• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
tak Terezka ma dneska rok a ctvrt a dnes ji umrel deda :frowning2:
29. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši :frowning2: :frowning2: je mi to líto :frowning2:
29. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo to mě mrzí...

Maky nemožeš tu být teď jako? jsme mohly někam zajít.....pojedeš do Karlovic na pouť jo?
29. črc 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je divný den :unamused: :frowning2: samé špatné zprávy
29. črc 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak, jeste neco?
29. črc 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši no tak celkově :frowning2: Adjar (holčina z listopadu) začla rodit a to je ve 25tt :frowning2: tak snad to zvládnou pač loni přišla o mimi v 21tt :pensive:
já bych se zbláznila přijít o miláčika v břušku :pensive: :pensive: :pensive:
a pak už jen soukromé špatné zprávy :unamused: ach jo :unamused:
29. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty jo
29. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale holky koupila sem si dneska noční košili :dizzy_face: je to XL a je mi akorát :grinning: a byla ze 300 slevněná na 30kč :grinning: sem si mohla vzít aspoň dvě že :confused: :sweat_smile:
29. črc 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
5..
29. črc 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no jo smůla třeba tam ještě bude v pátek :grinning: jo a žabky sem si koupila ty byly za 25 :grinning: :grinning: :grinning: sice jouza kafral pač žabek mám asi 30 ale tož mohla sem je tam nechat??? :confused:
29. črc 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boříkovi všechno nej k svátku :wink:
30. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidáváme se k přání Boříkovi k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já se teď nadlábla....sežrala sem čokoládu, pak dva rohlíky se šunkou a kafe, a teď sem dojedla kuře na paprice se třema knedlíkama :sweat_smile: a to sem vstávala v 10:45 :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Boříčkovi vše nej k svátku :dizzy_face:

Leni bohužel, jedem fakt až na pouť, MM teď nemůže, až ten další týden, už se tam těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem si uřízla nohu :rolling_eyes:
30. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
krve jak z prasete :confused:
30. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Makelíno až tu budeš písni potřebuju se zeptat na ten X-lander :confused: dá se s ním jezdit i v terénu nebo ne? :confused: a co sníh a tak? :sweat_smile: (nemyslím metrové závěje :grinning: )
30. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu ALi :grinning: sice pozdě, ale přece :grinning:
1. srp 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
X-lander je super kočár do nepohody :dizzy_face: tím, že má nafukovačky se s ním dá jezdit na všem, na štěrku, šutrech, zoraným poli /mám vyzkoušeno :grinning: /, ale teda v metrových závějích doporučuju sáňky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam pocit, ze txy X landery maji mensi korbicku, ale svagrova ceka mimco v rijnu a rikaly jsme , ze na pul roku korbicka vystaci a sportak uz je pak v poho velkej, takze taky jde asi do nej :wink:
1. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak korbičku nevím, já mám jenom sporťák, měla jsem předtím klasickej kočár typu Takko, ale ten jsem prodala asi po 5 měsících a od té doby jsme jezdili ve sporťáku :wink:

On x-lander je celkově menší, Ilči bych ho třeba nedoporučovala :grinning: Ale nepředpokládám, že Agouš bude mít mega mímo, tak by jim mohl stačit a je cennově přijatelnej :wink: když bys chtěla větší kočár tak doporučuju Jané Slalom pro a nebo pak někdo schrastit Casuallko :wink:
1. srp 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mak díky :wink:
tím že mám mimi v zimě tak mi nevadí že je korbička menší :wink: ta nám vystačí navíc moje mimi určo nebude mít 5kg :grinning: :sweat_smile: teda snad :sweat_smile:

Jané sem chtěla ale neprošel u Jouzy :rolling_eyes: se mu nelíbí a navíc ani na něj nejde nasadit maxi cosi takže ten prostě neprošel :confused:
teutonia se mi taky nelíbí :rolling_eyes: :confused: tož chlap no.....on jedině ten ABC design 3tec a nebo ten Xlander :confused: :sweat_smile:
jenže já se bojím že to malé kolečko u ABC prostě bude v zimě dělat problém :confused: navíc není ani odpruženej :confused: :confused: takže do terénu nic moc :rolling_eyes:
1. srp 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teutonia se mu taky nelíbí :rolling_eyes: mě se právě líbí :sweat_smile:
1. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
akoj,
Sorry za vlezing :pensive:
Agi-já se zamilovala do kočárku Joolz :dizzy_face: Dívala ses na něj?
1. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky jdu kuknout :wink:
1. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky je hezkej ale my chceme trojkolku a taky má malinké ty přední kolečka což právě nevím zda v zimě nebude problém :confused: :confused:
1. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož uvidíš, ještě máte relativně čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
1. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mak no právě že zase tak moc ne :sweat_smile: :grinning: a pokud si jouza bude vymýšlet tak koupím silver cross a bude :grinning:
1. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, naše mega miminko potřebuje velkou káru :grinning:
teď má ložnou plochu 88cm a jako nic moc, buď mu čouhají nohy nebo hlava :grinning: :grinning:
1. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám vychcaný dítě :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

celou noc mě kopalo :confused: ráno sem se už bála že se něco děje :confused: pač mimišák fakt kopal jak o závod :confused:
no tak sem se přitulila k Jouzovi a hle mimišák se uklidnil :confused: :sweat_smile: :angry: jen co jouza odešel tak zase kopance :angry: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: no je toto možný :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bude to tatínkův mazánek :dizzy_face:
2. srp 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: :confused: to malé mimišáko se mě rozhodlo zničit zevnit :confused: :confused: :confused: :confused: :angry: :grinning:

Jouza tu teď není aby mimišáka uklidnil a co myslíte??? no jasně břicho se mi od tech ran vlní že mi nadskočila i ruka co sem na břichu měla :confused: :confused: :confused: :grinning:

snad je vše ok když je tak aktivní :confused:

a pak že miminka v břušku spí 16-20hodin denně :confused: to naše je spíš těch 16hodin vzhůru :confused: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:
2. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek