• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zbytek z Přerova, Kokor, Lipníka, Hranic a okolí :-)

8. února 2015 
holky viděly ste tu žirafu v bazaru???? :dizzy_face: já ji chcůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. srp 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ja mam podobnou
2. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dáši já už takovou mám :grinning: :dizzy_face: :grinning: akorát větší :grinning:
2. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď sem chtěla udělat ptákovinu :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile: :sweat_smile:

chci si objednat kabátek pro mimišáka a paní je z boskovic tak sem chtěla napsat makelíně zda by mi to vzala a jak pojede do lipasu že by mi to hodila a měla bych to bez poštovného jen za luxusní ( :grinning: ) kafe pro makelínu :confused: jenže háček je v tom že to byla přímo barva pohlaví mimišáka :grinning: :grinning: tak ještě že sem si ty ruce přisedla :grinning: :confused:
2. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaku žirafu v bazénu?

a Mak k tomu casualu, ten má korbu jen 70 cm, to je dost málo ne?
2. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni :confused: :confused: :confused: vy něco slavíte???? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

já psala žirafu v BAZARU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj, to jsem se pekne vyspala! Akorat pohled ny vyhazenou skrin nic moc, evidentne jsem vytuhla driv nez dite :grinning:
2. srp 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši :grinning: terezka se asi rozhodla vyměnit šatník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to Jouza teď do košíku na shopu dával do košíku postýlku a matraci a tak a měl tam tři postýlky :grinning: :grinning: :grinning: jako dítě zlobí za tři to souhlasím ale tři tam snad nejsou :confused: :sweat_smile:
2. srp 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale dneska tam asi tři sou nebo moje dítě má 6noh pač tak rychle se otáčet a kopat mě všude snad ani nejde :confused:
2. srp 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou při pondělku,

neodnesla vás voda? :confused: :confused: :confused: :confused:
3. srp 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to az tak hruza nebylo... jakoze, byly uz horsi bourky
3. srp 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, u nás taky ne, ale foukalo, docela šíleně, i jsem se bála, jestli nám to neodnese střechu :confounded: pršelo přiměřeně :wink:
3. srp 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A u nás zase nic :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: před náma se to rozdělilo, obešlo nást z leva i prava a za náma se to zase spojilo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry:

aspoň že už není tak horko no :confused:
3. srp 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jak z pohádky Alouši :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
se nesměj :sweat_smile: :confused: :sunglasses:
na prosinci přišla o mimišátka jedna holčina :pensive: :pensive: :pensive: :cry: :cry: :cry: a mě to dostalo.....jouza mě musel utišovat :cry:
3. srp 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali, to si nesmíš číst, takové věci, to je člověk z toho akorát hotovej

jinak mě je teda vedro furt, kdyby se ochladilo aspoň na 20st.......
3. srp 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči já vím že nesmím :pensive: ale když ona je to holčina od nás :pensive: prostě mě to vzalo :pensive: hodně vzalo :pensive: :pensive: bulela sem jak želva :pensive:

ale mimisek začal kopat aby mi dal najevo že tam je a v pořádku :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. srp 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, no tak to fakt nečti, já třeba i obdivuju lidi, co se dívaj v těhu na porody, bych asi nešla rodit :sweat_smile:

Il tady teda vedro není, těch 20-22st. fakt je :wink:
3. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás je tak 22°.................ale v lednici :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: tu je vedro že se mi potí i zuby :rolling_eyes: :confused:

mak já vím že takový věci nemám číst ale to nešlo :frowning2: :frowning2: :frowning2: nevěděla sem co to je za příspěvek :frowning2:
3. srp 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je 28, už jsem zas doma... :wink:

Ali já nic neslavila, ale třeštila mi hlava z horka a z Verči, navíc jsem to četla jen velice letecky... :grinning:
3. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ahoooooooooooj :slight_smile:

Já furt čekám, jestli mi zmokne prádlo nebo ne :grinning:
3. srp 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ahojky :dizzy_face: :grinning: v poho mě to jen pobavilo když sem si představila žirafu u nás v bazéně :grinning:
3. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož co, Homolci hadra :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj, jsem vás ani nepozdravila, to jsem nezdvořák... :pensive:
3. srp 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: makelína zase jako vždy vtipná :grinning:

Leni :grinning:
3. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alouši furt vybíráte ten kočárek? kámoška má tříkolku Implast bolder a je super, vzhledově i rozměrově je ta korbička velká, nevím teda kolik měří, ale zdá se mi...

je s ním spokojená...akorát mi říkala, že to přední kolo je nestabilní, když třeba jedeš na patník nebo tak...ale že teď našla nějakej kočár a je na něm ovládání aretace toho předního kola na madlech i brzda, že kdyby kupovala, že by určo koupila ten, jen nevěděla jméno...
3. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni asi pudem do toho X-landera.....Implast se nám líbí ale moc chvály na něj není :confused: tož nevím no....
3. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako já nevím, diskuze na tohle téma nečtu...jen co jsem viděla a slyšela od kámošky...

X-lander jsem taky chtěla, ale neprošel...a ABC už nechcete?
3. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni právě že chceme ale já se bojím že to malé kolečko v zimě bude problém :rolling_eyes:
3. srp 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Ali to nevím, my máme teréňáky :grinning:

záleží jak u vás prohrnujou chodníky....
3. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek