Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí 🙂

Tož pote vy zbytky 😃
daisy1
29. črc 2009
tak Terezka ma dneska rok a ctvrt a dnes ji umrel deda 😞
aguaverde
29. črc 2009
Dáši 😞 😞 je mi to líto 😞
lenula.b
29. črc 2009
Dášo to mě mrzí...

Maky nemožeš tu být teď jako? jsme mohly někam zajít.....pojedeš do Karlovic na pouť jo?
aguaverde
29. črc 2009
Dneska je divný den :-| 😞 samé špatné zprávy
daisy1
29. črc 2009
copak, jeste neco?
aguaverde
29. črc 2009
Dáši no tak celkově 😞 Adjar (holčina z listopadu) začla rodit a to je ve 25tt 😞 tak snad to zvládnou pač loni přišla o mimi v 21tt |-|
já bych se zbláznila přijít o miláčika v břušku |-| |-| |-|
a pak už jen soukromé špatné zprávy :-| ach jo :-|
daisy1
29. črc 2009
no ty jo
aguaverde
29. črc 2009
Ale holky koupila sem si dneska noční košili x-) je to XL a je mi akorát 😃 a byla ze 300 slevněná na 30kč 😃 sem si mohla vzít aspoň dvě že =-) :-N
daisy1
29. črc 2009
5..
aguaverde
29. črc 2009
🙂 no jo smůla třeba tam ještě bude v pátek 😃 jo a žabky sem si koupila ty byly za 25 😃 😃 😃 sice jouza kafral pač žabek mám asi 30 ale tož mohla sem je tam nechat??? =-)
lenula.b
30. črc 2009
Boříkovi všechno nej k svátku 😉
aguaverde
30. črc 2009
Přidáváme se k přání Boříkovi k svátku x-) x-) x-) x-) x-) x-)

já se teď nadlábla....sežrala sem čokoládu, pak dva rohlíky se šunkou a kafe, a teď sem dojedla kuře na paprice se třema knedlíkama :-N a to sem vstávala v 10:45 :-N 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
makelka
30. črc 2009
Boříčkovi vše nej k svátku x-)

Leni bohužel, jedem fakt až na pouť, MM teď nemůže, až ten další týden, už se tam těším x-) x-) x-)
aguaverde
30. črc 2009
sem si uřízla nohu 8-(
aguaverde
30. črc 2009
krve jak z prasete =-)
aguaverde
30. črc 2009
Makelíno až tu budeš písni potřebuju se zeptat na ten X-lander =-) dá se s ním jezdit i v terénu nebo ne? =-) a co sníh a tak? :-N (nemyslím metrové závěje 😃 )
makelka
1. srp 2009
Jsem tu ALi 😃 sice pozdě, ale přece 😃
makelka
1. srp 2009
X-lander je super kočár do nepohody x-) tím, že má nafukovačky se s ním dá jezdit na všem, na štěrku, šutrech, zoraným poli /mám vyzkoušeno 😃 /, ale teda v metrových závějích doporučuju sáňky 😃 😃 😃 😃
daisy1
1. srp 2009
ja mam pocit, ze txy X landery maji mensi korbicku, ale svagrova ceka mimco v rijnu a rikaly jsme , ze na pul roku korbicka vystaci a sportak uz je pak v poho velkej, takze taky jde asi do nej 😉
makelka
1. srp 2009
Tak korbičku nevím, já mám jenom sporťák, měla jsem předtím klasickej kočár typu Takko, ale ten jsem prodala asi po 5 měsících a od té doby jsme jezdili ve sporťáku 😉

On x-lander je celkově menší, Ilči bych ho třeba nedoporučovala 😃 Ale nepředpokládám, že Agouš bude mít mega mímo, tak by jim mohl stačit a je cennově přijatelnej 😉 když bys chtěla větší kočár tak doporučuju Jané Slalom pro a nebo pak někdo schrastit Casuallko 😉
aguaverde
1. srp 2009
Mak díky 😉
tím že mám mimi v zimě tak mi nevadí že je korbička menší 😉 ta nám vystačí navíc moje mimi určo nebude mít 5kg 😃 :-N teda snad :-N

Jané sem chtěla ale neprošel u Jouzy 8-( se mu nelíbí a navíc ani na něj nejde nasadit maxi cosi takže ten prostě neprošel =-)
teutonia se mi taky nelíbí 8-( =-) tož chlap no.....on jedině ten ABC design 3tec a nebo ten Xlander =-) :-N
jenže já se bojím že to malé kolečko u ABC prostě bude v zimě dělat problém =-) navíc není ani odpruženej =-) =-) takže do terénu nic moc 8-(
aguaverde
1. srp 2009
teutonia se mu taky nelíbí 8-( mě se právě líbí :-N
jakoubka
1. srp 2009
akoj,
Sorry za vlezing |-|
Agi-já se zamilovala do kočárku Joolz x-) Dívala ses na něj?
aguaverde
1. srp 2009
jaky jdu kuknout 😉
aguaverde
1. srp 2009
jaky je hezkej ale my chceme trojkolku a taky má malinké ty přední kolečka což právě nevím zda v zimě nebude problém =-) =-)
makelka
1. srp 2009
tož uvidíš, ještě máte relativně čas 😃 😃 😃 😃 😉
aguaverde
1. srp 2009
mak no právě že zase tak moc ne :-N 😃 a pokud si jouza bude vymýšlet tak koupím silver cross a bude 😃
ilci
1. srp 2009
jj, naše mega miminko potřebuje velkou káru 😃
teď má ložnou plochu 88cm a jako nic moc, buď mu čouhají nohy nebo hlava 😃 😃
aguaverde
2. srp 2009
mám vychcaný dítě =-) =-) =-) :-N :-N :-N :-N

celou noc mě kopalo =-) ráno sem se už bála že se něco děje =-) pač mimišák fakt kopal jak o závod =-)
no tak sem se přitulila k Jouzovi a hle mimišák se uklidnil =-) :-N ]-( jen co jouza odešel tak zase kopance ]-( =-) =-) =-) =-) =-) no je toto možný 😕 😃 😃 😃 😃 bude to tatínkův mazánek x-)
aguaverde
2. srp 2009
=-) =-) =-) =-) to malé mimišáko se mě rozhodlo zničit zevnit =-) =-) =-) =-) ]-( 😃

Jouza tu teď není aby mimišáka uklidnil a co myslíte??? no jasně břicho se mi od tech ran vlní že mi nadskočila i ruka co sem na břichu měla =-) =-) =-) 😃

snad je vše ok když je tak aktivní =-)

a pak že miminka v břušku spí 16-20hodin denně =-) to naše je spíš těch 16hodin vzhůru =-) :-N 😃 :-N =-) =-) =-)