnohem lepší kombinéza, nikde mu nefouká a nebude se ti to vytahovat :wink: :wink:
11. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mak právě že kombinézku už mám tak sem chtěla komplet kathot a bundičky :wink:
11. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale uvidím už sem přemýšlela že hold budou dvě kombinézky no :sunglasses:
11. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj hoj hoj...idu s gratulací..boříčkovi krásnému šikovném k jeho zítřejšímu svátku! at je hlavně zdravý a stále tak šikovný :dizzy_face: :dizzy_face: hip hip hurá :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2009 ve 20:20  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla taky dvě kombinézy a je to lepší než komplet, bych teda řekla :wink:
11. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
alí - :wink: :grinning: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15657617&tab=10...je na nich vyšitý pěkný modrý koník :sweat_smile: (nebo je to žirafa? :confused: :grinning: )..ale ty jsou asi moc sportovní, ne? ...bundičku tam mám ve vel. 62 (opět ale spíš sportovní)...používala jsem jak jí, tak i kombinezku...

ale ted nevim...bo ted jsem tu dlouho nebyla...má malý alíček pindíka či pipinku? :confused: :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 20:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já kompet užívala víc na přelomu zima/jaro (a vlastně pak i později podzim/zima) - kdy bylo takové nejasné počasí, chvíli zima, chvíli teplo..bundička se dala rozepnout, v kombineze se kubouš potil (pod něho jsem ho totiž víc nenavlíkala, byla dost teplá, tak jsem jí nemohla pak víc rozepnout, bo to by zas prochladl)
11. črc 2009 ve 20:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Paní Zuzí my děkujeme, ale Bořek nejsme :grinning:, jmenujeme se Bořivoj, na toho si ještě pár dní v kalendáříku počkáme :grinning:.
Už jste nastálo doma, ja? Nebo ještě plánujete přijet sem?
12. črc 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuhav :sunglasses: :grinning: moc děkuju jdu k tobě kouknout :dizzy_face: jestli máme pipinku či pindíka sice víme ale tajíme před okolím :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak to jsem nevěděla, že Boříkové mají takový luxus a mohou slavit svátek, jak si vyberou....

jinak rez, můžeš si vydechnout..ted ti nějakou dobu nebudu křižovat kočárkovací trasy a ošahávat ti dítě :grinning: ...ale ještě se na moravěnce v létě objevíme, akorát nevím, kdy přesně...musím pak kontaktovat cherub (tímto jí zdravím..snad tu aspon čte..), ted jsem se nikomu neozývala, bo venku furt chcalo a člověk něvěděl, jak bude příští den (teda doufal, že nebude zas chcát...a ono zas chcalo... :frowning2: )...a v přerově je toho teda ukrutně málo pro matky s dětmi ve chcavém počasí..stihla jsem jednu hernu v Sluníčku před tím, než to na prázdniny zavřeli...co děláte, když prší? já totiž po jednom dni s kuboušem doma už lezu po stěnách...
12. črc 2009 ve 14:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted jsem si uvedomila, ze jak jsem byla u nasich v Prerove a jim tam nesel net, tak jsem totál prosvihla jednoroční oslavu malé verunky
...tak dodatečně verunečce přeji vše nejlepší k Jedničce!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 14:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Zuhav díky :wink:

ses mohla ozvat, bude to rok, co jsme měly srazík, tak by to chtělo další kolo ne?
12. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus babuchy :dizzy_face:
hodila sem svůj špek do alba z dalšíto tt :grinning: :sunglasses:
13. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzí, jasný, dej pak vědít, řeknem i Ilči a Leni a kdo bude chtít a uděláme minisrázek :wink:.
Co ta naše těhu Alčátko?Ví o ní někdo?
13. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alouši ten tvůj špek úspěšně roste do krásy :grinning: :grinning: :grinning: fakt super :dizzy_face: :dizzy_face:

Rez nakoukla jsem na duben a psala, docela zajímavej příspěvek, tak se jukněte, mě pobavila :grinning: a už je 35tt :wink: :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Alčátko žije :grinning: musím jí poslat svetr :sweat_smile: dneska sem šla kvůli tomu na poštu a až tam sem zjistila že se balíček pěkně válí doma na posteli :sweat_smile: tímto se ti Alčátko omluvuju hned zítra ráno pošlu :sweat_smile:
13. črc 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý jo, to je děs, za chvilku rodí..
13. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, jaksi to rychle uteklo, jsem zvědavá, jak se ta jejich holčička bude jmenovat, když to bude to surpráááááááááájs :grinning:
13. črc 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdáááááár ženuchy :dizzy_face:
13. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nazdar :sunglasses:
13. črc 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak no nazdar :angry:

pěkně vítej aguinko naše milovaná :angry: :grinning:
13. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo a jsem zvědavá, co na tu malou bude říkat Neluš :wink:
13. črc 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš