Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
ilci
22. črc 2009
Tobeš je fešák 😉
kdes pořizovala ty míčky?
taky je chci, máme tu malej binec 😃 😃 😃
makelka
22. črc 2009
Já jsem byla ještě napustit Tobešovi na zahradu bazén, je tam na zdechnutí, tak ven nepůjdem a budem se válet, asi si taky vlezu do jeho bazénu :-N :-N :-N 😃

Já jsem ji taky chtěla Rez, ale nakonec jsem ji neobjednala, vidím, že jsem prohloupila :-S
makelka
22. črc 2009
Ilči maj se snad v každým obchodě s hračkama, já je mám z Hyperky, tak je maj furt a nebo i v Tescu maj pytel, nebo sem krni na MMB, taky jich je tam mraky 😉
ilci
22. črc 2009
tož asi k večeru vyrazíme do tesca 😉
prcek konečně usnul
bazén bych taky brala 🙂
daisy1
22. črc 2009
ja nevyrazim nikam, me chrape dite
ilci
22. črc 2009
tož mě taky 😉
to je klídeček
ale uvařila jsem si kafe a to se vždycky vzbudí 😃
daisy1
22. črc 2009
no ja se chystam jeste na hriste, vcera jsme to nejak prospaly, snad to dneska stihnem
ilci
22. črc 2009
u nás se ještě spí, asi ho to vedro zmohlo
ale čekám každým okamžikem, že se vzbudí
nechci ale vidět večer to usínání ....
rezetkaautor
22. črc 2009
Ilča s balónkama v Tescu nepochodila 😃, bo už nebyla, ale tak aspoň jsem zas viděla Mikiho 😃
lenula.b
22. črc 2009
ahojte,

Rez dort mi pekla holka z Kokor, má 16 a chodí na Šířavu 😉 vzala si 500 a dort byl luxusní, celej světlej vevnitř, aby to Verča mohla...

Ilči my jsme koupili ty míčky i se stanem v hračkářství u hyperky 😉
ilci
22. črc 2009
Leni, dík
tož já šla do Tesca najisto 😉
lenula.b
22. črc 2009
není zač 🙂
rezetkaautor
23. črc 2009
Mak 😃 Je to dobrý, ale měl by tam být i Matyáš jako 😃
Ale se k tomu nepřidávám, jen ať si to v kalendáři klidně není, aspoň to málokdo najde a použije. A že se slaví na dušičky teda nevím, jsem nikdy neslyšela. My ho slavíme 30. července 😃 😃. Vy kdy?
daisy1
23. črc 2009
joo, tak tady se schyluje k nejaky divocine
daisy1
23. črc 2009
jsem dneska vzala kralika a zavrela v chladny koupelne a na balkon vystrcila dite s bazenkem 😉
ilci
24. črc 2009
taky jsem chtěla dát na balkon bazenék, ale dopoledne tu praží a ještě k večeru tu sálá pěkné vedro
tak jsem si říkala, že bych ho dala do kuchyně, ale zapomněla jsem bazének u našich ....
lenula.b
24. črc 2009
my máme bazének na zahradě...akorát mi ho babička vyfoukla.... ]-(
si asi myslí, že ho budu denně nafukovat....?
rezetkaautor
24. črc 2009
my máme bazén na baráku a taky plno meruněk, asi skončí v kvasu :-|
lenula.b
24. črc 2009
Rez a taky vám ty meruňky hnijou na stromě? teta jich má 4 stromy, meruní jak sviňa, ale jak tak lilo, tak začly hnít... 😞
daisy1
24. črc 2009
me hnijou leda v lednicce..
lenula.b
24. črc 2009
jo to aj mně dášo 🙂
ilci
24. črc 2009
já teď dodělala meruňkový džem
Mikeš se neplánovaně probudil už za půl hodiny, dost brečel, takže se džem trochu připekl 😃 😃 😃
daisy1
24. črc 2009
tak to ja su suchar, se chystam uz od pondeli na ryzovy nakyp s merunkama, ale nejak mi t nevychazi (mozna moc pindam na MK) tak to vypada, ze je mezitim proste snime
makelka
24. črc 2009
Rézi my slavíme 13.června 😉 Dle biblického kalendáře a na dušičky opravdu svátek má, já to taky původně našla na netu 😉 Ale slavíme to v červnu i proto, že v ten den má svátek můj taťka a děda 😉
ilci
24. črc 2009
daši, nákyp, vidíš to !!!!
to je supr nápad, já myslela knedlíky, ale toto je lepší
rezetkaautor
24. črc 2009
Mak, no vida, jak se to dá všelijak slavit a oni to chtějí nechat "zfádnět" a zevšednět 😃
Leni, některé fakt hnijou, ale spíš hodně padají. Broskvoň je taky obsypaná, ale ještě jsou trvdé, ty se snad udrží a nebudou tak padat, to by mě mrzelo.
Zítra jedeme ke tchánům na celý víkend, tak balím balím a stejně toho tunu zapomenu.Jdeme v sobotu na bečku, malej bude s babičkou a já se asik ožeru bo co, mi teď stačí jedno pivísko :-N
makelka
25. črc 2009
Boříčkovi vše nej nej k dnešním 11 měsícům x-) x-) x-) x-)
rezetkaautor
26. črc 2009
Děkujeme, řádně jsme ho zapili 😃
ilci
26. črc 2009
tož jsem dneska zakoupila kuličky v malém tescu 🙂
ovšem větší úspěch měla u synátora miska, do které jsem mu jich pár dala 😃

Začni psát odpověď...

Odešli