Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
rezetkaautor
26. črc 2009
Ilči, jo?Taky za slevněnou cenu?
ilci
27. črc 2009
jj, ta slevněná a ještě tam nějaké byli
ilci
27. črc 2009
jinak včera zas akce :
v sobotu jsme nakoupili nějaké skříně v Ikey a využili akci doprava zdarma, že to bude v neděli doma
měli večer přijet a přestal fungovat nákladní výtah 😃
taxme vymysleli, že to složíme v zasedačce v přízemí, ale zase jsme nemohli sehnat nikoho ze samosprávy
naštěstí má MM hodnou ženu, která si pamatovala, kdo v samosprávě je a v kterém patře bydlí, takže se nám podařil poslední pokus a paní byla doma
taky shánějte někoho v neděli v podvečer v takovém letním počasí 😃
daisy1
27. črc 2009
to mys jsme vcera jeste s jednema kamaradama vyrazili kolmo na Okor a musim rict, ze jsem mela nejak dost :-p jo, kde jsou ty casy, kdy vsechno na kole a pesky jsem skoro ani neumela chodit
ilci
27. črc 2009
na kole jsem neseděla x let 😃
my zas všude pěšmo
rezetkaautor
27. črc 2009
tak, MM má celý týden dovču, tak nevím, kdy se ukážu, bye 😉
daisy1
27. črc 2009
a akvous s cherub taky furt dovolenkujou nebo co?
aguaverde
28. črc 2009
aaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj x-)
aguaverde
28. črc 2009
písnu kdyžtak večer co u nás nového a tak..... 😎 pač se mi teď nechce 😃 sem zlenošila bez netu 😃 a zvykla si na klíííídek doma 😃
makelka
28. črc 2009
Jéééééé ahoj Alí, no hurá, už jsem se chtěla začít bát, co je s tebou, ale vidím, že se vám daří dobře x-) x-) x-) x-) a moc ti to sluší x-) x-) x-) Tipuju kluka 😃 😃 😃 😃 😃
aguaverde
28. črc 2009
makelíno x-) nene je nám výborně x-) 😃 snad líp než předtím....už přibírám tak si to užívám...mimišák kope x-) a to je hlavní x-)

neboj dělám si čárečky kolik lidí mi tipuje kluka a kolik holku 😎
makelka
28. črc 2009
Už vám funguje net, jo? 😉
aguaverde
28. črc 2009
mak jj už tu byl dneska technik ]-( ]-( ]-( ]-( minulý týden nám sice nový modem přišel ale ne ten co potřebujem 8-( ale zase sem měla klíííd :-N 😃 😎
daisy1
28. črc 2009
no to je dost 😎
aguaverde
28. črc 2009
Ahoj Dáši x-) sem vám chyběla jo? x-) 😃
makelka
28. črc 2009
No to věřím, jsi se vyvalovala na zahradě a opalovala si špeka jo? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
aguaverde
28. črc 2009
mak to taky 😃 ale byli sme v Aquaparku a v porodnici ve Valmezu 😃
daisy1
28. črc 2009
ty vogo, tak ty uz si z porodnice doma jo? Husty, dneska se zije rychle..
aguaverde
28. črc 2009
Dáši 😃 😃 😃 😃 na co čekat že jo 😃
daisy1
28. črc 2009
jee, v 21 tt jsme byli v Egypte, to byl vegaaacek
aguaverde
28. črc 2009
Dáši 😎 já si taky užívám vegáček ale letět nikam neletíme pač teď padá jedno letadlo za druhým tak radši budem doma na zadku 😃
daisy1
28. črc 2009
no jo, vy budete mit bazen 😉
aguaverde
28. črc 2009
Dáši 😃 😎 no letos máme malej ale snad už ten smrk pude na podzim dolů a bude i to naše plivátko konečně stát :-N =-)
aguaverde
28. črc 2009
tak sem sežrala dvě jabka, tři nektarinky a meruňky =-) :-N a co dál? =-) :-N :-N :-N mám pořád hlad 8-(
daisy1
28. črc 2009
chce to pekne kachnu se zelim 😉
aguaverde
28. črc 2009
]-( ]-( ]-( neser Blaženo ]-( dala bych si vepřo,knedlo,zelo ale nemáme zelí ]-( ]-( 😕 =-) takže musíme koupit ale já mám hlad téééééď :-x
lenula.b
29. črc 2009
ahojík, jsme na Vsetíně, takže nemám čas...
jen okrajově, Verča měla včera 39,4 a po nurofenu 38,5, takže žádnej velkej pokles...ráno už jen 37,7, tak snad bude dobře...
makelka
29. črc 2009
Jéééééé Lenií pozdravuj Valachyyyyyyyyyyyyyyy, my jedeme příští pátek nebo sobotu na celej týden do Karlovic x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
aguaverde
29. črc 2009
Nazdar potvory 😎

mimišák mě od rána kope =-) :-N to mám asi za to že sem večer mimišáka zlobila 😃
daisy1
29. črc 2009
a bude hur 😉